konajoncek
Dołączył/a: styczeń 2013
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zdobywca Mi również.
Szkoda tylko że Xavi nie stosuje tego do wszystkich zawodników
5
@BorzyKrzys UE ma czego chciała.
Jedynym rozwiązaniem jest zawracanie łodzi na morzu, perswazją,siłą czy jakimkolwiek innym sposobem.
Nie mogą oni docierać do terenów UE, i trzeba im pokazać że stanowczo będziemy się tego trzymać. Przykład Polski i Białorusi powinien być przykładem dla zachodu
0
@tomek8756 Nauczyciel początkujący 3690/72 godz pełen etat 51,25/h
Pracownik biedronki 4200 /160 godz 26.25/ h
Źle to nie wgląda dla nauczycieli plus 3 miesiące wolnego w roku jak nie więcej
0
Mam nadzieję że Xavi pójdzie po rozum i posadzi Lewego a da minuty Ferranowi.Tyle się mówiło o blokadzie Torresa,o jego psychice a teraz gdy wreszcie zaczyna się coś dziać to trener chce go za wszelką cenę hamować.
Lewy przyszedł do nas na piłkarską emeryture i lepiej już nie będzie, dlatego tym bardziej powinniśmy stawiać na innych, bardziej perspektywistycznych zawodników.
1
Wracają do wczorajszego meczu to martwi postawa drużyny,ale bardziej martwi pomysł trenera na ten zespół.
5 pomocników w wyjściowej 11, fatalny Lewy grający za nazwisko, późne zmiany, nie wyciąganie wniosków po kolejnych spotkaniach..itd. Ciężkie czasy dla nas nastały. Trzeba się namęczyć żeby obejrzeć mecz do końca
21
Super informacja!
Najlepsze co mogło spotkać Barcę w tym okienku.
8
Xavi nie daj się i postaw na swoim.Jego czas minął w naszym klubie. Barca ma dość kłopotów i kolejny jej nie potrzeby.
1
Cieszy mnie bardzo triumf Pepa, bo wygrała drużyna najlepsza w tym sezonie i tak powinno być. Patrząc na City, ich grę, skład,trenera,jakość aż smutno się robi gdy się pomyśli o naszej Barcelonie. U nas rewolucja,ale mamy problemy finansowe, Tebasa za szefa ligi,zawodników do natychmiastowej sprzedaży których pewnie nikt nie kupi,braki na wielu pozycjach itd.
W Europie to jeszcze długo nie powalczymy moim zdaniem niestety.
5
Stało się. Messi wybrał emeryturę piłkarską. Futbol europejski stracił największego piłkarza jakiego nam było dane oglądać. Szkoda, wielka szkoda że Leo nie pogra na najwyższym poziomie jeszcze chociaż rok, ale wybrał najlepiej dla siebie i rodziny i trzeba to szanować.
W Barcy byłby pewnie najlepszym zawodnikiem, zresztą w każdym klubie byłby jedną najjaśniejszych postaci, ale nie udało się.
Futbol traci wiele, ale kiedyś to musiało nastąpić.. Powodzenia Leo i mam nadzieje ze doczekasz się godnego pożegnania od naszego klubu.
1
Ostatnie spotkania Barcy to była masakra do oglądania dla kibiców.
Jest jeden plus tej sytuacji.
Niektórzy piłkarze pokazali nam i mam nadzieję że Xavi też to zobaczył ze nie powinno ich być nawet na ławce w przyszłym sezonie. Alonso, Roberto, Garcia,Ferran,Kessie tych panów trzeba jakoś pożegnać i okienko będzie udane. Z nimi nic nie osiągniemy,żadnego kroku do przodu,lepiej ogrywać młodzież z rezerw, wyjdzie taniej i zaprocentuje w przyszłości.
6
Oby z przebudową stadionu szła również przebudowa drużyny. Jedno i drugie wymaga wielkich inwestycji żeby mogło cieszyć kibica Barcy na następne lata
0
@OskP Gruby portfel i możesz jechać. Jeśli chcesz się zabawić w Norwegi czyt wyjścia na drinka do klubu to weź dwa razy tyle ile planowałeś na początku.
Piękny kraj, natura, czystość.
Polecam
9
Xavi: Te wyniki to efekt rozluźnienia
No właśnie panie trenerze! To jest największy problem Barcy od paru lat i nikt włącznie z Tobą nie umie tego zmienić. Nie ma zawodników którzy chcą się pokazać trenerowi, grający wiedzą że i tak zagrają, pomijając poziom niektórych i ich obecność w Barcy.
City po melanżu drugim składem klepie Chelsea, a my przegrywamy ze spadkowiczem który nie zdobył punktów w ostatnich pięciu meczach z rzędu...
0
@Survier plus brak Araujo który trzyma tą defensywę zębami
5
Nie ma co porównywać Barcy i City pod względem jakości drużyny, finansów, ale możemy ich porównać jako mistrza z mistrzem. Wczoraj moim zdaniem Barcelona wyśmiała 88 tys kibiców którzy przyszli na Camp Nou. Tak nie gra mistrz dla którego tyle ludzi płaci pieniądze i poświęca swój czas, to brak szacunku moim zdaniem. Można mówić że są na wakacjach, ale to Xavi powinien na konferencji powiedzieć że gramy drugim składem do końca i tyle. Fajnie ze mamy LL, ale obawiam się że z tym trenerem i podejściem to w przyszłym sezonie progresu nie będzie..
4
Manchester dał wczoraj pokaz siły i udowodnizł że grają najlepszy futbol w Europie. Kontrola, dominacja,wymiana pozycji, ciągły atak, pressing... Nie widziałem tak grającej drużyny od czasów dominacji Barcy. Courtinos uratował Real przed totalna kompromitacja, a szkoda że nie było siódemki na koniec.
2
Proszę jeszcze o dwie brameczki i można świętować awans City.
Grają fenomenalnie. Jak Barca za najlepszych lat
0
@Toretto Nie piszcie o golach które strzelił, tylko o golach ktnie óre strzelił. Mecze z Bayernem, Interem, Manchesterem, w kadrze. Lewy ma to do siebie że potrzebuje parę sytuacji żeby trafiać. W ważnych mechach o kreowanie sytuacji jest ciężej, a jak są to nie zawsze się trafia.
0
@bartekvisca Lewy lubi takie mecze bez presji gdzie można nabijać statystyki. Wtedy gdy Barca najbardziej go potrzebowała to niestety zawodził..
Król strzelców dla Polaka to byłoby coś i mam nadzieję że się mu uda go zdobyć
5
Raphinia jako jedyny z naszego ataku zasługuje na drugi sezon w Barcy moim zdaniem. Najrówniej grający piłkarz naszej ofensywy w tym sezonie i myślę że powinien dostać jeszcze szanse przed rok. Barca niech kombinuje jak znaleźć środki na nowe okienko ale prosta sprzedaż Rafy to żaden sukces finansowy ani sportowy. Ferran, Fati Lewy, Dembele? Dwóch śmiało można sprzedać. Pytanie czy będą chętni?
2
Moim zdaniem dyrekcja sportowa będzie mieć ciężko orzech do zgryzienia w to okienko transferowe. Kogo kupić, kogo sprzedać, przedłużać kontrakty czy nie?
Kwestie sportowe i ekonomiczne będą się bardzo gryzły w to lato.
Nowy kontrakt dla Dembele to według mnie tylko niska opcja stałej pensji plus bonusy za minuty na boisku. Dość utrzymywania zawodników którzy nie grają. Pytanie co z przyszłością Rafy, Ferrana, Fatiego czy Lewego? Trzeba pomyśleć czy nasz atak jest kompletny, rozważyć kwestie finansowe i przydatność dla drużyny. Raphinia to najrówniej grający z lini ataku w tym sezonie, i z największą wartością rynkową, Fati?może ktoś się nabierze na potencjał zawodnika. Ferran, komu go opchnąć. Lewy? Duże zarobki, nie daje Barcy tego po co został sprowadzony.
Wielkie znaki zapytania co zrobić z naszym atakiem, pewnym jest ze ta formacja kuleje u nas najbardziej. Pytanie czy np Abde, Auba dali by mniej Barcy niż obecni piłkarze. Ciężki orzech do zgryzienia przed dyrekcją
1
Xavi nie ma się czym obronić przed słowami krytyki. Pominę już kwestie odpadnięcia z LM i LE czy PK, ale ta drużyna nie robi postępów.. Brak pomysłu,nowych schematów, zaangażowania, zmian personalnych, nic pozytywnego nie można się dopatrzeć.
Przewaga w lidze jest ale biorąc pod uwagę styl to nie można z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Zarząd ma ciężki orzech do zgryzienia bo jest mnóstwo do poprawy i przebudowy przed kolejnym sezonem.
45
Lewy powinien posiedzieć na ławce w dwóch spotkaniach i może się w końcu ogarnie. Jest bez formy od pół roku i to fakt,ale żeby sępić gola w takim meczu i w takiej sytuacji to jest piłkarsko kryminał. Niestety sprawdza się to co wiadomo było od początku gry Lewego, typowa 9 która potrzebuje 5 okazji na zdobycie gola. Setki nie strzelone z Bayernem czy Interem to nie był wypadek przy pracy,ten zawodnik tak po prostu ma. Siła ofensywna Barcy jest słaba to i Robert nie istnieje.
4
Martwi dyspozycja Fatiego. Dostaje minuty w tak ważnym meczu, przy dobrym wyniku,jakieś ogromnych oczekiwań nie było patrząc na nasz skład a ten daje ciała po całości. Rozumiem że jest po kontuzji, ale brak chęci jakichkolwiek dyskwalifikuje jakąkolwiek obronę Ansu. Są zawodnicy którzy nie są jacyś wybitni piłkarsko u nas, ale nadrabiają te braki chęciami, zaangażowaniem,ciężka pracą cały mecz... Młody chyba myśli o sobie za wiele bo innego wytłumaczenia nie ma. Nawet Busi był demonem prędkości w porównaniu do Fatiego. Dawać mu grać do końca sezonu i się zobaczy co z tego będzie.
0
@Emhyr Tak myśleli w większości. Ukraińcy którzy byli w Polsce przed wybuchem wojny ogarnęli swoje rodziny i żyją w Polsce normalnie. Część znalazła pracę a część liczy na socjal i koniec wojny.
0
@katalonczyk987 Idealny opis gry Roberta, plus to że potrzebuję z 10 klarownych sytuacji że strzelić dwie, trzy bramki.
8
@tristan87 Nigdy się nie umiał zachować, nikogo to nie powinno dziwić.
9
Dziadek Joe oficjalnie rozpoczyna wizytę w Polsce. Patrząc na niego to można mieć wrażenie że za chwilę się wywróci, a jest jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie. Szacun dla niego za postawę w tym trudnym czasie.
4
@bartas97 Lewica nigdy nie grzeszyła inteligencją
1
@Rewolucja123 W Valenci i City najlepiej grał na prawej stronie później Pep zaczął z nim kombinować a Lucho to zmałpował.Mamy trzech PS i pół LS obecnie