0

Pięknie Lewy....

2

@LaSTeR Oczywiście.
Mamy piękny i trudny język do nauki, ale powinniśmy władać nim poprawnie.
Wstydem jest że obcokrajowcy władają naszym językiem lepiej niż nie jeden obywatel naszego kraju.

0

Ciekawym jest jak Xavi zestawi jutro wyjściowy skład. Rozum podpowiada że obecność Kounde i de Jonga to pewniak dla kibiców, ale coś mi się wydaje że trener może kombinować. Jeśli obrona nie strzeli sobie jutro sama gola, jeśli Rafinha z Dembele będą mieć dzień, można myśleć o wyniku

4

@Azi W dużej mierze ludzie wygrywają wybory za to co mówią niż robią. Na czyny czas przychodzi później

5

Komentarz usunięty

1

@PanAgenda2030 Krycha i Wojtek są powoływani od lat za kolesiostwo z Lewym. A i Ania na trybunach z dziewczynami fotki zrobi.

0

@daniel32778
Brakuje im 9. W meczu z nami Lewandowski zagrał dla nich psując świetne okazję ,ale w innych meczach brak Lewego będzie widoczny. Narazie Bayern słabo,ale jak to Niemcy mają w zwyczaju zaraz coś na to poradzą.

1

@Gaz Bayern napewno nie stracił, a Barca jak wyjdzie to się okaże.

0

@RosjaninBut
Pytanie kto stoi za zamachem. Czy są to wewnętrzne rosyjskie porachunki , czy może ktoś z zachodu lub Ukrainy macza w tym palce.
Komentarz Kremla będzie jasny. Wypadek lub atak zachodu i wrogiej Ukrainy.

0

@barcelonaLM Bałagan,rozdawnictwo,system jaki panuje w górnictwie od lat wychodzi teraz na światło dzienne a nikt o tym dalej nie mówi. Miliardy złotych pompowane przez lata w nierentowne górnictwo wychodzą nam teraz bokiem. Trochę za późno na interwnecje na rynku skoro przez wiele lat pośrednicy, grupy weglowe opracowały system zdzierania pieniędzy z Polaków do perfekcji.

2

Czekam aż zarząd zrobi porządek w formacji defensywnej. Nasze transfery to wielkie łał ale to bardziej dla kibiców. Mamy słabego bramkarza, dwóch dziadków, Dest któremu Xavi nie chce dać pograć regularnie i brak zmiennikow..
Chyba że liczą na 100 goli w sezonie jak za czasów MSN.

0

Na dzień dzisiejszy można powiedzieć że Bayern zrobił świetny interes sprzedając Lewego. "Wykorzystali" jego najlepszy okres w karierze,a na koniec przytulili ładna sumkę za 34 latka.Niemcy dobrzy w transfery.
Barca? Zobaczymy. Zmiana kraju, ligi,nowi zawodnicy, zespół w przebudowie, adaptacja,wiek..
Powodzenia!

0

@Cule1234 Lepiej dla nas żeby nie doszło do tego transferu. Nie stać nas nas na emeryta z wysoką pensją i 40 milionów na stole. Zaczynamy powoli wychodzić z dramatycznej sytuacji finansowej,a ten transfer to moim zdaniem krok w tył w tej kwestii.

0

Sytuacja z żółwiem i królewskimi jest dość komiczna, ale musimy mieć na uwadze że Florkowi leży luźne 200 mln.
Może być tak że zrobi wszystko żeby się jakoś odkuć i będzie męczył jakiegoś gwiazdora całe okienko. Będzie ciekawie..

Barca swoją drogą nie powinna się upierać na Lewego za wszelką cenę. Podobno pierwsza oferta odrzucona przez Bayern, a 32 plus zmienne to już moim zdaniem i tak duże pieniądze mając na uwadze kontrakt, wiek i sytuację Barcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VegetaPolska W tych czasach DB jest nieodpowiedni dla młodych,więc pewnie dlatego.

DB Top kreskówek w historii

0

@Kgorecki2500 Był,czy nie było to czas pokaże. Nie rozumiem tylko po co się tu porusza ten temat. La Rambla jest od wszystkiego, ale dajmy se spokój.

0

Wbrew pozorom mecz z Argentyną na końcu to nie dobra wiadomość. Argentyna i Meksyk wygrają swoje mecze bo nasi jak zawsze pełne gacie, Argentyna wygra z Meksykiem i Meksyk walczy o awans z Polską, tylko nasi z Argentyną, a Meksyk z Arabią i zawodnikom z Ameryki starczy remis.
Pierwszy mecz kluczowy, biorąc pod uwagę historie trudno być optymistą

0

@Image Otwarcie, o wszystko i pożegnanie

0

Cud nas może uratować przed blamażem.

2

Baryłka przed wojną 92 dolary czyli za 159 litrów płaciliśmy 395.6 zł. Co nam daje 2.48 za litr kurs 4.3

Dziś baryłka 102 dolary czyli 479.4 zł
Litr 3.0 kurs 4.7

Mamy 50 gr różnicy uwzględniając kursy walut z teraz i przed wojny a ceny na stacjach 2.5 wyższe. Rozumiem że wojna, zła sytuacja, panika ale na dzień dzisiejszy 6.5 byłoby cena uczciwą biorąc pod uwagę wszystkie czynniki.

0

Jak paliwo Panowie, poszło coś w dół?
Zapowiedzi zapowiedziami a realia co innego.

1

Sędzia z Madrytu, komentarz za Madrytem a mecz trzeba jakoś oglądać

0

@MarFan Nie mam samochodu.

2

Takiej różnicy między dieslem a benzyna to nie pamiętam.20 lat temu były różnice ale wtedy diesel był tańszy co było zrozumiałe, skoro benzyna to "przeróbka" ropy. Robią nas spekulanci teraz bez mydła..

6

@barcelonaLM Problem złotówki stwarzają ludzie. Zwiększone wymiany,lokowanie oszczędności napędzają mechanizm słabnięcia waluty. Jak jest duże zainteresowanie czymś to cena rośnie. To samo z paliwem mamy.

0

@Hubsao To jest właśnie problem i ryzyko kredytów. Jeszcze jak się ma w obcej walucie to już w ogóle jazda.
Dla mnie szaleństwo w tych czasach i nie mówię tu o wojnie

0

Pytanie do fachowców.
Rząd ma jakieś instrumenty żeby podnieść wartość złotówki i zatrzymać słabnięcie jej w stosunku do innych walut?Wiem że wojna, ale Polska zaczyna płacić dużą kwotę za to co się dzieje, a będzie tylko gorzej...

0

@!34RC3!_0N4 Jak masz dwie koparki to biedy ni ma haha.

0

@Vampir707 Można zrozumieć tych którzy chcą mieć parę euro na czarna godzinę,ale nie rozumiem tych którzy chcą zarobić. Co zrobią? Później znowu euro na złotówki i co? Będą milionerami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?