0

@kaamil1910 Tu nie ma o czym dyskutować nawet.

0

@Bykunn Kto mówi o 300 milionach?Na swoją pensje napewno zarobił w przeciwieństwie do innych.

2

Najlepsze jest to ze Barca mimo pożegnania się z Messim nie ożywi swoich finansów ,tylko wręcz przeciwnie ,dużo straci na braku nazwiska Messi.Kura brała dużo ziarna,ale dla tych jaj co dawał Leo było warto.

12

Może być tak ze Leo dogadał się z Laportą i znaleźli sobie Tebasa jako kozła ofiarnego. Rączki czyste, każdy zadowolony a brud płynie na jedna osobę .Wizernkowo to dla nich najlepsze wyjście jeśli Barca i Messi chcieli się rozstać.

11

Mam nadzieje ze Roberto,Pjanic i Umttiti będą grać tylko po to aby pokazać się ewentualnym kupcom. W nowym sezonie nie ma miejsca dla nich w pierwszej drużynie.

4

Nasz presidento Bartomeu zostawił ten klub w czarnej i głęboko. Wysokie kontrakty, kontuzje, niewypały, gwiazdki, klub seniorów i mamy co mamy... Największy problem to brak chętnych na Cou, Pjanica, Umtittiego, Roberto, Lengleta, Braita, kontuzja Dembele też ładnie namieszała ale akurat tego się można było spodziewać. Współczuję Laporcie i życzę powodzenia aby z tego jakoś wybrnąć.

1

https://www.instagram.com/p/CRK8IzcJ1ji/?utm_medium=copy_link

Z takim dopingiem Leo musiał to wygrać! Wreszcie się udało, zasłużył jak nikt inny.

6

@Messibestplayerintheworld Plus Roberto jeszcze

13

@patry295 Dlatego jestem za Włochami jutro. A tak apropo to ta Niemka chyba z importu.

0

@IbrahimAfellay Skromnie :D

0

Ile takich Konradów mamy jeszcze do sprzedania.. Oby nie zabrakło czasu w tym okienku

1

Obroną wygrywa się mecze! Brawo Belgia. Żegnamy symulantów w końcu.

1

Kto dał takiego sędzie na taki ważny mecz?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Brawo Belgia jeszcze szybko drugą i kontrola meczu. Niemiec coś pod Portugalię trochę sędziuje, no chyba że mi się wydaje.

0

@sieniu To się nazywa futbol. Strzelasz jak masz wszystko przygotowane, a nie dla statystyk.

2

Oprócz bramek Lewego to mieliśmy dwa strzały Zielińskiego, jeden Krychowiaka i babol Roberta. Mówię o sytuacjach z których mogły paść bramki. Czy to tak dużo jak na drużynę która od pierwszej minuty grała o być albo nie być? Brak pomysłu, setki wrzutek, umiejętności Roberta i mamy max jaki mogliśmy ugrać dzisiaj.

0

W Polsce piłka nożna powinna być sportem amatorskim,a pieniądze przeznaczyć na inne dyscypliny z których jesteśmy dumni.

0

Żadnej składnej akcji! Nic, absolutnie nic tylko wrzutki i liczenie na cud.

0

Jest postęp w porównaniu meczu ze Słowacją. Pierwsza połowa i dwa strzały. Jeśli Hiszpanie nie przyspiesza gry to może nam jakiś farfocel wpadnie. Jak gra stanie się szybsza to może być kompromitacja dzisiaj

0

@amanter Barcelona jest mega głęboko w tylnej części ciała z tą sytuacją. Ogromne wyzwanie dla Laporty i zarządu aby znaleźć wyjście z tej tragicznej sytuacji. Umtiti, Pjanic, Cou, Martin, i Roberto powinni od razu być pożegnani racji na zarobki i żaden wkład w grę. Druga grupa z którą trzeba poważnie porozmawiać to Busi, Alba, Griezmann. Albo obniżki i to zdecydowane, albo pożegnanie. Zresztą Sergio z racji postawy na boisku też kwalifikuje się do opuszczenia klubu z wszelkim szacunkiem i honorami. Współczuję prezydentowi w tej sytuacji,jednak bez tego nasza gra się nie zmieni. Za długo nie można powtarzać tych samych błędów a my je ciągniemy już ze cztery sezony..

1

Za chwilę rozpoczyna się euro, początkiem lipca startuje presezon a u nas w sprawie sprzedaży naszych piłkarzy nadal cisza..Każdy trener chciałby mieć od początku przygotowań w miarę ułożoną kadrę, a u nas będzie o to ciężko. Euro też temu nie sprzyja bo rozmowy będą utrudnione. Coś czuję że ta rewolucja szybciej się skończy niż się zaczęła, i przyszły sezon będzie,, kontynuacja cyklu ". Obym się mylił ale coś mi się wydaje że niektórym trzeba zapewnić świadczenia emrytalno zdrowotne w tym klubie.

0

Okienko transferowe w Barcelonie ruszyło na całego i trzeba się z tego cieszyć,jednak największym wyzwaniem dla władz będzie sprzedaż naszych zawodników. Mamy wiele nic nie wnoszących do gry piłkarzy, emerytów którzy myślą że mają po 25 lat, nieywpały transferowe i gwiazdki z ogromnymi kontraktami i to na nich musi się skupić nasza dyrekcja sportowa. Prezydent musi ogarnąć ten bajzel bo inaczej będziemy mieć to co mamy teraz.

7

Lepiej niech Barca dziś przegra.Laporta będzie mieć większą werwe do działania.

2

@Penguin007 Alba już nie ma głowy do grania w ważnych meczach. Mecz z Live siedzi w nim do dziś

0

Barca nie powinna nic rozważać tylko pożegnać się wypalonymi i nic nie dającymi zawodnikami. Dla pewnych panów czas w Barcelonie juz minął, a niektórych tu w ogóle nie powinno być z racji poziomu jaki prezentują. Zrobić huczne podziękowanie dla Pique, Alby, Busiego, Roberto i pożegnać się w dobrych relacjach. Kryzys ekonomiczny i sportowy w naszym klubie wręcz zachęca do takich działań. Należy również oddać komuś Umtittiego,Cou, Braita, Pjanica bo wątpię żeby ktoś ich kupił za dobre pieniądze.

6

@DonMatteo901 Nam nie potrzeba zmiany trenera tylko zmianę wypalonych i bezużytecznych zawodników. Prezydent i trener powinni zacząć od lini obrony. Pique, Alba, Umtiti, Roberto z tymi panami trzeba się pożegnać. Z lini pomocy pozbyć się Pjanicia, Couthinio i Busiego. Dwa miesiące dobrej gry Sergio w tym sezonie to o wiele za mało. W pakiecie z tymi panami dołożyć Braithwaita i można myśleć o jakieś rewolucji w tym zespole. Bez stanowczych ruchów jest to niemożliwe niestety. Jakieś trzy, cztery transfery, dobry presezon i można patrzeć z optymizmem w przyszłość.

0

@sonek Do Tauronu

2

Real odpadł z LM ale i tak powinien się cieszyć że nie został skompromitowany przez drużynę z Londynu. Mogło być tak że Królewskim tegoroczne rozgrywki odbijały by się czkawką, podobnie jak nam po meczach z Romą czy Live.
Sevilla musi ich dobić mentalnie, a my wygrać w sobotę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?