6

@against_modern_football
Politycy PiS w połączeniu z PO nie mogą dorównać głupocie polityków Lewicy.

17

Dembele naszym zbawcą w pojedynku z Bayernem. Ta sytuacja idealnie pokazuje w jakim miejscu się znajdujemy. Opierać nasze nadzieje na awans na zawodniku który przez cztery lata nie dał temu klubowi nic. Jeśli sztab twierdzi że to francuz jest naszym najmocniejszym punktem i w nim pokłada wszystkie nadzieje to czarno to widzę. Żadnych argumentów nie mamy przed wyjazdem do Niemiec,tylko nadzieja pozostaje ale to wszystko jest życzeniowe.

0

@kaamil1910 Dokładnie! Teraz nie ma czego odbudowywać nawet.

3

Roberto jest dla Xaviego fundamentalnym zawodnikiem.
Mam nadzieję że to wypowiedź z szacunku do zawodnika i generał tak naprawdę nie myśli.

0

Mam nadzieję że Barca nie przedłuży umowy z Roberto. Często kontuzjowany, jak już zdolny do gry to obecnie przegrywa walkę o skład z młodzikami. Ani to PO, ani pomocnik, jeden dobry mecz na 10 to za mało jak na Barcę.
Patrząc na całą jego karierę u nas to taki zawodnik od wszystkiego czyli od niczego,siedzi cicho potrenuje, a kasę zgarnia grubą. Oby Xavi to rozwiązał tak jak należy

10

Messi ma jedno co cechuje wybitnych sportowców, klasę.
Gratulacje

0

Zwycięstwo Messiego dzisiaj w ogóle nie powinno dziwić. W lipcu jego wyczyn z kadrą poszedł w świat,zdjęcia,radość zawodnik turnieju i fakt że w końcu coś wygrał z reprezentacją. Później były wakacje, początek sezonu i mało kto z głosujących patrzył na to co zawodnicy grają w klubach. Moim zdaniem Lewy dostał głosy za to nie dostał za poprzedni rok, niż za bramki w Bundeslidze czy grupie LM tego sezonu. W zeszłym roku był faworytem bezdyskusyjnie,jednak w tym Leo jest numer jeden. O jego wygranej mówiono w lipcu,taki był szał na Messiego i myśl że to przeważy

0

@Kondziubarca Żeby dać przykłada dla innych że takie zachowania jak Dembele nie będą akceptowane. Gość w Barcy nie pokazał nic, klub go wspierał,leczył, pomagał wracać po kontuzjach a teraz ma mu pomóc się odbudować dla kogoś... Przez tyle lat nam nie pomógł, a teraz ma być zbawieniem, no ludzie. Dajmy szanse tym co chcą ja wykorzystywać

0

@rafik300010 Odejdzie za darmo w lato.

1

Dembele
Trzeba usiąść z gościem i otwarcie pogadać,dać czas do końca roku na podjęcie decyzji. Jeśli chce odejść to wystawić w zimie na rynek,sprzeda się to ok, jak nie to trybuny do końca sezonu.Barca musi być twarda i pokazać że teraz się nie cacka. Demir, Abde i inni chętnie wezmą jego minuty.

0

@JohnnyBarca Nie wiem, Roberto,Puig, Cou,Dest, trochę trzeba rotować bo nam padną..

5

Nico z Gavim trochę za dużo grają jak na ich wiek, oby nie było powtórki z Pedrim.
Mam nadzieje ze Xavi wie co robi.

0

W studio wszyscy zadowoleni,prezes PZPN zadowolony, naszych nie trzeba motywować podobnie jak na mecz z Węgrami. To się nie może udać

2

Super drabinka dla nas. Wygrana i awans obowiązkiem

1

@hardmind Zapłacił za spożywanie go w pokoju. Śniadanie należy się każdemu kto wynajmuje pokój

0

@hardmind Chłopie jedź i zobacz. To są fakty. W Holandii niezaszczepieni mogą zjeść tylko w KFC czy MC. Mają nawet skanery na kody przed wejściem do lokali. Może jakiś mieszkaniec potwierdzi

2

Kuzyn przebywa w delegacji w Holandii i wczoraj mi opowiada historię z hotelu. Rano pobudka i śniadanie,schodzą z kumplem na dół i trzeba pokazać certyfikat szczepień. Kuzyn wyciąga,ok proszę wejść na stołówkę,jego kumpel niezaszczepiony też wchodzi na stołówkę. Co się dzieje dalej? Obaj stoją w kolejce, nakładają sobie ze szweda co chcą,ale Kuzyn spożywa na sali,a kumpel w pokoju.Ktoś powie że to ok, ktoś inny że segregacja itd nie wnikam.Hitem tej historii jest to że ten kolega musiał zapłacić za śniadanie,mimo tego że oboje mają je w cenie do pokoju.
Przewraca się w głowach i nie chce tego u nas

5

Moim zdaniem Xavi powinien odbyć poważną rozmowę z Frenkiem de Jongiem,wytłumaczyć czego od niego oczekuje i dać czas do końca sezonu na pokazanie swojej najlepszej wersji. Jeśli nie spełni oczekiwań tak jak do tej pory to w lato powinien zostać sprzedany. Patrząc na cały okres gry w Barcy i jego możliwości jest wielkim rozczarowaniem jak narazie. Można za to winić trenerów itd,ale z Xavim powinien być pierwszym do wyjściowej 11 i filarem drużyny.

0

Barca ma małe szanse na awans i w obecnej sytuacji cudem będzie awans do 1/8. Słabo gramy w LM w tym sezonie,wczoraj byliśmy znowu jedna z dwóch drużyn która nie strzeliła bramki. Xavi zaczyna wprowadzać swoje pomysły ale bez jakości w ataku nie ma co myśleć o dalszej fazie bo 1/8 słabszych drużyn od nas nie będzie. Małymi kroczkami do przodu i w następnym sezonie zacząć się liczyć na arenie międzynarodowej.

5

@NaFazieHitman TVN i rzetelna. Wybierz jedno

0

@Peszko07 Polska jeszcze ma pole manewru w tej kwestii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Messibestplayerintheworld Alternatywy lepsze od priorytetu

0

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/newsamp-japonia-wariant-delta-sam-sie-unicestwil-zaskakujace-wyniki-,nId,5661519

Co inny naukowiec to inna opinia.Japonczyk twierdzi że wirus sam się wyłączył. W Izraelu gdzie zaszczepionych jest ponad 90 procent obywateli twierdzą że spadek jaki notują to zasługa trzeciej dawki. W sierpniu mieli po 11 tys nowych przypadków,3 dawkę przyjęło 40 procent ludzi i epidemia wygasła..Irlandzka wirusolog mówi z kolei że liczba zakażeń będzie rosła dopóki nie pojawi się szczepionka blokująca transmisję wirusa. Jak twierdzi ochrona po obecnych szczepionkach zaczyna słabnąć.

Wniosek nasuwa się jeden. Albo wynajdą coś co pokona to dziadostwo albo trzeba się będzie szczepić co pół roku.

12

@Kengo Taki rzecznik to skarb!

4

@masq Najlepszy zawodnik grający w tą dyscyplinę w całej historii.

3

@Kgorecki2500 Co tu pięknego? Powierzyć władze największym złodziejom w Polsce?
Dziękuję

0

@FC1899Barca Robią ludziom taki zamęt w głowie że masakra. Ostatnio trafiłem na dokument o covid,wybuch pandemii,walka i na koniec wielki triumf firmy Pfizer o wynalezieniu szczepionki,przebadaniu jej i ogłoszenie wygranej z pandemią...
Covid nas cały czas uczy czegoś nowego,a fachowcy zmieniają zdanie w zależności od sytuacji.

3

@Ironman TVN to telewizja promowana przez celebrytów,którzy jak wiemy z myśleniem mają duże problemy więc nie ma co za dużo oczekiwać.

11

Xavi swoimi decyzjami jak narazie to nie plusuje za bardzo u kibiców Barcy. Ściąganie Alvesa,nowy kontrakt wiecznie młodego Roberto, fundament Busi, Dembele reaktywacja po raz 5... Oby wiedział co robi ale na logikę wygląda to słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?