2

Busi to wyjątkowy piłkarz,niezastąpiony w naszym systemie gry, jednak moim zdaniem aby mógł błyszczeć musi mieć obok siebie piłkarzy o podobnej jakości co On sam. Ubiegły sezon był średni, żeby nie powiedzieć słaby jak na jego możliwości, a wszystko to spowodowane brakiem konkretnych partnerów w linii pomocy. Tak jak mówisz Lio, Sergio nie może robić za dwóch czy trzech, on musi robić swoją robotę, wtedy to robi najlepiej na świecie. Przy Xavim i Iniescie ile razy zachwycaliśmy się jego grą... Nawet z Ivanem w formie z pierwszego sezonu Lucho, Sergio błyszczał i co chwilke mówiłem sam do siebie Łał!jak On to robi? Nie pamiętam w ostatnim czasie jego kółeczek którymi wkrecał dwóch rywali w ziemię, słynnej zimnej postawy, zastawiania piłki, wychodzenia z pod ziemi w kryzysowych sytuacjach.. A wszystko to dlatego że nie może w pełni skupić się na swojej robocie. Podsumowując, należy otoczyć Sergio graczami którzy rozumią jak powinni grać pomocnicy Barcy i umieją to robić. Roberto jest jednym z nich, może Seri będzie naszym nowym Xavim

2

Z tego co napisałeś to faktem jest że najwięcej koszulek sprzedaje się z nazwiskiem Ronaldo i to by było na tyle. Kiedyś potężna firma badająca rynek sportowy wyliczyła że dany klub dostaje na czysto gdzieś 10-11 euro ze sprzedaży jednej koszulki. Pamiętam że czytając ten artykuł, chyba dwa lata temu, było podane że nawet transfer Ronaldo nie zwrócił się z koszulek Realowi w tamtym czasie. Brednią jest mówienie że transfery spłacają się z sprzedaży koszulek. Jest to jeden z dochodów, ale klub tak naprawdę zarabia na czymś zupełnie innym. Marketing, akcje promocyjne, reklamy, różne gadżety z podobiznami piłkarzy, turnieje i wiele wiele innych.

0

Tak wiem,szukam dla dziewczyny :)
Dzięki za chęci ,ale nie o ten mi chodzi..Szukam tego z granatową tarczą.Na zdjęciu dziewczyna ma bransoletkę z dwoma serduszkami.Nie mogę wstawić linka do tego zegarka,przerzuca mnie na inną stronę :P

0

Dzięki za propozycję,ale zależy mi na tym dokładnie modelu.

0

Panowie mam problem i być może wśród Was jest ktoś kto mi pomoże.Szukam zegarka,przekopałem internety i niestety nie znalazłem.Być może jest ktoś obdarzony cudownym darem znajdowania wszystkiego, bądź ktoś,kto ogarnia jakieś programy do wyszukiwania różnych rzeczy i mi pomoże. Mianowicie szukam oto takiego modelu https://www.pinterest.com/pin/372461831659426261/ (drugi rząd,pierwszy z lewej).Jeśli ktoś się na tym zna i znajdzie mi sklep gdzie mógłbym taki model zakupić to bardzo proszę o pomoc.Temat dosyć gorący,i przepraszam za zawracanie głowy:)

1

Komu jak komu,ale akurat Neymarowi powinno zależeć na zmianie trenera który wprowadzi coś nowego do drużyny i wykrzesze z zawodników to co mają najlepsze,a szczególnie z Brazylijczyka.Dwa miesiące formy na sezon to zdecydowanie za mało i Neyowi powinno zależeć na tym aby się mógł lepiej przygotować do sezonu.Unzue moim zdaniem nie jest gwarancją tego.

4

Bierzesz kartę pojazdu, dokument potwierdzający homologację,umowę kupna -sprzedaży i wybierasz się do urzędu komunikacji w Twoim mieście. Na podstawie tych dokumentów powinni Ci wydać tymczasowy dowód i tablice rejestracyjne. Być może będziesz musiał iść do skarbówki i zapłacić podatek od wzbogacenia, ale tego pewny nie jestem.

0

Barcelona potrzebuje jutro cudu na Camp Nou. Wierzę że nasi piłkarze mogą strzelić jutro te trzy bramki,ale ciężko mi sobie wyobrazić że nie stracimy żadnej przy tak ofensywnym ustawieniu na jakie się zapowiada.Nie można dopuścić do sytuacji jaka ta Cavaniego w rewanżu z PSG. Widać było że ten gol podłamał trochę chłopaków,wkradła się nerwowość w poczynania zespołu i gra nie wyglądała już tak samo jak przed utratą gola.Juventus to bardzo doświadczona drużyna,ograna w LM i po strzeleniu bramki nie da sobie wbić kolejnych jak to zrobili Paryżanie.Kluczowa będzie pierwsza połowa moim zdaniem.Czyste konto i prowadzenie do przerwy wprowadzi trochę nerwówki w szeregi Juve,a naszym piłkarzom da nadzieję na historyczny wyczyn.Z innym scenariuszem będzie nam bardzo ciężko o awans do 1/2.Pozostaje nam liczyć na cud,taki cud jaki miał miejsce w rewanżu z PSG.

0

"Sędziowanie w tym sezonie na to wskazuje,a Barca gra zbyt nierówno żeby móc to powstrzymać.''

0

Dobrze się stanie że Neymar zostanie zawieszony,będzie świeższy na mecze LM.Liga jest już przegrana i tu nie chodzi o brak szans Barcy na zdobycie mistrzostwa,tylko o to że ten tytuł MUSI zdobyć drużyna z Madrytu.Sędziowanie w tym sezonie na to wskazuje,a Barca gra zbyt nierówno żeby móc to powstrzymać.

Neymar chcąc być najlepszym na świecie musi się jeszcze wiele nauczyć.Czarowanie na boisku jest bardzo ważne,ale jeszcze ważniejsze jest zachowanie w różnych stresujących sytuacjach.Pyskówki były niepotrzebne,tym bardziej nie powinien tego robić przy takim sędziowaniu jakie miało miejsce wczoraj.Miejmy nadzieję że wolne wyjdzie Neymarowi na dobre i cała drużyna na tym skorzysta.

71

Odpowiedź jest prosta, Verratti.
Coutinho to bardziej ofensywny zawodnik, a Barcelona potrzebuje rozgrywającego, dobrego w pressingu zawodnika, który będzie kierował cała pomocą i rządził w środku pola. Coutinho też by się nam przydał, ale mamy inne priorytety i mocno ograniczony budżet. Na miejsce Iniesty łatwiej znaleźć kogoś dobrego niż na pozycję szóstki,choćby nasz Rafinhia mógłby tam z powodzeniem grać. Jeżeli mamy kogoś kupować za wielkie pieniądze to Marco jest idealnym kandydatem.

2

Kilkanaście godzin po meczu i cudowne ozdrowienie obu Panów :D

9

Piłkarski świat wywrócił się do góry nogami. Myślałem że po bramce Cavaniego było już po wszystkim ale po zawodnikach Barcy nie było widać żadnego zwątpienia. Ciągle parli do przodu, ciągle wierzyli i dostali nagrodę. Radość po takim triumfie jest niesamowita. Czujesz też ogromną ulgę i zmęczenie, bo wcześniej przygotowujesz się do meczu, a później grasz 90 minut na absolutnego maksa,poświęcasz wszystko co możesz, i dopiero po jakimś czasie dociera do Ciebie że zrobiłeś coś historycznego. Wynik Barcelony trzeba docenić, bo jest nieprawdopodobny. Z doświadczenia wiem że taki wynik może napędzić Barcelonę na resztę sezonu, co jest fantastyczne dla kibiców, bo La Liga i Liga Mistrzów będą pasjonujące. W tych rozgrywkach czekają nas wielkie emocje.

Wypowiedź Jerzego Dudka. Nie spodziewałem się po nim takich słów i jestem pozytywnie zaskoczony.

3

https://gfycat.com/BowedOnlyChicken

Chyba wszystko w temacie

9

Po obejrzeniu meczu jeszcze raz,cieszę się że wczoraj oglądałem z angielskim komentarzem.Pan Kamil Kosowski to porażka na stanowisku komentatora,i tacy ludzie nie powinni robić tego na czym się kompletnie nie znają.Pocieszeniem jest jego głos po naszym awansie :)

7

Asa boli? Boli? I ma boleć!
Szkoda że wszystkie bramki nie padły po niesłusznie podyktowanych karnych. Czytając takie okładki, wczorajsze zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej!

1

https://pbs.twimg.com/media/C6bbmRcXMAQ4gxh.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C6bYXGxWQAE8JSs.jpg
żr.twitter

Nasi się cieszą ,cieszmy się i My!Dzisiaj płakać każdemu facetowi przystoi.Barca jest wielka.

0

„mamy szczęście, że możemy liczyć na Sergio, który od czasu do czasu strzela swoje gole”

Od czasu do czasu strzela, szkoda że zawsze w najbardziej decydującym momencie. Zidane, jak i reszta drużyny z CR 7 na czele powinni Go nosić na rękach za to co zrobił dla Realu w ostatnich latach. Taki zawodnik to skarb. Gra się nie klei, nic nie wychodzi, a tu pach! Ramos i po zawodach.

0

Mógł się założyć że jeśli przegra zakład to już nigdy nie zagra w Csa, byłaby większa mobilizacja. Zmiana w wyglądzie to dla Neymara nagroda,a nie kara. Dobrze to rozegrał, wygra czy nie i tak wyjdzie na tym dobrze :D

0

Dziennikarze Mundo podsycają atmosferę i na siłę pompują balonik.Nic Tylko czekać aż L’Équipe zrobi podobne zestawienie i opisze dlaczego to PSG awansuje.
Trzeba na spokojnie poczekać do środy i wtedy się okaże na co stać obie drużyny.

6

Mam nadzieję że środowy mecz będzie stał na wysokim poziomie i będziemy mogli zobaczyć świetne widowisko na Camp Nou.Nasza drużyna zaczyna grać lepiej,ale czy to wystarczy aby dokonać remontady? Moim zdaniem niestety nie.
Po ostatnich meczach Barcelony widać poprawę w grze,drużyna gra szybciej,wygląda na świeższą ,Messi rządzi i dzieli,Busi się budzi,Neymar szarpie,ale w mojej opinii nie wystarczy to do awansu.Wierzę że Barcelona wygra ten mecz,ale do awansu jednak trochę zabraknie.Bramka zdobyta na Parc des Princes dawałaby nam więcej wiary w odwrócenie losów dwumeczu,jednak tak się nie stało.Drużyna Emeryiego to klasowy zespół,z bardzo dobrymi zawodnikami,świetnym trenerem i trudno mi uwierzyć w to że dadzą sobie wbić pięć bramek,nie strzelając przy tym żadnej.Barcelona jest w stanie wbić Paryżanom cztery,pięć goli,jednak aby to zrobić gra musi być otwarta,a myślę że PSG na to nie pozwoli.Już ostatni mecz Barcy z Celtą pokazał nasze słabości przy kontrach przeciwników,i tylko chyba sami zawodnicy Celty wiedzą dlaczego nie wbili nam dwóch czy trzech goli na Camp Nou.Paryżanie mając takie okazje nie zawahają się ich wykorzystać..Podsumowując,Barca potrzebuje dużo szczęścia,i katastrofalnej gry Paryżan aby znaleźć się w 1/4 LM.Niestety potrzebujemy cudu.
Przegraliśmy ten dwumecz w Parku Książąt ,ale trzeba być z drużyną i zagrać wielki mecz w środę.Mam nadzieję że kibice na stadionie pokażą się z dobrej strony i np.po szybko strzelonej bramce PSG,dalej będą kibicować naszym i pokażą jakim jesteśmy klubem.Po zwycięstwo i być może coś więcej...Vamos!

22

Mam nadzieję że poniedziałkowy przegląd prasy będzie równie miły co ten dzisiejszy!
Mecz z Atletico będzie dla nas najważniejszym spotkaniem w tym sezonie. Zdobycie trzech punktów da naszym piłkarzom przysłowiowego kopa, podniesie morale i zapali światełko w ciemnym tunelu.

1

Lewy strzela dla Bayernu i po cieszynce widać że strzelił też gola swojej żonie Ani. Być może szykuje się nam nowy reprezentant Polski. Gratulacje!

3

Warto również wspomnieć że Leo potrzebował na to 50 spotkań,co daje genialną średnią gola na mecz.Fenomen!

0

Gratulacje dla Suareza,zasłużył sobie na tą nagrodę swoją bardzo dobra grą.Najlepszy transfer ostatnich lat w Barcelonie,wart każdego euro które zostało na niego wydane.Pozostaje nam cieszyć się jego grą i liczyć że zakończy u nas swoją karierę .
http://static.fangol.pl/content/3/d/f/3df357bd9f356e865c9205135faf1435-554.jpg

2

Killer wiecznie żywy!

2

Film genialny,zresztą jak każdy z Gerardem Butlerem w roli głównej.

0

Hiszpania odpada zasłużenie,ale w drugiej połowie grali dobrze.Buffon jak wino,im starszy tym lepszy.

4

Neymar, jego ojciec, oraz agenci to ludzie którzy są bardzo nastawieni na wiekie pieniądze. Takimi wypowiedziami, zwlekaniem z podpisem, walczą o nowy kontrakt zawodnika, który już w obecnej chwili jest za wysoki.Nie ma co ukrywać że Ney nigdy nie był i nie będzie Barcelonistą z krwi i kości i w przyszłości opuści nasz klub. Barca nie powinna zbytnio ulegać zachciankom Neymara, i postawić swoje warunki bo dobro klubu jest najważniejsze.
Pamiętajmy że nie ma ludzi niezastąpionych, a kwota w wysokości 200 mln to wielki zastrzyk gotówki.Czas pokaże jak się skończy ta sytuacja, ale nie ma się co kłaniać przed Neymarem, jak chce to niech idzie do szejków.

8

Ludzie nie rozumieją pojęcia ''czarny koń"Takim czarnym koniem może okazać się Chorwacja,Polska,ale na pewno nie można tak mówić o Belgii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?