1

Jedno słowo ciśnie się na usta,dramat.
Wygląda na to że Xavi nie ma z kim piwa wypić i zaprasza kolegę z boiska bo na grę to Danii się już nie nadaje. Z jego wszystkich zalet zostało mu doświadczenie tylko.

0

@Janiama Dla nas euro to dużo a Laporta nie jest Bartkiem.

2

Xavi chce robić rewolucję w sztabie medycznym i fizjo,ale obawiam się że nie będzie na to pieniędzy. Dużo zależy od umów jakie mają dotychczasowi specjaliści,i czy pozwolą one na łagodne finansowo odejścia tych panów. Laporta może szybko ustawić Xaviemu plan i nic nie zrobi. Rozumiem że rozmowy były przy zatrudnianiu trenera,ale rzeczywistość może pokazać że nagle nas na to nie stać. Jest to główny problem i bez rozwiązania nie będzie można normalnie pracować

2

Przygotowanie fizyczne zawodników Barcy w tym sezonie jest gorsze niż jej finanse a to już wielki wyczyn.Nie będzie sukcesów i dobrej gry bez zdrowych piłkarzy.Nasi wyglądają słabo fizycznie,motorycznie,brak im dynamiki i siły na 90 minut zapieprzania. Xavi musi zacząć pracę od ogarnięcia tego tematu bo inaczej nie ma co myśleć o jakichkolwiek wynikach i dobrej grze. Schodzą dwa łebki Fati i Nico i nasza gra staje, ba!ona leży

5

Życzę Xaviemu jak najlepiej i mam nadzieję że odbuduje naszą że drużynę i powróci na szczyt.Mam nadzieję że będą grać zawodnicy w formie,że Gavi,Nico,Pedri,Puig,Fati,Araujo będą stanowić o sile nowej Barcy,że Frenkie się odbuduje bo narazie nie pokazuje za wiele. Brzmi to jak koncert życzeń ale wierzę że tak będzie.Chciałbym żeby amigosi grali za dobrą dyspozycje,żeby gryźli trawę dla kolegi trenera.
Vamos Xavi

0

Mam nadzieję że Xavi pokaże w klubie że to on jest szefem i nie ma żadnego kolesiostwa w drużynie na lini trener zawodnik. Busi,Pique,Alba czy Roberto powinni grać jeśli będą w dobrej dyspozycji,a nie z racji tego że mają doświadczenie czy wyrzutów sumienia trenera ze posadzi kolegę. Nie oczekuję zbyt dużo po trenerze który przejmuje drużynę bez okresu przygotowawczego, ale wymagam gry zawodników w formie.

0

Mam nadzieję że Xavi postąpi mądrzej i odmówi Barcelonie teraz. To nie ten czas,klub w rozsypce,chaos na każdym szczeblu,czy sportowym czy ekonomicznym. Powitam to go bardzo chętnie ale w przyszłości.

0

@Qlewer Bialowieża, Bobrowniki,Połowce,Kukuryki,Sławatycze, Kuźnica Białostocka,Terespol
Tam bym nie budował

7

Polska dobrze robi budując mur na granicy z Bialorusią. Jak powiedział Kosiniak jeśli to będzie mur z nowoczesna technologią, detektorami ruchu, kamerami itp to ma on prawo bytu. Ktoś na tym zarobi? To chyba logiczne ze nikt nie pracuje za darmo.UE pewnie chcąc nie chcąc nas będzie musiała poprzeć w tym pomyśle, bo to po prostu konieczność .

1

@Encore A i tak ktoś napisze ze Lewy i długo , długo nic .

0

Nie lubię narzekać , ale trenerze…
Roberto? Na litość boską


20

Jesli trener dalej będzie wystawiał Roberto kosztem Nico,Gaviego czy Puiga to nic nie będzie na usprawiedliwienie jego zachowania i uprzedzeń do pewnych graczy. W młodzieży jest przyszłość i widać to nie od dziś.

92

Dobrze ze Leo odszedł , wszyscy się odblokowali i grają na swoim poziomie. Granada drży.

0

@Bogan Ale chłopie ! Roberto ma ciężkie chwile cała karierę. To nie jest dziecko żeby go teraz niańczyć . Kibice maja prawo pokazywać swoje niezadowolenie i musza to robić żeby ktoś się obudził w tym klubie. On siedzi w tym klubie dlatego ze jest zapchajdziura i zagra wszędzie , tylko problem taki ze nigdzie nie zagra dobrze.

1

Postawa Roberto nie powinna nikogo zaskakiwać , był on jednym z pierwszych do odstrzału przed rozpoczęciem sezonu. Zawodnik od wszystkiego a tak naprawdę od niczego. Z takimi osobami w wyjściowej 11 to my nie wygramy meczu ligowego , a co dopiero coś więcej. Czas leci a podejście zarządu dalej takie jak było wcześniej.

2

@Janiama W jego przypadku to raczej pewne,niestety..

0

Mnie mecze kadry w ogóle nie ruszają. Za dużo kompromitacji przeżyłem żeby teraz się przejmować czy fascynować gra. Lepiej obejrzeć sobie siatkę ,tenis , czy klubowa piłkę bo nasza kadra i tak nic nie zdziała na mistrzostwach , bo albo nie awansuje , albo się skompromituje w grupie.Życzę powodzenia jak zawsze i tyle.

0

@Firestone Pytanie na ile te obniżki są rozrzucone w czasie? Nie ma opcji ze zawodnicy zrezygnowali z pieniędzy ,pewnie je dostaną w późniejszym czasie.Mam nadzieje ze zarząd to kontroluje i nie żyje chwilą.

5

Plusem tej całej sytuacji jest to ze chłopaki mogą grać na luzie,bez presji,można dawać grać młodym i może coś z tego będzie. Jak nie teraz to kiedy.Kibice nie mają dużych oczekiwań po tym okienku i jest to idealna sytuacja na sprawdzenie Gaviego,Nico , Puiga ,Demira ,Fatiego oraz ostatnia prawdziwa szansa dla Cou czy Dembele. Ciekawy sezon przed nami,oby tylko trener dał im grać.

23

Półfinał i finał LM mamy wygrany,tylko problemem będzie tam dotrzeć .

6

Ja tam się cieszę ze sprzedaży Griezmana. Chłop brał taka kasę a na boisku straszył tylko nazwiskiem bo napewno nie grą. Mamy szanse ogrywać młodych i liczę ze tak się stanie. Na tytuły nie ma co liczyć, jak coś wpadnie to będzie niespodzianka. Najważniejsze żeby wyjść z tego bagna jakoś, w ciagu roku sprzedać tych których nie chcemy w klubie i od przyszłego sezonu grać o najwyższe cele.

1

Sprzedać Grieza i nic więcej nie robić .

2

Sprzedaż Emersona to dobry ruch moim zdaniem.Mamy Desta i Mingueze i to oni powinni walczyć o grę na prawej stronie.Jeśli oboje się ograją to myśle ze mamy tą pozycje najlepiej obsadzoną od czasów Daniego. Gorzej wygląda reszta formacji obronnej ale to już inny temat. Mam nadzieję ze trener nie będzie wpychał Roberto do obrony,a najlepiej żeby go nie wpychał w ogóle do składu.

2

Z Francuzem w obronie i Francuzem w ataku to ciężko patrzeć optymistycznie w przyszłość …

17

Obecnie w każdej formacji mamy tylko jednego zawodnika który gwarantuje dobry poziom.Ter Stegen,Araujo, De Jong i Depay. Trochę za mało ..

0

Człowiek z niecierpilowością czeka na mecz,a z tyłu głowy coś mówi że z Roberto i Lenglentem w składzie lepiej będzie tego nie oglądać. Trudne życie kibica Barcy.

1

@LuisSalvano Jeden z pierwszych do odejścia ,zaraz po Pjanicu i Umttitim.

7

Laporta aby ocieplić trochę swój wizerunek po ostatnich dniach może choć trochę się przypodobać i nie dawać nowej umowy Roberto. Zawodnik od wszystkiego i od niczego. Już dawno powinien być poza Barca

1

Za 4 dni pierwszy mecz ligowy a my jesteśmy dalej w tym samym miejscu co byliśmy gdy kończył się ubiegły sezon. A sorry ,jest jeszcze gorzej bo nie ma Leo. Nie wiem jaki Laporta ma plan i co zrobi żeby zarejestrować nowe nabytki, ale obawiam się ze możemy się skompromitować jeszcze bardziej niż zrobiliśmy to do tej pory. Czas ucieka a tu nic,bagno i tyle

2

https://www.instagram.com/p/CSPGv3_K5Y-/?utm_medium=copy_link

Żona Busiego do Antonelli na instagramie.

Przyjaciółko nie wiesz jak bardzo mi przykro ale odległość nie będzie dla nad problemem. Kochamy was bardzo i całą Waszą rodzine.Najlepsze życzenia na tym nowym etapie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?