4

Głośno tu o Dembele i nie ma co dyskutować ze powinien opuścić Barcę jak najszybciej, natomiast chciałbym przypomnieć o sytuacji Roberto. Sergi powinien podzielić los francuza i również opuścić Camp Nou. Na grę nie ma szans z jego formą , zarabia dużo, nie ma konkretnej pozycji na której byłby zawodnikiem pierwszej 11, młodzi go biją na głowę i lepiej żeby nas opuścił. Xavi pewnie będzie chciał go zatrzymać bo to mini amigos i kumpel ale tu Laporta powinien być stanowczy.

7

@Kurkmen Racja. Nie zapominajmy jednak o tym że olimpijczycy świetnie wykorzystują te dotacje i przywożą złote medale z imprez. O piłkarzach tego powiedzieć nie można, bo nasza kadra i piłka klubowa po prostu nie istnieją, a pieniądze tam pompowane są ogromne porównując inne dyscypliny.

4

Najlepiej żeby Aston Villa miała obowiązek wykupu Cou po sezonie za jakieś grosze i płaciła chociaż połowę jego pensji. Alemany musi zdziałać cuda.
Umtitti drugi w kolejce i tu wielkie wyzwanie żeby znaleźć frajera który go przygarnie.

1

@amanter O tym to już nie ma co wspominać. Bubel transferowy i tyle, i nie ma co brnąć w to dalej

2

Dembele albo odchodzi w styczniu albo koniec gry w Barcy, takie moje zdanie i takie powinno być zarządu.
Barca pokaże w końcu że
- nie cacka się w negocjacjach, nie ulega agentom
- daje szanse gry młodym np Abde
- zapewni treningi Dembele z maksymalna intensywnością, na którym się pewnie połamie prędzej czy później
- odświeży budżet płacowy
- pokaże innym że tylko profesjonaliści tu powinni grać
- odwdzięczy się Dembele za te wszystkie lata 'gry' i utrudni mu transfer za wielkie pieniądze bo raczej będzie bez formy nie grając

Żadnych minusów. Tylko nie mówcie ze stracimy wartościowego zawodnika bo na ten temat to nie ma co dyskutować.

2

Na scynści, na zdrowi na to Boże Narodzyni!
Cobyście byli scynśliwi i weseli jako w niebie anieli.
Cobyście mieli studnie pełne wody a w rodzinie nie brakło miłości i zgody.
Cobyście mieli pełne domy i pudła a coby wóm gaździno w kuchni nie schudła.
Coby Wòm niczego nie chybiało jyny z roku na rok przybywało.
Dziewki coby się powydowały wiela z chałpy nie zabrały.
Pachołcy coby się pożynili majętne dziewki za żony se wzięli.
Coby się Wóm darzyło, mnożyło, piniydzy przybywało, cobyście byli szczynśliwymi a po śmierci dali żyli.

Tradycyjne życzenia z Beskidu Śląskiego. Zdrowych wesołych!

0

@barcelonaLM A jak przyjmiesz boostera to co? Od tego dnia 9 miesięcy? Ciekawe co ile można sobie strzykać przypomnienie..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Coutinho007 Wolę takiego Neto niż Niemca w formie której nie może poprawić od roku. Neto nie jest topem, fakt, ale niech zagra choćby dlatego żeby ogarnąć Marca.

7

Neto powinien dostać szanse w paru meczach i pokazać Ter Stegenowi jak się powinno bronić i ile bramkarz daje spokoju całej drużynie. Nie wiemy w jakiej formie jest Neto ale :
- gorzej od Niemca bronić się nie da obecnie
-będzie mega zmotywowany i będzie chciał się pokazać Xaviemu i potencjalnym kupcom
- damy do zrozumienia Matsowi że musi się ogarnąć

Xavi musi coś zrobić z obroną bo to jest masakra obecnie. Nie zdziwię się gdy przy pewnym bramkarzu obrona się ogarnie i zaczną grać pewniej.

0

Czekam na Dona z niecierpliwością!

11

De Jong i Ter Stegen najbliższe spotkania na ławce dla ogarnięcia się. Gorzej już się grać nie da więc Barca na tym nie straci,a dla obu panów będzie to tylko na plus. Jeśli nie podziała to w lato na sprzedaż i tyle. Rozumiem miesiąc bez formy,dwa ale nie rok..

0

Gavi zawodnik meczu bezdyskusyjnie.
De Jong najgorszy

0

@RosjaninBut Oddać /Sprzedać /Wypchać /Wysłać / cokolwiek,byle nie został. Zresztą nie on jeden,ale od kogoś trzeba zacząć.

0

Niestety coś ucichło w sprawie Dembele.
Grudzień prawie w połowie a tu żadnej nowiny ze Dembuś od nas odchodzi..
Mam nadzieję że już lada dzień potwierdzi że nie przedłuża kontaktu i zwolni miejsce płacowe dla nowego nabytku.

6

Mocno za PSG!

Po pierwsze nigdy nie kibicuj Realowi,nigdy.
Po drugie wróć do punktu wyżej.

2

Może Simone ogarnie Atleti do meczów 1/8 i zamurują bramkę na dobre.
Później jakiś farfocel w 90 min rewanżu i Baya bay bay.

2

Psg z United i Inter z Ajaxem to mogą być dwa najlepsze pojedynki na tym etapie LM. Wyrównane mecze i niewiadoma kto awansuje. Reszta raczej bez emocji

1

@marnow Macie stare zasady więc was nie dotyczy. Teraz covid nie atakuje nikogo i czeka do 15, dlatego później trzeba siedzieć w domach wraz z zarażonym

5

@Coutinho007 Jak zawsze Frenkie top. Jeśli do końca sezonu się nie ogarnie to sprzedać i przytulić ładna sumkę za niego. Nic nie pokazał do tej pory, oprócz Cou najbardziej zawiódł z naszych transferów ostatnich lat. Nawet po Dembele oczekiwałem mniej niż po nim bo wiadome było że prędzej czy później francuz się połamie.

3

Nie mam pretensji do Xaviego za to co się dzieje. Może krzyczeć,kierować, klaskać, stawać na rzęsach ale nie zmieni nic. Ten zespół jest wypalony,bez formy,bez zaangażowania, wzmocniony paroma młokosami. Bez trzęsienia ziemi w składzie nic z tego nie będzie. Barca się nie podniesie z wypalonymi gwiazdami co zdobyły już wszystko w tej dyscyplinie.

2

@KidusFCB Dolina Chocholowska. Łatwo i przyjemnie

0

Na kogo może trafić Barca w 1/16 LE?

1

@Grubson06 Do Barcy nikt nie będzie chciał przychodzić widząc co się u nas dzieje.

1

@Coutinho007 Jeśli to prawda to wielki minus dla Xaviego. Najłatwiej skreślić młodego, nowego zawodnika. Słabo to wygląda

6

Rewolucja? Oni chyba nie rozumieją znaczenia tego słowa. A zdrowi Busi,Pique, Alba i Roberto w pierwszym składzie. Xavi ma rację,brak zaangażowania czytaj wypalenie i wiek. Oby była ta rewolucja przez duże R.

1

@michal26 Oj znam uwierz mi. Za dużo do stracenia mają i się będą szczepić

2

@sokot Jeśli będzie im groziło zwolnienie to się grzecznie ustawią. Chyba że nie będą mogli zwalniać to co innego

0

Znów koszty dla restauratorów bo trzeba zatrudnić gościa przed drzwi do sprawdzania klientów. Zbliża się sezon narciarski,ciekawe jak tam to ogarną.
Współczuję ludziom którzy to będą musieli sprawdzać

0

@Coutinho007 Zapytał czy ma coś na rozchodnika bo suszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?