konajoncek
Dołączył/a: styczeń 2013
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Olmo do zmiany.
Wszystko gra do tyłu..
1
Ciekawie wyglada ta grupa. Maroko starczy remis i nie musi się oglądać na nikogo,a ostatni mecz grają z Kanadą. Czyżby Belgia poza mundialem?
0
@Sysia11 Szczęsny to nasz najlepszy zawodnik na tym mundialu i wiele to mówi o naszej drużynie
0
Dziwne i śmieszne zarazem jest mówienie o obecnej sytuacji w naszej grupie. Fascynacja naszym obecnym miejscem, szansami na wyjście, liczeniem bramek itd. Chciałbym przypomnieć że po losowaniu panował zachwyt wśród sztabu,piłkarzy, ekspertów. Jasno mówiło się o planie minimum, wyjściu z grupy, a tu narracja zmienia się w miarę zmian wydarzeń. Przecież mieliśmy wygrać dwa pierwsze mecze i z Argentyną walczyć o pierwsze miejsce, a tu do końca będziemy drżeli o awans...
Do planu minimum daleko,ale najważniejsze że nie straciliśmy bramki i jesteśmy w grze.
0
@wasacz Jak się kopał po czole w pierwszej połowie to takie głosy miały rację bytu.
4
@Marcelinho99 A kto im zabroni?
Jeśli komuś podoba się futbol grany przez Argentynę to niech im kibicuje.
0
@DonMatteo901 Deklasacja
1
@Ptasior i tu zgoda
5
Aktualizacja podium najgorszych zespołów dotychczas
Katar
Polska
Kostaryka
2
Polsko ucz się jak się gra.
Ambicja, szybkość, agresja, pressing i najważniejsze odwaga!Takie mecze powinniśmy oglądać.
Brawo!
0
@michal26 ostani mecz Meksyk gra z Arabią. W takim wypadku przechodzi ten kto więcej wygra z Arabią. Oczywiście jeśli Argentyna wygra dwa mecze
0
Australia lepiej od nas wygląda.
Na obecną chwilę to Polska, Katar, Iran najgorzej grające zespoły. Ciekawe jak będzie wyglądało podium po fazie grupowej.
1
Nie oglądałem męczy Argentyny z Arabią i chciałbym zapytać jak realnie widzicie szanse naszych w meczu z Saudyjczykami? Tylko wygrana nas ratuje, jest na co liczyć po występach dzisiejszych?
0
Wynik pod Argentynę się ułożył. Druga kolejka wiele nam powie, ale z taką grą to nie ma czego szukać na tych mistrzostwach.
Na plus Szczęsny, Bereszyński,Kiwior i co dziwne Krycha z Glikiem
Na minus Lewy i Zieliński
0
Ktoś chętny napisać parę słów o meczu Argentyny. Słaba forma, lekceważenie rywala, taktyka, co się stało?
Jak grali do straconej bramki?
1
@BulaKG Burn klasyczny numer 1!
Sok wiśniowy i lód
2
Powołania są jakie są ale jedno jest wielce prawdopodobne na tych MŚ w wykonaniu naszych. Zawalone bramki tridente Szczęsny Glik Krychowiak, oraz machanie rękami Lewego j zdziwienie że nie ma podań.
9
@Peszko07 Życzę z całego serca Dawidowi wygrania KK. Musimy jednak pamiętać że sezon długi,skakał w domu, i na igielicie. Mam nadzieję że w Finlandii potwierdzi dominację.
0
@FCBparasiempre O takiej akcji gdzie Leo strzelił 3 bramkę możemy obecnie pomarzyć. Niestety
13
@NaFazieHitman Szkoda że nie poprawił swojego wyniku na Alanz Arenie, może byśmy byli dalej w grze.
1
Punkt straty do Realu to bardzo dobra wiadomość. Wygrać mecze to mundialu i od stycznia atakować mistrza.
Punkty się zgadzają tylko ta gra nie taka, nijaka jeszcze..
3
@FCB_dimiC Nie zrozumiałeś komentarza kolegi.
12
Dziwią mnie trochę opinie ludzi którzy tłumaczą Xaviego i piłkarzy. Jestem daleki od krytykowania kogokolwiek,ale no ludzie bez przesady...Nie mamy zespołu na wygranie LM i tu zgoda, jednak wyjście z grupy to był obowiązek. Mamy napastnika z topu który w Bayernie strzelał większość bramek ( nawet nie zauważyli jego odejścia), młodych z nagrodami dla najlepszych graczy, skrzydłowego z topu, bramkarza z topu, doświadczonych wyjadaczy którzy swoje wygrali i mogą być wsparciem młodych. Nie widzę powodów żeby nie wyjść z grupy, a jednak się stało. Kolejne straty wizerunkowe, finansowe, marketingowe, a miało być tak pięknie w tym sezonie. Z taką grą to nawet LE będzie dla nas kosmicznie trudnym wyzwaniem.
5
Teraz już na chłodno.
Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla Xaviego i drużyny za odpadnięcie z LM.
Mamy lepsza kadrę od Interu, nawet kontuzje z rewanżu nie tłumaczą remisu 3:3. Chaos, brak pomocy i ataku w tym meczu,gole pod koniec spotkania ratujące punkt.. To się nie powinno wydarzyć. Wszystko mieliśmy w swoich rękach ale stało się to co się stało..
0
@LukaszFan Nasi sami są sobie winni. Setki Lewego to już 3 pkt z Bayernem.
Tragiczny mecz z Interem na Camp Nou to tylko wina drużyny. Można tłumaczyć kontuzjami ale nasi zagrali katastrofalnie w ataku i pomocy.
O sędziach nie ma co mówić bo ten temat wraca jak bumerang i zawsze znajdzie się mecz gdzie nas przekręcą. To po prostu musi być wliczone przed sezonem.
2
@Kondziubarca Ja włączyłbym im mecz Barca Inter i Inter Barca żeby pokazać że nie mają grać tak jak zagrali w tych spotkaniach. Alba się znowu rozpłacze gdy Inter rozniesie Pilzno i wyjdzie na Bayern z pełnymi gaciami..
1
@Barca1992 Mundial zrobiony na siłę w tym kraju, bez atmosfery, z milionerami na trybunach, za ludzkie zdrowie...Bojotować i tak nie ma co bo FIFA już swoje zarobiła na tym mundialu. Martwią mnie żony piłkarzy, jak one się tam odnajdą w tym miejscu, biedactwa
2
Też macie wrażenie że żona Lewego jest taka sztuczna? Wszędzie jej pełno a z wypadnięciem dobrze tak średnio.
Mam wrażenie że za dużo chce a nie jej miejsce u boku sławnego piłkarza.
Oczywiście mówię o strefie publicznej, nie oceniam życia rodzinnego.
5
Jeśli Xavi wystawi taki sam skład w następnym meczu to ja nie mam słów.
Za dwa ostatnie mecze to parę panów powinno sobie odpocząć. Chciałbym widzieć Fatiego Depaya i Ferrana od początku, gorzej już nie będzie z naszym atakiem. Busi ławka, Pedriemu też by się przydał odpoczynek. Trzeba próbować czegoś co ożywi grę, więcej dynamiki, zadziorności itd
2
Obrona obroną,ale do przodu na 6 zawodników próbuje grać tylko Dembele..