0

Niemcy-Ukraina to narazie najlepszy mecz na tym euro.Ukraina przegrywa ale cisną szwabów równo,Oby tak dalej!

2

Turan dzisiaj tragedia, zresztą jak cały zespół Turcji. Chorwaci powinni jeszcze ukasic bo należy im się druga bramka.

1

Dzisiaj czekają nas wielkie emocje związane z występem naszej reprezentacji i pewnie w każdym domu pojawia się temat euro.Powiem szczerze że nie nie mogę doczekać się meczu Polaków z dwóch powodów.Pierwszy to ciekawość jak sobie nasi poradzą,a drugi to uspokojenie na parę dni tego szumu wokół euro.Nie wiem jak u Was,ale mnie już trochę dobija ta atmosfera związana z występem naszej reprezentacji.Jak każdy kibic lubię podyskutować o futbolu,ale przy pojawieniu się tylu ''ekspertów'' od piłki kopanej odechciewa się dyskusji.Nie uważam się za fachowca w kibicowaniu,mistrza taktyki,psychologa futbolu,ale wysłuchiwanie mądrości wujków,kolegów którzy oglądają ze cztery mecze na krzyż w ciągu roku staję się męczące.Pojawiają się zarówno pesymistyczne jak i optymistyczne teorie,ale moim zdaniem Polakom wcale tak łatwo nie będzie.Dzisiejszy mecz będzie kluczowy dla podopiecznych Nawałki.Wygrana da nam kopa na dalszą fazę turnieju,podbuduje morale i pozwoli uwierzyć chłopakom w swoje umiejętności.Zaryzykuje stwierdzenie że jeśli dziś przegramy to nici z awansu do fazy pucharowej.Mamy najlepsza reprezentację od lat,jednak aspekt psychologiczny na takich turniejach odgrywa decydującą rolę i to jak nam się ułoży pierwszy mecz będzie miało odbicie na dalszej grze.Osobiście stawiam na remis,choć z całych sił będę trzymać kciuki za wygraną.Wieczorem gdy emocje jeszcze nie opadną trzeba koniecznie zobaczyć mecz naszych rywali i ocenić w jakiej formie przyjechali na ten turniej. Będzie się dziś działo :) Do boju Polsko!

38

Brawa i wielkie podziękowania dla redakcji za ciągłe rozwijanie serwisu. Osobne działy na Copa i Euro wyglądają super i dają komfort korzystania, ale to co zrobiliście na mobilnej to mistrzostwo świata. Pasek który wyskakuje od spodu to strzał w dziesiątkę. Dziękujemy.

0

Marquinhos to przereklamowana Brazylijska gwiazdka.40 mln(jak nie więcej) za zawodnika który w europejskim futbolu nie pokazał nic to dla nieporozumienie.Mustafi z Valenci byłby lepszym wyborem moim zdaniem,a jeśli Barca szuka kogoś mniej znanego to powinna lepiej przyjrzeć się rynkowi francuskiemu.Transferowi Brazylijczyka jestem przeciwny.Dla mnie to byłby drugi Marc Bartra,a Barcy nie stać na 40 milionowego rezerwowego.

0

Karuzela transferowa jeszcze nie wystartowała na dobre,a z Barcelony żegnamy dwóch defensorów.Jestem bardzo ciekawy kim nasz klub wzmocni formację defensywy.Mam nadzieję że zarząd i trener mają przygotowaną odpowiednią strategię na to okienko i zaskoczą nas bardzo pozytywnie jeśli chodzi o wzmocnienia.Liczę że plotki o transferze Brazylijczyka z PSG to bujdy na resorach i Barca konkretnie podejdzie do sprawy nowego stopera.

0

Pomysł bardzo dobry,ale nie rozumiem skąd się wzięło 7 dodatkowych spotkań.Drużyna która trafiłaby do najlepszej czwórki zagrałaby tylko 3 mecze więcej(3 mecze u siebie i 3 rewanże,a obecnie mamy 2 półfinały i jeden mecz finałowy)niż obecny triumfator tych rozgrywek,a to nie jest jakaś straszna liczba minut.Taki układ byłyby bardzo sprawiedliwy i zwycięzca LM nie byłby przypadkowy,a pewnie sami zawodnicy i sztaby szkoleniowe przychylnie patrzyliby na takie rozwiązania,wiedząc co otrzymują w zamian.Dodałbym jeszcze rozlosowanie drabinki pucharowej na początku rozgrywek,wprowadzenie powtórek dla sędziów i mamy prawie idealne rozgrywki na świecie.

3

''Dani Alves? To fantastyczny zawodnik, zobaczymy, co będziemy w stanie zrobić… – zakończył.''


Tym ostatnim zdaniem zostawił otwartą furtkę dziennikarzom i można się spodziewać kontynuacji plotek na temat transferu.

11

Katalońska prasa zbombardowała nas wczoraj niezbyt dobrymi informacjami dotyczących naszych zawodników i nie ukrywam że trochę się obawiam tych spekulacji.Informacje Sportu można by było puść jednym uchem i wypuścić drugim,jednak coraz więcej wiarygodnych źródeł potwierdza że coś jest na rzeczy.

RAC 1 mówi że Dani Alves dołączy do Juve podczas tych wakacji. Trzeba czekać na oficjalne ogłoszenie,oraz że Javier Mascherano nie podjął jeszcze decyzji odnośnie swojej przyszłości. Piłkarzem interesują się Arsenal i Juventus.

Odejście Daniego wydaje się być bardziej prawdopodobne,ale sytuacja Javiera też nie jest jasna.Moim zdaniem Mashe zna jakieś szczegóły transferu stopera do naszej drużyny i czuje że może mieć problemy z wywalczeniem pierwszego składu.Oznaczałoby to że Barca szykuje jakieś konkretne wzmocnienie na tej pozycji i Javier szuka zespołu gdzie mógłby grać w podstawie bez najmniejszego problemu.Szefunio coś tam pewnie napomknął o swoich planach i czeka na transfer ŚO,aby oszacować swoje szanse na regularne występy.Zobaczymy jak to wszystko się ułoży,jednak Barca jako swoje cele na to okienko powinna sobie postawić transfery ŚO,LO i zmiennika dla MSN.

1

Bardzo polecam domek z kart. Pierwsze odcinki takie sobie, ale z każdym kolejnym akcja nabiera tempa, jest ciekawie, zaskakująco. Mnie porwał i polecam każdemu. Czekam na nowy sezon.

16

Ligowe mistrzostwo sprawi również, że Barça zagra w Superpucharze Europy przeciwko Sevilli.


Superpucharze Hiszpanii powinno być,Proszę to poprawić bo za chwilę biali rycerze zlecą się z głupimi komentarzami.

24

To dla Realu Leicester albo mistrz Rosji,można obstawiać w ciemno.

0

Mam nadzieję że jutro w Katalońskich dziennikach zobaczymy tytuł "Campenoes".
W Madryckich zapewne coś w stylu ''Barca szczęśliwie wygrywa LL"

Po 3 pkt,i przypieczętowanie słów Sportu

1

Wstyd.Takim jednym słowem można opisać ten dwumecz.Bardzo słabe City,i bezpłciowy "wielki" Real który awansował po strzale samobójczym do finału,zafundowali kibicom żałosne widowisko.
Jestem za zmianą zasad w rozgrywkach champions League.Może ustalenie drabinki przed losowaniami par 1/8,lub bardziej abstrakcyjne rozwiązanie-wprowadzenie drugiej fazy grupowej z czterema grupami po cztery zespoły.Wygrani grup lądowali by w półfinałach...takie luźne przemyślenia na szybko.Trzeba coś zrobić z tym faktem,bo jak tak dalej pójdzie Liga Mistrzów będzie istniała tylko z nazwy.

2

Ronaldo będzie mieć kryzys w związku za pogłaskanie sędziego,przyjaciel się obrazi .

4

Poziom tego półfinału jest fatalny.Pierwszy mecz w Manchesterze,jak i ten na Bernabeu nie porywają poziomem,a mając w pamięci emocje z wczorajszego meczu można ten pojedynek porównać z grą w średniej lidze europejskiej.
Po takich spotkaniach jeszcze bardziej żałuje że w grze nie ma Barcy,Bayernu czy Juve które zawsze prezentują solidny poziom.

0

Dzisiaj drugi półfinał LM i powiem szczerze że już pogodziłem się z Madryckim finałem w tej edycji.Jako że będę oglądać mecz,z całych sił będę trzymać kciuki za City.Z góry skazani na porażkę Anglicy mogą upatrywać swojej szansy w dzisiejszym meczu,jednak muszą być spełnione pewne warunki:
-nie mogą się przestraszyć Realu
-muszą wykorzystać brak Casemiro i Benzemy,a szczególnie tego pierwszego
-Kun,De Bruyne i Hard zagrają na swoim wysokim poziomie
Jeśli City zagra odważnie,postawi się Realowi i wykorzysta lukę po Casemiro to różnie może być w tym spotkaniu.Wynik mają dobry przed rewanżem i mogą pokusić się o mega niespodziankę.Real jest zdecydowanym faworytem tego meczu i odpadnięcie z tak słabą ekipą jak obywatele będzie dla nich blamażem.
Mają swój stadion,kibiców,najlepszego strzelca tej edycji LM,wielkiego farta w tych rozgrywkach i te wszystkie rzeczy są ich wielkim atutem,ale jednocześnie wywierają na zawodnikach ogromną presję.Rozum mówi Real,serce City.Jak będzie przekonamy się wieczorem.28 maja trzymam kciuki za Atletico!

0

Cóż,Atletico awansowało do finału i teraz nie pozostaje nic innego jak trzymać za nich kciuki.Gra drużyny z Madrytu nie podoba się każdemu kibicowi Barcelony i jest to w pełni zrozumiałe,ale w starciu z Realem jestem zmuszony być za tą czerwoną częścią stolicy Hiszpanii.Lepiej aby LM wygrało defensywnie grające Atletico,niż mający "szczęście" w losowaniach Real.

1

Nie wiem komu dzisiaj kibicować.LM bez Barcy to już nie to samo niestety.Dzisiaj życzę sobie i Wam dobrego widowiska,dużo bramek i niech wygra lepszy.
Jestem przekonany że wygrany tej pary to przyszły zwycięzca obecnej edycji LM.
To zapinamy pasy...

10

Dzisiaj mija druga rocznica śmierci Tito Vilanowy.
Niesamowite jak ten czas szybko ucieka. Jeszcze nie tak dawno cieszylismy się sukcesami Barcy Tito, później walczyliśmy razem z nim z ciężką chorobą,a dziś zapalamy wirtualny znicz i czcimy jego pamięć.
Na zawsze w naszych sercach. Tito.

0

Neymar za dużo myśli o pieniądzach,ma dużo zobowiązań reklamowych i w dużej mierze odbija się no to na jego grze.Futbol zmierza w złą stronę i to co powinno być dla piłkarza najważniejsze staję się tylko dodatkiem.Świat piłki został zdominowany przez pieniądz,piłkarze są milionerami,ceny na rynku transferowym osiągają kosmiczne kwoty i to wszystko przyćmiewa wartości jakimi powinien kierować się piłkarz czy też klub w którym gra.
W Barcelonie powinni grać piłkarze którzy tego pragną i całym sercem poświęcą się dla dobra klubu.Nie potrzeba nam tu ludzi którzy grają dla siebie,są najemnikami i mają gdzieś wszystko,a liczy się tylko kasa i własny biznes.
Czy Neymar jest takim zawodnikiem? Moim zdaniem nie,ale podąża po krawędzi z której można się szybko stoczyć i wpaść w ten ogłupiały showbiznesowy świat.

0

Właściciel PSG płakał ze śmiechu jak czytał te głupoty.

5

Święte słowa. Neymar nie ma tej klasy co ma Leo i moim zdaniem nigdy jej nie będzie mieć. To nie jest już dzieciak którego można tłumaczyć wiekiem, ale dorosły facet który powinien być przykładem dla innych.Wielu tu wyśmiewa Ronaldo za jego gwiazdorstwo, postawę poza boiskiem, lansowanie, a Neymarita zachowuje się tak samo. Parcie na szkło jest takie mocne w przypadku tych panów że nie mogą tego kontrolować. Być piłkarzem wielkim to grać na najwyższym poziomie, ale również umieć się zachować, dawać przykład innym. Życzę Neyowi jak najlepiej i chciałbym aby zaczął czerpać wzorce od Leo czy innych wielkich świata futbolu.Jeśli tak się nie stanie to Brazylijczyk zostanie jednym z wielu,a o takich historia lubi zapominać.

0

''Były trener Katalończyków uważa, że Barcelona jest najlepszym zespołem na Starym Kontynencie."

Tak powinien uważać każdy kibic Barcelony,bo taka jest prawda.
Atletico umie grać z Barcą to fakt i Pep musi na nich uważać bo Bawarczycy grają podobna piłkę do nas.Zapowiada się piękny dwumecz.

0

Emocje trochę opadły po wczorajszym meczu i można na spokojnie podsumować dwumecz z Atletico.Barcelona była drużyną słabszą w tym pojedynku,w drużynie Enrique nastąpił ewidentny spadek formy,zmęczenie sezonem,słaba postawa naszej największej siły czyli tridente.Atletico wyszło wczoraj po swoje,wiedzieli jak mają grać i czego chcą.W Dumie Katalonii brakowało pazura,szybkości,polotu,pressingu co przy braku optymalnej formy fizycznej jest normalne.Szczerze mówiąc przed pierwszym meczem w Barcelonie szansę na awans oceniłem po równo,a argument o patencie Lucho na klub z Madrytu mnie nie przekonywał.Każda seria kiedyś się kończy i na nasze nieszczęście nastąpiło to w 1/4 LM. Dziwią mnie opinie że Barca przegrała przez brak zaangażowania,Messi stał w miejscu itp.Nie możesz biegać gdy organizm Ci na to nie pozwala,tego nie da się przeskoczyć.Nasi rozegrali bodajże 54 spotkania w tym sezonie i to musiało się odbić na ich formie w końcówce sezonu.Dlaczego nikt nie wygrał LM dwa razy z rzędu? Bo mamy KMŚ,SPE i to wszystko w końcówce sezonu się kumuluje.Barcelona przebiegła 12 km mniej od Atletico i to mówi samo za siebie.Z drugiej strony w meczach gdy nasi roznosili rywali pewnie było podobnie,ale o tym się mówi wtedy gdy drużyna przegrywa.
Myślę że Enrique doskonale zdawał sobie sprawę na czym stoimy,i dlatego kazał Barcelonie grać ekonomiczną piłkę od pierwszej minuty.Trener wiedział że pójście na wymianę ciosów z materacami przy naszej obecnej formie fizycznej to samobójstwo.Nie udało się,trudno.
Nasze główne atuty czyli trio z przodu i zapieprzający w pomocy Rakitić wyglądali bardzo słabo,a to jest główny trzon Barcy Lucho.Tak mało trzeba aby drużyna przed którą drżała cała Europa,stała się ekipą która gra na wysokim europejskim poziomie.Nie ma co lamentować,tylko trzeba się podnieść i postarać wywalczyć dwa tytuły które mamy na wyciągnięcie ręki.

0

Nie śledzę strony tak często żeby stwierdzić jaka tu panuje dynamika typerów fcbarca.com.W mojej opinii Real ma duże szanse na końcowy triumf i mówię to całkiem poważnie.Królewscy nie grają jakieś wspaniałej piłki,jednak nadrabiają to zaangażowaniem,motywacją,a przeciwników jak narazie mają dosyć słabych biorąc pod uwagę dostępną stawkę.Coś więcej można będzie powiedzieć po piątkowym losowaniu,ale myślę że to właśnie z Obywatelami ''skojarzy'' ich los.Jeśli tak się stanie to Real będzie mógł uratować słaby sezon wygraną w LM,a do tego trzeba mieć szczęście które oni posiadają.

1

Real po tym meczu stał się głównym faworytem do wygrania LM.W półfinale pewnie przejdą przeznaczone dla nich City,a w finale wszystko jest możliwe patrz mecz z Atletico kiedy wygrali LM.Jutro czeka na nas mecz pełen emocji i szczerze powiem że mocno się denerwuje przed tym pojedynkiem.Z jednej strony będą mega emocje,a z drugiej mega zdenerwowanie komentarzem i stronniczością panów przy mikrofonie.Na trzeźwo będzie to trudno przełknąć:)

0

Dzisiaj czekają nas pierwsze mecze rewanżowe 1/4 LM.Liczę na awans Paryżan,bo będą gwarantem dobrego poziomu w półfinałach,oraz z całego serca życzę wygranej Realowi różnicą jednej bramki.Awans Realu do półfinałów pod względem sportowym byłby lepszy,jednak czym szybciej odpadną z LM tym lepiej.
Dzisiaj obejrzę starcie w Manchesterze,bo na mecz Wolfsburga nie mam nerwów.Pozostaje podglądanie na livescore,no chyba że sytuacja będzie podobna jak tydzień temu to zaszaleję z Multiligą. Na emocje na Calderon przyjdzie czas jutro,a dzisiaj mały przedsmak przed środowym świętem.Vamos Wilki!

14

Jutro bardzo ważny mecz dla Barcy,a wygrana da nam mocnego kopa przed meczem z Atletico. Zwycięstwo na tak trudnym terenie,pa złej passie która trwa parę lat będzie najlepszą rzeczą jaka nas może spotkać w tym momencie.
Przegrana wprowadzi niepokój w drużynie, podbuduje morale drużyn z Madrytu i pozwoli im uwierzyć że walka w lidze ciągle trwa.
Lucho powinien rozsądnie rotować składem,dać odpocząć najbardziej zmęczonym, lecz jednocześnie zbytnio nie przesadzić z zmianami.
Trzymam mocno kciuki za chłopaków i liczę że klątwa na Anoeta zostanie w końcu przełamana.Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?