konrado6
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"to nie futbol, to zabija piękno gry, futbol to kontry"
To nie chodzi o zadne kontry
Autobus Chelsea tak samo jak klepanie pilki przez Barcelone czu Hiszpanie to jest ANTYFUTBOL.
Pilka nozna nie polega na graniu w dziada, Barcelona i Hiszpania musza to wreszcie zrozumiec.
0
"wicie o pasywnym futbolu i zabijaniu gry. A kto zabrania drużynie przeciwnej odebrać Hiszpanom piłkę, by uratować futbol? Dlaczego są tak bezradni i pozwalają na zaklepywanie futbolu na śmierć?"
Rownie dobrze moge napisac a kto zabranial Barcelonie w meczach z Interem czy Chelsea strzelil kilka goli i rozwalic autobus tych druzyn by nie zabijal piekna pilki noznej? Dlaczego Barcelona byla w tych meczach taka bezradna?
0
Obecna gra Barcelony i Hiszpani to jest po prostu antyfutbol. Kiedys antyfutbol grala Chelsea czy Inter, teraz Barcelona i Hiszpania. Oczywiscie ten antyfutbol sie rozni sposobem gry ale w obu przypadkach to jest antyfutbol, gra ktora zabija piekno pilki noznej.
0
Pywbelos
Tak tak, Barcelona i Hiszpania zawsze graja pieknie dla oka, nawet jesli obiektynie rzecz biorac graja niesamowicie nudno, tak ze sie zasypa na ich meczach.
Prawda jest taka ze gry Barcelony bardzo czesto jak tez Hiszpanii w ostatnim czasie, nie da sie po prostu ogladac. Jest tak nudna, przewidywalna, senna ze sie chce wylaczyc mecz po kwadransie gry. Zero zaskoczenia, ciagle to klepanie.
To jest ANTYFUTBOL, a nie piekna gra w pilke nozna. Innym druzynom wystarcza pare podan by stworzyc sytuacje podbramkowe, Hiszpania i Barcelona musza wymienic setke podan by miec taka okazje. To jest jakas masakra.
Hiszpania, jeszcze 4 lata temu najladniej grajaca reprezentacja na swiecie, teraz robi za posmiewisko jesli idzie o atrakcyjnosc gry. A to wszystko za sprawa pilkarzy Barcelony i Del Bosqe ktory wzoruje sie na nudnymm monotonnym stylu Barcelony.
Niech Hiszpania i Barcelona zobacz na gre reprezentacji Niemiec czy Bayernu. To jest futbol przyszlosci, polaczenie skutecznosci z piekna, szybka, atrakcyjna gra a nie archaiczny, nudny styl Hiszpanii Barcelony.
0
Hiszpania gra w stylu Barcelony dlatego gra tak nudno. Nie od dzis wiadomo, ze styl Barcelony jest dla wszystkich kibicow pilki noznej za wyjatkiem fanow Barcelony wielkim przeklenstwem nuda.
Nikt nie gra nudniej na swiecie niz Hiszpania i Barcelona, ciagle ta wolna gra i tysiace podan z ktorego nic nie wynika. Tego sie po prostu nie da ogladac. W Barcy czasem jest to troche ciekawsze bo ma w swoich szeregach geniusza Messiego, w innym wypadku o takich sukcesach jakie odniosla moglaby tylko pomarzyc.
Przerazajaca jest hipokryzja kibicow Barcelony na tym portalu. Hiszpania gra stylem Barcelony, a jakos nikt nie pisze ze gry Barcelony tez czesto sie po prostu nie da ogladac, jest to tak chole... nudne i przewidywalne.
Najlepsze jest to ze w i w Barcelonie w Hiszpanie graja geniusze techniczni, ktorzy jednak graja tylko w jednym stylu, tak jakby nie potrafili zagrac w innym stylu. Ciagle to klepanie i wymienianie tysiaca podac z ktorych nic nie wynika.