0

@GenerałXavi,
Wiekszosc tzw "kibicow" Barcelony udzielajacych sie na tej stronie i nie tylko to sa tzw sezonowcy. Jak mozna wymagac od nich kibicowania przez cale swoje zycie swojej reprezentacji skoro oni potrafia sie odwrocic od swojej druzyn po jednym mniej udanym sezonie, miesiacu.. ba nawet meczu!

0

Mecze na niekodowanych kanalach:
20.45 Niemcy - Szwecja, ARD
21.00 Hiszpania - Francja, TVE Internacional
21.45 Portugalia - Irlandia Polnocna, RTP Internacional

Wszystkie te kanaly sa niekodowane i sa dostepne na Cyfrze+, N i Cyfrowym Polsacie bez koniecznosci przestawiania anteny.


Lista kanalow ktore pokaza mecz Chile - Argentyna
Al Jazeera Sport +6
Al Jazeera Sport HD1
Arena Sport 1 (srb)
Arena Sport 1 / HD (cro)
beIN Sport 1 / HD
Premier Sports UK
Sport 1 (israel)
Sport 1 HD (israel)
Sport TV1 / HD
SuperSport 3 (za)
SuperSport HD (za)
SuperSport MaXimo
TRK Futbol (ukraine)
~ ESP: Esports 3
~ ESP: TVG2
~ USA: beIN Sport 1
~ USA: beIN Sport ñ

Wszystkie kanaly sa kodowane i meczu nie pokaze zaden polski kanal

0

Mecze na niekodowanych kanalach:
20.45 Niemcy - Szwecja, ARD
21.00 Hiszpania - Francja, TVE Internacional
21.45 Portugalia - Irlandia Polnocna, RTP Internacional

Wszystkie te kanaly sa niekodowane i sa dostepne na Cyfrze+, N i Cyfrowym Polsacie bez koniecznosci przestawiania anteny.


Lista kanalow ktore pokaza mecz Chile - Argentyna
Al Jazeera Sport +6
Al Jazeera Sport HD1
Arena Sport 1 (srb)
Arena Sport 1 / HD (cro)
beIN Sport 1 / HD
Premier Sports UK
Sport 1 (israel)
Sport 1 HD (israel)
Sport TV1 / HD
SuperSport 3 (za)
SuperSport HD (za)
SuperSport MaXimo
TRK Futbol (ukraine)
~ ESP: Esports 3
~ ESP: TVG2
~ USA: beIN Sport 1
~ USA: beIN Sport ñ

Wszystkie kanaly sa kodowane

0

Wszyscy zawodnicy 16 narodowych reprezentacji biorących udział w Euro 2012 to grupa 364 osób. Na co dzień grają oni w 131 klubach. Który klub wysłał najwięcej piłkarzy na mistrzostwa? Z ligi którego kraju pochodzi najwięcej uczestników turnieju? Oto nasze zestawienia.

Piłkarze grający na Euro 2012 reprezentują kluby 24 państw, w tym 21 z Europy oraz po jednym z Ameryki Północnej (USA) oraz Azji (Arabia Saudyjska).

Najwięcej zawodników gra na co dzień w lidze angielskiej, stamtąd wywodzi się 79 graczy. Drugie miejsce zajmuje liga niemiecka, skąd przyjechało 48 zawodników. Na trzecim miejscu plasuje się Hiszpania - 32 piłkarzy.

Spośród 131 klubów dających pracę piłkarzom z Euro 2012 najwięcej jest angielskich (20), a następnie: niemieckich (17), włoskich (13), francuskich (11), rosyjskich (9) i hiszpańskich (8).

0

– To trzy najlepsze ligi na świecie, ale jeśli miałbym wskazać najlepszą, zdecydowanie wybrałbym Premier League. Na drugim miejscu jest Bundesliga, a dopiero na trzecim La Liga. Niemiecka liga jest ciekawsza od hiszpańskiej, występują w niej silniejsze zespoły i wzbudza zdecydowanie więcej emocji wśród kibiców – przyznał rozgrywający Wilków. – Na trybuny przychodzi o wiele więcej fanów niż w innych miejscach Europy, na prawie każdym meczu obecny jest komplet widzów, na trybunach po prostu nie ma miejsca. W ciągu ostatnich kilku lat niemiecka liga bardzo się rozwinęła i prześcignęła pod względem siły takie jak rozgrywki jak Serie A i Primera Division.

LE jest tu srednim wyznacznikiem, bo angielskie kluby, te mocne grajace w LE olewaja sobie te rozgrywki, bo wola sie slkupic o walce o top 4 w lidze angielskiej i grze w lm a nie na LE ktora maja daleko gdzies. Co innego zespoly hiszpanskie, ktore bardzo serio traktuja LE i czasem olewaja lige krajowa kosztem LE - vide Bilbao

Bundesliga nie pozostaje w tyle biuorac pod uwage cala lige, pozostaje w tyle jelsi sie bierze tylko 6,7 zespolow biorahcyh udzial w pucharach, to wtedy owszem, nie ma szans z liga angielska czy hidszpanska, ale jesli sie wezmie 18 zespolow bindesligi i 20 z hiszpanskiej to juz srednia jaka wychodzi jest na korzysc bundesligi. innymi slowym przecietny zespol bundesligi jest lepszy niz przecietny zespol pd

0

Rywalizacja hiszpansko - niemiecka w tamtym sezonie europejskich pucharow: 1 Hannover wygrywa z Sevilla z kwalifikacjach LE 2 Bayern wychodzi z grupy LM, Villarreal nie 3 Bayer wychodzi z grupy LM kosztem Valencii 4 Barça pokonuje Bayer w 1/8 finalu LM 5 Atlético Madryt pokonuje Hannover w 1/4 finalu LE 6 Bilbao pokonuje Schalke w 1/4 finalu LE 7 Bayern pokonuje Real w 1/2 finalu LM Stan rywalizacji 4 do 3 dla Bundesligi.

Liga hiszpanska ma mocniejsza gora tabeli od ligi niemieckiej, ale juz srodek i dol tabeli mocniejszy jest w Bundeslidze co powoduje ze jako calosc Bundesliga jest odrobine lepsza od La Liga.


Dol ligi angielskiej jest chociazby dlatego lepszy ze gra w nim wiecej reprezentantow krajow ktore graly na MS w RPA( a wiec nieprzypadkowych reprezentacji) niz w zespolach dolu ligi hiszpanskiej gdzie reprezentantow poszczegolnych panstw jest bardzo malo:

Ligi, z których wywodzą się uczestnicy mundialu:

117 - Anglia
84 - Niemcy
80 - Włochy
59 - Hiszpania
45 - Francja
34 - Holandia
25 - Japonia
21 - Grecja, Meksyk, Portugalia
20 - Korea Północna
209 - pozostałe

Rozgrywający VfL Wolfsburg, Diego, który poprzedni sezon spędził w Atlético Madryt przyznał, że niemiecka liga jest lepsza od hiszpańskiej. Według Brazylijczyka Bundesliga pod względem siły ustępuje jedynie angielskiej Premier League.

W ciągu ostatnich kilku sezonów Diego zwiedził kawał Europy – reprezentował barwy Werderu Brema, Juventusu Turyn, VfL Wolfsburg i przez ostatni rok Atlético Madryt. Brazylijczyk przyznał, że bardzo podoba mu się liga hiszpańska, ale jeśli chodzi o poziom sportowy to Primera Division ustępuje nie tylko angielskiej Premier League, ale i niemieckiej Bundeslidze.

0

Ranking lig europejskich:
1 angielska
2 niemiecka
3 hiszpanska
4 wloska
5 francuska
6 rosyjska

Postawa w europejkisch pucharach to tylko jeden wyznacznikow sily ligi, nie moze byc on decydujacy z prostego powodu. Liga sie sklada z 20 czy 18 zespolow a w europejskich pucharach bierze udzial 6 czy 7 zespolow a wiec ok 1/3 zespolow z danej ligi! Poziom ligi tworzy 100% zespolow, 20 zespolow a nie 6 czy 7. Biorac pod uwage 100% zespolow z ligi niemieckiej i 100% zespolow z ligi hiszpanskiej to Bundesliga jest lepsza. Biorac pod uwage 33% zespolow bioracyhc udzial w europejskich pucharach a wiec tylko gore tabeli to liga hiszpanska jest nieznacznie lepsza od niemieckiej. W obu przypadkach najlepsza jest liga angielska.

Liga niemiecka jako calosc - 18 zespolow, jest lepsza od ligi hiszpanskiej, jako calosci - 20 zespolow. Nie ocenia sie sily ligi po 1 zespole(to ze mistrz Niemiec nie awansowal do fazy pucharowej LM, nie oznacza ze cala liga jest slaba, tak samo jak to ze MU odpadl z LM) czy po 2 zespolach - to ze Real i Barcelona to dwa najlepsze zespoly na swiecie nie oznacza ze liga hiszpanska jest najlepsza liga na swiecie. Nic z tych rzeczy.

Zdecydowanie najlepsza liga na swiecie jest liga angielska, potem jest duza przepasc a nastepnie jest liga niemiecka i tuz za nia, odrobine slabsza liga hiszpanska. Czwarte miejsce nalezy do Serie A, piate do ligi francuskiej a nastepne do rosyjskiej.

O tym ze Bundesliga jako calosc jest lepsza od La Liga swiadcza chociazby wyniki konfrontacji niemiecko-hiszpanskich w europejskich pucharach w tym roku.
Schalke wyeliminowalo w LM Valencie, Bayern dwa razy ogral w grupie Villarreal, Hannover w kwalifikacjach LE wyeliminowal Seville, Bayer pokonal w grupie a potem przegral z Valencia i kosztem hiszpanskiego zespolu zagra w fazie pucharowej LM. We wszystkich tych 4 potyczkach gora koniec koncow byly zespoly niemieckie. To nie przypadek.

0

Cristiano Ronaldo, tak samo jak Leo Messi NIE JEST PILKARZEM WYBITNYM. Wybitny pilkarz to taki, ktory jest swietny i w klubie i w zwlaszcza w reprezentacji. Najwybitniejsi pilkarze w dziejach futbolu, swoja klase z klubu udawadniali na najwazniejszych imprezach pilkarskich na swiecie - ME i MS - Pele, Beckenbauer, Platini, Cryuff, Maradona, Romario czy Ronaldo.

Maradona majac do dyspozycji kolegow na MS 1990 kolegow znacznie slabszych w reprezentacji niz Ronaldo i Messi na MS 2010 potrafil doprowadzic Argentyne do vicemistrzostwa swiata. Potrafil bo byl pilkarzem WYBITNYM, CR i Messi poki nie udowodnia swojej klasy w reprezentacji nie beda mogli uchodzic za pilkarzy wybitnych.

0

Przede wszystkim to Barcelony Tito jakos sie da ogladac, w przeciwienstwie do Barcelony Guardioli ktora grala antyfutbol!

Autobus Chelsea tak samo jak klepanie pilki przez Barcelone Guardioli czy Hiszpanie to jest ANTYFUTBOL.

Pilka nozna nie polega na graniu w dziada!

Futbol to jest gra Niemcow czy Bayernu, polacznie kontr z atakiem pozycyjnym, ktory nie jest rozgrywany monotonnie, gdzie jest mega przyspieszenie, gdzie jestt zespolowosc, wymiennosc pozycji, strzaly z daleka, rozne warianty gry a nie ciagle klepania pilki w stylu Barcelony Guardioli czy Hiszpani.

Duza czesc kibicow pilki noznej ma juz po prostu dosc antyfutbolu ktory nam serwowala Barcelona Guardioli i Hiszpania.

Jak Barcelonie Guardolii nie szla gra a w minionym sezonie bylo wiele takich meczow, to gry Barcelony nie da sie ogladac. To jest walenie glowa w mur, ciagle podania, statyczna, nudna gra ktora nie przynosi zadnych efektow.

Nie mowie ze Barcelona Guardoli czy Hiszpania sa slabe. Tak samo jak Inter czy Chelsea grajace auobusem nie byly slabe. Wszystkie te zespoly graja antyfutbol, zabijaja piekna pilki noznej tylko ze robia to inaczej. Inter i Chelsea stawialy atubous a Barcelona i Hiszpania wymieniaja tysiace podan, klepia bez sensu. I to i to jest ANTYFUTBOL.

Barcelona mimo ze ma genialnych technicznie pilkarzy, to potrafi tylko grac w jednym stylu. Gdyby im kazac grac z kontry i oddac posiadanie pilki rywalom to by byli bezradni jak dziecko w mgle.

0

Jaki karny? Wy slepi jestescie czy co? Powtorka nie pozostawia watpliwosci - faulu nie bylo!

0

Karnego w sytuacji Pepe - Iniesta nie bylo co znakomicie widac na powtorek.

Co do aktorstwa, to zadajesz pytanie - jaki zespol jest zespolem aktorow i automatycznie nasuwa sie odpowiedz - Barcelona. Nie wzielo sie to znikad

0

Dwa gole Ibry w 2 minuty i PSG prowadzi w klasyku z Marsylia 2 do 1

0

Szkoda tylko ze mecz Barcelona - Real pokrywa sie w znacznym stopniu z dwoma innymi pilkarskimi klasykami, o 20.45 derby Mediolanu Milan - Inter, a o 21.00 Marsylia - PSG.

Dzis w ogole dzien pilkarskich hitow:

14.30 Standard Liege - Anderlecht
16.00 Spartak Moskwa - CSKA
17.00 Newcastle - MU
Przed nami jeszcze
17.30 H96 - Borussia
18.00 Fenerbahce - Besiktas
19.50 Barcelona - Real
20.45 Napoli - Udinese
20.45 Milan - Inter
21.00 Marsylia - PSG
21.30 Atlético - Malaga
21.45 Porto - Sporting

Niedzielni kibice beda ogladac mecz Barceona - Real, koneserzy futbolu skupia sie na derbach Mediolanu albo na klasyku francuskim, nie mowiac o obowiazkowej pozycji debach Stambulu. derby Stambulu, a zwlaszcza Fenerbahce - Galatasaray to pozycja obowiazkowa dla kazdego konsera pilki noznje. Derby Stambulu to jedne z 3 najwiekszych, najslynnyniejszych spotkan derbowych na swiecie, duzo wieksze niz derby Madrytu czy Barcelony footballderbies.com/

Mecz Barcelona - Real pokaze Canal + Sport. Abonenci Cyfrowego Polsatu i Nki mecz Barcelona - Real beda mogli obejrzec na NIEKODOWANYCH kanalach: Qellat Tv, SILEMANI TV, Duhok TV, Rah - e Farda Tv

0

Szkoda tylko ze mecz Barcelona - Real pokrywa sie w znacznym stopniu z dwoma innymi pilkarskimi klasykami, o 20.45 derby Mediolanu Milan - Inter, a o 21.00 Marsylia - PSG.

Dzis w ogole dzien pilkarskich hitow:
14.30 Standard Liege - Anderlecht
16.00 Spartak Moskwa - CSKA
17.00 Newcastle - MU
17.30 H96 - Borussia
18.00 Fenerbahce - Besiktas
19.50 Barcelona - Real
20.45 Napoli - Udinese
20.45 Milan - Inter
21.00 Marsylia - PSG
21.30 Atlético - Malaga
21.45 Porto - Sporting

Niedzielni kibice beda ogladac mecz Barceona - Real, koneserzy futbolu skupia sie na derbach Mediolanu albo na klasyku francuskim, nie mowiac o obowiazkowej pozycji debach Stambulu. derby Stambulu, a zwlaszcza Fenerbahce - Galatasaray to pozycja obowiazkowa dla kazdego konsera pilki noznje. Derby Stambulu to jedne z 3 najwiekszych, najslynnyniejszych spotkan derbowych na swiecie, duzo wieksze niz derby Madrytu czy Barcelony footballderbies.com/

Mecz Barcelona - Real pokaze Canal + Sport. Abonenci Cyfrowego Polsatu i Nki mecz Barcelona - Real beda mogli obejrzec na NIEKODOWANYCH kanalach: Qellat Tv, SILEMANI TV, Duhok TV, Rah - e Farda Tv

0

Abonenci platformy n, którzy nie posiadają w swoich pakietach kanałów nPremium HD będą mogli oglądać mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA po podłączeniu dekoderów do Internetu. Aby aktywować dostęp do LM i LE (bez dodatkowych opłat) na dany miesiąc należy przyciskiem z symbolem „domek”, znajdującym się w górnej części pilota wejść do nPortalu, a następnie do Strefy Abonenta i poszerzyć ofertę wybierając „Liga Mistrzów UEFA”.

Mecze pierwszej kolejki Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA emitowane na kanałach nPremium HD, nPremium3 HD i nPremium4 HD będą dostępne dla wszystkich Abonentów platformy n posiadających w swoich pakietach kanał nSport HD. Od drugiej kolejki, by oglądać mecze emitowane na kanałach nPremium HD (bez aktywacji kanałów nPremium HD), niezbędne będzie włączenie za pośrednictwem podłączonego do Internetu dekodera specjalnej, bezpłatnej usługi „Liga Mistrzów UEFA”.

wiecej na http://nhdtv.pl/forum

0

Abonenci platformy n, którzy nie posiadają w swoich pakietach kanałów nPremium HD będą mogli oglądać mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA po podłączeniu dekoderów do Internetu. Aby aktywować dostęp do LM i LE (bez dodatkowych opłat) na dany miesiąc należy przyciskiem z symbolem „domek”, znajdującym się w górnej części pilota wejść do nPortalu, a następnie do Strefy Abonenta i poszerzyć ofertę wybierając „Liga Mistrzów UEFA”.

Mecze pierwszej kolejki Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA emitowane na kanałach nPremium HD, nPremium3 HD i nPremium4 HD będą dostępne dla wszystkich Abonentów platformy n posiadających w swoich pakietach kanał nSport HD. Od drugiej kolejki, by oglądać mecze emitowane na kanałach nPremium HD (bez aktywacji kanałów nPremium HD), niezbędne będzie włączenie za pośrednictwem podłączonego do Internetu dekodera specjalnej, bezpłatnej usługi „Liga Mistrzów UEFA”.

wiecej na http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=54888&page=45

0

Lista stacji ktore pokaza mecz Benfica - Barcelona:
1TV (georgia) / HD
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport HD1
Arena Sport 1 / HD (cro)
Arena Sport 3 (srb)
beIN Sport 2 / HD
BHT 1
bTV Action
Club RTL
Digi Sport 2 (rom)
Federalna TV
Idman TV
Nederland 3 / HD
Nova Sports 1 (hellas) / HD
nPremium 3 HD
NTV Plus Futbol / HD
Prima COOL
Puls 4 / HD
Rah-e-Farda
RTRS
RTS Deux / HD
SF Zwei / HD
Sky Calcio 3 / HD
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport Extra (italy) / HD
Sky Sport Extra HD (germany)
Sky Sports *RED button
Sky Sports 4 (uk/ie) / 4HD
Smart Spor / HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 5 (israel) / HD
SuperSport 3 (alb) / HD
SuperSport 7 (za)
SuperSport 7 Nigeria
SuperSport HD2 Africa
TV2 Sport (den) / HD
TVE La 1
TVi (portugal)
Viasat Football (swe)
Viasat Football HD (swe)
Viasat Sport (nor)
Viasat Sport Baltic
YLE TV2
~ AUS: SBS One
~ CAN: Sportsnet
~ CYP: Cytavision Sports 1
~ ISL: Stöd 2 Sport 4
~ ITA: Premium Calcio 2
~ MLT: GO Sports 2
~ USA: Fox Deportes
~ USA: Fox Soccer 2GO

Abonenci Cyfrowego Polsatu i Cyfry+ mecz beda mogli obejrzec na niekodowanym kanale Rah-e-Farda. Kanal trzeba recznie ustawic

0

Ci ktorzy mieszkaja w pd-zach Polsce, np we Wroclawiu a zwlaszcza blisko Czech mecz Benfica - Barcelona beda mogli obejrzec na czeskim kanale Prima Cool, ktory jest dostepny DROGA NAZIEMNA.

Wtorek, 2 października

17:30 nSport HD: studio przedmeczowe (na żywo)
18:00 nSport HD: Spartak Moskwa – Celtic Glasgow (na żywo)
Komentują: Dryła & Kowalewski
20:00 nSport HD: studio przedmeczowe (na żywo)
20:40 nPremium HD: Juventus – Szachtar (na żywo)
komentują: Marchliński & Jagoda
20:40 nPremium3 HD: Benfica Lizbona – FC Barcelona (na żywo)
Komentują: Ryczel & Terlecki
20:40 nSport HD: CFR Cluj – Manchester United (na żywo)
Komentują: Kalinowski & Białas
20:40 kanał 109: BATE Borysow – Bayern Monachium (na żywo)
Komentują: Gleń & Chałaśkiewicz
20:40 kanał 108: MULTILIGA MISTRZÓW (na żywo)
23:30 nSport HD: FC Nordsjaelland – Chelsea (retransmisja)
Komentuje: Sitnicki

Środa, 3 października

17:30 nSport HD: studio przedmeczowe (na żywo)
18:00 nSport HD: Zenit – Milan (na żywo)
Komentują: Dryła & Jagoda
20:00 nSport HD: studio przedmeczowe (na żywo)
20:40 nPremium HD: Manchester City - Borussia Dortmund (na żywo)
Komentuje: Kalinowski z Manchesteru
20:40 nPremium3 HD: Ajax - Real Madryt (na żywo)
Komentują: Ryczel & Chałaśkiewicz
20:40 nSport HD: Arsenal – Olimpiacos (na żywo)
komentują: Marchliński & Michał Żewłakow
20:40 kanał 109: FC Porto – Paris Saint-Germain (na żywo)
Komentują: Sitnicki & Białas
20:40 kanał 108: MULTILIGA MISTRZÓW (na żywo)
23:30 nSport HD: Anderlecht – Malaga (retransmisja)
Komentuje: Waliszko

0

Zarowno na Cyfrze+ jak i Cyfrowym Polsacie kanal Rah-e-Farda trzeba ustawic recznie.

0

Ci ktorzy mieszkaja w pd-zach Polsce, np we Wroclawiu a zwlaszcza blisko Czech mecz Benfica - Barcelona beda mogli obejrzec na czeskim kanale Prima Cool, ktory jest dostepny DROGA NAZIEMNA.

Wtorek, 2 października

17:30 nSport HD: studio przedmeczowe (na żywo)
18:00 nSport HD: Spartak Moskwa – Celtic Glasgow (na żywo)
Komentują: Dryła & Kowalewski
20:00 nSport HD: studio przedmeczowe (na żywo)
20:40 nPremium HD: Juventus – Szachtar (na żywo)
komentują: Marchliński & Jagoda
20:40 nPremium3 HD: Benfica Lizbona – FC Barcelona (na żywo)
Komentują: Ryczel & Terlecki
20:40 nSport HD: CFR Cluj – Manchester United (na żywo)
Komentują: Kalinowski & Białas
20:40 kanał 109: BATE Borysow – Bayern Monachium (na żywo)
Komentują: Gleń & Chałaśkiewicz
20:40 kanał 108: MULTILIGA MISTRZÓW (na żywo)
23:30 nSport HD: FC Nordsjaelland – Chelsea (retransmisja)
Komentuje: Sitnicki

Środa, 3 października

17:30 nSport HD: studio przedmeczowe (na żywo)
18:00 nSport HD: Zenit – Milan (na żywo)
Komentują: Dryła & Jagoda
20:00 nSport HD: studio przedmeczowe (na żywo)
20:40 nPremium HD: Manchester City - Borussia Dortmund (na żywo)
Komentuje: Kalinowski z Manchesteru
20:40 nPremium3 HD: Ajax - Real Madryt (na żywo)
Komentują: Ryczel & Chałaśkiewicz
20:40 nSport HD: Arsenal – Olimpiacos (na żywo)
komentują: Marchliński & Michał Żewłakow
20:40 kanał 109: FC Porto – Paris Saint-Germain (na żywo)
Komentują: Sitnicki & Białas
20:40 kanał 108: MULTILIGA MISTRZÓW (na żywo)
23:30 nSport HD: Anderlecht – Malaga (retransmisja)
Komentuje: Waliszko

0

Lista stacji ktore pokaza mecz Benfica - Barcelona:
1TV (georgia) / HD
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport HD1
Arena Sport 1 / HD (cro)
Arena Sport 3 (srb)
beIN Sport 2 / HD
BHT 1
bTV Action
Club RTL
Digi Sport 2 (rom)
Federalna TV
Idman TV
Nederland 3 / HD
Nova Sports 1 (hellas) / HD
nPremium 3 HD
NTV Plus Futbol / HD
Prima COOL
Puls 4 / HD
Rah-e-Farda
RTRS
RTS Deux / HD
SF Zwei / HD
Sky Calcio 3 / HD
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport Extra (italy) / HD
Sky Sport Extra HD (germany)
Sky Sports *RED button
Sky Sports 4 (uk/ie) / 4HD
Smart Spor / HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 5 (israel) / HD
SuperSport 3 (alb) / HD
SuperSport 7 (za)
SuperSport 7 Nigeria
SuperSport HD2 Africa
TV2 Sport (den) / HD
TVE La 1
TVi (portugal)
Viasat Football (swe)
Viasat Football HD (swe)
Viasat Sport (nor)
Viasat Sport Baltic
YLE TV2
~ AUS: SBS One
~ CAN: Sportsnet
~ CYP: Cytavision Sports 1
~ ISL: Stöd 2 Sport 4
~ ITA: Premium Calcio 2
~ MLT: GO Sports 2
~ USA: Fox Deportes
~ USA: Fox Soccer 2GO
Abonenci Cyfrowego Polsatu i Cyfry+ mecz beda mogli obejrzec na niekodowanym kanale Rah-e-Farda.

0

@Gaspar
Jak widac ponizej - " Znajdź choć jedną moją wypowiedź, która była poniżej pewnego poziomu, to nigdy mnie już tu ty, ani nikt inny nie zobaczy." twoje slowa niewiele znacza
Nieslownosc to takze cecha przede wszystkim ludzi mlodych.
Kazdym swoim wpisem potwierdzasz moje zarzuty i to ze powinna byc cezura wieku - 21 albo lepeij jeszcze 25 lat

0

@ lechu55
Troche za duzo? Tu jest prawie sama dzieciarnia! Wprowadzic zakaz pisania dla osob ktore nie maja 21 lat i od razu poziom komentarzy by znacznie sie poprawil

0

Jeżeli według Ciebie wyznacznikiem inteligencji jest wiek człowieka to gratuluję

@Katsuro
Jesli to wydedukowales z mojej wypowiedzi, to myslenie nie jest twoja najmocniejsza strona...

0

denying
Nie chce wprowadzac zadnej cenzury, tylko cezure. Widze ze nie znasz tego slowa, a widzisz jakbys byl staszy to prawdopodobnie bys znal, marsz do slonika!

0

"Znajdź choć jedną moją wypowiedź, która była poniżej pewnego poziomu, to nigdy mnie już tu ty, ani nikt inny nie zobaczy"
@Gaspar
Chociazby cytowana wypowiedz jest ponizej pewnego poziomu, od razu widac ze jest mlody.

"nie każdy młody jest za przeproszeniem niewyżytym skurwysynem, który kibicują albo hejtują ,,bo to modne"

Nie kazdy mlody np 16 latek nie jest nierozwazny ale jednak prawo jazdy jest od 18 lat, nie kazdy mlody nie jest nierowazny ale jednak hazard jest od 18 lat. Wiekszosc mlodych jest nierozwazna, obniza poziom dlatego analogicznie jak do prawda jazdy czy hazardu powinna byc wprowadzona cezura wieku.

Z wiekiem laczy sie pewne szlachetne zalety, ktore bardzo pomagaja...
Jak bedzies starszysz to sie przekonasz na wlasnej skorze. A teraz dla dobra poziomu tej strony nie odzywaj sie.

0

Kilkanascie dni temu napisalem:
"Jesli idzie o poziom komentarzy, poziom komentujacych to strona fcbarca.com jest zdecydowanie najgorsza posrod polskichstron czolowych klubow pilkarskich, gorsza niz strona Realu.

Przede wszytkich komentujacych na tej stronie cechuje skrajny nieobiektywizm i nienawisc do wszystkiego co zwiazane z Realem. Z wiedza pilkarska tez jest bardzo krucho - to wszystko jest poklosie mlodego wieku znakomitej wiekszosci udzielajacych sie na tej stronie.

Jesli ma byc jakism poziom w komentarzach to trzeba wprowadzic cezure wieku - 18 lat, chociaz duza lepsza, ale mniej realna by byla wyzsza np 21 czy nawet 25 lat."

Komentarze pod tym newsem pokazuja jak bardzo mialem racje zwlaszcza odnosnie tego nieobiektywizmu i nienawisci do Realu.

0

Cristiano Ronaldo, tak samo jak Leo Messi NIE JEST PILKARZEM WYBITNYM. Wybitny pilkarz to taki, ktory jest swietny i w klubie i w zwlaszcza w reprezentacji. Najwybitniejsi pilkarze w dziejach futbolu, swoja klase z klubu udawadniali na najwazniejszych imprezach pilkarskich na swiecie - ME i MS - Pele, Eusebio, Beckenbauer, Platini, Cryuff, Maradona, Romario czy Ronaldo.

Maradona majac do dyspozycji kolegow na MS 1990 kolegow znacznie slabszych w reprezentacji niz Ronaldo i Messi na MS 2010 potrafil doprowadzic Argentyne do vicemistrzostwa swiata. Potrafil bo byl pilkarzem WYBITNYM, CR i Messi poki nie udowodnia swojej klasy w reprezentacji nie beda mogli uchodzic za pilkarzy wybitnych.

0

Koncze dyskusje, bo was nic nie przekona, ze biale jest biale a czarne jest czarne. Zyjcie sobie w przekonaniu ze liga hiszpanska jest lepsza od niemeckiej, mimo ze arguemnty mowi o czyms odwrotnym. Zegnam

0

Moje arguemnty sa bardzo dobre, tylko ze ty je zawezasz, by je podciagnac po swoja racje. Powtarzam jeszcze raz, oceniamt sile lige jako calosci, wiec nie mozemy tego zawezac do jednej zwycioeskiej reprezentacji bo ona nijak sie ma do calosci 400 pilkarzy. Im miarodjajniejsza probke chcesz miec tym musisz wziac wieksza material badawczy, a nie go zawezac tak jak ty robisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?