0

Kolejny mecz Barcelony ktory pozostaje w cieniu. Dzis caly pilkarski swiat zyje 3 meczami, dwoma klasykami w Anglii 14.30 City - Tottenham 17.00 Chelsea - Liverpool oraz derbami Rzymu 15.00 Lazio - Roma

0

Messimilian
masz bana na myslenie, skoncz i nie osmieszaj sie

0

Oczywiscie ze to byl antyfutbol i to na dodatek jedna z najnudniejszych odmian antyfutbolu. Swietna na problemy z bezsennoscia

0

@Messimilian
No popatrz, a Maradona czy Pele tez nie grali w ME. Mysl to nie boli...

0

Przegrana w pieknym stylu? Od kiedy ANTYFUTBOL polegajacy na bezproduktywnym wymienianiu tysiaca podan z ktorych nic nie wynika jest piekna gra?

0

Cristiano Ronaldo, tak samo jak Leo Messi NIE JEST PILKARZEM WYBITNYM. Wybitny pilkarz to taki, ktory jest swietny i w klubie i w zwlaszcza w reprezentacji. Najwybitniejsi pilkarze w dziejach futbolu, swoja klase z klubu udawadniali na najwazniejszych imprezach pilkarskich na swiecie - ME i MS - Pele, Eusebio, Beckenbauer, Platini, Cryuff, Maradona, Romario czy Ronaldo.

Maradona majac do dyspozycji kolegow na MS 1990 kolegow znacznie slabszych w reprezentacji niz Ronaldo i Messi na MS 2010 potrafil doprowadzic Argentyne do vicemistrzostwa swiata. Potrafil bo byl pilkarzem WYBITNYM, CR i Messi poki nie udowodnia swojej klasy w reprezentacji nie beda mogli uchodzic za pilkarzy wybitnych.

0

Celtic gral w pilke jak mial pilke, Barcelona majac w pilke zamiast grac w pilke to sobie grala w dziada.

0

Wlasnie na tym polega ANTYFUTBOL Barcelony. Barcelona zapomina ze celem pilki noznej jest w jak najoprostszy i najkrotszy czas zdobywac gole. Celem pilki noznej nie jest wymienianie tysiaca podan z ktorych nic nie wynika. To jest klasyczny antyfutbol, ktory zabija piekno pilki noznej.

Co z tego ze Xavi wymieni wiecej celnych podan niz cala druzyna przeciwna jak z tego nic nie wynika.

Barcelona to mistrz swiata w BEZPRODUKTYWNYM wymienianiu podan! Takiemu antyfutbolowi mowimy stanowcze nie!

0

@piachuFCB

Potyczki bialorusko - niemieckie w tym sezonie europejskich pucharow:

Bate - Bayern 3:1


potyczki? widze ze nie odrozniasz liczby pojedynczej od mnogiej. marsz do 1 klasy podstawowki, chlopie nie osmieszaj sie

0

Potyczki hiszpansko - niemieckie w tym sezonie europejskich pucharow:
BVB - Real 2:1
Bayern - Valencia 2:1
Hannover - Levante 2:1
Real - BVB (do przerwy) 2:1

Bundesliga miazdzy lige hiszpanska.

Jeszcze ktos ma watpliwosci co do tego ze liga niemiecka jest lepsza od hiszpanskiej?

0

Liga ukrainska nie jest przecietna liga! To top 10 lig w Europie obok angielskiej, niemieckiej, hiszpanskiej, wloskiej, francuskiej, rosyjskiej, portugalskiej, holenderskiej i tureckiej

0

City nie ma porazki w lidze, a gra w wyraznie lepszej lidze niz Barcelona, Bayern w lidze niemieckiej ma jedna przegrana i same zwyciestwa, imponujacy bilans bramkowy a takze gra w lidze mocniejszej niz hiszpanska

0

poeticus1/2

Nie jest jedynym, City w lidze angielskiej takze jeszcze nie przegralo. Dzis 1 porazek w swoich ligach doznali Juve, PSG i Ajax.

Szachtar w lidze ukrainskiej wygral wszystkie mecze, w LM tez jest niepokonany. Porto i Benfica w lidze portugalskiej takze ze bez porazki, Porto takze w LM.

0

Nie mieszajmy kwestii estetyki z antytufbolem. Podobac sie moze komus gra Barcelony czy Chelsea, to jest jedna sprawa, druga taka ze wymienanie tysiaca podan jak Barca czy autobus Chelsea to jest ANTYFUTBOL.

0

Nie mowie ze Barcelona czy Hiszpania sa slabe. Tak samo jak Inter czy Chelsea grajace auobusem nie byly slabe. Wszystkie te zespoly graja antyfutbol, zabijaja piekna pilki noznej tylko ze robia to inaczej. Inter i Chelsea stawialy atubous a Barcelona i Hiszpania wymieniaja tysiace podan, klepia bez sensu. I to i to jest ANTYFUTBOL.

Barcelona gra jedna z najbardziej nudnych, schematycznych odmiac antyfutbolu!

Rodzajow antyfutbolu jest wiele rodzajow, tak samo jak jest wiele rodzajow pieknej pilki noznej.

Jesli ktos lubi antyfutbol to kibicuje Chelsea czy Barcelonie. Ma takie prawo.

0

ŁukaszNidzica
Tym sie rozni ze gol strzelony po 3 podaniach zabiera duzo mniej czasu niz gol po 30 podaniach, gol po 3 podaniach umozliwia jeszcze przeprowadzenie wielu akcji i strzeleniu kolejnych goli.

pilka nozna to strzelania goli, a nie stawianie autobusu czy gra w dziada

0

@wegoz
czy ty umiesz myslec czy masz bana na mozg?

mowie o obecnym Bayernie, a nie o tym sprzed paru lat
mamy 2012 rok a nie 2009

0

ŁukaszNidzica,

Pilka nozna polega na oddawaniu strzalow i strzelaniu goli a nie na wymienianiu tysiaca podac. Pilka nozna to nie gra w dziada!

0

Oczywiscie ze gra Barcelony to antyfutbol. Wymienianie tysiaca podan w poprzek boiska z ktorego nic nie wynika, poza tym ze widzowie usypiaja to jest antyfutbol, jeden z rodzajow antyfutbolu

0

@wegoz
zajrzyj w kalendarz, mamy 2012 rok a nie 2009

@vaxi
mowa jest o terazniejszosci, ostatnich latach a nie latach 90tych

Niemcy od paru dobrych lat graja najladniejsza pilke na swiecie

0

SiwyGzh,

mysl, to nie boli

Lepiej zrobic 10 akcji po 3 podania , oddac 5 strzalow i zdobyc 2 gole niz wymienic jak Barcelona 30 podan i zdobyc 1 gola.

0

Oczywiscie kazdy ma prawo lubic co chce.

Wiele osob sie zachwyca nudnym antyfutbolem Barcelony, inni zachwycaja sie autobusem Chelsea a jeszcze inny podziwiaja piekna gre prawdziwy futbol w wykonaniu Niemiec czy Bayernu

0

Przede wszystkim to Barcelony Tito jakos sie da ogladac, w przeciwienstwie do Barcelony Guardioli ktora grala antyfutbol!

Autobus Chelsea tak samo jak klepanie pilki przez Barcelone Guardioli czy Hiszpanie to jest ANTYFUTBOL.

Pilka nozna nie polega na graniu w dziada!

Futbol to jest gra Niemcow czy Bayernu, polacznie kontr z atakiem pozycyjnym, ktory nie jest rozgrywany monotonnie, gdzie jest mega przyspieszenie, gdzie jestt zespolowosc, wymiennosc pozycji, strzaly z daleka, rozne warianty gry a nie ciagle klepania pilki w stylu Barcelony Guardioli czy Hiszpani.

Duza czesc kibicow pilki noznej ma juz po prostu dosc antyfutbolu ktory nam serwowala Barcelona Guardioli i Hiszpania.

Jak Barcelonie Guardolii nie szla gra a w minionym sezonie bylo wiele takich meczow, to gry Barcelony nie da sie ogladac. To jest walenie glowa w mur, ciagle podania, statyczna, nudna gra ktora nie przynosi zadnych efektow.

Nie mowie ze Barcelona Guardoli czy Hiszpania sa slabe. Tak samo jak Inter czy Chelsea grajace auobusem nie byly slabe. Wszystkie te zespoly graja antyfutbol, zabijaja piekna pilki noznej tylko ze robia to inaczej. Inter i Chelsea stawialy atubous a Barcelona i Hiszpania wymieniaja tysiace podan, klepia bez sensu. I to i to jest ANTYFUTBOL.

Barcelona mimo ze ma genialnych technicznie pilkarzy, to potrafi tylko grac w jednym stylu.

Gra Barcelony, szczegolnie za Guardioli byla bardzo nudna, przewidywalna. Kazdy wiedzial jak bedzie wygladal kolejny mecz Barcelony, ze bedzie miala przewage w posiadaniu pilki i wymieni 3 razy wiecej podan niz rywal.

Pilka nozna to prosta gra, polega by jak najszybciej i jak najwiecej goli strzelic prostymi srodkami.

Pilka nozna nie polega na tym by wymienic 30 podan i strzelic gola, polega na tym by wymienic 3 podania i strzelic gola.

0

haha, tak z pewnoscia szanujacy sie sympatyk wybierze 2 polowe meczu Real - Saragossa zamiast 1 polowe hity, klasyku, spotkania na szczycie ligi wloskiej Juve - Inter

Bez takich zartow prosze, nie ma dzis 1 kwietnia

0

kubafcb102,
Szanujacy sie symaptyk pilki noznej bedzie ogladal dzis mecze MU, Bayernu, Juve a nie Realu czy Barcelony

0

@CzemierBarcelona,
Nie pisze tak przed kazdym meczem Barcy, napisalem tak dopiero 2 czy 3 raz, wiec z nie klam klamco! Boli fakt, ze dzisjeszy mecz Barcelony na swiecie malo kogo obchodzi

0

13.45 MU - Arsenal
15.30 Borussia D - VFB Stuttgart
18.30 HSV - Bayern
20.45 Juventus - Inter
22.00 Valencia - Atletico

Tymi spotkaniami a zwlaszcza MU - Arsenal i Juve- Inter zyje dzis pilkarski swiat. Mecz Barcelony z Celta malo kogo dzis obchodzi, pozostaje w wielkim cieniu wyzej wymienionych spotkan

0

@cule80
Gdzies wyczytal ze koszty praw wzrosly 5-krotnir?

0

W telewizji mecz na Al Jazeera Sport +2 i na AzTV.

0

@seregetia
Slyszales o takim czyms jak strefy czasowe czy nie? 1.00 w nocy w Azerbejdzanie to 22.00 w Polsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?