korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messiemu bo ma największy wkład dla Barcelony
0
Laporta sie pewnie cieszy
0
Laporta też go wywalił - nie dał mu podwyżki
0
Laporta go wywalił i wziął lewego za cięższa kasę i w Europie nic przez 4 lat nie działali
0
jakie zespoły grają z typową 9 a Alvarez też takim graczem nie jest
0
średniej klasy zawodnik
2
wygnali Messiego i ściągnęli lewego
0
@RobertNieLewandowski i ty jesteś kibicem Barcelony powinni ci zabronić pisać na tej stronie
1
za Flicka to oni się wszyscy rozsypia
3
wszyscy z Barcelony fizycznie wyglądają fatalnie
0
tak sie kończą wymagania Barcelony wysokim graniem przez 3 sezony widać to tez u innych zawodników
0
@BISHBASHBOSH Messi gra w zespole najlepszym a lewy idzie do drużyny o poziomie 3 ligi nie znaczącej w Lidze MLS i jak nie widzisz różnicy to twój problem .Ponadto Messi tam sie bawi a lewy będzie czekał na podanie i nigdy ten zespól nie osiągnie szczytów tej ligi
0
@Cules69 ale to co lwy pokazał z Nigeria do była kompromitacja mecz o nic bez nerwów a on trzech setek nie strzela w tym prezent i nawet w piłkę nie trafił
1
@BISHBASHBOSH Natomiast lewy z zwykłym sparingu z Nigerią 3 pudla w tym jeden prezent nie trefiony w piłkę
1
poszedł do zespolu o poziomi naszej 3 ligi widać jak świat docenił jego umiejętności .Zahavi wszędzie pukał i nikt go nie chciał
0
on jeszcze dużo musi sie uczyć -szkoda kasy przy Messim wygląda jak uczniak zresztą inni piłkarze w tym Barcelony tęż
0
Flick wykończył fizycznie zespól w zasadzie wszyscy loty obniżyli
0
@RC28 Messi odszedł za Laporty w sierpniu 2021 roku. Później Laporta pokrętnie to tłumaczył ,że jakby z nim podpisał to by nie było pensji na zawodników za to później dał kosmiczny kontrakt lewemu. Messi ma żal do Laporty i wątpię czy tam sie pokaże jak on tam będzie
0
Laporta go wygnał wziął lewego i zmarnowane lata w Europie
2
Wywalił najpierw Messiego a teraz Xaviego ohydny typ
1
@Azazel_Pazuzu a widziałeś jak lewy spartolił z Nigerią parę sytuacji. Ferran gra w reprezentacji Hiszpanii a lewego nikt nie chce
2
jeden z lepszych bocznych obrońców -Yamal sztycha przy nim zrobił
1
lewy prezent i nie trafienie w piłkę-kiks roku
0
Turecka liga jest w Europie o dwa trzy miejsca wyzej od Polskiej w Europę
0
niech Barcelona da sobie z tym wiekowym graczem spokój .Aktualnie w Europie jest jest nisko notowanym pomocnikiem
0
Dembele odszedł i dwa razy LM zdobyl z trenerem Baracelony można, można
2
najlepszy obecnie trener
0
po co w drugiej linii jest pełno i młodsi i maja grać i sie rozwijać a nie kłócić
2
ten sezon ma fatalny i zmarnowany dal Barcelony głównie w LM wszedł z Atletyco za Ferrana ,który wybitnie grał a lewy w swoim stylu stał. Zarząd i trener widzieli jego kiepska grę przez cały sezon w szczególności drugą jej połowę wiec nie podpisali z nim kontraktu
1
@kanver_ ale Suarez miał 114 asyst czyli Messiemu też musiał asystować