0

Messiemu bo ma największy wkład dla Barcelony

0

Laporta sie pewnie cieszy

0

Laporta też go wywalił - nie dał mu podwyżki

0

Laporta go wywalił i wziął lewego za cięższa kasę i w Europie nic przez 4 lat nie działali

0

jakie zespoły grają z typową 9 a Alvarez też takim graczem nie jest

0

średniej klasy zawodnik

2

wygnali Messiego i ściągnęli lewego

0

@RobertNieLewandowski i ty jesteś kibicem Barcelony powinni ci zabronić pisać na tej stronie

1

za Flicka to oni się wszyscy rozsypia

3

wszyscy z Barcelony fizycznie wyglądają fatalnie

0

tak sie kończą wymagania Barcelony wysokim graniem przez 3 sezony widać to tez u innych zawodników

0

@BISHBASHBOSH Messi gra w zespole najlepszym a lewy idzie do drużyny o poziomie 3 ligi nie znaczącej w Lidze MLS i jak nie widzisz różnicy to twój problem .Ponadto Messi tam sie bawi a lewy będzie czekał na podanie i nigdy ten zespól nie osiągnie szczytów tej ligi

0

@Cules69 ale to co lwy pokazał z Nigeria do była kompromitacja mecz o nic bez nerwów a on trzech setek nie strzela w tym prezent i nawet w piłkę nie trafił

1

@BISHBASHBOSH Natomiast lewy z zwykłym sparingu z Nigerią 3 pudla w tym jeden prezent nie trefiony w piłkę

1

poszedł do zespolu o poziomi naszej 3 ligi widać jak świat docenił jego umiejętności .Zahavi wszędzie pukał i nikt go nie chciał

0

on jeszcze dużo musi sie uczyć -szkoda kasy przy Messim wygląda jak uczniak zresztą inni piłkarze w tym Barcelony tęż

0

Flick wykończył fizycznie zespól w zasadzie wszyscy loty obniżyli

0

@RC28 Messi odszedł za Laporty w sierpniu 2021 roku. Później Laporta pokrętnie to tłumaczył ,że jakby z nim podpisał to by nie było pensji na zawodników za to później dał kosmiczny kontrakt lewemu. Messi ma żal do Laporty i wątpię czy tam sie pokaże jak on tam będzie

0

Laporta go wygnał wziął lewego i zmarnowane lata w Europie

2

Wywalił najpierw Messiego a teraz Xaviego ohydny typ

1

@Azazel_Pazuzu a widziałeś jak lewy spartolił z Nigerią parę sytuacji. Ferran gra w reprezentacji Hiszpanii a lewego nikt nie chce

2

jeden z lepszych bocznych obrońców -Yamal sztycha przy nim zrobił

1

lewy prezent i nie trafienie w piłkę-kiks roku

0

Turecka liga jest w Europie o dwa trzy miejsca wyzej od Polskiej w Europę

0

niech Barcelona da sobie z tym wiekowym graczem spokój .Aktualnie w Europie jest jest nisko notowanym pomocnikiem

0

Dembele odszedł i dwa razy LM zdobyl z trenerem Baracelony można, można

2

najlepszy obecnie trener

0

po co w drugiej linii jest pełno i młodsi i maja grać i sie rozwijać a nie kłócić

2

ten sezon ma fatalny i zmarnowany dal Barcelony głównie w LM wszedł z Atletyco za Ferrana ,który wybitnie grał a lewy w swoim stylu stał. Zarząd i trener widzieli jego kiepska grę przez cały sezon w szczególności drugą jej połowę wiec nie podpisali z nim kontraktu

1

@kanver_ ale Suarez miał 114 asyst czyli Messiemu też musiał asystować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?