3

Lwy przed jego zwolnieniem byl prawie zawsze zamieniany i prawdopodobnie chodzi o niego jako tego do zwolnienia . Potem Xavi wyleciał

0

czyli ,że to złamanie nie było.

0

@Cules69 jak można tak kogoś-Ferrna nienawidzić -to sie nazywa fantyzm

1

tam są od dawana układy na linii Zahavi Laporta. Xavi miał być nie do ruszenia i jak lewego zdejmował- wyleciał

0

na oczodół powinien mieć maskę bramkarza hokejowego -coś mi z tym złamaniem nie chce sie wierzyć

0

ale tego Ferrana nienawidzą

1

@sopelinho to ciekawe ilu graczy z Barcelony by strzelilo

1

@fotohobby fanatyzm tu straszna przypadłość to nie pan piłkarz tylko dobijacz i nic nie ustawiał tylko rywal po trzeciej bramce przestał grać i było pelno miejsca do gry

1

@Zinonie strzelił tylko dobił na pustą bramkę z dwóch metrów drużynie ,ktora po trzeciej bramce stała

2

@xavi890 dobita

0

prymitywne- narcystyczne zachowanie

5

@jackoFR wniosek; jest tam niepotrzebny bo i tak strzelają

1

to sie władowali z tym lewym

6

@Gibbon_FCB na szczęcie zostajesz w zdecydowanej mniejszosci

1

mogli przegrać czterema i nie ma co zwalać na sędziego

1

nie wiedziałem ,że lwy gra dla siebie a nie dla Barcelony. Nie ważne czy wygrają czy przegrają ale ważne żeby lewy strzelił

3

karne prawidłowe po co wyzywać

4

zawodnik ,który za ponad 20 baniek chodzi na spacery po boisku w obrębie pola karnego już dawno powinien odejść

0

z tą bramką to tak samo jak powodzić ,że do przerwy mogli przegrywać 7 o zera nie ma co wracać tylko myśleć o następnym meczu

1

@Krystiansigma2734 i lewego jeszcze gorszy za ponad 20 baniek i jeszcze przez jego nogę bramka nie padła

0

@NexTom_1714 dostał lewy szczęśliwą piłkę obok niego leżeli obrońcy przesunął piłkę w prawo i strzelił - co w tym klasowego jaja sobie robicie

1

@Guillegavira nic- i jak lewy zostanie to jedynie dzięki układom Laporta-Zahvi -Flick. Natomiast każdy środkowy w La lidze jest lepszy od lewego

0

@Guillegavira kumpel go trzyma z agentem Zahavim -przecież to widać nawet go Flick nie zmienia jak całkowicie w meczu nie jest przydatny, liczy ,ze coś strzeli i notowania lewego wzrastają

0

@ACRAB95 a kto mu tam będzie piłki wykładał. Lwy to nie Messi ,że sobie wszędzie poradzi

1

tylko Zahavi ,Laporta i Flick wiedza dlaczego taki słaby wiekowy zawodnik i z taka kasą będzie dalej grał w tym klubie

0

@Kyonego mów za siebie nie za resztę kibiców co wolą

0

@Faro a nasi kibice wolą lewego co stoi i dobija a jak nie dobije to zwala na Yamala i innych ,że mu nie podają. Ponadto mówią- piszą, że wolą gracza dobijającego bramki a nie rozgrywającego z asystami i podaniami - bądź tu mądry. Wszystko zależy gdzie gra skąd pochodzi i jak sie nazywa

0

@addept Ferran miał dzisiaj trochę pecha przy dwóch sytuacjach dostał piłki nieco z boku bramki a bramkarz skrócił kąt i strzały wybronił

2

@Kimi88 lewy miał setki ze srodka bramki a po za tym jedynie chodził

4

co wy tutaj tego Ferrana wyzywacie biegał wychodził na pozycje to sytuacje miał ale nie setki. Trochę miał pecha i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?