korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lwy przed jego zwolnieniem byl prawie zawsze zamieniany i prawdopodobnie chodzi o niego jako tego do zwolnienia . Potem Xavi wyleciał
0
czyli ,że to złamanie nie było.
0
@Cules69 jak można tak kogoś-Ferrna nienawidzić -to sie nazywa fantyzm
1
tam są od dawana układy na linii Zahavi Laporta. Xavi miał być nie do ruszenia i jak lewego zdejmował- wyleciał
0
na oczodół powinien mieć maskę bramkarza hokejowego -coś mi z tym złamaniem nie chce sie wierzyć
0
ale tego Ferrana nienawidzą
1
@sopelinho to ciekawe ilu graczy z Barcelony by strzelilo
1
@fotohobby fanatyzm tu straszna przypadłość to nie pan piłkarz tylko dobijacz i nic nie ustawiał tylko rywal po trzeciej bramce przestał grać i było pelno miejsca do gry
1
@Zinonie strzelił tylko dobił na pustą bramkę z dwóch metrów drużynie ,ktora po trzeciej bramce stała
2
@xavi890 dobita
0
prymitywne- narcystyczne zachowanie
5
@jackoFR wniosek; jest tam niepotrzebny bo i tak strzelają
1
to sie władowali z tym lewym
6
@Gibbon_FCB na szczęcie zostajesz w zdecydowanej mniejszosci
1
mogli przegrać czterema i nie ma co zwalać na sędziego
1
nie wiedziałem ,że lwy gra dla siebie a nie dla Barcelony. Nie ważne czy wygrają czy przegrają ale ważne żeby lewy strzelił
3
karne prawidłowe po co wyzywać
4
zawodnik ,który za ponad 20 baniek chodzi na spacery po boisku w obrębie pola karnego już dawno powinien odejść
0
z tą bramką to tak samo jak powodzić ,że do przerwy mogli przegrywać 7 o zera nie ma co wracać tylko myśleć o następnym meczu
1
@Krystiansigma2734 i lewego jeszcze gorszy za ponad 20 baniek i jeszcze przez jego nogę bramka nie padła
0
@NexTom_1714 dostał lewy szczęśliwą piłkę obok niego leżeli obrońcy przesunął piłkę w prawo i strzelił - co w tym klasowego jaja sobie robicie
1
@Guillegavira nic- i jak lewy zostanie to jedynie dzięki układom Laporta-Zahvi -Flick. Natomiast każdy środkowy w La lidze jest lepszy od lewego
0
@Guillegavira kumpel go trzyma z agentem Zahavim -przecież to widać nawet go Flick nie zmienia jak całkowicie w meczu nie jest przydatny, liczy ,ze coś strzeli i notowania lewego wzrastają
0
@ACRAB95 a kto mu tam będzie piłki wykładał. Lwy to nie Messi ,że sobie wszędzie poradzi
1
tylko Zahavi ,Laporta i Flick wiedza dlaczego taki słaby wiekowy zawodnik i z taka kasą będzie dalej grał w tym klubie
0
@Kyonego mów za siebie nie za resztę kibiców co wolą
0
@Faro a nasi kibice wolą lewego co stoi i dobija a jak nie dobije to zwala na Yamala i innych ,że mu nie podają. Ponadto mówią- piszą, że wolą gracza dobijającego bramki a nie rozgrywającego z asystami i podaniami - bądź tu mądry. Wszystko zależy gdzie gra skąd pochodzi i jak sie nazywa
0
@addept Ferran miał dzisiaj trochę pecha przy dwóch sytuacjach dostał piłki nieco z boku bramki a bramkarz skrócił kąt i strzały wybronił
2
@Kimi88 lewy miał setki ze srodka bramki a po za tym jedynie chodził
4
co wy tutaj tego Ferrana wyzywacie biegał wychodził na pozycje to sytuacje miał ale nie setki. Trochę miał pecha i tyle