4

20 milionow na srodku ataku stalo przeszkadzalo i sie skompromitowalo.Dlaczego Flick i Laporta na niego stawiaja to tylko ich tajemnica

0

@Kuczek bo go widzi na co dzien i wie w jakiej jest formie

11

dla sprawiedliwosci Mbappe to w tej chwili najlepszy gracz ligii

1

@MagdJanko a z czego sie cieszyc,ze ktos kontuzje zlapal

0

jeszcze troche to i zespol mu sie rozpadnie -mlodzi zaczynaja dojrzewac i zaczna sie tarcia w zespole .Rowniez wieksze wymagania finnsowe.Wydano Mrtineza i obrona duzo stracila na wartosci.Natomiast Yamal jak nie opanuje swojego gwiazdorzenia to tez ucierpi na tym.laporta mial i ma klopoty finansowe a to nie wrozy dobrze

0

@difranco czlowieku idz sie leczyc -lewy to nie jakis Bog zeby nie mozna go bylo krytykowac.Zreszta sam sie pcha po krytyke .Powinien odpuscic gre w reprezentacji bo coraz mniej do niej wnosi- juz od roku.Swiderdki wchodzac swoim biegniem zmusil do podejscia zespolu troche wyzej stad ta bramka lewy stal i byl 4-5 razy przy pilce

1

@Marusek wycigc to on moze konia za lejce on jest poprostu slabym graczem i jak mu sie pilki nie wylozy to nic nie zrobi.

0

@addept zgdza sie

3

Lewy zszedl Swiderski i inni zczeli biegac odbierc pilke na polowie przeciwnika i stworzyli sytacje ,ktora zostala wykorzystana i jest dobrze.

3

za co lewy m 3,5 za to ,ze 3 razy sie wywrocil i trzy razy byl przy plce.Natomiast zlosliwosci wobec Ferrana sa zenujace

1

Gavi kontuzj ,Fermin na sprzedaz .Jedynie wyjscie oddac lewego za darmo i ponad 20 baniek zaoszczedza

0

to przyjecie Mbppe przy pierwszej bramce bajka -mlodym to pokazywac calymi dniami

6

nie da sie czytac glupot wyznawcow lewego -kompletnie nie znaja sie na pilce

1

@addept tylko ze wczesniej jak zapasnik sumo przewrocil przeciwnika na glebe

3

lewy niech skonczy kariere wszedl na 20 minut i sie snul bo boisku .Brawo Ferran za walke przez caly mecz za bramke oraz za wklad przy zwycieskiej bramce w wyniku czego wpadla samobojcza

0

Barcelona zawsze jak pamietm pierwsze mecze tak grala.Prowdzili wiec grali indywidualnie chaotycznie poprostu musza wejsc w mecze ligowe .Tak maja wszystkie zespoly,Przeciwnik biegajcy grajacy agresywnie-szkoda kontuzji i tyle .Najwazniejsze ,ze wygrali

0

widze ,ze niektorym nie wnos ,ze Ferran strzelil

0

znowu cwaniacy baka puscili,zeby o lewym byla mowa i tak od zawsze -pijar to podstawa

0

Inter tez w podobnym stylu we finale przerznąl.Paryz obecnie ma mocny zespol.Luis stworzyl cos z niczego

0

@R_da_Souza_Faria a Inter ile przegral

0

@SirChuck najpierw sie rozmawia z zainteresowanym i dochodzi sie z nim do konsensusu.Jezeli takiego nie ma to swiat sie nie zawali.Jednak nie oglasza sie takich spraw jak nie sa zalatwione calemu swiatu.Laporta tak robi i jako Prezes powinien byc skonczony.Niestety teraz jest dziki zachod i oszczerstwa .Dziwie sie ,ze zawodnicy podpisuja kontrakt z tym czlowiekiem

2

wszelkie wartosci zginely -teraz jest jedynie zeszmacenie ludzi .Flick i Laporta doskonele wiedzieli ,ze Niemiec ma jeszcze kontrakt .Przeciez to zawodnik klasy swiatowej.Jednak oboje maja jakis interes zeby go wywalic a jak sie stawia bo ma racje to pozostalo zrobic z niego pieniacza i przedstawic go jak najgorzej.Niestety ludzie obecnie na takie tanie chwyty daja sie lapac i tak samo postepuja

2

lepszych maja swoich -bzdura z tym kupnem .Barcelona jak zaczyna kupowac a kupowala w przeszlosci wiele takich transferow zawsze bokiem im to wychozilo

1

@Roobo no lepszego nagrania nie ma jak kaczor kazal wreczyc 50 tys.zl lapowki ksiedzu zeby wydal zgode na rozpoczecie budowy

1

@mint Probierz jest wystawiony przez PZPN na trenera wiec jest jego pracodawca -przelozonym a lewy chce wszystkimi rzadzic a na koncu zawodnicy go olali-nikt z obecnych graczy za nim sie nie wstawi

5

lewy powiedzial ,ze Probierz stracil u niego zaufanie.Od kiedy to pracownik mowi do pracodawcy o braku zaufania -chyba cos mu sie pomylilo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Stegen fenomenalna gra

2

ogladajac mecz Paryza nalezy obiektywnie stwierdzic ,ze grali najlepsza pilke .Wyrownany sklad- gra bez 9 ,wymiennosc pozycji , bardzo dobra technika uzytkowa na szybkosci i obrona bezbledna.Dembele zasluzyl na wyroznienie nie gral bez glowy jak w Barcelonie byl jednym z liderow.Widac reke trenera

2

jedz do Arabow bo juz liczace sie kluby z 9 nie graja .Zreszta jak nie grales strzelali wiecej a mecze byly lepsze .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?