korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dawidooooo bramka to bylo szczescie pomylka obroncy
2
nie wiem jaki jest uklad lewego z Flickiem ,ze go nie zmienia .Ferran naturalny zmiennik wchodzi a schodzi Yamal a wczesniej OLmo.Szczesliwe zwyciestwo Barcelony i dobra postawa Szczesnego
1
podobno lewy do 40 lat ma grac Zahavi juz sie postara
2
niech lewy juz skonczy nie idzie patrzec
2
Niech przyjdzie wniesie duzo do gry a przede wszystkim jest kreatywny i szybko zlapie jezyk z Yamalem i Raphinha.
1
jak by Ferran wychodzil tyle co lewy od poczatku to nabralby pewnosci a jak sie go wstawia co 15 mecz to tak jest .Przypomne jedynie ,ze lewego statystyki z Las Palmas od poczatku meczu w kazdym aspekcie gry byly zenujaco niskie .Natomiast Ferran z trudnym przeciwnikiem Atletyco w stosunku do lewego mial wysmienite i nie tracil glupich pilek przy przyjeciach lub odegraniach.Nie wykorzystal dwoch setaek-prawda a lewy jednej bo ta druga to piszacy artykul by dobil
0
@VeB_Maciek_12 bo wszyscy sie martwia o lewego
2
@RobertNieLewandowski Messi nie potrzebuje biegac i tak wylozy na nos, jednego okiwa strzeli z daleka lub wolnego
3
@Faro akurat nic w tej sprawie nie masz do powiedzenia
1
mlodszy od lewego prawie o cztery lata i pilkarsko duzo lepszy
0
@Terapuls Mbappe wyraznie powiedzial,ze jego nie interesuje wygranie tytul krola tylko zwyciestwa Realu bo po to tam przyszedl .Za to mial cudowna asyste
2
@addept dalej odbiegasz od tematu Ferran powinien grac za lewego bo daje wiecej zespolowi w ataku jak i w grze defensywnej a przede wszystkim jest mlody
2
lewy zaraz sie burzy Zahavi go poprze a Flick wykona .Natomiast Ferran cierpi
1
@addept jakby Ferran gral tyle co lewy i mial tyle sytuacji z metra dwoch to tez by tyle nastrzelal.Przypomne ci ,ze lewy jest krolem zmarnowanych sytuacji
1
@addept statystyki jeszcze sa takie ,ze jak z lewym nie graja to strzelaja po 5 bramek i feeran tez strzela
1
@Recha_0684 przestan takie bzdury pisac lewy i Flick sa od jednego agenta.Zreszta trening to nie mecz .Ciekawe ile bramek strzelilby lewy wchodzac na 10 -15 minut a jak pamietam wchodzil kilkanascie razy bedac w Barcelonie i strzelil jedna bramke
3
Torres juz dawno jest gotowy do gry i ma lepsze statystyki od lewego ale go nie wstawiasz nawet jak po zmianach lewy pokazuje jaki ma stosunek do Ciebie .Pamietam jak mowiles,po 3 bramkach Ferrana ,ze musi grac posadziles go na lawe i pare meczy dostawal szanse po 10 minut.Tak samo bylo po meczu pucharowym w Niemczech strzelil dwa gole -pochwaly a potem na dlugo rezerwa wynika z tego ,ze Ferrana nie lubisz lub sa inne powody pozasportowe ,ze na sile gra lewy
0
@Grubson Jak lubi czekac to niech idzie na dworzec do poczekalni.W pilke trzeba biegac on ma styl archaiczny taki jak Polscy pilkarze mieli ponad 50 lat temu
2
@Barcatroll ale Farana gnebia wszedl w Niemczech za lewego i strzelil dwie bramki.Flick robi z niego idiote lewy dzisiaj slabo gral a on Ferana na 8 minut wpuszcza
5
lewy jest najgorszym napastnikiem z calej la ligi i jedynie bramka z metra albo z karnego go ratuje nie mozna na niego patrzec taki niski poziom reprezentuje
4
Flick ma zakaz przez Zahawiego do zmiany lewego
2
@michal26 przeciez to sa obroncy pisowskich zlodzieji wszelkie glosowania zabrania im imunitetu Konfa z uporem maniaka glosuje przeciwko.Przeciez chca z pisiorami rzadzic i Taliban stworzyc
5
Interesuje mnie wygrana druzyny a kto strzeli ma drugorzedne znaczenie
0
ciekawe co narozrabial Ferran ,ze Flick go do skladu nie wstawia
1
ciekawy jestem czy ukara swojego kolege lewego po ostatnim jego zachowaniu podczas zmiany
1
wszedzie pisza nasi dziennikarze ,ze lewy wszelkie rady im daje a jak sie czyta ich wywiady to tego nie mowia
1
@Sebolinho co dobrego dzisiaj dla zespolu zrobil oprocz karnego -zero
1
@Hawatkhar lewy tez mial dwie setki i zmarnowal jedna glowa a druga noga z 10 m
1
@addept bez niego mecze zawsze lepiej wygladaja i zespol strzela wiecej bramek
1
z lewym jak graja od poczatku to zawsze sie mecza