0

oraz kontrola i zobaczymy co ten opowiadacz tam narozrabial

0

Glubszego tytulu nie czytalem w zadnej prasie.Jaka tam byla dobra gra to ,ze dwa razy rzucil sie na ziemie i zlapal pilke oraz raz przepuscil pomiedzy nogami ze slabiutkim przeciwnikiem .Pena nie ma zadnej konkurencji chyba ,ze pozaboiskowa

0

@BORO_12 nie pozbyc- renegocjowac umowe ale laporta tego nie zrobi bo Zahavi agent lewego to jego kumpel i chyba maja jakis interes placic lewemu ponad 40 baniek brutto

0

@Sebolinho winny jest ten co nie potrafil pilki odbic z nawet zlapac i tyle

0

Lewu i De Jong zeszli by z pensji to by ich zarejestrowali .

0

@Ziemny czlowieku jakby lewy wszedl tez na 20 minut to tez by sie kopal w czolo.Wchodzil na zmiene juz duzo razy w Barcelonie i nigdy bramki nie strzelil a tylko stal .Nie jest tak prosto wejsc w mecz tym bardziej ,ze partnerzy przy takim wyniku juz traca koncentracje gry i jest prowizorka

0

@addept dla Ciebie

0

cud ,ze wogole sie tam znalazl a Niewiadomej nie bylo

0

@HavertzKai a w czym niby on mial ta pewnosc moze w tym jak przepuscil pilke pomiedzy nogami

1

.Nie sztuka byc prezesem jak sie mialo najlepszych zawodnikow na swiecie i kasa sama plynela do klubu sztuka jest zarzadzac jak jest brak finansow na tak wielki klub

1

@Fermin Polak pisze prawde a nie jest slepy.Pena jakby to zrobil to wszyscy by go zajechali bo to jest Polska mentalnosc

0

Komentarz usunięty

0

@brd42 jak nie mogl zlapac to niech muchy lapie a nie bierze sie do grania w Barcelonie

1

Szczescie jeszcze ,ze lewy z boiska za brutalny faul nie wylecial.

1

zawinil Szczesny bo nie zlapal prostej pilki.Bramkarz w takiej pozycji zawsze asekuruje kolanem zeby mu pilka nie przeszla pomiedzy nogami .Pilka zagrana troche mocniej i bramka karygodny blad na poziomie juniorskim

2

@Zaden a czyja -bramkarz taka pilke asekuruje kolanem a nie rozkracza sie i ma rece dziurawe

0

@Messiankaramessi Martin lapal pilke czy Szczesny

1

@Messiankaramessi pilka leciala powoli bramkarz nie ma prawa jej przepuscic -musi asekurowac kolanem -kompromitacja ale zaden komentator ze strachu tego nie powie

0

@rkkomu strzelil zawodnikom ze wsi .Klub przez niego nie ma zadnych zawodnikow a jak sa to nie graja bo Zahavi z Flickiem pilnuja jego statystyk

1

to co Szczesny odwalil przepuszczajac pilke to junior tego by nie zrobil

1

czerwien dla lewego i tyle pamietacie jak bramkarz w podobny sposob sfalowal lewego krzyk byl na cala Polskie

3

@Kismeth a kogo to obchodzi .Reszta napastnikow siedzi na lawce nie ogrywa sie kosztem starca

1

@MalanFCB w czym masz problem

2

po co tego lewego trzyma niech wstawi Fatiego .Lewego nic nie interesuje tylko jego statystyki kosztem zespolu

1

@catalanian09 i co w zwiazku z tym,ze przejal pilke wczesniej od zawodnika ze wsi

0

znowu zle przyjecie lewego i zmarnowana setka

1

obroncy strzelaja bramke po akcji a lewy nawet z wsia stoi i czeka a jak odegra to niecelnie

2

pojechali na wies i sie mecza

0

czwarta liga -powinni wystawic mlodych napastnikow lub co sa w skladzie a nie lewego kiedy oni maja grac i nabrac pewnosc.Ten starzec nie chce ich dopuscic do gry dla swoich wlasnych ambicji,Natomiast po co on Pedriego obciaza fizycznie to tez niewytlumaczalne

0

ale nie odpowiedzial czy jaja mu smakowaly

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?