korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oraz kontrola i zobaczymy co ten opowiadacz tam narozrabial
0
Glubszego tytulu nie czytalem w zadnej prasie.Jaka tam byla dobra gra to ,ze dwa razy rzucil sie na ziemie i zlapal pilke oraz raz przepuscil pomiedzy nogami ze slabiutkim przeciwnikiem .Pena nie ma zadnej konkurencji chyba ,ze pozaboiskowa
0
@BORO_12 nie pozbyc- renegocjowac umowe ale laporta tego nie zrobi bo Zahavi agent lewego to jego kumpel i chyba maja jakis interes placic lewemu ponad 40 baniek brutto
0
@Sebolinho winny jest ten co nie potrafil pilki odbic z nawet zlapac i tyle
0
Lewu i De Jong zeszli by z pensji to by ich zarejestrowali .
0
@Ziemny czlowieku jakby lewy wszedl tez na 20 minut to tez by sie kopal w czolo.Wchodzil na zmiene juz duzo razy w Barcelonie i nigdy bramki nie strzelil a tylko stal .Nie jest tak prosto wejsc w mecz tym bardziej ,ze partnerzy przy takim wyniku juz traca koncentracje gry i jest prowizorka
0
@addept dla Ciebie
0
cud ,ze wogole sie tam znalazl a Niewiadomej nie bylo
0
@HavertzKai a w czym niby on mial ta pewnosc moze w tym jak przepuscil pilke pomiedzy nogami
1
.Nie sztuka byc prezesem jak sie mialo najlepszych zawodnikow na swiecie i kasa sama plynela do klubu sztuka jest zarzadzac jak jest brak finansow na tak wielki klub
1
@Fermin Polak pisze prawde a nie jest slepy.Pena jakby to zrobil to wszyscy by go zajechali bo to jest Polska mentalnosc
0
Komentarz usunięty
0
@brd42 jak nie mogl zlapac to niech muchy lapie a nie bierze sie do grania w Barcelonie
1
Szczescie jeszcze ,ze lewy z boiska za brutalny faul nie wylecial.
1
zawinil Szczesny bo nie zlapal prostej pilki.Bramkarz w takiej pozycji zawsze asekuruje kolanem zeby mu pilka nie przeszla pomiedzy nogami .Pilka zagrana troche mocniej i bramka karygodny blad na poziomie juniorskim
2
@Zaden a czyja -bramkarz taka pilke asekuruje kolanem a nie rozkracza sie i ma rece dziurawe
0
@Messiankaramessi Martin lapal pilke czy Szczesny
1
@Messiankaramessi pilka leciala powoli bramkarz nie ma prawa jej przepuscic -musi asekurowac kolanem -kompromitacja ale zaden komentator ze strachu tego nie powie
0
@rkkomu strzelil zawodnikom ze wsi .Klub przez niego nie ma zadnych zawodnikow a jak sa to nie graja bo Zahavi z Flickiem pilnuja jego statystyk
1
to co Szczesny odwalil przepuszczajac pilke to junior tego by nie zrobil
1
czerwien dla lewego i tyle pamietacie jak bramkarz w podobny sposob sfalowal lewego krzyk byl na cala Polskie
3
@Kismeth a kogo to obchodzi .Reszta napastnikow siedzi na lawce nie ogrywa sie kosztem starca
1
@MalanFCB w czym masz problem
2
po co tego lewego trzyma niech wstawi Fatiego .Lewego nic nie interesuje tylko jego statystyki kosztem zespolu
1
@catalanian09 i co w zwiazku z tym,ze przejal pilke wczesniej od zawodnika ze wsi
0
znowu zle przyjecie lewego i zmarnowana setka
1
obroncy strzelaja bramke po akcji a lewy nawet z wsia stoi i czeka a jak odegra to niecelnie
2
pojechali na wies i sie mecza
0
czwarta liga -powinni wystawic mlodych napastnikow lub co sa w skladzie a nie lewego kiedy oni maja grac i nabrac pewnosc.Ten starzec nie chce ich dopuscic do gry dla swoich wlasnych ambicji,Natomiast po co on Pedriego obciaza fizycznie to tez niewytlumaczalne
0
ale nie odpowiedzial czy jaja mu smakowaly