korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niech da Ferranowi grac 5-6 meczy z rzedu calych to tez pewnosci nabierze i wyleczy lewego.Jadnak tam sa uklady i Szczesny tez czerpie z nich profity
3
@Fermin Lewy w ostatnich meczach w la lidze prawie wszystko marnowal.Natomiast Ferran jak ma regularnie strzelac musi miec minuty i pewnosc ,ze trener za nim stoi tak jak za lewym.
1
Szczesny nie ma prawa grac we wszystkich meczach robi juniorskie bledy.Pchaja go do bramki na sile
1
Flick jak ciebie sluchm to mysle ,ze powinienes przyjechac to naszego ksiedza salcesona-trzy strzly na bramke i dwa gole w tym jeden nie uznany oraz zrobil karnego w ty mowisz ,ze swietny bramkarz
3
Szczesny niech sobie da spokoj -karny jego ,bramka pilka strzelona z 4 metra a on wogole do przeciecia podania nie wyszedl .Ponownie bramka nie uznana znowu szczescie bo usiadl na dupie i pilka przeleciala nad nim .Trzy strzaly i trzy w siadce
2
Drugi mecz bez lewego w lidze i drugi mecz jak na razie tez 5 bramek strzelaja. Na dodatek wszystkie bramki strzelone prawie ze srodka pola karnego nie ma go tam to latwiej im sie gra bo nikt im nie przeszkadza
0
@Lewangoooolsky bo lewy jest dodatkiem do druzyny i tyle
3
@elcaminodelsol komu ty kibicujesz lewemu czy Barcelonie
2
@narciarz niestety tu wiekszosc to sezonowi kibice i interesuje ich tylko lewy i jego statystyki a Barcelona dla nich to dadatek,jak lewy nie strzeli to wszystkich winią
0
tam jest troche klika Zahavi kupmel Laporty i agent Lewego oraz Flicka-Szczesny bedzie mial sie dobrze.Pena sie spoznil lawa a Szczesny w kazdym meczu daje ciala i sportowe papierochy pali u trenera pryncypialnego pod wzgledem prowadzenia sportowego i ma wieksze chody od Peny i bedzie gral
0
@BORO_12 poszukaj to znajdziesz
1
a stary lewy jak kase wysoka bierze tak bierze i jeszcze z mlodziezy czerpie zyski w postaci asyst bo od siebie nic nie daje a tylko wystawia kierunkowskazy reczne
2
@Cule1797 nie lepiej po sezonie zrezygnowac z lewego i ponad 40 baniek brutto w kieszeni
1
niech idzie to Real bedzie jeszcze gorszy.Teraz graja wolno a z nim beda czlapac
1
Szczesny wybieglas nie zdazyles a jakby Balde ci zostawil pilke to przejalby napastnik bo rowno biegli i tu nie picuj.Jak sie wychodzi to trzeba by pewny ,ze pilke sie zlapie a jak nie to siedzi sie w budzie .
0
nie dosyc ,ze slaby to jeszcze konfabuluje
0
jeszcze bym dodal,ze sedzia im troche pomogl
0
@Kismeth tragedia beznadziejny bramkarz a ty chcesz zeby dalej gral bo osmieszajacych bledach
0
a lewy znowu najslabszy .Szczesny druga polowa lepsza i daje mu wyzsza note jedynie od lewego
2
To powinien by ostatni mecz Szczesnego .Natomiast jego fanatycy pewnie zamkna sie na dobre.Wstyd zeby Pene wyzywac na kazdym kroku
0
@Pawlak1992 ale lubisz nazistow
3
Barcelona na osiem meczy grala jeden bez niego i wygrali 5 :1 natomiast pozostale bez zwyciestwa -wniosek nasuwa sie sam
1
@addept on wiecej udaje -lekko go dotkna to lezy i zaraz spoglada w ekrany na stadionie i dalej gra .Tak samo jak ma kontuzje oglosi to calemu swiatu a w nastepnym meczu juz jest zdrowy pijar i pic na wode
3
ogladalem mecz Mbappe co teraz gra to jest poziom nie osiagalny dla zadnego napastnika -strzaly,przejscie zawodnika asysty bramki poprostu obecnie zaczyna grac na wysokim poziomie
1
@addept porownujesz starego lewego z motoryka na stojaka do tych dwoch nie osmieszaj sie a technicznie lewy o pare klas jest gorszy
2
i znowu lewy ma farta i dalej z nim meczarnia w przodzie
1
@Lukasz999 jestes jedynie jego fanatykiem bo tylko fanatyk moze takie bzduy gadac .Mial setke glowa z trzech metrow i nie trafil pilka w bramke
0
@GucioH to nie wypisuj glupot i badz obiektywny
0
@Matwar nie ma mocniej lub slabiej samo dotkniecie jest karalne i tu faktycznie wieksza kara albo mniejsza wplywa na rodzaj kary tak jak w zyciu -nie zyczysz sobie to nikt prawa nie ma cie dotknac.Sedzia jakby go ukaral to nikt by nie protestowal.Balde mial szczescie i tyle
0
dales chlapacza i sie ciesz ,ze nie wyleciales z boiska jak Vini