2

Niech da Ferranowi grac 5-6 meczy z rzedu calych to tez pewnosci nabierze i wyleczy lewego.Jadnak tam sa uklady i Szczesny tez czerpie z nich profity

3

@Fermin Lewy w ostatnich meczach w la lidze prawie wszystko marnowal.Natomiast Ferran jak ma regularnie strzelac musi miec minuty i pewnosc ,ze trener za nim stoi tak jak za lewym.

1

Szczesny nie ma prawa grac we wszystkich meczach robi juniorskie bledy.Pchaja go do bramki na sile

1

Flick jak ciebie sluchm to mysle ,ze powinienes przyjechac to naszego ksiedza salcesona-trzy strzly na bramke i dwa gole w tym jeden nie uznany oraz zrobil karnego w ty mowisz ,ze swietny bramkarz

3

Szczesny niech sobie da spokoj -karny jego ,bramka pilka strzelona z 4 metra a on wogole do przeciecia podania nie wyszedl .Ponownie bramka nie uznana znowu szczescie bo usiadl na dupie i pilka przeleciala nad nim .Trzy strzaly i trzy w siadce

2

Drugi mecz bez lewego w lidze i drugi mecz jak na razie tez 5 bramek strzelaja. Na dodatek wszystkie bramki strzelone prawie ze srodka pola karnego nie ma go tam to latwiej im sie gra bo nikt im nie przeszkadza

0

@Lewangoooolsky bo lewy jest dodatkiem do druzyny i tyle

3

@elcaminodelsol komu ty kibicujesz lewemu czy Barcelonie

2

@narciarz niestety tu wiekszosc to sezonowi kibice i interesuje ich tylko lewy i jego statystyki a Barcelona dla nich to dadatek,jak lewy nie strzeli to wszystkich winią

0

tam jest troche klika Zahavi kupmel Laporty i agent Lewego oraz Flicka-Szczesny bedzie mial sie dobrze.Pena sie spoznil lawa a Szczesny w kazdym meczu daje ciala i sportowe papierochy pali u trenera pryncypialnego pod wzgledem prowadzenia sportowego i ma wieksze chody od Peny i bedzie gral

0

@BORO_12 poszukaj to znajdziesz

1

a stary lewy jak kase wysoka bierze tak bierze i jeszcze z mlodziezy czerpie zyski w postaci asyst bo od siebie nic nie daje a tylko wystawia kierunkowskazy reczne

2

@Cule1797 nie lepiej po sezonie zrezygnowac z lewego i ponad 40 baniek brutto w kieszeni

1

niech idzie to Real bedzie jeszcze gorszy.Teraz graja wolno a z nim beda czlapac

1

Szczesny wybieglas nie zdazyles a jakby Balde ci zostawil pilke to przejalby napastnik bo rowno biegli i tu nie picuj.Jak sie wychodzi to trzeba by pewny ,ze pilke sie zlapie a jak nie to siedzi sie w budzie .

0

nie dosyc ,ze slaby to jeszcze konfabuluje

0

jeszcze bym dodal,ze sedzia im troche pomogl

0

@Kismeth tragedia beznadziejny bramkarz a ty chcesz zeby dalej gral bo osmieszajacych bledach

0

a lewy znowu najslabszy .Szczesny druga polowa lepsza i daje mu wyzsza note jedynie od lewego

2

To powinien by ostatni mecz Szczesnego .Natomiast jego fanatycy pewnie zamkna sie na dobre.Wstyd zeby Pene wyzywac na kazdym kroku

0

@Pawlak1992 ale lubisz nazistow

3

Barcelona na osiem meczy grala jeden bez niego i wygrali 5 :1 natomiast pozostale bez zwyciestwa -wniosek nasuwa sie sam

1

@addept on wiecej udaje -lekko go dotkna to lezy i zaraz spoglada w ekrany na stadionie i dalej gra .Tak samo jak ma kontuzje oglosi to calemu swiatu a w nastepnym meczu juz jest zdrowy pijar i pic na wode

3

ogladalem mecz Mbappe co teraz gra to jest poziom nie osiagalny dla zadnego napastnika -strzaly,przejscie zawodnika asysty bramki poprostu obecnie zaczyna grac na wysokim poziomie

1

@addept porownujesz starego lewego z motoryka na stojaka do tych dwoch nie osmieszaj sie a technicznie lewy o pare klas jest gorszy

2

i znowu lewy ma farta i dalej z nim meczarnia w przodzie

1

@Lukasz999 jestes jedynie jego fanatykiem bo tylko fanatyk moze takie bzduy gadac .Mial setke glowa z trzech metrow i nie trafil pilka w bramke

0

@GucioH to nie wypisuj glupot i badz obiektywny

0

@Matwar nie ma mocniej lub slabiej samo dotkniecie jest karalne i tu faktycznie wieksza kara albo mniejsza wplywa na rodzaj kary tak jak w zyciu -nie zyczysz sobie to nikt prawa nie ma cie dotknac.Sedzia jakby go ukaral to nikt by nie protestowal.Balde mial szczescie i tyle

0

dales chlapacza i sie ciesz ,ze nie wyleciales z boiska jak Vini

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?