0

oszukali Rayo cos niesamowitego

0

@Sebolinho ale gra najslabiej i dwie zmarnowal slepy byles

1

lewemu dolozyli i skonczyla sie kasa

2

nawet lewego nie dotknal

1

kiedy ma Ferran nabrac pewnosci Flick powinienes o tym wiedziec

1

@pep71 w Niemczech tez wszedl za Lewego i strzelil dwie.Natomiast z rozegranych minut statystycznie zdobyl wiecej bramek.Lewy rowniez w zmarnowaych sytuacja statystycznie prowadzi zdecydowanie

1

zadowolony ale lewy zacznie -poprostu kolesiostwo

0

@Tarins Napisalem ,ze jakby lewy tyle gral co Ferran obecnie i wchodzil z lawki to mialby o wiele gorsze statystyki

0

@Tarins niech lewy tak wchodzi z lawy to zobaczysz jakie nedzne bedzie mial statystyki.Napastnik musi mec pewnosc grania wtedy strzela.Feran gra u Flicka sporadycznie ale w LM a Niemczech mu dupe dwiema bramkami uratowal

0

pewnie to zasluga lewego -jaja sobie robicie

1

@Keltridge Xavi lewego chcial sie pozbyc i wylecial z klubu mimo ,ze Laporta mu obiecal ,ze do konca bedzie prowadzil zespol.Laporta jak pisza media jest przyjacielem Zahaviego.Natomiast tak pomysl logocznie kto placi najwyzsza pensje w Europie zawodnikowi w takim wieku nie znam przypadku .Kontrakty buly podpisywane na rok a nie na kilka lat

4

@DonJuanMarquez zeby dostawac podania to trzeba wychodzic pod gre a on tego nie zrobi bo boi sie ,ze zle odegra albo zawali akcje .Jest to zawodnik pola karnego i nic wiecej.Jedynie moze liczyc na kolegow a i tak zawala wiele sytuacji bramkowych jak ma idealne podania

2

@tomd_16 prawda niezaprzeczalna a ci co pisza inaczej to klamia lub nie chca widziec bo przemawia za nim fanatyzm na tle lewego a interes druzyny ich nie interesuje

3

srednio grania w minutach Ferran strzelil wiecej bramek.Natomiast co by bylo jakby gral od poczatku przede wszystkim nabyl by pewnosci strzeleckiej a tak wchodzil wystraszony bo Flick kolega lewego nie pozwalal mu duzo grac .Bylo to wiele razy widoczne.Teraz przypuszczam ,ze znowu cos wymysli ,ze gracz majacy na karku 37 lat i pensji jeszcze raz tyle dalej bedzie gral bo ma w tym interes Zahavi agent lewego i Flicka .Przypomne ,ze lewy zmarnowal najwiecej sytuacji bramkowych ,mial najwiecej strat i podan celnych w meczach

0

wypad lubie pilke i pilkarzy a nie drewniakow@Fermin

0

@Fermin zeby nie przyjaciel Flick i ich wspolny agent Zahavi to lewy juz by w Barcelonie nie powachal murawy

3

nigdy lewy tyle zagran udanych nie mial w meczu co ferran

2

ferran nawet rozgrywa

1

@Recha_0684 przesada lewego to byla w ostatnim meczu 5 razy przy pilce dwie sytuacje zmarnowane i jedna dobita ,ktora mu dupe uratowala a Yamalowi powinien flache postawic-jest wolny i zespol nie chce z nim grac bo wiedza ,ze wiekszosc pilek marnuje

1

zaden przypadek poprostu graja swoja Barcelonska kreatywna gre a Ferran biega jak mloda koza .Poprostu musi grac zeby nabral pewnosci strzeleckiej to bedzie strzelal co mecz

1

@Kyonego wczesniej grali tez bez niego z innym przeciwnikami i po 5 bramek strzelili

3

no i lewy wyleczony do Arabow-Barca bez lewego inny zespol

5

Ferran znowu ladne odegranie a lewy juz by sie pogubil

3

jaki Ferran ma gaz a lewy lazi

0

@Snickers96 patrz sie na mecz a nie czy lewy by doszedl czy nie wazne ze Ferran strzelil i tyle

0

bo tam jest klika

1

ciekawe co sie za tym wszystkim kryje

1

@Bajson dobijacz

1

lewy zostaje na nastepny rok i tak bedzie ze Szczesnym przypadek .Przeciez to widac golym okiem ,ze jest wyraznie znechecenie Peny zeby odszedl z klubu.

1

@addept lewy i Flick a Szczesny jest przyjacielem lewego.Wiecej i doczytaj Zahavi bardzo dobrze zyje z Laporta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?