0

Ferran rozprowadzil druga bramke

0

Barcelona miala duza szanse zdobyc puchar w tym sezonie i taka szansa moze sie nie powtorzyc.W nastepnych rozgrywkach na pewno Bayern ,Real i City juz beda innymi zespolami i bedzie trudniej.Trzeba odsunac starch blokujacych kase bo gra z takimi zawodnikami nic nie daje- lewy mial na glowie bramke i w najwazniejszym momencie zawalil i tyle .Lepiej niech mlodzi sie rozwijaja i beda efekty a nie blokada i wysprzedaz wszystkich srodkowych napastnikow

1

@Coveta jakie akcje i co rozumiesz przez akcje .Ja widzalem ,ze jedynie podal dwa trzy razy do najblzszego partnera.Wszedl na wyczerpanego przeciwnika i nic nie potrafil zrobic jako zawodni na boisku zarabiajacy najwiecej kasy

8

ja widzialem jak lewy zmarnowal setke oraz poruszal sie jak zolw mimo ,ze przeciwnicy ledwo biegali .Wszedl wypoczety a wygladal jakby gral cale 90 minut.Zawodnik po to wchodzi zeby cos pozytywnego wniesc do gry-nic nie wniosl

0

@Ignareks Real gra innym stylem a Barcelona gra wysoko i zmusza przeciwnika do glebokiej obrony gdzie przciwnik zmuszony bronic sie wiekszascia graczy i tak wyglada ,ze maja wieksze zangazowanie i determinacje

1

@suszini lewy nie ma prawa grac w tym zespole a gra dzieki ukladom z Flickiem

1

@martool2 to tobie tak sie wydaje

1

@jacek905 jaki zmiennik .Pewny zawodnik do pierwszego skladu za lewego

2

mam nadzieje ,ze wskoczy do skladu na stale a lewy bedzie odpoczywal na lawce i skonczy kariera ajego zarobki najwyzsze w zespole zostana dobrze spozytkowane na innych .Barcelona bez lewego lepiej gra i co wazne wszystko wygrywa

2

Ferran super mecz .Mam nadzieje,ze pierwszy sklad pewny

2

Ferran na ilosc rozegranych minut ma wiecej strzelonych bramek od lewego ale Flick go olewa bo woli swojego podopiecznego ,ktory jedynie marzy o nastepnych zaslugach dla siebie a nie zespolu.Przeciez to bylo widoczne w kazdym meczu

1

@liber02 zawodnicy jak graja z lewym maja go w dupie bo stoi i przeszkadza w plynnosci gry a ze pilke mu zagraja na wykonczenie to na tyle minut grania i sytuacji mu stworzonych musi cos strzeli.Zreszta wiecej tych sytuacji marnuje

1

@Kyonego do lekarza lewy mial dwie asysty ktore sie od niego odbily .Gracz ,ktory w tloku nic nie potrafi i kopie sie w czolo

1

@rodineusz fanatyk lewego

0

@Dajnatace to znaczy

1

@liber02 bez lewego gra wygladala lepiej -przypomne ,ze bez lewego jak graja nie przegrali meczu a lewy dla druuzyny jako gracz nic nie wnosi jedynie zeruje na podaniach.Niestety jego fanatycy nie potrafia tego zrozumiec

0

@torondirn widze nienawisc to tego zawodnika czyzby lewemu zagrazal -na pusta pusto to ty masz w glowie

1

Olmo niewidoczny Yamal kiwaniem zwalnia gre Fati i Ferra pozytywnie

0

Flick szuka alternatyw kontuzja lewego musi byc powazna i na dluzej.Zreszta zespol zaczyna siadac fizycznie obym sie mylil

0

najwazniejsze zeby fizycznie dobrze wygladali a nie czy lewy bedzie gral.Przypomne ,ze bez lewego jak grali nie przegrali a wygrywali wysoko.Teraz najwazniejsza jest forma fizyczna i to nie tylko na ten mecz .Juz mieli raz dluga serie porazek

0

@Coveta o czym ty piszesz a w ostatnim meczy kto strzelil lewy czy Ferran

1

@NoswaR jak na razie wszystko bez niego wygrywaja a ci co pisza ,ze bez niego nie Barca nie przejdzie wynika jakby lewy kazal komus tak glupoty pisac.Moze przejda moze nie ale lewy i tak uzalezniony jest od partnerow bo sam nic nie zrobi jest poprostu pod tym wzgledem za cinki .Ferran chociaz w ostatnim meczu pokazal jak wejsc w pole karne miedzy paru przeciwnikow i strzelic bramke.Lewy nie jest wstanie tego zrobic

1

Najgorzej wkurzony byl Ferran i slusznie

2

@Pixelo tez tak mysle ale jego gre pompuja usluzni dziennikarze.Nawet podczas transmisji wszdzie go widza nawet ,gdzie go nie ma

2

@PJ777 ale jest uklad Zahavi Flick i lewy ,ktory jest ciagniony za uszy na krola strzelcow o to mu jedynie chodzi.lewy nigdy nie wspolracowal z Ferranem i kiedy widzial,ze Feran lapie forma i zagraza mu na pozycji lewy koniecznie chcial grac a Flick Ferana zawsze sadzal na lawie.Jak sie to mowi chytry dwa razy traci Flick z lewym przedobrzyli z tym ciaglym lewego wystawianiem i orgnizm odmowil posluszenstwa.W tym wieku powinien miec rotacje i jeszcze raz rotacje ale prywatne jego ambicje przewazaly i cale szczescie ze to naderwanie miesnia a nie zerwanie bo to lewego bylby koniec

0

@Vurt Jakby nie uklad Flick lewy to Ferran juz dawno zasluzyl na pierwszy sklad

0

@MagdJanko jest Ferran ktory dobrze gra i ostatnio strzela

0

rafa sie ciesz ,ze z boiska sedzia ciebie nie wywalil.Jedz do Viniego i sobie pogadajcie bo jestescie na tym samym poziomie madrosci

1

@addept lewy na zmeczonego przeciwnika bo on juz ledwo sie rusza

0

sedzia 8 minut dolicza i Raphinha ma szczescie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?