korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety Polska ma taki slaby poziom ,ze bez mocnego zaangażowania w mecz nawet nie potrafi wygrać z drużyna 166 w rankingach .Lewy a ty nie kombinuj i udawaj Messiego tylko strzelaj normalnie sytuacje meczowe a kombinujesz z przerzuceniem to trzeba potrafić-mecz byłby zamknięty a tak wygrana fuksem nie przynosi zaszczytu-bramki dwie przypadkowe
1
Poprostu pinokio - Messi jak ty jesteś to do ciebie i klubu nie przyjdzie w żadnej roli- ma czas
0
@kacperFCB_ piszę prawdę czy tobie sie podoba czy nie .Lukrownie to zla cecha
0
@Marek_z_Marek twój poziom to poziom kamienia łupanego a znajomość piłki przeszkadza ci w życiu i jedynie fanatyzm pozostał
1
@kacperFCB_ tak samo jak ślepotę i fanatyzm
2
najlepsze w tym meczu to ,ze lewy miał furę szczęścia
0
po co ta analiza jak ona przed napisaniem jest przesądzoną
3
Lewy fura szczęścia- dostał karnego piłkę źle uderza i po ręce wpada do bramki . Przy drugiej wyłożone zagranie na dwa metry znowu trafia z metra w bramkarza i piłka szczęśliwie też wpada do bramki. Trzecią dostał silne uderzenie z rogu musnął piłkę a ta szczęśliwie wpada do bramki fakt ,ze wyrobił sobie pozycje strzelecka. Natomiast w meczu jak zwykle nieruchawy a czasami przeszkadzający- trafiony piłka przez partnera w polu karnym a w drugiej połowie do strzeleni gola nie istniał. Zobaczymy następne mecze
1
prawie jak lewy
0
@turhiay to byl pretekst. Jakby sie za takie coś zwalniało to co tydzień trenerzy by wylatywali
1
widać wmawianiem, że jesteśmy narodem wybranym i wszystko nam wolno
1
może to być prawda- Xavi czesto pod koniec sezonu lewego zmienial .Lewy sie burzył .Przyjechał Zahawi i pogadał z przyjacielem Laporta i Xavi wyleciał. Mimo ,ze miesiąc wcześniej Laporta mówił ,ze nie ma takiej opcji jak zwolnienie Xaviego. Laporta przedobrzył na korzyść lewego z kontraktem i nie miał wyjscia
0
@Ziperro bo to wina Tuska
3
lewy niech już jedzie do Arabów
3
@turhiay takie ,ze Batyr tego nie zdementował a częściowo sie przyznał twierdząc ,iż był w Grand Hotelu ochraniarzem
0
@WiemJak a kto je policzył możesz powiedziec
1
wręcz przeciwnie za bardzo go docenili a nawet robili z niego najlepszego piłkarza świta co wydaje sie śmieszne.
0
@Sebolinho ślepy byleś to do okulisty
1
po co oni starego lewego trzymają za 20 baniek dwa razy był przy piłce trzy razy stracił i dwa razy sie wywrócił. Wszedł na 18 minut wiec powinien chociaż zrobić jedną akcje
2
Flick trener sezonowy -wykończył zawodnikow
11
bzdury i niż więcej
0
@KibicBarcy84 dobry trener doskonale wie ,że młode organizmy to nie tuzy fizyczności i trzeba ich ostrożnie z obciążeniami prowadzić mimo wszystko dawał duze obciążenia a do tego tych najlepszych wystawiał tam gdzie sie dało- po co dla wyniku i ich zajechał a nie którzy jak Gavi mogą marnie skończyć w tak młodym wieku- chory trener. Niech uczy sie od Enrique jak to sie robi
5
Messi przyjdź i wywal tego dziada od dźwigni
1
pisałem o tym pare razy. Barcelona w tym roku do optymalnej formy nie wróci. Flick chciał egoistyczne dla siebie wyniki zrobić i wykończył młode organizmy
0
maja zajechne organizmy .Flick w ubiglym sezonie na sile chcial PE zdobyć grał wszystkie mecze wysoko pressingiem i młodych powykańczał.Sypią sie jeden za drugim a jak grają to nie są odpowiednio po przerwach przygotowani i tak w kółko
0
pic na wodę fotomontaż
0
@KaczorDonald ale to byl Robben . Byl też Coutinho co z lewej strony wchodził na prawą i szybko sie skończył
0
Yamal musi powiększyć repertuar bo z jednym zwodem do srodka dużo nie zwojuje już go obroncy wyczuwają i nie moze sobie pograć. Oraz zejść na ziemie. Zrobiono z niego gwiazdę do ,której mu dużo brakuje
1
Prawde mówiąc to Pedri mógł wcześniej wylecieć za kopanie z tylu przed polem karnym
5
za szybko Yamala ogloszono najlepszym piłkarzem .Jeden zawód do środka nie wystarczy.Kazda obrona juz sie nie daje łapać. Byl Coutinho z podobnym zwodem ale z lewej strony schodził do środka tez zdobywał bramki i sie skończył.Yamal musi powiększyć repertuar i podejscie do pilki bo też się skończy