1

@fotohobby nic nie zaczniesz bo drużyna jest zajechana i gra coraz gorzej

0

oczywistym jest, że gra w zeszłym sezonie na wysokim pressingu odbija sie n zdrowiu zawodników. Flick przeszarżował ze zdrowiem i teraz są konsekwencje

0

ciekawe co to z kontuzja naderwanie a grał

1

Flick wykonczyles zawodnikow i juz nic z tego w tym sezonie nie będzie poprostu człapią a nie graja

5

Barcelona jest zajechana i nie ma świeżości-graja wolno bez krycia.Jak nie ma sie siły to robia błędy .Nich sie cieszą ,ze nie przegrywają.Z meczu na mecz coraz gorsza gra

0

Święcicki jest na tle lewego nawiedzony.Ciekawa kontuzja naderwny mięsień dwuglowy uda i dogral mecz chyba jako jedyna na świecie.Natomiast Urban sie wypowiedzil po meczu ,że jest zdziwiony o kontuzji lewego- nikt go nie informował

2

Flick dla wlasnego interesu w ubieglym sezonie wyeksponował zawodnikow.Gra pressingiem wszystkie mecze ładnie wyglada ale jest zabójcza

0

@4Fabregas4 wysokie granie to taktyka i wiekszy wysiłek teraz sie sypia i coraz gorzej wyglądają na boisku

2

Flick dbal o siebie i wyniki kosztem zawodnikow ile wysoko mozna grac

1

@Krystiansigma2734 ale lewy stal caly mecz nie widziales

1

juz powinny byc naciski o jego wypchnieciu przeciez bierze 20 baniek

7

Flick wykonczy fizycznie wszystkich .Takie wysokie granie na przeciwnikach daje o sobie znac.Przeciez ubigly sezon był zabójczy i tego sa oznaki teraz Niektorzy sa cieniami zeszlorocznego grnia

0

a ja myslalem ,że lewy

0

@Coveta jak nie chce przyjąć role rezerwowego to niech sie pakuje i wyjezdza-stary a mąci

0

wszyscy przy tym trenerze beda sie sypac gra wysokim pressingiem kosztuje .Grali tak w ubieglym sezonie a w tym traca sily i lapia same kontuzje

1

ściągnął lewego siedzi na lawie a nie dlugo nie bedzie go wogole a dlugi zostana .Cyrk na kolkach jaki mieli z nim zysk bo sportowy zaden,Ucieszyl sie Zahavi ,ze zrobil

0

@kanver_ w lidze to samo zrobiliby bez niego -jestscie zaslepini na stojcego i dobijacego grcza.Ferran wchodzc ubiglym sezonie z lawki miel lepszy srednia bramek co do rozegranych minut meczowych

0

Lewy blokowal rozwój napastnikow .Wstawiaja go na sile kosztem innych .Barcelona grajac z nim nic nie osiągnęła po za statystykami indywidualnymi lewego

0

@Phoenixx chociaz ma udane dryblingi i to z Citi bo lewy nie ma zadnych

1

Woleli trzymac starego gracza za duza kase niz mlodego przyszlosciowego

0

u ciebie biega i wychodzi na pozycje wszczegolnosci twoj ulubieniec Lewandowski bo jak wczoraj wszedl zakotwiczyl sie w okolicach pola karnego przeciwnika raz byl przy pilce i Barcelona grala w 10 a pozniej dostali bramke

0

nie rozumiem jak mozna wstawic zawodnik ,ktory stoi .Teraz tak w pilke sie nie gra na wyzszym poziome.Paryz to pokazal pelna wyminnosc funkcji i ruch wszystkich zawodnikow .Stojki na warte powinni iść

2

i co cwaniaki co nienawidzicie Ferrana biega i dochodzi do pozycji strzeleckich a nie stoi

1

znowu nienawistnicy Ferrana w akcji

11

czytajac wpisy dochodze do wniosku,ze rzekomi kibice Barcelony maja w dupie klub oraz kto wygra ale jedynie sie martwia czy zagra lewy kiedy wejdzie a Ferran wyrósł na wroga nr1.Debilizm calkowity włącznie z zacmieniem umyslu i fanatyzmem do lewego

0

Komentarz usunięty

2

Feran jak nie strzelil z trudniekszj sytuacji to jechali tutaj po nim jak po kozie

0

@Danny Gaucho tak bylo jak gral w Barcelonie tak go atakowali ,ze jedynie po nogach go kopali.Przestan bzdury pisc jak nie masz pojecia ..Odtwórz sobie jego mecze o tez zobaczysz.Facet ma to cos i dlatego jest najlepszy

7

Nalezalo mu się i tyle.

2

@Tompas007 i bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?