korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
lewy caly mecz przechodzil
1
dwa dni roznicy to jest duzo a za dwa dni po meczu jak ma Real grac nastepny taki wazny mecz to parodia
2
@MirusAmisz Ferran ma leprze statystyki i nie gra strzela bramki w wazniejszych meczach jak w pucharze z Niemcami wiec mi tu nie picuj.Niech spokojnie czeka na lawce i wejdzie na podmeczonego przeciwnika w meczach ze slabymi druzynami to sobie nastrzela bo o to mu jedynie chodzi a nie o dobro druzyny to samo ma w reprezentacji
1
@Lukaslbn ma racje same straty a na dodatek po jednej z nich zespol stracilby gola.
0
@Kengo wczoraj nie byl Jokerem i strzelili jakby gral tyle minut co lewy tez by nastrzelal taka sama ilosc bramek i jeszcze mialby wieksza pewnosc siebie tak to jest z napastnikami
4
lewy wszedl same straty gra padla po jego straconej pilce mogli dostac bramke
1
@RymsonPL bardziej techniczny niz lewy
1
@Sebolinho szybkosc slepy jestes
1
dojdzie do tego ,ze mecze z Olmo zostana uznane walkowerem na korzysc przeciwnika.Tak to jest jak sie balansuje na granicy przepisow
0
@[Oli] piszesz bzdury
1
@Karolo1 lewy niech juz konczy Ferran z De Jongiem najlepsi na boisku
0
za to palacz Szczesny moze wszystko
1
raczej z ta kontuzja to byla sciema chcial odpoczac Mbappe za plecami
2
bramka w stylu lewego na pustaka
2
@Kymo jak ktos gral w pilke to doskonale wie ,ze jak sie organizm dobrze rozgrzeje to zaden drobny uraz nie przeszkadza,Jezeli gra z urazem trzeci mecz to nie jest zaden uraz a wymowka.Profesjonalista doskonale wie ,ze granie z urazem powaznym powoduje spowodowanie dlugiej przerwy
1
lewy najwiekszy farciarz na swiecie
0
Przeciez to jest i byl jeden z najlepszych pomocnikow swiata -kontuzje troche wybily go z rytmu
0
Real mial dwa i pol dnia na ligowy mecz po Pucharze
0
@Borneo nie chodzi o dwa mecze wiecej tylko,ze mieli dwa dni odpoczynku
0
troche dziwne Real gra mecz pucharowy w LM pozniej od Barcelony a ligowy gra wczesniej .Barcelona ma 4 dni,Atletyco 3 wypoczynku a Real dwa dni -cos nie tak o ile Atletyco mozna zrozumiec ale Real dwa dni i mecz z dogrywka to nie wporzadku
2
Mbappe sam rozdziela pilki i strzela bramki
2
@MagdJanko ja sie ciesze ale mnie irytuje ,ze Zahavi trzyma gracza w kazdym meczu prawie do konca ,ktory nic nie wnosi zeby partnerzy mu podali i na sile zdobywal bramki bo pewnie taki maja uklad.To jest chore i szkodliwe a na dodatek bierze kasy co pieciu zawodnikow
5
Lewy gra tylko dlatego ,ze jest Flick i Zahavi ich wspolny agent bo inaczej nie ma prawa grac i tyle zarabiac kosztem innych
4
@Gabec od lewego nikt nie moze byc slabszy
0
@MirusAmisz teraz jest pozamiatane najwyzej moze sie dolozyc ku uciesze fanatykow i Zewlakowa
0
spokojnie tatus Flick w szatni powiwe dajcie cos mojemu podopiecznemu lewemu strzelic i tak sie stanie bo lizbona jak jeszce jedna dostanie to przestana grac i znowu fanatycy lewego beda piac z zachwytu a Zewlakow posika sie z nastepnej bramki i do konca meczu bedzie o tym opowiadal
1
zapomniales dodac slowo dobija oraz wiele sytuacji marnuje @Nightraider
1
przykre -ale Lizbona bedzie przed rewanzem poszkodowana .Rozegra mecz ligowy ciekawe jak to sie skonczy
1
@Masp lewu zasluzyl najwyzej na trojke mial 100 procentowa sytacje i jakby ja wykorzystal to bylby inny mecz a to jedynie sie od niego oczekuje a w meczu jego gra zreszta jak w wiekszosci byla fatalna-straty i wazne ,ze nie przeszkadzal.Tylko Flick i lewy wiadza dlaczego nie zostal zmieniony a zmienili Olmo a pozniej za Ferrana Yamala
1
@kendiii91 lewy nic nie gral