1

lewy caly mecz przechodzil

1

dwa dni roznicy to jest duzo a za dwa dni po meczu jak ma Real grac nastepny taki wazny mecz to parodia

2

@MirusAmisz Ferran ma leprze statystyki i nie gra strzela bramki w wazniejszych meczach jak w pucharze z Niemcami wiec mi tu nie picuj.Niech spokojnie czeka na lawce i wejdzie na podmeczonego przeciwnika w meczach ze slabymi druzynami to sobie nastrzela bo o to mu jedynie chodzi a nie o dobro druzyny to samo ma w reprezentacji

1

@Lukaslbn ma racje same straty a na dodatek po jednej z nich zespol stracilby gola.

0

@Kengo wczoraj nie byl Jokerem i strzelili jakby gral tyle minut co lewy tez by nastrzelal taka sama ilosc bramek i jeszcze mialby wieksza pewnosc siebie tak to jest z napastnikami

4

lewy wszedl same straty gra padla po jego straconej pilce mogli dostac bramke

1

@RymsonPL bardziej techniczny niz lewy

1

@Sebolinho szybkosc slepy jestes

1

dojdzie do tego ,ze mecze z Olmo zostana uznane walkowerem na korzysc przeciwnika.Tak to jest jak sie balansuje na granicy przepisow

0

@[Oli] piszesz bzdury

1

@Karolo1 lewy niech juz konczy Ferran z De Jongiem najlepsi na boisku

0

za to palacz Szczesny moze wszystko

1

raczej z ta kontuzja to byla sciema chcial odpoczac Mbappe za plecami

2

bramka w stylu lewego na pustaka

2

@Kymo jak ktos gral w pilke to doskonale wie ,ze jak sie organizm dobrze rozgrzeje to zaden drobny uraz nie przeszkadza,Jezeli gra z urazem trzeci mecz to nie jest zaden uraz a wymowka.Profesjonalista doskonale wie ,ze granie z urazem powaznym powoduje spowodowanie dlugiej przerwy

1

lewy najwiekszy farciarz na swiecie

0

Przeciez to jest i byl jeden z najlepszych pomocnikow swiata -kontuzje troche wybily go z rytmu

0

Real mial dwa i pol dnia na ligowy mecz po Pucharze

0

@Borneo nie chodzi o dwa mecze wiecej tylko,ze mieli dwa dni odpoczynku

0

troche dziwne Real gra mecz pucharowy w LM pozniej od Barcelony a ligowy gra wczesniej .Barcelona ma 4 dni,Atletyco 3 wypoczynku a Real dwa dni -cos nie tak o ile Atletyco mozna zrozumiec ale Real dwa dni i mecz z dogrywka to nie wporzadku

2

Mbappe sam rozdziela pilki i strzela bramki

2

@MagdJanko ja sie ciesze ale mnie irytuje ,ze Zahavi trzyma gracza w kazdym meczu prawie do konca ,ktory nic nie wnosi zeby partnerzy mu podali i na sile zdobywal bramki bo pewnie taki maja uklad.To jest chore i szkodliwe a na dodatek bierze kasy co pieciu zawodnikow

5

Lewy gra tylko dlatego ,ze jest Flick i Zahavi ich wspolny agent bo inaczej nie ma prawa grac i tyle zarabiac kosztem innych

4

@Gabec od lewego nikt nie moze byc slabszy

0

@MirusAmisz teraz jest pozamiatane najwyzej moze sie dolozyc ku uciesze fanatykow i Zewlakowa

0

spokojnie tatus Flick w szatni powiwe dajcie cos mojemu podopiecznemu lewemu strzelic i tak sie stanie bo lizbona jak jeszce jedna dostanie to przestana grac i znowu fanatycy lewego beda piac z zachwytu a Zewlakow posika sie z nastepnej bramki i do konca meczu bedzie o tym opowiadal

1

zapomniales dodac slowo dobija oraz wiele sytuacji marnuje @Nightraider

1

przykre -ale Lizbona bedzie przed rewanzem poszkodowana .Rozegra mecz ligowy ciekawe jak to sie skonczy

1

@Masp lewu zasluzyl najwyzej na trojke mial 100 procentowa sytacje i jakby ja wykorzystal to bylby inny mecz a to jedynie sie od niego oczekuje a w meczu jego gra zreszta jak w wiekszosci byla fatalna-straty i wazne ,ze nie przeszkadzal.Tylko Flick i lewy wiadza dlaczego nie zostal zmieniony a zmienili Olmo a pozniej za Ferrana Yamala

1

@kendiii91 lewy nic nie gral

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?