korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VandaI zepsuty to jest Laporta i lewy jeden co dal mu najwyzszy kontrakt z wszystkich lig europejskich a lewy ,ze co roku te najwyzsze pienidze i jeszcze wzrostowo bierze
0
@slayer zapewniem cie ,ze gorszego bramkarza nie bylo to co pokazuje do tej pory
2
jak sie to ma do 30 lewego netto
1
@Masp was boli mam oczy i widze jak karne robi, obronce swojego scina ,zawala bramki oraz ma fure szczescia ,ze polowe bramek ktore wpuscil nie uznaja
1
@Ignareks Di Mariia strzelil w prost w niego bo chcial pilke zmiescic pomedzy nogami i nic waznego juz nie obronil jest fatalny
0
@kuzik22konrad tylko,ze lewy zarabia ponad 40 baniek brutto
1
Takiego slabego bramkarza jak Szczesny jeszcze w Barcelonie nie bylo ,kazdy mecz stracona bramki i to po jego bledach,wyjscia z braki fatalne i nie umie grac z wysoka obrona jest poprostu wolny i spoznia sie do wielu interawncji.Skonczy sie ten sezon i mu podziekowac a Pena do bramki musi wrocic
0
Szczesny szukasz kumpli dla twojej niepewnej sytuacji .Wiesz dobrze ,ze bez Yamala zespol traci duzo wartosci i wie o tym Flick
1
@torondirn nie osmieszaj sie z ty lewym jedno podanie i znowu kompromitacja przy pewnym golu
1
@MaryNara do czego doszlo ,ze jest zadowolenie z paru podan celnych zawodnika ,ktory bierze ponad 40 baniek--jestes takim jego fanatykiem,ze zatraciles calkowita rzeczywistosc a jego nieudolnej gry w kazdym meczu nie widzisz.Jedynie ratuja go bramki ,ktore mu partnerzy wypracuja i wyloza na tacy
2
@LinekMichal tak strzelil w trybuny ,ze bramkarz wczoraj ledwo obronil Ferrana uderzenie po ziemi .Dalszu ciag kompromitacji lewego i Szczesnego
3
@Wojtek84 a lewy w ostatnich 7 meczach pietnascie i sie zagotowal,ze cala Hiszpania sie z niego smiala
6
Szczesny i Lewandowski najslabsi .Feran jakby wczesniej wszedl cos by strzelil .Oddal jeden strzal i prawie bramka.Natomiast lewy dostal pilke bedac sam na 16 metrach i mial ruchy jak Bolek suchy to mu ja wybili
2
@pienaar nikt sie do tego nie przyzna bo sa to kibice sezonowi lewego i Szczesnego - maja jedynie w glowie ich dobro a nie klubu i zespolu Barcelony
0
@kaamil1910 Di Maria strzelil w niego a reszte wpuscil mowie o sytuacjach bramkowych
0
pewnie to wspolna decyzja Zahaviego agenta Flicka i Lewego ktory jest przyjacielem Szczesnego i dobrze sie bawia
0
@Barcatroll widziales u Peny takie bledy jak robi Szczesny i to w kazdym meczu .Bramki tez zawalał
0
Komentarz usunięty
0
@Ostatnikrwawygang pomylila sie i puknij sie w glowe .Kaczor juz dawno pownien z polityki zniknac bo stygmatyzuje i wyzywa ludzi jak Hitler od pierwotniakow ,ideologi ,drugi sort i nasmiewa sie z wszelkich grup spolecznych ktore sa przciwko niemu -nazistowsie zachowanie
0
@ali3gator dlatego Ferran powinien wiecej grac bo poczuje sie lepiej i pewniej
2
jakby gral tyle co lewy to tez by tyle nastrzelal .Jednak musi grac i nabrac pewnosci,Watpie czy lewy majac tyle minut gry co Ferran mialby takie statystyki .
0
tam juz nie ma uczciwosci a zaczynaja sie uklady i to sie zle skonczy
0
@MagdJanko jak narazie nie obrona zawalila tylko w ostatnich meczach Szczesny zawala-rece opadaja co robi
1
jak na razie Flick nic nie zdobyl znaczacego i ma w lidzie mniej punktow od Xaviego
0
@Donnie_Darko narazie ma fure szczescia a nie daje motywacje on nawet nie wie co sie dzieje jakby w morde dostal stad te proste bledy
2
@MagdJanko Bo lewy stal na srodku i przeszkadzal a jak go nie ma to graja z rozmachem ,kreatywnie w bramki strzelaja pomocnicy wchodzac z glebi pola na pozycje lewego i strzelaja bramki i dlatego pada ich tyle.Widac,ze zawodnicy maja przyjemnosc z takiego grania bo sa do niego stworzeni
2
@MagdJanko 4 ligowcem gral i noge by urwal przciwnikowi a wygrali z Mallorca, Betisem w pucharze i ostatni Valencia do przerwy piatka a wczesniejsze tez po piec bramek.Wczesniej 7 meczy zadnej wygranej
2
Flick idac twoimi przesądami to lewy powinien ciagle grac na lawie albo wogole nie wchodzic.Albowiem grali bez lewego trzy razy i zawsze przeciwnikowi strzelili 5 bramek a z nim ostatnie 7 meczy nie wygrali nic.Jak jestes szamanem to masz rozwiazanie
2
Flick proponuje isc o lekarza okulisty .Szczesny co mecz daje plame .Albo nie masz wyjscia i masz jekies naciski zeby gral
0
@Wafelattio idz sie lecz bo moze byc za pozno - nawet takich wypocin nie idzie komentowac