korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe co Lapcio obiecal i jak podejda do tego inne kluby
0
powiedzieli ,ze nie i chyba tak bedzie jest duzy opor innych druzyn.Laporta zaspal i jak zwykle wszystko robi na ostatnia chwile .Ten facet to kretacz i jedynie dlugi rosna -bedzie tak ,ze go wywioza na taczkach
2
a nie mowilem ,ze Flick je z reki Lewego i jego agenta Zahaviego
2
Subiektywni uzytkownicy wyzej cenia lewego od Yamala -parodia
1
@Lewangoooolsky to uwazasz ,ze w tym wieku ma dalej brac prawie 40 milionow i jeszcze z nim kontrakt przedluzyc -to szalenstwo i glupota.Wiedza o tym rozsadni dziennikarze Hiszpanscy i nie tylko.
2
@LeoMessiiBarcaPepa to kto z zawodnikiem jak mial 34 lata podpisuje kontrakt 3 letni z obcja przedluzenia na nastepne lata na tak kolosalnie wyskie kwoty -ktos tam jest bez rozumu lub ktos mial interes.Olmo jeden z zawodnikow ,ktory jak jest w dyspozycji robi przewage w grze zespolu nie bedzie gral.Lewy jedynie zyje z podan i bez niego tez sie obejda i tyle
1
Proste pozbyc sie DeJonga i Lewego zaraz ksa sie wyrowna.De Jong musi odejsc dla jego dobra bo wszedzie da sobie rade a lewy za stary i blokuje wszystkie przyjscia napastnikow lub odchodza bo tam jest uklad Flick-Zahavi i Laporta .Xavi zmienial lewego wylecial i pojawil sie Flick
2
lewy tyle strzelil i zadnej nominacji -cos takiego
10
Laporta powinien wyleciec bierze zawodnika obiecuje mu cuda a potem go nie rejestruja lub stresuja do konca -zachowuje sie jak oszust i zapomina ,ze Olmo to zawodnik i czlowiek. Pinokio klamca nie powinien w takim klubie rzadzic i jeszcze te dzwignie przez ktore w przyszlosci klub bedzie mial problemy
0
sciagneli zawodnika dali mu nadzieje a teraz nie potrafia go zarejestrowc.Moim zdaniem Laporta powinien odejsc.Przeciez to co zrobil to jest oszustwo na pilkarzu i czlowieku.
1
a co ma Flick do rejestracji jak to ma wplyw na gre zespolu.Flick ma swoja role a Pinokio Laporta swoja i jak sie nie wywiaze to powinien byc rozliczony.Z tego co slychac z lewy podpisza dalszy kontrakt za 37 milionow i zostana z nim z FLIckiem oraz ich wspolnym agentem Zachavim
1
Czyli Laporta zrobil sie posmiewiskiem a przy okazji dostaje sie Barcelonie
1
@KibicBarcy84 ale Flick to jest lewego kumpel i maja jednego agenta Zahaviego a on jest serdecznym przyjacielem Laporty to wiesz dlaczego lewy ma taki zaporowy kontrakt
1
@DJ6 jezeli na lewego wydaje sie duzo kasy to sie zastanow kto ma grac .Ponadto laporta jest dobrym kolega Zahaviego agenta lewego i dziwne ,ze w takim wieku lewy ma tak wysoki kontrakt.Ewenement na skale swiatowa.Kazdy gracz -napastnik ucieknie z tego klubu lub laporta sie go pozbedzie bo komu drugiemu dobremu bedzie duzo kasy placil
3
wolalbym w druzynie trzech graczy w ataku ,ktorzy strzelaja po mniej bramek ale sie uzupelniaja oraz potrafia cos zrobic z niczego.Gra z lewym jest przewidywalna stoi w srodku i jak partnerzy maja forme podaja mu pilki a on je wykorzystuje oraz wiele marnuje .Dlatego Barcelona z nim nic nie osiagnie bo to pilka archaiczna.Dobra obrona zawsze sobie z nim poradzi.Natomiast Real spokojnie wygrac moze wszystko bo widac tam koncepcje coraz lepsza gre i forme Mbape
1
@Marusek ja pisze o nocie i wkladzie a nie o jego winie.Bo nie jest jego wina ,ze jest duzo slabszy technicznie od pilkarzy Barcelony.Dlatego ma stac i czekac i tyle
3
@7black4 lewy w niczym nie ma wplywu on jedynie czeka w polu karnym zeby mu zagrali .Wplyw i decydujacymi o grze druzyny sa Yamal ,Raphinha i Pedri bez z nich zespol by nie gral na odpowiednim wysokim poziomie.Zreszta wplyw lewego widac w kadrze -jest zaden.Jak gral Kuba Blaszczykowski i inni ktorzy tworzyli gre lewy dostawal jakies pilki i strzelal a teraz nic
3
Lewadowski nigdy nie byl decydujacym zawodnikiem a najwyzej stawiajacym krople nad i czyli zakonczyl akcje indywidualne albo zespolowe partnerow ktorzy mu wiekszosci wykladali pilki tuz przed bramka bo sam nic nie zrobil .Nawet dwie asysty ,ktore mial to odbily sie od niego przypadkowo i trafily do partnerow.Natomiast mial najwiecej sytuacji bramkowych i najwiecej sytuacji bramkowych zmarnowal .Powinien miec note gora 6
2
a Hiszpanscy kibice lewemu dali 3,6 procent przydatnosci do zespolu i z czego to wynika
1
niech lewy szybko zejdzie z pensji to go zarejestruja
1
naszczescie panowie Cwiakala i Swiecicki oraz kibice nie maja wplywu na obsade bramki.Pamietam jak ci panowie po przyjsciu Szczesnego lobowali na jego rzecz i w grze Peny widzieli same bledy.Natomiast w tym powyzszym opisie statystycznym brakuja jeszcze numery butow ,kolnierzykow .Tak wlasnie wyglada Polska pilka bo mamy dzennikarzy i trenerow statystykow nie majacych pojecia wyczucia pilkarskiego tylko ludzi narcyzow udawajacych znawcow tej dyscypliny
1
@Rupert_Haubica ty wogole bys sie wstydzil lewego porownywac pilkarski z Messim nie ta klasa i nie ten poziom
1
@T^L bo lewy stoi
4
lewy ma szczescie .W tamym sezonie bylo to samo jak Ferran zaczl grac i strzelac tez zlapal kontuzje Wynikaja z jego duzego zaangazowania w grze a lewy stoi
1
jedynie wyjscie pozbycie sie teraz lewego i zaoszczedza duzo kasy-lewy ma swoje lata i niech szuka klubu dla przyjemnosci
1
lewy we wszystkich druzynach sie oszczedzal jak wszyscy harowali a potem on jeden mial sily dobiec do pilki jak mu wykladali na pustaka .Gavi gon go albo niech na emeryture idzie
1
nie zwalaj na mlodych tylko strzelaj w ostatnich meczach miales duzo sytuacji i nic nie strzeliles.Nikt od ciebie nic nie wymaga bo zreszta oprocz zdobywania bramek jak ci wyloza to za duzo nie potrafisz
2
czyli wedlug ciebie lewy ponad wszystko a reszta to nic @Adddi
3
lewy zamiast spokojnie przylozyc noge to sie zamachnal jakby konia chcial w dupe kopnac i to juz nie pierwszy raz
1
lewy juz nawet dobijac nie potrafi i z tej zlosci za wolne sie bierze.Stary jest niech odejdzie z tego klubu i zostawi ta kase