0

@messicocacola popychaja ale nie padaja bramki a sedzia byl zobowiazany sprawdzic to na warze a Polski sedzia mu tego nie zasygnalizowal

1

jak pchnie w powierzu nawet lekko obronca nie ma prawa dojsc do pilki proste prawa fizyki.Bramka nie powinna byc uznana.Co innego lekkie pchniecie jak stoi na ziemi ma opor i takie sytuscje siedziowie niektorzy puszczeja.Lewu jak zwykle ma szczescie .Polski VAR

0

@Murazor on w kazdym meczy marnuje a tak prawde mowiac mial tyle sytuacj,ze powinien miec dwa razy wiecej bramek na koncie

1

no tak ale dwie zmarnowal a w kncowce nie trafil w pilke z metra od bramki

1

Kane bardzo dobry mecz chyba najlepszy zawodnik Bayernu a Kimmich coraz gorszy i dobrze ,ze nie przyszedl do Barcelony a mial duzo zwolennikow jego przyjscia

0

@Simon1777 wszedl i poukladal gre

2

no to Szczesny dlugo nie pogra i dobrze bo wiekszosc kibicow Polskich zyczyla Inakiemu zeby sie zblaznil

1

@ILovethisGame wszystko dobite lub karne a dwie asysty odbite ,wiele sytuacji zmarnowanych i tylko cwiok widzi inaczej -masz oczy

3

do Raphinhy to mu duzo brakuje w dzisiejszym maczu -karny i przypadkowa bramka oraz jedno dobre podanie to caly jego wklad w mecz.Jeszcze zawalona jedna sytuacja i tyle

3

lewy jak zawsze przecietnie i bramki go ratuja a jedna setke zawalil

2

@Ris93PL lewy tez sam na sam nie strzelil

0

@Ris93PL nie lubisz go

1

@heske gra w polu to samo co lewy tylko nie ma takich sytuacji bramkowych -karny i szczescie po strzale Rphinhy na dodatek zmarnowal idealna sytuacje

4

@Michas_13 dlaczego jako kibice tak nienawidzicie tego Peny

1

Massi jak gra nawet Miami to nalezy mu sie miano najlepszego gracz bo to co pokazuje to innych odstawia o dwie klasy a o jedna Yamal i tyle

1

lewy ma pecha jak nie dyplom to dzielenie kasy albo Horala dosypie mu kase podatnika a teraz przelew

1

przestancie z tym ostrym wejsciem bramkarz nie ma zdjec i nagran ,ze zostal uderzony w kolano lub w udo .Jeden i drugi biegli do pilki szybszy byl bramkarz wybil pilke a pozniej stopa nadepnal na stope lewego a ten padl jak kloda i trzymal sie za lydke tak pokazuja zdjecia zaraz po spieciu i tyle.Kontuzje jak juz mial to przed meczem i potwierdzil to Probierz mowiac ,ze ma uraz

0

@Hawatkhar nie na kolano ,lydke tylko z innej kamery wyraznie bylo widac ,ze po wybiciu pilki nadepnal lewemu na stope.Faulu nie bylo oraz nie powinno byc czerwonej kartki .Obejrzyj drugi raz mecz i pare powtorek .To jest tak samo jak w polu karnym jak obronca pierwszy wybija pilke sedzia nie gwizdze karnego a jakis kontak po wybiciu pilki zawsze jest

0

Komentarz usunięty

3

@Krzysiek872 przeciez obydwaj biegli do pilki i pierwszy byl bramkarz a lewy wiecej udawal niz bylo to warte

2

chyba odwrotnie to lewy ostro wchodzil a bramkarz wybil pilke pierwszy -nie klam

0

@PJ777 nikt tak nie stoi na boisku jak lewy.Natomiast Polska calym zespolem musi wybiegac mecz zeby miec dobry wynik

1

lepiej graja bez lewego w przodzie niz z nim .Duzo biegaja wymiana funkcji ,plynne akcje i dwie bramki.Obrona daje dupy

0

@messi33 jako typowa 9 powinien podchodzic do pomocnika na tz,scianke w polu karnym, wyjsc przed szesnastke przejac pilke zrobic zwod lub kogos okiwac a potem oddac strzal.Tak dobrze to nie ma ,ze jedynie sie stoi i czeka na podanie lub blad przeciwnika.Tak grac mozna ze slabym przciwnikiem i koledzy troche wyloza pilek.Jak sie uwaza sie za znakomitego zawodnika to rak powinien grac a nie glupa palic

0

@Bajson niech sie ciesza ,ze piatki nie dostali

1

Wykancza chlopaka -to bylo do przewidzenia ,musza mu dac duzo wiecej wypoczynku.Flick nie przeciazaj go tak

0

Laporta to mistrz

0

i co jeszcze napiszecie o najgorszym zawodniku ciekawego

1

@Wojtek84 do czego na ostatnich 12 bramek strzelil- dobil jedna a dzisiaj tylko sie patrzyl jak partnerzy robia akcje a w nim narastala flustracja.Jest poprostu techniecznie o trzy klasy slabszy

3

@addept jak ty ocene wystawiasz ze ktos bramke strzeli w meczu zdecydowanie i pewnie wygranym to ci wspolczuje.Jeszcze na dodatek bramke ,ktora mial strzelic zostala wypracowana przez kolegow.Lewy przy tak grajacych zawodnikach nic nie ma do powiedzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?