korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messicocacola popychaja ale nie padaja bramki a sedzia byl zobowiazany sprawdzic to na warze a Polski sedzia mu tego nie zasygnalizowal
1
jak pchnie w powierzu nawet lekko obronca nie ma prawa dojsc do pilki proste prawa fizyki.Bramka nie powinna byc uznana.Co innego lekkie pchniecie jak stoi na ziemi ma opor i takie sytuscje siedziowie niektorzy puszczeja.Lewu jak zwykle ma szczescie .Polski VAR
0
@Murazor on w kazdym meczy marnuje a tak prawde mowiac mial tyle sytuacj,ze powinien miec dwa razy wiecej bramek na koncie
1
no tak ale dwie zmarnowal a w kncowce nie trafil w pilke z metra od bramki
1
Kane bardzo dobry mecz chyba najlepszy zawodnik Bayernu a Kimmich coraz gorszy i dobrze ,ze nie przyszedl do Barcelony a mial duzo zwolennikow jego przyjscia
0
@Simon1777 wszedl i poukladal gre
2
no to Szczesny dlugo nie pogra i dobrze bo wiekszosc kibicow Polskich zyczyla Inakiemu zeby sie zblaznil
1
@ILovethisGame wszystko dobite lub karne a dwie asysty odbite ,wiele sytuacji zmarnowanych i tylko cwiok widzi inaczej -masz oczy
3
do Raphinhy to mu duzo brakuje w dzisiejszym maczu -karny i przypadkowa bramka oraz jedno dobre podanie to caly jego wklad w mecz.Jeszcze zawalona jedna sytuacja i tyle
3
lewy jak zawsze przecietnie i bramki go ratuja a jedna setke zawalil
2
@Ris93PL lewy tez sam na sam nie strzelil
0
@Ris93PL nie lubisz go
1
@heske gra w polu to samo co lewy tylko nie ma takich sytuacji bramkowych -karny i szczescie po strzale Rphinhy na dodatek zmarnowal idealna sytuacje
4
@Michas_13 dlaczego jako kibice tak nienawidzicie tego Peny
1
Massi jak gra nawet Miami to nalezy mu sie miano najlepszego gracz bo to co pokazuje to innych odstawia o dwie klasy a o jedna Yamal i tyle
1
lewy ma pecha jak nie dyplom to dzielenie kasy albo Horala dosypie mu kase podatnika a teraz przelew
1
przestancie z tym ostrym wejsciem bramkarz nie ma zdjec i nagran ,ze zostal uderzony w kolano lub w udo .Jeden i drugi biegli do pilki szybszy byl bramkarz wybil pilke a pozniej stopa nadepnal na stope lewego a ten padl jak kloda i trzymal sie za lydke tak pokazuja zdjecia zaraz po spieciu i tyle.Kontuzje jak juz mial to przed meczem i potwierdzil to Probierz mowiac ,ze ma uraz
0
@Hawatkhar nie na kolano ,lydke tylko z innej kamery wyraznie bylo widac ,ze po wybiciu pilki nadepnal lewemu na stope.Faulu nie bylo oraz nie powinno byc czerwonej kartki .Obejrzyj drugi raz mecz i pare powtorek .To jest tak samo jak w polu karnym jak obronca pierwszy wybija pilke sedzia nie gwizdze karnego a jakis kontak po wybiciu pilki zawsze jest
0
Komentarz usunięty
3
@Krzysiek872 przeciez obydwaj biegli do pilki i pierwszy byl bramkarz a lewy wiecej udawal niz bylo to warte
2
chyba odwrotnie to lewy ostro wchodzil a bramkarz wybil pilke pierwszy -nie klam
0
@PJ777 nikt tak nie stoi na boisku jak lewy.Natomiast Polska calym zespolem musi wybiegac mecz zeby miec dobry wynik
1
lepiej graja bez lewego w przodzie niz z nim .Duzo biegaja wymiana funkcji ,plynne akcje i dwie bramki.Obrona daje dupy
0
@messi33 jako typowa 9 powinien podchodzic do pomocnika na tz,scianke w polu karnym, wyjsc przed szesnastke przejac pilke zrobic zwod lub kogos okiwac a potem oddac strzal.Tak dobrze to nie ma ,ze jedynie sie stoi i czeka na podanie lub blad przeciwnika.Tak grac mozna ze slabym przciwnikiem i koledzy troche wyloza pilek.Jak sie uwaza sie za znakomitego zawodnika to rak powinien grac a nie glupa palic
0
@Bajson niech sie ciesza ,ze piatki nie dostali
1
Wykancza chlopaka -to bylo do przewidzenia ,musza mu dac duzo wiecej wypoczynku.Flick nie przeciazaj go tak
0
Laporta to mistrz
0
i co jeszcze napiszecie o najgorszym zawodniku ciekawego
1
@Wojtek84 do czego na ostatnich 12 bramek strzelil- dobil jedna a dzisiaj tylko sie patrzyl jak partnerzy robia akcje a w nim narastala flustracja.Jest poprostu techniecznie o trzy klasy slabszy
3
@addept jak ty ocene wystawiasz ze ktos bramke strzeli w meczu zdecydowanie i pewnie wygranym to ci wspolczuje.Jeszcze na dodatek bramke ,ktora mial strzelic zostala wypracowana przez kolegow.Lewy przy tak grajacych zawodnikach nic nie ma do powiedzenia