0

zeby nie sprowadzil ich na srodek tabelii

0

@BISHBASHBOSH bo ma fure szczescia ,ze obronca wylozyl mu pilke chyba tego zagrania nie zaprzeczysz

0

Zahavi stworzyl klub prywatny jego trener wyraznie zapowiedzial ,ze lewy jego zawodnik nie jest do ruszenia

0

Zalewski przyjal pilke nie latwa jak Messi i tym przyjeciem zmylil przeciwnika wszedl pomiedzy dwoch i oddal piekny techniczny strzal .Lewy przez cala kariere takiej bramki nie strzelil

0

a kto dreptacza chce jedynie moze Barcelona sie polasic.Przeciez go wywalaja i sami to widza

0

i bardzo dobrze porzadek musi byc

2

Laporta jak starym zwyczajem bierze na przeczekanie.Roberto odejdzie to wtedy powie chcielismy ale sam odszedl.Wszystkich weteranow tak zalatwil wlacznie z Messim

1

Bylby drugi Messi to na kolanach by wrocil

0

@rogal478 niezle masz cos z deklem a co ma Xavi do tego kazda druzyna jest inna i kazdy mecz jest inny moze wlasnie ,ze nie ma lewego lepiej graja ,kreatywnie .W tej chwili wiekszosc zespolow nie potrzebuja jednego strzelca bo gra jest rozlozona na caly zespol,Real wygral LM .

0

@lukkobe zapomniales o jednym napisac ,ze przeciwnik byl zmeczony musial atakowac i sie odkrywal stad lewy mial wiecej miejsca w ataku dostal pare pilek jedna bramkowa zmarnowal i dwa razy w konrataku zle zagral do partnera i to by bylo na tyle

0

@BISHBASHBOSH nie interesuje mnie bo mieli bez niego trzy bramki .Natomiast lewy mial jedna szanse i zmarnowal a pozniej dobra rozegrana klepke i jak zwykle straty czyli a normie -no troche mniej machal

4

Nie bylo lewego gra byla duzo lepsza i trzy bramki

0

@vangoor prezentujesz poziom kamienia lupanego

0

@Luciano99 glupich nie sieja glupcy sie rodza

0

@adukla W Realu nikt nie strzela tyle bramek a LM zdobyli bo graja zespolowo a nie archaiczna pilke na stojaka w srodku

1

gnojenie tego chlopaka ciag dalszy

0

Pinokio zniszczysz ten klub a jak w przyszlym sezonie nic ci nie wyjdzie to wywala Ciebie w trymiga

0

za darmo w tym klubie nikt o takim poziomie pilkarskim nie bedzie gral.Jak sie nie znadzie kasa to odejda inni

1

@Paweron ale lewy ten budzet blokuje bo ma kontrakt jeszcze na dwa lata wzrostowy i klub ma klopot a bedzie jeszcze wiekszy

0

@Coutinho007 Modric gra po 15 minut .Myslisz ,ze inny napastnik np. Ferran czy wczesniej Fatii jakby grali od dechy do dech to tez by te 17-18 bramek nie strzelili mylisz sie.Byl Auba duzo tanszy pozbyli sie go a w innej druzynie strzeli duzo wiecej od lewego.

0

@Coutinho007 czlowieku wymieniles lewego bramki strzelone lepszym druzyna przez dwa lata i uwazasz ,ze te dwie trzy bramki to duzo i jedna asysta Gundogana to sukces.Nie rozumiesz o czym pisze sa oni wiekowi biora najwieksza kase a Barcelona z nimi ma marne szanse osiagnac jekies wyniki.Dlatego szkoda nimi grac a na dodatek biora gruba kase kosztem innych.Laporta mial pomysl i mu nie wyszlo -powinien z tym skonczyc a nie ciagnac dalej

0

@Coutinho007 Gundogan jest jedynie graczem atakujacym bez zadan defensywnych nie nadaza za atakiem przciwnika wrecz czlapie-nie dziwota ma swoje lata stad m.in tyle straconych bramek .Natomiast ma asysty ale z kim ze sredniakami tak jak lewy ma bramki strzelone sredniakom lub slabeusza .Barcelona nie ma szans osiagnac z tymi zawodnikami znaczacego sukcesu .Nikt o zdrowych zmyslach chyba nie mysli ,ze Barcelona bedzie lepsza w lidze od Realu i to wzmocnionego a jeszcze nie koniec ich zakupow -stad szkoda czasu i pieniedzy na ta dwojke zawodnikow-moze sie myle ale watpie

2

@Patry10 mieli taniego Aube to go wywalili a on strzelil wiecej bramek w tym sezonie niz lewy

0

@kampe a w czym on jest wielki

0

@Coutinho007 ja mam inne zdanie

2

jeki sens trzymac konczacych sie lewego i Gundogana ,ktorzy razem maja prawie 70 lat i zarabiaja lacznie 50 baniek .Mistrza nie zdobeda bo Real jest za mocny .LM nie dla nich bo tam trzeba biegac 90 minut a nie momentami grac.Strata kasy -za rok na nowo budowa zespolu pewnie z nowym trenerem bo Flicka wywala bo Laporta na kogos musi zwalic .Wszystkie kluby staraja budowac zespoly w oparciu o sklady przyszlosciowe a Barcelona staje sie przechowalnia emerytow i placi im najwiecej w La lidze.

0

@kejdzi lewy bedzie zarabial wiecej od niego

0

i bedzie mniej zarabial od lewego

0

@BORO_12 wiesz co to jest hejt- ja pisze to co widze

0

@BISHBASHBOSH zaden napastnik przy nim nie zostal prawda czy falsz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?