0

przy lewym to sie nastepny zmarnuje .lewy Flickowi zaraz bedzie plakal ,ze mu malo podaja

0

lewy i on razem 70 lat i 50 baniek na pensje to katastrofa dla druzyny .Pograja rok klub nic nie zdobedzie bo chyba nikt o zdowych zmyslach nie pomysli ,ze przy Realu zdobeda mistrza .Druzyna znowu o rok sie cofnie i moze Flick wyleci a na dodatek mlodzi rozwojowi sie zniecheca i odejda bo kluby zamozne czekaja na okazje

0

@Olekkk44 pierwszy do sprzedazy lewy albo go oddac za darmo

1

@MichuZ44 Reprezentacja Polski jest slaba pilkarsko i pod wzgledem technicznym .Mozna zagrac dwa mecze na ambicji i na tym koniec

0

@AxelF my mamy lewego na 15 lat

5

graja zespolowo ,kreatywnie bez szukania strzelca i wygrywaja

1

mnie dziwi jedno ,ze mlodzi zawodnicy Barcelony sa tak wysoko wyceniani a zarabiaja od lewego 6 razy mniej.Jak dlugo to bedzie trwac ile za darmoche w tym klubie beda grac

5

z tego co rozumiem nastapilo przedawnienie oraz z innych zrodel wynika ,ze przyjmujacy kase nie byl urzednikiem panstwowym i nie ma przekupstwa lapowkarstwa ale smrod moralny pozostal

0

taki mial charakter ,ze go na koncu wywalili i to dosyc szybko

0

lewy bedzie mogl sie wykazac niech go Probierz cofnie do tylu i niech zacznie rozgrywac robic przewage liczebna poprzez miniecie przeciwnika wykonac ostatnie podanie przyspieszyc i zwolnic gre.Lepiej to- bo podobno to pilkarz klasy swiatowej niz stac w przodzie i sie wszystkiemu przypatrywac

0

@Litman Uklada kolezensko zawodowy-Laporta z Zahavim ,przyjaciele i tym sie nie raz chwalili.Flick i lewy maja wspolnego agenta Zahaviego od zalatwiania kasy

0

@Kajetan nie pisze o tym pilkarzy a on w Barcelonie jeszcze nie jest i watpie czy bedzie

0

Flick bedzie dbal o interesy Zahaviego czyli swojego agenta i agenta lewego

0

@Kyonego polowa asyt jego byly takie ,ze nie wiedzal o asyscie albo dostal w glowe albo w plecy lub w nogi ,dwa razy pilka mu sie otarla i zaliczyl asysty

2

@barejant jak juz to Xaviego zwolnili agent lewego i Flicka Zahavi ,ktory jest przyjacielem Laporty i zniszcza ta druzyne .Zahavi pozbyl sie wczesniej konkurenta lewego, Aube ,ktory jako trzeci ma nawiecej bramek w Europie -robi sie bagno

2

@Romario87 w pilke nie gra sie do smierci tylko zarabia a Barcelona teraz nie jest atrakcyjnym klubem graja wychowankowie albo przychdza gracze u schylku kariery lub sredniacy za pare groszy .Mlodzi jak nie dostana podwyzek to na pewna nie beda grali tutaj z milosci

0

@waletpl pisze o tym ile sprzeda swoich do Barcelony a Flick bedzie mu jadl z reki

0

Zahavi agent Flicka i Lewego w czym tu zdziwienie ,ze zostaje -Zahavi juz o to zadbal a ile przy tym zarobil

0

to sie Zahavi teraz oblowi a Flick mu w tym pomoze

0

wiosenny posezonowy mecz bez zacietosci - treningowy mecz

2

@BISHBASHBOSH zdobyli bez lewego 60 bramek i mi tu nie picuj a lewy nie strzela tylko dobija z 5 m jak dzisiaj

0

opcja niemiecka z lewym na czele

0

@Sebolinho na 21 jeden sytuacji wykorzystal 6

2

Messiego olal a teraz Xaviego no ale Zahavi agent Lewego podsunal Flicka i bedzie obcja niemiecka do dojenia kasy

1

@kanver_ masz racje wczesniejsze statystyki wskazywaly na niego ale jest drugi i to mu chwaly wogole nie przynosi

0

@Sebolinho lewy mial najwiecej od partnerow podan i okazji do strzelenia bramki z calej la ligi ale nie wykorzystal i to jego problem nie zaciemniajcie rzeczywistosci

0

@Barcasub pierwszy lewy i nie ma dyskusji

1

Zahavi agent Flicka i Lewego jest przyjacielem Laporty a na dodatek jak zrodla donosza Zahavi pobiera od Baracelony 4 miliony rocznie za kazdy rok grania lewego na okres calej umowy 4 letniej .Tam sie nie liczy gra i wyniki tylko interesy.Xavi wiedzial,ze lewy psuje mu koncepcje stylu Barcelony i chcial sie go pozbyc.Przyjechal Zahavi - sprawa sie rypla i Xavi wylecial

2

@Crema Catalunya a Kimmich po co

0

@MarshallLAW glubszej wymiany nie slyszalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?