korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widzialemm tego grajka z Realem slabiutki
2
tylko nic te Twoje bramki dla klubu nie daja-druzyna zadnego sukcesu .Jedynie poprawiasz dla siebie statystyki a twoi fani wpadaja w ekstaze
0
Zniszczyli chlopaka -wydali 40 baniek dali mu pograc w koncowkach po 15 minut i tak -cud ,ze strzelil dwie bramki
2
Nich lewy strzela w waznych meczach a nie ze slaba Valencja i grajaca o jednego mniej.Barcelona w tym roku z lewym w skladzie nic nie zdobyla .Natomiast Real jest coraz lepszy i bedzie jeszcze lepszy.Beda mieli jeszcze gwiazde Francuska a my dalej bedziemy sie z nim meczyc i to jest dla druzyny oraz klubu tragiczne
0
@Fronczewski jak wychodzi na pozycje sam na na sam z bramkarzem i jest faulowany sedzia jest obowiazany dac czerwona kartke
0
Sedzia dal prezent Barcelonie Araujo jako ostatni faulujac tez powinien wyleciec tak w gwoli sprawiedliwosci
0
@xavi890 ale za 3 miesiace 36 skonczy sie runda i w nastepnej bedzie starszy i tyle
0
jeszcze Kimmich im potrzebny nastepny jednotempowic-bez jaj
0
@LatajacyHolender nie gra sie na trenera tylko dla druzyny .W reprezentacji tez jest slaby
0
@LatajacyHolender Kimmich do do piet Modricowi i Kroosowi nie dorasta
0
@Adam065 kochac to on moze ale pieniedzy mu w Barcelonie nikt duzych nie da.Pamietaj ,ze to sport kontuzja i koniec kariery. Podpisujac z Paryzem kontrakrt nawet jak pogra przez dwa lata plus bonus za przejscie do nich ustawiony jest na cale zycie
0
@poskus jaki plan na rok i co dalej
0
a ten stary Kimmich po co.Gundogan i Kimmich to bedzie dopiero tragedia tej druzyny.Zreszta chyba maja taki zamiar sprzedac mlodych bo ich na swiecie chca klub zarobi a starych sciagnac i sie meczyc w srodku tabelii.Zreszta od Lewego sie zaczelo dali mu niebotyczny kontrakt i zaczyna sie dolowanie finansowe oraz sportowe
0
@ziomal88 Busi mial zadania bardziej defensywne a Gundogan jakby byl w optymalnej formie to City by go nie puscilo .On wiedzial,ze Barcelona lubi dlugo utrzymywac sie przy pilce i to mu pasowalo bo jest mniej biegania -ale bronic tez trzeba a on nie nadaza i tyle
4
lewy wszystko blokuje musi odejsc bo jest obecnie slabiutki
0
bardzo dobrze i tylko niech lewego sie pozbedzie i bedzie jeszcze lepiej
1
@Chucky czlapal -popatrz na jego gre w ataku pozytywny w kilkunastu zagraniach do napastnika na caly sezon w obrone fatalny nie nadoza za atakujacym przeciwnikiem schowany.Tak sie w pilke nie gra .Jak jest przeciwnik o duzej intensywnosci gry to go wogole nie ma
0
Tylko Lewandowski ,Gundogan ,Roberto i ulubieniec kibicow i bardzo szybki Kimmich uratuja Barcelone a sprzedac Araujo,Pedriego,Gaviego oraz Jamala za ktorych chca dac gruba kase i bedzie git.Natomiast Laporta z Zahavim usiada na trybunie z cygarem i w trakcie meczu beda sie emerytami zachwycac
0
odsunac lewego i Gundogana oraz dograc sezon zawodnikami przyszlosciowymi bo dalej tak byc nie moze
0
lewy 9 mecz w tym jedna bramka i dzisiaj najslabszy
0
@BISHBASHBOSH ale czy musisz o tym mowic na forum
0
wszystkich sprzedac i zostawic starych Gundogana oraz lewego i jeszcze im kase dolozyc,zreszta lewy ma podwyzki w kontrakcie
0
@Krzysztof1987 obronca ma wzlizg i ryzykuja a napastnik ma strzelac bramki a taka bramke mial strzelic lewy na 2 zero i byloby po meczu
0
Wniosek jest jeden i panowie piszacy ten artykul nie chca togo ruszac -czyzby strach przed lewym.Mial bramke na dwa zero i po temacie inny mecz i tyle
1
Zahavi agent lewego i flicka rowna sie dno tego klubu
0
jakby lewy strzelil na dwa do zera nie byloby kartki i mecz wygrany a czlapiacy Gundogan niech z lewym odejdza bo jako starcy beda razem zarabiac ponad 50 baniek kosztem innych mlodych i druzyna sie rozleci. W tym sezon z nimi nic druzyna nie osiagnie rzadkie zjawisko dla klubu
3
Pewna niewykorzystana sytuacja lewego na dwa zero zamknelaby mecz i tyle .Takie sytuacje w takim meczu trzeba wykorzystywac a nie przeciwko ligowym przecietniakom
2
mial lewy dwie trzy sytuacje i nic nie wykorzystal
0
Mnie lewy nie interesuje a interesuje mnie czy Barcelona ma szanse na tytul.Chyba lewy jest dla Barcelony a nie Barcelona dla niego .Tak samo oddalbym wszystkie jego bramki w reprezentacji jakby Polska zagrala w finale mistrzostw swiata a wy ciagle ile lewy strzeli a jak nie strzeli to skrzydlowi winni i tak w kolko
0
pewnie ,ze zmieni -wczesniej to byla zagrywka pod publike