0

widzialemm tego grajka z Realem slabiutki

2

tylko nic te Twoje bramki dla klubu nie daja-druzyna zadnego sukcesu .Jedynie poprawiasz dla siebie statystyki a twoi fani wpadaja w ekstaze

0

Zniszczyli chlopaka -wydali 40 baniek dali mu pograc w koncowkach po 15 minut i tak -cud ,ze strzelil dwie bramki

2

Nich lewy strzela w waznych meczach a nie ze slaba Valencja i grajaca o jednego mniej.Barcelona w tym roku z lewym w skladzie nic nie zdobyla .Natomiast Real jest coraz lepszy i bedzie jeszcze lepszy.Beda mieli jeszcze gwiazde Francuska a my dalej bedziemy sie z nim meczyc i to jest dla druzyny oraz klubu tragiczne

0

@Fronczewski jak wychodzi na pozycje sam na na sam z bramkarzem i jest faulowany sedzia jest obowiazany dac czerwona kartke

0

Sedzia dal prezent Barcelonie Araujo jako ostatni faulujac tez powinien wyleciec tak w gwoli sprawiedliwosci

0

@xavi890 ale za 3 miesiace 36 skonczy sie runda i w nastepnej bedzie starszy i tyle

0

jeszcze Kimmich im potrzebny nastepny jednotempowic-bez jaj

0

@LatajacyHolender nie gra sie na trenera tylko dla druzyny .W reprezentacji tez jest slaby

0

@LatajacyHolender Kimmich do do piet Modricowi i Kroosowi nie dorasta

0

@Adam065 kochac to on moze ale pieniedzy mu w Barcelonie nikt duzych nie da.Pamietaj ,ze to sport kontuzja i koniec kariery. Podpisujac z Paryzem kontrakrt nawet jak pogra przez dwa lata plus bonus za przejscie do nich ustawiony jest na cale zycie

0

@poskus jaki plan na rok i co dalej

0

a ten stary Kimmich po co.Gundogan i Kimmich to bedzie dopiero tragedia tej druzyny.Zreszta chyba maja taki zamiar sprzedac mlodych bo ich na swiecie chca klub zarobi a starych sciagnac i sie meczyc w srodku tabelii.Zreszta od Lewego sie zaczelo dali mu niebotyczny kontrakt i zaczyna sie dolowanie finansowe oraz sportowe

0

@ziomal88 Busi mial zadania bardziej defensywne a Gundogan jakby byl w optymalnej formie to City by go nie puscilo .On wiedzial,ze Barcelona lubi dlugo utrzymywac sie przy pilce i to mu pasowalo bo jest mniej biegania -ale bronic tez trzeba a on nie nadaza i tyle

4

lewy wszystko blokuje musi odejsc bo jest obecnie slabiutki

0

bardzo dobrze i tylko niech lewego sie pozbedzie i bedzie jeszcze lepiej

1

@Chucky czlapal -popatrz na jego gre w ataku pozytywny w kilkunastu zagraniach do napastnika na caly sezon w obrone fatalny nie nadoza za atakujacym przeciwnikiem schowany.Tak sie w pilke nie gra .Jak jest przeciwnik o duzej intensywnosci gry to go wogole nie ma

0

Tylko Lewandowski ,Gundogan ,Roberto i ulubieniec kibicow i bardzo szybki Kimmich uratuja Barcelone a sprzedac Araujo,Pedriego,Gaviego oraz Jamala za ktorych chca dac gruba kase i bedzie git.Natomiast Laporta z Zahavim usiada na trybunie z cygarem i w trakcie meczu beda sie emerytami zachwycac

0

odsunac lewego i Gundogana oraz dograc sezon zawodnikami przyszlosciowymi bo dalej tak byc nie moze

0

lewy 9 mecz w tym jedna bramka i dzisiaj najslabszy

0

@BISHBASHBOSH ale czy musisz o tym mowic na forum

0

wszystkich sprzedac i zostawic starych Gundogana oraz lewego i jeszcze im kase dolozyc,zreszta lewy ma podwyzki w kontrakcie

0

@Krzysztof1987 obronca ma wzlizg i ryzykuja a napastnik ma strzelac bramki a taka bramke mial strzelic lewy na 2 zero i byloby po meczu

0

Wniosek jest jeden i panowie piszacy ten artykul nie chca togo ruszac -czyzby strach przed lewym.Mial bramke na dwa zero i po temacie inny mecz i tyle

1

Zahavi agent lewego i flicka rowna sie dno tego klubu

0

jakby lewy strzelil na dwa do zera nie byloby kartki i mecz wygrany a czlapiacy Gundogan niech z lewym odejdza bo jako starcy beda razem zarabiac ponad 50 baniek kosztem innych mlodych i druzyna sie rozleci. W tym sezon z nimi nic druzyna nie osiagnie rzadkie zjawisko dla klubu

3

Pewna niewykorzystana sytuacja lewego na dwa zero zamknelaby mecz i tyle .Takie sytuacje w takim meczu trzeba wykorzystywac a nie przeciwko ligowym przecietniakom

2

mial lewy dwie trzy sytuacje i nic nie wykorzystal

0

Mnie lewy nie interesuje a interesuje mnie czy Barcelona ma szanse na tytul.Chyba lewy jest dla Barcelony a nie Barcelona dla niego .Tak samo oddalbym wszystkie jego bramki w reprezentacji jakby Polska zagrala w finale mistrzostw swiata a wy ciagle ile lewy strzeli a jak nie strzeli to skrzydlowi winni i tak w kolko

0

pewnie ,ze zmieni -wczesniej to byla zagrywka pod publike

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?