0

@rk widac tutaj wielu debili

0

@CarloCule nie wiesz ,to sie nie dowiesz albo kibicujesz tej druzynie rok

0

Zadne Flicki i Niemcy oraz niemiecki styl grania .Barcelona ma swoje dna i za ten styl tak jest podziwiana

1

Tylko Dna Barcelony bo za ten styl ta druzyna byla kochana i mam nadzieje ,ze bedzie

0

@HarveySpecter Polacy jako zaborcy Ukrainy gnebili ich sto lat

18

Lewy 32 miliony zarabia a jedynie macha lapani -niech odejdzie to sie trener znajdzie i jakis dobry zawodnik

0

@szyper a zauwazyles ,ze jak wygrali mistrzostwo to gral pol sezony i strzelil 14 bramek i to sredniakom lub z dolu tabeli.Reszte nastrzelal w rundzie rewanzowej w tym 3 bramki w czasie jak Barcelona miala juz mistrza.Mecze z Realem i Atletyco mu nie wychodzily byl jednym z najslabszych na boisku - bez bramek.Natomiast od roku nic nie gra jest coraz slabszy wolniejszy unika gry a nie wspomne o dryblingach lub jego duzych stratach pilek.Poprostu konczy sie i Barcelona zrobila blad ,ze zawodnika w tym wieku zakontraktowala na 4 lata a on zrobil blad,ze przyzedl do druzyny ,ktora ma styl gry technicznej,kreatywnej,nieprzewidywalnej a on sie do tego nie nadaje i nie pasuje

1

od lewego sie zaczelo -budowali zespol w oparciu o niego i g.wyszlo.Taktyka na niego nie dala rezultatow .Barcelona zatracila calkowicie swoj styl, odeszli napastnicy a ci co przyszli z lewym nie umieja grac i wzaszdze wszyscy cofaja sie w rozwoju.Barcelona ma z nim klopot sportowy a przede wszystkom finansowy bo kto w Europie placi takiemu staremu zawodnikowi ponad 32 miliony kosztem innych w druzynie

0

@Crema Catalunya on jest calym zlem tej druzyny sportowo i finansowo

0

jak sie stawia od poczatku na lewego i lysego to musialo tak sie skonczyc

1

dobrze ,ze lewy tam byl stal jak slup bo pilka sie jak od drewna odbila i Gundogan strzelil bramke

0

tylko nie on bo lewy dostanie nowa szanse i bedzie tragedia

0

@BarcaKings965212 jak ma placone ponad 32 miliony i kupili go za gruba kase to co maja zrobic osmieszyc go i siebie.Posadzic na lawie i bedzie najdrozszym rezerwowym swiata w dziejach pilki

2

lewy przyszedl pol roku zagral i strzelil 14 bramek srednim i slabym zespolom .W drugiej kolejce dorzucil reszte i Barcelona zdobyla mistrza .Nie strzelil Atletyco i Realowi do dzisiaj w lidze .Od roku jest cieniem zawodnika ,ze strachu unika gry zeby sie nie skompromitowal .Dali mu kasy tyle jak malo komu w Europie a teraz z nim cierpia.Cierpia inni napastnicy bo lewy musi grac .

1

@jimmyltd w jego trafili a nie zdobyl chyba niewidomy nie jestes

0

@milek9722 nie strzlil tylko zostal trafiony pilka

0

lewy tylko sie patrzy jak inni miedzy soba rozgrywaja dobrze ,ze zostal trafiony to ma jakis wklad w mecz

0

@K4tsuuu tylko,ze wszyscy napastnicy od lewego graja o polowe mniej

2

wiekszego cwaniaka niz lewy nie slyszalem -zawsze ma wytlumaczenie w niewygodnych dla siebie tematach .Jest zenujacy

0

@brd42 on gral 25 minut pierwszego zasadzie meczu i z ciezkim przeciwnikiem a lewy to gra wszystko a wzasadzie stojaka odwala i jak zszedl zaczeli grac pilke Barcelonska

0

@Rupert_Haubica od lewego byli gorsi Ferran i inni a na koncu sie okazuje ,ze jak lewy nie bedzie gral to druzyna wejdzie na wlasciwe tory gry Barcelonskiej a nie topornej na drewniaka

0

@KondiCules jest zagubiony

3

widzisz Xavi jakbys lewego wczesniej w innych meczach zmienial albo grali bez niego to wiedzialbys ze Twoi podopieczni bez niego graja Barcelonska z piekna pilke akcjami i bramkami -tylko im klaskac

0

oni wszdzie widza lewego nawet jak nie strzela a jak ktos inny strzeli to tez lewego zasluga-choroba parnoidalna nieuleczalna .Salamanca lewy oddajc strzal sie wywrocil i tyle byloby jego wkladu a pierwsza bramke strzelil Ferran

1

a chcieli go wygnac .Nawet Xavi nic nie mowil i go nie bronil.Takie tam maja pojecie kto ma grac ,kogo kupic -oni zyja jedynie tu i teraz

0

jak poprawka ,ze bramke strzelili i to z kim.Gra ich dalej jest slaba.Tak samo dziennikarze duzurni pisza o lewym jak strzeli jest znaczna poprawa ale w czym przeciez nie w grze a w lidze stanal na 8 bramkach i stoi

6

zaplacic za chlopaka 40 baniek ,potem kazac mu grac na skrzydle to jest paranoja.Jest mlody i chyba do konca nie rozumie ,ze zaczynaja go ponizac.Lewy mu nie popusci i go tam wykoncza

0

bo komentatorzy maja cos z glowa i lewy im sie po nocach sni-bzdury wygaduja nieprawdopodobne

0

@kinioo odwrotnie Roque przestanie grac -przy lewym wszyscy sie wykanczaja Felix gral dobre mecze jak lewego na boisku nie bylo

0

@Qaz123 wszystko robia zeby lewy byl zadowolony inaczej sie tego nie da wytlumaczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?