0

za lewego zaden klub europejski nie chce dac dychy

5

czlowieku on nawet do piet nie dorasta do najlepszych napastnikow

0

@korn234 tamte dwie tez mial dogodne tylko na czystej pozycji zle przyjal pilki co jest jego znakiem firmowym .Zdobywanie bramek przychodzi mu jedynie dobrze przy pilkach wycofanych jak wbiega w pole karne,ktore z pierwszej pilki dibija ale nawet i to mu teraz nie wychodzi

0

@Azi kiedy lewy nie strzelal do byly pretensje ,ze nie ma podan a teraz jak dostal idelne podania skompromitowal sie wez czlowieku nie pisz bzdury.Natomiast pisanie ,ze biegal jest smieszne moze wrotki mial zalozyc zeby sie ruszac

2

nie trzy a piec sytuacji chyba inny mecz ogladalismy

2

najgorsze co sie wydarzylo w tym meczu to lewy ,strzelilby chociaz jedna ,dwie z pieciu pewnych sytuacji to dziasiaj wszyscy pisaliby genialny mecz Barcelony.Ten czlowiek ze swoja technika uzytkowa nie jest przydatny dla tej druzyny

3

tak prawde piszac to Barcelona zdominowala Atletyco i jakby strzelecko oraz pilkarsko nie zawiod jeden zawodnik to minimum trzy zero Barcelona by wygrala i nie ma czego tu komentowac

1

@pasquda i co jeszcze zrobi bo ja widzialem ,ze mial 5 sytuacji i zadnej nie wykorzystal

0

@czarek78 strasznie forma rosnie piec sytuacji i zadnej nie strzelil a to ,ze pomagal w koncowce obronca to laski nie robil.Zreszta jakby strzelil chociaz jena bramke ,zamknalby mecz .Lewy nie ma prawa grac w tej druzynie bo nic nie wnosi i tyle

9

Komentator przy wybiciu pilki w obronie przez lewego podsumowal jego gre- najlepsze jego zagranie w meczu

1

lewy 5 setek i jakby Atletyco cos strzelilo to lewy na pole i orac je

0

jeszcze druga polowa i nie ma co sie podniecac

1

lewy 4 sytuacje i to jakie jakie

0

@tkankowski Benzema nie gral polowy meczy nie pamietasz

1

maszyna tez ma techniki zero i odbija sie od niej wszystko

0

@_barti Dziwie sie ,ze Messi zawraca sobie glowe pilkarzem o pare klas gorszym w kazdym aspekcie pilkarskim

0

@tkankowski nastrzelal slabeuszom i sredniakom .Natomiast czolowe druzyny przegrywaly mecz za meczem i nie bylo problemow ze zdobyciem mistrza.Lewy grajac z Realem ,Atletyco wypadal blado i nie zdobym przeciwko im zadnej bramki .

2

Leo nie zwracaj na niego uwagi on jest o trzy klasy za Taba szkoda zawracac sobie nim glowe

2

od dzisiaj lawa i rozwiazac kontrakt bo wykonczy druzyne finansowo i pilkarsko.Barcelona kupujac lewego byla slepa i glucha

0

wywalic dwoch starych lewego i Gundogana najwyzej oplacanych zawodnikow i problem sie rozwiaze

0

a LM zero moze jak zwykle najslabszemu strzeli

0

nastepny dobijacz -chyba,ze sie myle ale z tego filmiku tak wynika

3

lewy jest jedynym napastnikiem w Europie co w meczach nie ma go ujetego w dryblingach bo zregoly ma ich zero

0

@Rupert_Haubica tam jest kwestia stylu grania -czyli na lewego i dlatego wszyscy napastnicy przy nim blado wygladali wygladaja i beda wygladac.Wczesniej grali a grajac razem z lewym wszyscy traca swoja wartosc i sie uwsteczniaja

0

@michal26 lewy zwany napastnikiem w statystykach -dryblingi przewaznie w kazdym meczu -zero.Nie znam takiego drugiego napastnika

1

jedyny napastnik na swiecie ,ktory prawie w kazdym meczu - statystyki ,dryblingi zero

3

ile mozna tego lewego niezytecznego ,przeszkadzajacego na boisku trzymac .

0

@MesQueUnClub_87 tak jest w kazdym meczu ,gdzie przeciwnik gra wysoko

0

@MesQueUnClub_87 Gundogan jedynie drepcze a jego przydatnosc jest ze slabymi przeciwnikami jak Barcelona ma przewage w polu .Natomiast przy duzej intensywnosci nie istnieje

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?