korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za lewego zaden klub europejski nie chce dac dychy
5
czlowieku on nawet do piet nie dorasta do najlepszych napastnikow
0
@korn234 tamte dwie tez mial dogodne tylko na czystej pozycji zle przyjal pilki co jest jego znakiem firmowym .Zdobywanie bramek przychodzi mu jedynie dobrze przy pilkach wycofanych jak wbiega w pole karne,ktore z pierwszej pilki dibija ale nawet i to mu teraz nie wychodzi
0
@Azi kiedy lewy nie strzelal do byly pretensje ,ze nie ma podan a teraz jak dostal idelne podania skompromitowal sie wez czlowieku nie pisz bzdury.Natomiast pisanie ,ze biegal jest smieszne moze wrotki mial zalozyc zeby sie ruszac
2
nie trzy a piec sytuacji chyba inny mecz ogladalismy
2
najgorsze co sie wydarzylo w tym meczu to lewy ,strzelilby chociaz jedna ,dwie z pieciu pewnych sytuacji to dziasiaj wszyscy pisaliby genialny mecz Barcelony.Ten czlowiek ze swoja technika uzytkowa nie jest przydatny dla tej druzyny
3
tak prawde piszac to Barcelona zdominowala Atletyco i jakby strzelecko oraz pilkarsko nie zawiod jeden zawodnik to minimum trzy zero Barcelona by wygrala i nie ma czego tu komentowac
1
@pasquda i co jeszcze zrobi bo ja widzialem ,ze mial 5 sytuacji i zadnej nie wykorzystal
0
@czarek78 strasznie forma rosnie piec sytuacji i zadnej nie strzelil a to ,ze pomagal w koncowce obronca to laski nie robil.Zreszta jakby strzelil chociaz jena bramke ,zamknalby mecz .Lewy nie ma prawa grac w tej druzynie bo nic nie wnosi i tyle
9
Komentator przy wybiciu pilki w obronie przez lewego podsumowal jego gre- najlepsze jego zagranie w meczu
1
lewy 5 setek i jakby Atletyco cos strzelilo to lewy na pole i orac je
0
jeszcze druga polowa i nie ma co sie podniecac
1
lewy 4 sytuacje i to jakie jakie
0
@tkankowski Benzema nie gral polowy meczy nie pamietasz
1
maszyna tez ma techniki zero i odbija sie od niej wszystko
0
@_barti Dziwie sie ,ze Messi zawraca sobie glowe pilkarzem o pare klas gorszym w kazdym aspekcie pilkarskim
0
@tkankowski nastrzelal slabeuszom i sredniakom .Natomiast czolowe druzyny przegrywaly mecz za meczem i nie bylo problemow ze zdobyciem mistrza.Lewy grajac z Realem ,Atletyco wypadal blado i nie zdobym przeciwko im zadnej bramki .
2
Leo nie zwracaj na niego uwagi on jest o trzy klasy za Taba szkoda zawracac sobie nim glowe
2
od dzisiaj lawa i rozwiazac kontrakt bo wykonczy druzyne finansowo i pilkarsko.Barcelona kupujac lewego byla slepa i glucha
0
wywalic dwoch starych lewego i Gundogana najwyzej oplacanych zawodnikow i problem sie rozwiaze
0
a LM zero moze jak zwykle najslabszemu strzeli
0
nastepny dobijacz -chyba,ze sie myle ale z tego filmiku tak wynika
3
lewy jest jedynym napastnikiem w Europie co w meczach nie ma go ujetego w dryblingach bo zregoly ma ich zero
0
@Rupert_Haubica tam jest kwestia stylu grania -czyli na lewego i dlatego wszyscy napastnicy przy nim blado wygladali wygladaja i beda wygladac.Wczesniej grali a grajac razem z lewym wszyscy traca swoja wartosc i sie uwsteczniaja
0
@michal26 lewy zwany napastnikiem w statystykach -dryblingi przewaznie w kazdym meczu -zero.Nie znam takiego drugiego napastnika
1
jedyny napastnik na swiecie ,ktory prawie w kazdym meczu - statystyki ,dryblingi zero
3
ile mozna tego lewego niezytecznego ,przeszkadzajacego na boisku trzymac .
0
@MesQueUnClub_87 tak jest w kazdym meczu ,gdzie przeciwnik gra wysoko
0
@MesQueUnClub_87 Gundogan jedynie drepcze a jego przydatnosc jest ze slabymi przeciwnikami jak Barcelona ma przewage w polu .Natomiast przy duzej intensywnosci nie istnieje
0
Komentarz usunięty