3

@DaPidejpi ale duza czesc tych obecnych emigrantow dostala wizy poprzez Konsulaty Polskie-podobno lewe

1

nie przychodzi sie do Barcelony zeby wykonywal podstawowe zadania.Jezeli jest coraz slabszy powinien odejsc i gre zostawic mlodszym i przynajmiej druzyna bedzie miala z tego pozytek na przyszlosc

0

@mekston wiele 9 widzialem ale jedna stoi w polu karnym i czeka.Nikogo nie okiwa ,nie zejdzie na skrzydlo lub sama zainicjuje sytuacje bramkowa porostu nie ma zadnych umiejetnosci czysto pilkarskich-nie wspomne o wielu stratach.jedynie umie wykorzystac podania i bledy przeciwnika oraz ma mase szczescia .Nie jest to pilkarz z mojej bajki

1

@mekston zeby lewy strzelal caly zespol na to pracuje a on jedynie dobija lub strzela karne.Natomiast bardzo rzadko daje cos od siebie lub sam zainicjuje sytuacje bramkowa i tyle

0

@JarMario on sie pilkarsko nie miesci nawet w 20-stce

0

@John_Doe zostaje np.w Polsce bo rzad zezwalal lewym firma je otwierac -a mial byc jedynie tranzyt.Do dnia dzisiejszego pisowcy nie potrafia powiedziec jakie firmy na tym zarobily.Zrobili przekret a rolnicy cierpia i nic nie ma tu winy Ukrainy

0

@John_Doe nie tylko embargiem ale teraz zwariowali i we wypowiedziach mowia ,ze sie nie zgodza za wejsciem do Unii Ukrainy.Oni jedynie maja przepuscic tranzytem ich zywnosc ,ktora idzie m.in do krajow Afryki i czego rozumiesz

0

@T^L kadre powinna przejac osoba co jedynie poprowadzi druzyne na dwa trzy mecze czyli do ewentualnego wyjscia z grupy.Bo jak kogos wsadza na dluzej i nie wejda beda mieli znowu zgrys

0

@John_Doe a wczym masz problem

0

@John_Doe Jestesmy drugim krajem w Europie co w ich obecnej sytuacji atakuja- Ukraine, Rosja kulami a Polska embargiem

8

no to lewy i dyskopolowiec znalezli winnego jak zawsze i znowu zyja pol roku

2

@betonito konfa z ludzmi ze zwichnieciem psychiatrycznym z nalotami antysemickimi i zwolennikami wyjscia z Unii.

0

@Firestone Bo tam rzadzi Laporta i jego przyjaciel Zahavi od lewego

2

@esem91 Rzad wogole nie przygotowal sie do pandemi,wczelkie decyzje podejmowane byly chaotycznie i stwarzaly zagrozenie dla Polakow.Siedem miliardow wydano na puste luzka ,gdzie Polacy sie nie leczyli i nie lezeli.Ponad 600 milionow zl wydano na obiekty ,ktorych do tej pory nie ma.Zarzucili niegospodarnosc i skierowali 8 spraw do Prokuratury-ktos na nieszczesciu lidzi zarabial

2

Dzisiaj NIK zmiazdzyl PIS- w sprawie covidu i tylko ludzi zal co poumierali

0

laporta uwielbia starych zawodnikow a ci nic nie wnosza do zespolu

1

bo poprostu jestes coraz slabszy tylko Barcelona mogla cie wziasc -bo oni lubia starych

0

@kynio302 Reprezentacja stala sie jego zakladnikiem a teraz staje sie jego zakladnikiem Barcelona.Jest slaby chyba ,ze twierdzisz inaczej .Natomiast jest wazna postacia w zespole bo caly zespol musi na niego pracowac a on obecnie wszedzie jedynie przeszkadza.Nawet kelnerzy z W.O. go dogonili jak byl sam na sam.Niech powoli daje miejsca innym bo sobie i druzynom robi kszywde

1

znowu nie lewy winien tylko Santos

1

przez lewego wszystkich wycieli a teraz powolny koniec i z niczym zostana

1

@cris27 Nikt w Polsce o zdrowych zmyslach nie twierdzil,ze covid lub wojna nie mialy wplywu na inflacje i nie slyszalem takiej wypowiedzi ale pisiory jeszcze ja rozbujaly swoimi decyzjami na wyzszy poziom.Mamy najwieksza z Wegrami inflacje w Europie a ostatnia obnizke stop procentowych zrobili pisiory nie wiesz o tym

0

jestes jedynie strzelcem i nic innego w graniu nie potrafisz a to za malo zeby druzynie narodowej pomoc i tyle

0

widac w Paryzu coraz lepsza gre w odwrotnosci do Barcelony

2

@cris27 Dobry gospodarz walczy z inflacja i umocnieniem zlotego wtedy jest wzrost gospodarczy tak zawsze bylo a pisiory robia odwrotnie-specjalnie bo inflacja im na reke.Ludzie wiecej za wszystko placa wiecej jest przychodow do kasy rzadowej a oni znowu te nadwyzki przeznaczaja na podwyzki 500 plus i tak w kolko.Do tego zapozycza sie z Chin wysprzedaja dobra-lasy,ziemie innym zagranicznym inwestorom i sie kreci a ludziska to lykaja - jak dlugo

0

jak lewy bedzie gral w Barcelonie dalej to styl Barcelony tez bedzie do dupy

0

Kimmich i Gundigan w meczu jednostajni tempowcy a tak wszyscy pragneli przyjscia Kimmicha.

0

to teraz zwolnia go przez lewego tez w kapielowkach

1

nikt go nie krytuke z bramki ale za gre ,ktora pilkarsko jet fatalna

0

@gamache stanal na jednej nodze sekunde,dwie a to jest nie zgodne z przepisam i czekal az bramkarz zrobi ruch-przepisy mowia ,ze zawodnik powinien wykonywac karny plynnie bez zatrzymania i przerw a tak w przypadku lewego bylo

1

oni wszystkich sie pozbeda i zostanie Xavi,Laporta ,Lewy i jego agent Zahavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?