korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DaPidejpi ale duza czesc tych obecnych emigrantow dostala wizy poprzez Konsulaty Polskie-podobno lewe
1
nie przychodzi sie do Barcelony zeby wykonywal podstawowe zadania.Jezeli jest coraz slabszy powinien odejsc i gre zostawic mlodszym i przynajmiej druzyna bedzie miala z tego pozytek na przyszlosc
0
@mekston wiele 9 widzialem ale jedna stoi w polu karnym i czeka.Nikogo nie okiwa ,nie zejdzie na skrzydlo lub sama zainicjuje sytuacje bramkowa porostu nie ma zadnych umiejetnosci czysto pilkarskich-nie wspomne o wielu stratach.jedynie umie wykorzystac podania i bledy przeciwnika oraz ma mase szczescia .Nie jest to pilkarz z mojej bajki
1
@mekston zeby lewy strzelal caly zespol na to pracuje a on jedynie dobija lub strzela karne.Natomiast bardzo rzadko daje cos od siebie lub sam zainicjuje sytuacje bramkowa i tyle
0
@JarMario on sie pilkarsko nie miesci nawet w 20-stce
0
@John_Doe zostaje np.w Polsce bo rzad zezwalal lewym firma je otwierac -a mial byc jedynie tranzyt.Do dnia dzisiejszego pisowcy nie potrafia powiedziec jakie firmy na tym zarobily.Zrobili przekret a rolnicy cierpia i nic nie ma tu winy Ukrainy
0
@John_Doe nie tylko embargiem ale teraz zwariowali i we wypowiedziach mowia ,ze sie nie zgodza za wejsciem do Unii Ukrainy.Oni jedynie maja przepuscic tranzytem ich zywnosc ,ktora idzie m.in do krajow Afryki i czego rozumiesz
0
@T^L kadre powinna przejac osoba co jedynie poprowadzi druzyne na dwa trzy mecze czyli do ewentualnego wyjscia z grupy.Bo jak kogos wsadza na dluzej i nie wejda beda mieli znowu zgrys
0
@John_Doe a wczym masz problem
0
@John_Doe Jestesmy drugim krajem w Europie co w ich obecnej sytuacji atakuja- Ukraine, Rosja kulami a Polska embargiem
8
no to lewy i dyskopolowiec znalezli winnego jak zawsze i znowu zyja pol roku
2
@betonito konfa z ludzmi ze zwichnieciem psychiatrycznym z nalotami antysemickimi i zwolennikami wyjscia z Unii.
0
@Firestone Bo tam rzadzi Laporta i jego przyjaciel Zahavi od lewego
2
@esem91 Rzad wogole nie przygotowal sie do pandemi,wczelkie decyzje podejmowane byly chaotycznie i stwarzaly zagrozenie dla Polakow.Siedem miliardow wydano na puste luzka ,gdzie Polacy sie nie leczyli i nie lezeli.Ponad 600 milionow zl wydano na obiekty ,ktorych do tej pory nie ma.Zarzucili niegospodarnosc i skierowali 8 spraw do Prokuratury-ktos na nieszczesciu lidzi zarabial
2
Dzisiaj NIK zmiazdzyl PIS- w sprawie covidu i tylko ludzi zal co poumierali
0
laporta uwielbia starych zawodnikow a ci nic nie wnosza do zespolu
1
bo poprostu jestes coraz slabszy tylko Barcelona mogla cie wziasc -bo oni lubia starych
0
@kynio302 Reprezentacja stala sie jego zakladnikiem a teraz staje sie jego zakladnikiem Barcelona.Jest slaby chyba ,ze twierdzisz inaczej .Natomiast jest wazna postacia w zespole bo caly zespol musi na niego pracowac a on obecnie wszedzie jedynie przeszkadza.Nawet kelnerzy z W.O. go dogonili jak byl sam na sam.Niech powoli daje miejsca innym bo sobie i druzynom robi kszywde
1
znowu nie lewy winien tylko Santos
1
przez lewego wszystkich wycieli a teraz powolny koniec i z niczym zostana
1
@cris27 Nikt w Polsce o zdrowych zmyslach nie twierdzil,ze covid lub wojna nie mialy wplywu na inflacje i nie slyszalem takiej wypowiedzi ale pisiory jeszcze ja rozbujaly swoimi decyzjami na wyzszy poziom.Mamy najwieksza z Wegrami inflacje w Europie a ostatnia obnizke stop procentowych zrobili pisiory nie wiesz o tym
0
jestes jedynie strzelcem i nic innego w graniu nie potrafisz a to za malo zeby druzynie narodowej pomoc i tyle
0
widac w Paryzu coraz lepsza gre w odwrotnosci do Barcelony
2
@cris27 Dobry gospodarz walczy z inflacja i umocnieniem zlotego wtedy jest wzrost gospodarczy tak zawsze bylo a pisiory robia odwrotnie-specjalnie bo inflacja im na reke.Ludzie wiecej za wszystko placa wiecej jest przychodow do kasy rzadowej a oni znowu te nadwyzki przeznaczaja na podwyzki 500 plus i tak w kolko.Do tego zapozycza sie z Chin wysprzedaja dobra-lasy,ziemie innym zagranicznym inwestorom i sie kreci a ludziska to lykaja - jak dlugo
0
jak lewy bedzie gral w Barcelonie dalej to styl Barcelony tez bedzie do dupy
0
Kimmich i Gundigan w meczu jednostajni tempowcy a tak wszyscy pragneli przyjscia Kimmicha.
0
to teraz zwolnia go przez lewego tez w kapielowkach
1
nikt go nie krytuke z bramki ale za gre ,ktora pilkarsko jet fatalna
0
@gamache stanal na jednej nodze sekunde,dwie a to jest nie zgodne z przepisam i czekal az bramkarz zrobi ruch-przepisy mowia ,ze zawodnik powinien wykonywac karny plynnie bez zatrzymania i przerw a tak w przypadku lewego bylo
1
oni wszystkich sie pozbeda i zostanie Xavi,Laporta ,Lewy i jego agent Zahavi