korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Beszczelny warchol-wywalic go z tej druzyny
2
Lewy we wszystkich meczach tej rundy byl slaby jedynie ratowaly go gole wypracowane przez kolegow-do samej gry nic nie wnosil poza gestykulowaniem
6
ostatnio lewy wszedl przegrali teraz zszedl wygrali -czas na emeryture
0
@DaPidejpi jak czytam Twoje wpisy stwierdzam ,ze masz maly rozumek
0
Nie wroci jak jest Laporta
0
powiedzcie ,ktory zawodnik strzela ,rozgrywa,podaje ostatnie podanie i cala gra opiera sie na nim a na dodatek dolozy z wolnego bo nie widze
0
Dopuki Laporta bedzie to Messi nie bedzie sie wiazal z Barcelona w zaden sposob
1
to Twojego wejscia jeszcze jakos grali a potem wszystko sie posypalo no i te przyjecia oraz odegrania
3
Barcelona z Lewym wyjdzie jak reprezentacja Polski czyli nic znaczacego.Bo on jest indywidualista tylko dla wlasnych statystyk
5
wszedl lewy pilka odbijala sie jak od drewna i przerzneli
2
grali mlodzi pierwszy raz w takim skladzie i wygrali -naleza im sie brawa .Pierwsza polowa i czesc drugiej do straty bramki -gra bardzo pozytywna
0
a Gundogan gral bo malo byl widoczny
1
Wszedl i gral bardzo dobre spotkanie -rozruszal atak mogl miec asyste ,byl pod gra i oczywiscie bramka
1
@qbuteq ja glosuje za opozycja demokratyczna bo jestem za Unia .Natomiast jak do wladzy dojdzie PIS i Konfa w Unii nie bedziemy -oni tego nie kryja i tyle
1
@Zoker te wybory to plebiscyt czy to sie komus podoba czy nie.Wybieramy czy chcemy byc w Unii czy nie chcemy byc. Za wyjsciem sa PIS i Konfederacja a za pozostaniem caly blok demokratyczny .Kto sie troche interesuje polityka to widzi ,ze o to w tym wszystkim chodzi a wybor nalezy do was i tyle
0
Lewy oglosil na kogo zaglosuje -Platforma i Tusk
2
@Rhaan Po pierwsze Biedron nigdy nie znecal sie nad matka a jedynie jej maz co przyznaje Biedronia matka.Biedron w sprawie nigdy nie mial zarzutow a powtarzasz za prawicowymi bzdurami a po drugie nie bierz do lozka kobiety sila to nie bedziesz mial problemow.Natomiast z twoich wpisow widac ,ze na zlodzieju czapka gore
1
@Rhaan poczytaj troche Konstytucje i co to jest domniemanie niewinnosci a potem pisz.Widac ,ze najlepiej bys lal i gwalcil kobiety nie ponoszac kary
1
jakbys mial Messiego to w takim tloku to tylko on potrafi cos zrobic,Natomiast wczoraj pilkarze Barcelony pokazywali zagrania i akcje toporne a grze i bledach obronie nie wspomne
0
@ObiwanKenobi jak pis wygra wybory to juz zadnej szansy nie bedzie -rozwala i rozkradna ten kraj doszczetnie i dyktatura pelna geba
0
@DaPidejpi czy Tobie placa za te wypociny ciagle o tym piszesz
4
@Barca1992 wiekszej glupoty nie slyszalem daj przyklady,ze nie lubi mezczyzn
3
@DaPidejpi a wiesz co to jest Konstytucja i jekie sa w niej prawa
1
Nie dorosli w Barcelonie do jego poziomu
0
@kanver_ zadne statystyki pieta i puchar a gra slaba i noty slabe
0
@potok10 w ubieglym roku bez lewego meczu w lidze nie przegralismy a z Porto Ferran zrobil swoje.Natomiast z czolowka ligi lewy nie strzelil zadnej bramki.mam tu na mysli Real i Atletyco
0
wazne ,ze Ferran strzelil
0
@LatajacyHolender lewy sie konczy i bedzie lawa
3
Oriol slaby jak polsilwer,Gundogan ma sily na 45 min dobrze ,ze wszedl ferran bieganiem wyrobil sobie pozycje i strzelil -jest wygrana ale dalej z lepszymi przeciwnikami na chodzonego i wolno nie da sie nic osiagnac i tyle
0
@LatajacyHolender jaki nieistotny mecz ,przeciez to jest najslinniejszy przeciwnik w grupie