4

Beszczelny warchol-wywalic go z tej druzyny

2

Lewy we wszystkich meczach tej rundy byl slaby jedynie ratowaly go gole wypracowane przez kolegow-do samej gry nic nie wnosil poza gestykulowaniem

6

ostatnio lewy wszedl przegrali teraz zszedl wygrali -czas na emeryture

0

@DaPidejpi jak czytam Twoje wpisy stwierdzam ,ze masz maly rozumek

0

Nie wroci jak jest Laporta

0

powiedzcie ,ktory zawodnik strzela ,rozgrywa,podaje ostatnie podanie i cala gra opiera sie na nim a na dodatek dolozy z wolnego bo nie widze

0

Dopuki Laporta bedzie to Messi nie bedzie sie wiazal z Barcelona w zaden sposob

1

to Twojego wejscia jeszcze jakos grali a potem wszystko sie posypalo no i te przyjecia oraz odegrania

3

Barcelona z Lewym wyjdzie jak reprezentacja Polski czyli nic znaczacego.Bo on jest indywidualista tylko dla wlasnych statystyk

5

wszedl lewy pilka odbijala sie jak od drewna i przerzneli

2

grali mlodzi pierwszy raz w takim skladzie i wygrali -naleza im sie brawa .Pierwsza polowa i czesc drugiej do straty bramki -gra bardzo pozytywna

0

a Gundogan gral bo malo byl widoczny

1

Wszedl i gral bardzo dobre spotkanie -rozruszal atak mogl miec asyste ,byl pod gra i oczywiscie bramka

1

@qbuteq ja glosuje za opozycja demokratyczna bo jestem za Unia .Natomiast jak do wladzy dojdzie PIS i Konfa w Unii nie bedziemy -oni tego nie kryja i tyle

1

@Zoker te wybory to plebiscyt czy to sie komus podoba czy nie.Wybieramy czy chcemy byc w Unii czy nie chcemy byc. Za wyjsciem sa PIS i Konfederacja a za pozostaniem caly blok demokratyczny .Kto sie troche interesuje polityka to widzi ,ze o to w tym wszystkim chodzi a wybor nalezy do was i tyle

0

Lewy oglosil na kogo zaglosuje -Platforma i Tusk

2

@Rhaan Po pierwsze Biedron nigdy nie znecal sie nad matka a jedynie jej maz co przyznaje Biedronia matka.Biedron w sprawie nigdy nie mial zarzutow a powtarzasz za prawicowymi bzdurami a po drugie nie bierz do lozka kobiety sila to nie bedziesz mial problemow.Natomiast z twoich wpisow widac ,ze na zlodzieju czapka gore

1

@Rhaan poczytaj troche Konstytucje i co to jest domniemanie niewinnosci a potem pisz.Widac ,ze najlepiej bys lal i gwalcil kobiety nie ponoszac kary

1

jakbys mial Messiego to w takim tloku to tylko on potrafi cos zrobic,Natomiast wczoraj pilkarze Barcelony pokazywali zagrania i akcje toporne a grze i bledach obronie nie wspomne

0

@ObiwanKenobi jak pis wygra wybory to juz zadnej szansy nie bedzie -rozwala i rozkradna ten kraj doszczetnie i dyktatura pelna geba

0

@DaPidejpi czy Tobie placa za te wypociny ciagle o tym piszesz

4

@Barca1992 wiekszej glupoty nie slyszalem daj przyklady,ze nie lubi mezczyzn

3

@DaPidejpi a wiesz co to jest Konstytucja i jekie sa w niej prawa

1

Nie dorosli w Barcelonie do jego poziomu

0

@kanver_ zadne statystyki pieta i puchar a gra slaba i noty slabe

0

@potok10 w ubieglym roku bez lewego meczu w lidze nie przegralismy a z Porto Ferran zrobil swoje.Natomiast z czolowka ligi lewy nie strzelil zadnej bramki.mam tu na mysli Real i Atletyco

0

wazne ,ze Ferran strzelil

0

@LatajacyHolender lewy sie konczy i bedzie lawa

3

Oriol slaby jak polsilwer,Gundogan ma sily na 45 min dobrze ,ze wszedl ferran bieganiem wyrobil sobie pozycje i strzelil -jest wygrana ale dalej z lepszymi przeciwnikami na chodzonego i wolno nie da sie nic osiagnac i tyle

0

@LatajacyHolender jaki nieistotny mecz ,przeciez to jest najslinniejszy przeciwnik w grupie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?