9

Jak lewy przyszedl ,pozbyli sie Auby,Depay,DeJonga,odszedl Dembele wywalili Fatiego a teraz Ferran ktory w zasadzie ma takie same statystyki jak lewy biorac pod uwage ilosc grania minut dalej siedzi na lawie a dlaczego to tylko wie Laporta i Xavi.Lewandowski swoim przyjsciem wykonczyl napastnikow a teraz wykonczy druzyne bo dalej graja stylem na niego a na koncu wykonczy Xaviego bo Laporta powie,ze Xavi zawiodl jego oczekiwania a lewego sciagniecie bylo bledem

0

Najgorsze jest to ,ze lewy ma pelno okazji w kazdym meczu i nic nie strzela i to sa przyczyny slabych wynikow .Zespol wyrabia mu sytuacje a on pudluje lub traci pilke przez zle przyjecia albo jest wolny i mu pilke zabieraja-wybijaja

0

lewy to jest mocarz pilkarski

0

@panczo dziwie sie ,ze tego psychola Brauna nie zabrano prosto do domu wariatow

4

Czyli przez widzimisie Anii mamy sie meczyc

0

Sparawy pozasportowe pewnie decyduja,ze lewy jest nietykalny.On jest obecnie slaby a inni powinni grac.Takie sytuacje tworza konflikty w zespole

0

@PACO89 a samenu z cienkim przeciwnikiem nie potrafi lewy nic tylko wiecznie na krzywy ryj

0

@xavi890 zero zawodnik

0

@Masp bo to egoista i zazdrosnik .Jego interesuja jedynie jego statystyki a nie druzyny w ktorych gra

0

@Jackazz jak chce sobie nabic to niech idzie na strzelnice to nie jest jego folwark.Ten czlowiek jedynie dba o siebie i swoje statystyki a nie dobro zadnej druzyny w ktorej gra i gral

0

lewy chyba jest wspolwlascicielem klubu -paranoja z jego wystawianiem na sile.Mial nie jechac a Laporta go wystawil-ciekawe ile w tym maczal palce kumpel Laporty -Zahavi

0

Zahavi kumpel Laporty wpchnal lewego do Barcelony i Xavi nie ma nic do gadania .Jak ta druzyna nic w tym roku nie osiagnie to bedzie tam awantura ,ze znowu nastepne lata bedzie budowany zespol odnowa

0

po rzadach pis oraz bez zrobienia porzadnego audytu po nich ile rozkradli,napozyczali,rozdali to zaden czlowiek odpowiedzialny nic konkretnego nie powie-chyba proste

4

Pedri powinien odpaczc jest po kontuzji.Wiek i obciazenie moze byc tak samo zle jak dla Gaviego i wczesniej Fatiego,ktory moze juz do gry na jakims poziomie nie wrocic

0

mowic o budowie zespolu majac starego lewego i konczacego sie Gundogana to jest paranoja.Niedawno odsunal wszystkich starych Barcelonistow bez mrugniecia.Xavi Ty nic nie masz do powiedzenia tam rzadzi Laporta i jego osobiste interesy

0

ja widzialem ,ze Girona miala wiecej okazji a jedyna setke na remis mial lewy

1

jak przyszedl lewy zaczely sie klopoty .Przed jego przybyciem gra zaczynala sie ukladac potrafili wygrac z Realem na wyjezdzie 4 do zera.Potem wszystkich wywalili i zostal sam lewy.Teraz powolny zjazd w dol a gra coraz slabsza wrecz momentami z nim wskladzie beznadziejna

0

@Sulimo lepiej niz pisowskie ruskie agentury

0

@LatajacyHolender odpisz cos madrego a nie lataj

0

@Midast Czlowieku zamknij jape bo jako dlugoletni kibic Barcelony nie lubie stylu gry lewego a wszczegolnosci w tym klubie i nic tu nie ma do Polskosci .To nie wojna tylko pilka nozna

6

lewy odejdz bo 30 baniek inkasujesz kosztem innych

1

@brd42 ale lewy to ponoc super snajper a z Atletyco nawet nosem chcial strzelic a na dodatek jeszcze 3 sytuacja zmarnowal

1

to buduj dalej na starym lewym i Gundoganie to niedlugo kobice wyciagna Ci chusteczki

1

@brd42 a co to ma wspolnego ze zmarnowana prosta sytuacja przez gracza co pobiera ponad 30 baniek bo reszta w Barcelonie moze sobie o takiej kwocie pomarzyc

1

Dobrze,ze mozna popisac sobie bzdury na tematy stylu grania Barcelony.Natomiast jak sie ma zawodnika w stylu lewego to Barcelona faktycznie spada na psy.Dobrze ,ze w klubie szkola mlodziez w stylu DNA Barcelony bo to jest pilka piekna dla oka ,nieprzewidywalna,kreatywna .Jednak jak sie ma topornych zawodnikach, przewidywalnych nie umiejacych grac w tloku z pierwszej pilki bez zadnej kreatywnosci to bylo do przewidzenia,ze Barcelona bedzie miala coraz slabsze wyniki

1

nad czym tu sie rozwodzic i szukac dziury w calym ,lewy mial dwusetke na remis i zawalil i to w ostatnich minutach a reszta jakie to ma znaczenie

1

dzien byl taki ,ze miales sytuacje na remis i zawaliles a zaraz potem padla czwarta bramka.

1

lewy mial dwusetke na trzy do trzech i zawalil .On juz jest dnem

0

Gundogan i Lewy temu klubowi sa niepotrzebni ze wzgledu na wiek i zarobki.Jak podwyzek dla mlodych zapowiadajacych nie bedzie to sie nie zdziwie ,ze odejda takie jest zycie

0

@FanBarcy22 zrobil dobrze -powinni wogole zabronic uzywania w szkole komorek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?