korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wchodz na la ramble a tutaj polowe tytulow o lewym to sie nazywa obiektywizm i a raczej propaganda jak za komuny -byle co pisac ale wazne zeby pisac
0
@LM10GOAT wszystkich z ataku sprzedac tylko lewy ma zostac i dokupic po dwoch skrzydlowych z kazdej strony
0
@Kratos1990 a dlaczego nie ma grac lewy do 2033 roku
0
@MalanFCB jeden na 5 meczy i znajgorsza srednia od innych w ilosci rozegranych minut.Natomiast nie wykorzystal najwiecej sytuacji bramkowych -oficjalne statystyki
0
jak przyjdzie to lewy zostanie i druzyna utkwi gdzies w srodku tabelii
0
@DamianPSV ale przez dziada inni nie maja i beda mlodzi odchodzic
1
a cos ci to mowi ,ze lewy zmarnowal najwiecej sutuacji bramkowych statystycznie w ligach europejskich i mi go tutaj tego nedznego gracza nie tlumacz
0
@kanver_ strzela co trzeci mecz a ma najwiecej minut ,ze wszystkich napastnikow i to jest chore,ze gra a na dodatek bierze najwieksza kase
3
na tyle minut co gra to inny srodkowy mialby dwa razy tyle strzelonych i nie ma o czym dyskutowac.Nie rozumiem ,ze dali sie wszyscy omamic na tego zawodnika Jest obecnie slaby i tyle a ,ze strzelil 1 bramke na 5 meczy i pisac o tym jako wielkie wydarzenie to jest jakas paranoja
0
jak on dolaczy do skladu Realu nie widze przeciwnika przez najblizsze 5 lat.Tak sie buduje zespol a nie kupuje starocie zeby cieszyc sie pol roku
3
zarwanie wiazadel kiedys sie leczylo minimum ponad rok
5
jak juz to kartka powinna byc dla obroncy za wzlizg uniesiona stopa a przede wsystkim z nadmierna sila bo jakby trafil w noge to moglby byc dramat -sedzia debil
2
najlepszy jego mecz w sezonie
3
czy ci komentatorzy nie maja innego zawodnika oprocz lewego -lewy to lewy tamto ,lewy silny zwarty i gotowy typowo komunistyczne wlazenie w tylek i propaganda
3
skandal -nawet nie chcial zobaczyc powtorki a tak na moje to powinien obronca dostac kartonik za nadmierna sile i podniesiona stope -takich jaj to dawno nie widzialem
0
@draxidox niewolnictwo kosciola
5
zrozumial ,ze mlodzi sie tu nie rozwijaja a w szczegolnosci w grze archaicznej na stojacego w srodku zawodnika,gdzie 3 ligowe druzyny wiedza jak sie ustawic ,zeby sprawic niespodzianke
1
biegasz ale za wolno bo juz jestes stary i w decydujacych momentach sie spozniasz ,startow nie wygrywasz ,pilki na dobieg przegrywasz a obroncy przepychaja cie jak juniora i klekasz na kolanach
1
Jeszcze do jego odejscia daleka droga zebyscie sie nie zdziwili
2
zeby strzela trzeba grac a lewy wszystkim gre blokowal i mamy to w Barcelonie co mamy
8
lewy powinien skonczyc tam grac,meczy siebie ,zespol i kibicow-jest wolny ,slaby fizycznie i dla druzyny nic nie daje poprostu starzy ludzie pilkarsko powinni wiedziec kiedy zejsc ze sceny
1
@Pako96 przeciez lewy sie poplakal a na dodatek kolacje wszystkom postawil tak trzeba sobie miejsce w skladzie wywalczyc
0
@martool2 ale lewy tylko osiagal sukcesy z Bayrenem .Natomiast z reprezentacja tregedia a Brcelone sprowadzi na samo dno
0
@th@les dodaj lewego ponad 30 baniek
1
niech ten lewy odejdzie w koncu z tej druzyny bo jest zaprzeczeniem stylu grania tego zespolu a jedno co wniosl to machanie lapami.
8
lewy graniem nie istnieje to musi zaistniec w inny sposob-juz mu to jego doradzcy podpowiedzieli zeby o nim caly swiat pisal
1
@Darek789 bo jest beznadziejny -slepy jestes
2
Dlaczego w Barcelonie nic nie mowia sie o pozbyciu lewego.Facet pobiera potezna kase i jest kiepski pilkarsko -widac to w meczach ,tak slabego napastnika to nie ma zaden zespol ligii Hiszpanskiej .Odszedlby to chociaz zyskaliby pieniadze z przeznaczeniem na dobrego trenera oraz jeszcze starczyloby na dobrego zawodnika
0
@rk widac tutaj wielu debili
0
@CarloCule nie wiesz ,to sie nie dowiesz albo kibicujesz tej druzynie rok