1

wchodz na la ramble a tutaj polowe tytulow o lewym to sie nazywa obiektywizm i a raczej propaganda jak za komuny -byle co pisac ale wazne zeby pisac

0

@LM10GOAT wszystkich z ataku sprzedac tylko lewy ma zostac i dokupic po dwoch skrzydlowych z kazdej strony

0

@Kratos1990 a dlaczego nie ma grac lewy do 2033 roku

0

@MalanFCB jeden na 5 meczy i znajgorsza srednia od innych w ilosci rozegranych minut.Natomiast nie wykorzystal najwiecej sytuacji bramkowych -oficjalne statystyki

0

jak przyjdzie to lewy zostanie i druzyna utkwi gdzies w srodku tabelii

0

@DamianPSV ale przez dziada inni nie maja i beda mlodzi odchodzic

1

a cos ci to mowi ,ze lewy zmarnowal najwiecej sutuacji bramkowych statystycznie w ligach europejskich i mi go tutaj tego nedznego gracza nie tlumacz

0

@kanver_ strzela co trzeci mecz a ma najwiecej minut ,ze wszystkich napastnikow i to jest chore,ze gra a na dodatek bierze najwieksza kase

3

na tyle minut co gra to inny srodkowy mialby dwa razy tyle strzelonych i nie ma o czym dyskutowac.Nie rozumiem ,ze dali sie wszyscy omamic na tego zawodnika Jest obecnie slaby i tyle a ,ze strzelil 1 bramke na 5 meczy i pisac o tym jako wielkie wydarzenie to jest jakas paranoja

0

jak on dolaczy do skladu Realu nie widze przeciwnika przez najblizsze 5 lat.Tak sie buduje zespol a nie kupuje starocie zeby cieszyc sie pol roku

3

zarwanie wiazadel kiedys sie leczylo minimum ponad rok

5

jak juz to kartka powinna byc dla obroncy za wzlizg uniesiona stopa a przede wsystkim z nadmierna sila bo jakby trafil w noge to moglby byc dramat -sedzia debil

2

najlepszy jego mecz w sezonie

3

czy ci komentatorzy nie maja innego zawodnika oprocz lewego -lewy to lewy tamto ,lewy silny zwarty i gotowy typowo komunistyczne wlazenie w tylek i propaganda

3

skandal -nawet nie chcial zobaczyc powtorki a tak na moje to powinien obronca dostac kartonik za nadmierna sile i podniesiona stope -takich jaj to dawno nie widzialem

0

@draxidox niewolnictwo kosciola

5

zrozumial ,ze mlodzi sie tu nie rozwijaja a w szczegolnosci w grze archaicznej na stojacego w srodku zawodnika,gdzie 3 ligowe druzyny wiedza jak sie ustawic ,zeby sprawic niespodzianke

1

biegasz ale za wolno bo juz jestes stary i w decydujacych momentach sie spozniasz ,startow nie wygrywasz ,pilki na dobieg przegrywasz a obroncy przepychaja cie jak juniora i klekasz na kolanach

1

Jeszcze do jego odejscia daleka droga zebyscie sie nie zdziwili

2

zeby strzela trzeba grac a lewy wszystkim gre blokowal i mamy to w Barcelonie co mamy

8

lewy powinien skonczyc tam grac,meczy siebie ,zespol i kibicow-jest wolny ,slaby fizycznie i dla druzyny nic nie daje poprostu starzy ludzie pilkarsko powinni wiedziec kiedy zejsc ze sceny

1

@Pako96 przeciez lewy sie poplakal a na dodatek kolacje wszystkom postawil tak trzeba sobie miejsce w skladzie wywalczyc

0

@martool2 ale lewy tylko osiagal sukcesy z Bayrenem .Natomiast z reprezentacja tregedia a Brcelone sprowadzi na samo dno

0

@th@les dodaj lewego ponad 30 baniek

1

niech ten lewy odejdzie w koncu z tej druzyny bo jest zaprzeczeniem stylu grania tego zespolu a jedno co wniosl to machanie lapami.

8

lewy graniem nie istnieje to musi zaistniec w inny sposob-juz mu to jego doradzcy podpowiedzieli zeby o nim caly swiat pisal

1

@Darek789 bo jest beznadziejny -slepy jestes

2

Dlaczego w Barcelonie nic nie mowia sie o pozbyciu lewego.Facet pobiera potezna kase i jest kiepski pilkarsko -widac to w meczach ,tak slabego napastnika to nie ma zaden zespol ligii Hiszpanskiej .Odszedlby to chociaz zyskaliby pieniadze z przeznaczeniem na dobrego trenera oraz jeszcze starczyloby na dobrego zawodnika

0

@rk widac tutaj wielu debili

0

@CarloCule nie wiesz ,to sie nie dowiesz albo kibicujesz tej druzynie rok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?