2

Najgorsze bylo to,ze lewy mial dwie setki w pierwszej polowie i nie strzelil

1

lewy nie uderzyl w poprzeczke tylko glowa nie ucelowal w pilke a ta odbila mu sie od barku .Natomiast i nie wiem dlaczego nie opisaliscie idealnej sutuacji jaka mial lewy pod koniec pierwszej,gdzie dostal pilke sam na sam z bramkarzem i tak sie zamotal,ze wyjechal za pole bramkowa a powinna byc bramka

0

jedyny klub na swiecie co staremu zawodnikowi daje taki dlugi kontrakt a zeby bylo jeszcze smieszniej to im bedzie starszy tym bedzie wiecej dostawal kasy-paranoja i jedyne wytlumaczenie ze ten kontrakt smierdzi .

2

lewy dwie setki przy jednej strzelal barkiem a przy drugiej fatalnie przyjal i wyjechal za pole bramkowe

0

@Zoker trzeba ciebie dac na trenera kadry skad ty take madrosci bierzesz

0

@BISHBASHBOSH wyklej sobie lewym sciany i sie modl codziennie do niego.

1

@MaryNara kto cie tych glupot nauczyl on nikogo nie zabral biegl sam a podanie bylo idealne do partnera i tyle.Wy wyznawcy tego partacza wymyslicie niestworzone bzdury

1

@Ksawi2017 a dlaczego maja mu podawac a on co kaleka zyciowy ,ze nic samemu nie potrafi zrobic a jedynie czekac na dobitke.Obsluzyl go Roberto i dobil a gdzie jakies uderzenie z wolnego miniecie przeciwnika oddanie strzalu ,zagranie z partnerem na klepke i stworzenie jakiejs sytuacji bramkowej -tego kaleka nie potrafi

4

dobiles,nic nie grales i masz najgorsze noty w gazetach Hiszpanskich z tego meczu.

0

@BISHBASHBOSH niezle jestes nawiedzony na tego dobijacza najslabszego zawodnika Barcelony .Malpa by tam stala i dobila ta pilke dobrze ,ze sie nie wywalil bo zle do niej podszedl

0

@brd42 obejrzyj mecz jeszcze raz i zobacz co lewy gral,ile zepsol pilek oraz jak snul sie po boisku-byl do zmiany i tyle

3

lewy najslabszy na boisku znowu dostal prezent i strzelil z metra.Natomiast co Xavi robi z mlodym Brazylijczykiem do jest skandal,ze go za lewego nie wpuszcza.Tam musi byc uklad i tyle

0

lewy powinien nazywac sie nurek po pseudo probie miniecia przeciwnika -4 mecz wchodzi z lawy i nie strzela

0

wlasnie w takim meczu ma blyszczec lewy a nie z ogorkami .Jak go nie wywala z tej druzyny na przyszly sezon to bedzie jeszcze gorzej

0

@siara10 Posluchaj cwaniaku jak dostal kase podatnika to niech to wyjasni i tyle a jak nie to niech pozwie dziennikarzy co go pomawiaja .Natomiast jak tego nie zrobi czyli olewa narod .Natomiast w takim przypadku organa scigania powinni go rozliczyc jak kazdego obywatela bo inaczej panstwa nie ma i jest jedno kumoterstwo a ludzie ktorzy go bronia i przyzwalaja na niegodziwosci-czegos nie rozumiesz

1

za nim odejdzie to nie odda 250 tys.zl co zabral Polakom dzieki pisiorom ,ktorzy chetnie rozdaja swoim

0

Ciekawe na co lewy dostal kase Polskiego podatnika od pisora Horaly w kwocie ponad 250 tys

0

@MaryNara daj jeden argument

2

Laporta od samego poczatku zrobil blad biorac Lewandowskiego i stracil na tym ekonomicznie oraz sportowo

0

Xavi a kto go tu utrzyma skad wezma kase-a mlodziez dla sentymentow nie bedzie grac. Barcelona to taki klub ,ze wola starych

0

@bulo ale kiedy bylo wiecej pilkarzy klasowych w innych zespolach a teraz wszdzie braki

1

lewy odejdz w koncu z tego klubu bo przez Ciebie zespol sie zwija

0

jak w Barcelonie mowia ,ze jest dobrze czyli jest zle.Pinokio Laporta wszystko opanuje

0

@marcin62 przeciez katolicy nawet nie wiedzo co.kto i gdzie obchodzi.Natomiast panosza sie wszedzie ze swoimi obrzedami i maja gdzies innycha na dodatek wala w dzwony pare razy dziennie

0

widac ,ze tam sie cuda finansowe dzieja

0

jak odejdzie do Madrytu to nie widze na nich konkurencji na najblizsze piec lat

0

powstanie niemiecka mafia pilkarska co wykonczy ten klub a lewy bedzie gral do 40-ski .Zahavi przyjaciel Laporty juz sie o to postara

0

Zespol sie rozjedzie i zostana dziadki

0

@sylweste.r tylko go nikt nie lubi i zawodnicy wiedza ,ze grajac z nim to traca na wartosci

2

wazne ,ze lewy bedzie gral jeszcze 5 lat bral gruba kase i wszyscy zadowoleni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?