korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najgorsze bylo to,ze lewy mial dwie setki w pierwszej polowie i nie strzelil
1
lewy nie uderzyl w poprzeczke tylko glowa nie ucelowal w pilke a ta odbila mu sie od barku .Natomiast i nie wiem dlaczego nie opisaliscie idealnej sutuacji jaka mial lewy pod koniec pierwszej,gdzie dostal pilke sam na sam z bramkarzem i tak sie zamotal,ze wyjechal za pole bramkowa a powinna byc bramka
0
jedyny klub na swiecie co staremu zawodnikowi daje taki dlugi kontrakt a zeby bylo jeszcze smieszniej to im bedzie starszy tym bedzie wiecej dostawal kasy-paranoja i jedyne wytlumaczenie ze ten kontrakt smierdzi .
2
lewy dwie setki przy jednej strzelal barkiem a przy drugiej fatalnie przyjal i wyjechal za pole bramkowe
0
@Zoker trzeba ciebie dac na trenera kadry skad ty take madrosci bierzesz
0
@BISHBASHBOSH wyklej sobie lewym sciany i sie modl codziennie do niego.
1
@MaryNara kto cie tych glupot nauczyl on nikogo nie zabral biegl sam a podanie bylo idealne do partnera i tyle.Wy wyznawcy tego partacza wymyslicie niestworzone bzdury
1
@Ksawi2017 a dlaczego maja mu podawac a on co kaleka zyciowy ,ze nic samemu nie potrafi zrobic a jedynie czekac na dobitke.Obsluzyl go Roberto i dobil a gdzie jakies uderzenie z wolnego miniecie przeciwnika oddanie strzalu ,zagranie z partnerem na klepke i stworzenie jakiejs sytuacji bramkowej -tego kaleka nie potrafi
4
dobiles,nic nie grales i masz najgorsze noty w gazetach Hiszpanskich z tego meczu.
0
@BISHBASHBOSH niezle jestes nawiedzony na tego dobijacza najslabszego zawodnika Barcelony .Malpa by tam stala i dobila ta pilke dobrze ,ze sie nie wywalil bo zle do niej podszedl
0
@brd42 obejrzyj mecz jeszcze raz i zobacz co lewy gral,ile zepsol pilek oraz jak snul sie po boisku-byl do zmiany i tyle
3
lewy najslabszy na boisku znowu dostal prezent i strzelil z metra.Natomiast co Xavi robi z mlodym Brazylijczykiem do jest skandal,ze go za lewego nie wpuszcza.Tam musi byc uklad i tyle
0
lewy powinien nazywac sie nurek po pseudo probie miniecia przeciwnika -4 mecz wchodzi z lawy i nie strzela
0
wlasnie w takim meczu ma blyszczec lewy a nie z ogorkami .Jak go nie wywala z tej druzyny na przyszly sezon to bedzie jeszcze gorzej
0
@siara10 Posluchaj cwaniaku jak dostal kase podatnika to niech to wyjasni i tyle a jak nie to niech pozwie dziennikarzy co go pomawiaja .Natomiast jak tego nie zrobi czyli olewa narod .Natomiast w takim przypadku organa scigania powinni go rozliczyc jak kazdego obywatela bo inaczej panstwa nie ma i jest jedno kumoterstwo a ludzie ktorzy go bronia i przyzwalaja na niegodziwosci-czegos nie rozumiesz
1
za nim odejdzie to nie odda 250 tys.zl co zabral Polakom dzieki pisiorom ,ktorzy chetnie rozdaja swoim
0
Ciekawe na co lewy dostal kase Polskiego podatnika od pisora Horaly w kwocie ponad 250 tys
0
@MaryNara daj jeden argument
2
Laporta od samego poczatku zrobil blad biorac Lewandowskiego i stracil na tym ekonomicznie oraz sportowo
0
Xavi a kto go tu utrzyma skad wezma kase-a mlodziez dla sentymentow nie bedzie grac. Barcelona to taki klub ,ze wola starych
0
@bulo ale kiedy bylo wiecej pilkarzy klasowych w innych zespolach a teraz wszdzie braki
1
lewy odejdz w koncu z tego klubu bo przez Ciebie zespol sie zwija
0
jak w Barcelonie mowia ,ze jest dobrze czyli jest zle.Pinokio Laporta wszystko opanuje
0
@marcin62 przeciez katolicy nawet nie wiedzo co.kto i gdzie obchodzi.Natomiast panosza sie wszedzie ze swoimi obrzedami i maja gdzies innycha na dodatek wala w dzwony pare razy dziennie
0
widac ,ze tam sie cuda finansowe dzieja
0
jak odejdzie do Madrytu to nie widze na nich konkurencji na najblizsze piec lat
0
powstanie niemiecka mafia pilkarska co wykonczy ten klub a lewy bedzie gral do 40-ski .Zahavi przyjaciel Laporty juz sie o to postara
0
Zespol sie rozjedzie i zostana dziadki
0
@sylweste.r tylko go nikt nie lubi i zawodnicy wiedza ,ze grajac z nim to traca na wartosci
2
wazne ,ze lewy bedzie gral jeszcze 5 lat bral gruba kase i wszyscy zadowoleni