korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zahavi ten od lewego wczesniej przyjechal i zamieszal
2
Barcelona zawsze bierze odpady -nikt go nie chcial to podpisal taniej
1
LPOrta ,Zahavi,lewy ,Gundogan i Deco zwolnili Xaviego to sie szykowalo z chwila przyjazdu Zahavego do laporty ,sciaganiem lewego z boiska a Gundogan dolozyl swoje i go nie ma .Beda klubem srodka tabeli kasy nie ma a jestem przekonany,ze paru mlodych odejdzie bo nie bedzie czekac az ich wartosc spadnie
1
Robi sie powoli klub mafijny
0
@Adddi do Putina
0
@Michas_13 wypad
0
Laporta gnije i puszcza baki o innych -wredny typ
0
Laporta jak Pinokio Polskiej gospodarki tu jest gowno i tu jest gowno .
0
@Rhaan i w koncu wyrzucili go z reprezentacji bo go to przeroslo
0
@michasfcb89 przeciez najgorszy styl to bedzie ten mierny trener ,granie na lewego dreptanie Gundogana i kupionego Kimmicha i bedzie pewny srodek tabeli
0
ten to dopiero rozwali styl Barcelonski i zespol.Mlodzi sa wychowani z pewnym stylu grania a ten mierny trener zniszczy wszystko
0
zaczelo sie teraz Araujo potem Pedri i Gavi a na koncu Yamal a zostana Lewy i Gundogan z gruba kasa i pewnie zakupia dreptacza Kimmicha i srodek tabeli pewny
1
co on ma w tej glowie
2
lewy odejdz bo patrzenie na twoja gre i twoje ruchy to meczarnia dla oczu
8
Probierz ligowy trener jest slepy oraz nie czyta ,ze lewy mial najwiecej sytuacji bramkowych wypracowanych przez kolegow w calym sezonie ze wszystkich druzyn -tak mowia statystyki i ich nie wykorzystal chociazby w ostatnim meczy gdzie byl sam na sam z bramkarzem i sie zagubil.
0
Deco -autorytet od rozwalania zespolu
5
niech sie go wkoncu pozbeda
0
tam sa sami durnie i teraz Messiego jeszcze w to mieszaja.Klub ma dlugi zadnych sukcesow a oni szukaja winnych tam gdzie nie ma.
3
@kamyk_23 ukradli, schowali i jak nie przejma wladzy dzieki glupiemu ludowi uciekna do Putina
0
@Borneo zmienial go jak strzelil lub nie strzelil bramki .Widzial ,ze on jest zly bo celowal w krola strzelcow a mimo to robil
0
Uwazam ,ze Xavi nie chce lewego widac to po ostatnich zmianach.Natomiast przyjechal przyjaciel Laporty w interesach -Zahavi pogrozil mu palcem i jest problem .Kasa wszystkich zgubi
0
lewy nawet w trojce nie bedzie
0
@BISHBASHBOSH a co mam maslic twoim idolom .Otworz oczy sa slabi i do tej druzyny sie nie nadaja -sa Laporty pomyslem a laporte ma uklad z Zahavim i zniszcza ta druzyne
0
Laporta,lewy i Gundogan jak odejda to druzyna stanie na nogi
0
@pepulinho lewy wybitny technik
0
@Rarenzio mial na dwa zero i zawalil a pierwsza to bys ty strzelil .Na tle lewego to macie cos nie tak tymi nieobiektywnymi i nieuzasadnionymi wpisami o nim przybywa mu tylko wiecej wrogow
0
@FC4BARCA ta bramke ty bys strzelil -dostal idealna pilke w polu karnym i nikt go nie atakowal .Wy z tym Lewandowskim to macie cos nie tak .Jak ten komentator .ktory sika z zachwytu jak nawet przebiegnie obok pilki.Mial druga sytuacje trudniejsza i sie pogubil tutaj mial pokazac umiejetnosci ale trzeba je miec
0
Gundogan z meczu na mecz coraz gorszy
0
przeciez zaden dobry trener tu nie przyjdzie bo wiedza,ze tu jest rozpierducha ,stary Lewandowski co nie chce odejsc a trzeba mu placic gruba kase i moze to sie w kazdej chwili rozwalic
0
Xavi skonczy tak ,ze Laporta go wygna a koledzy ,ktorych olal-Alba,Massi,Busi i Poque tez go oleja