0

Zahavi ten od lewego wczesniej przyjechal i zamieszal

2

Barcelona zawsze bierze odpady -nikt go nie chcial to podpisal taniej

1

LPOrta ,Zahavi,lewy ,Gundogan i Deco zwolnili Xaviego to sie szykowalo z chwila przyjazdu Zahavego do laporty ,sciaganiem lewego z boiska a Gundogan dolozyl swoje i go nie ma .Beda klubem srodka tabeli kasy nie ma a jestem przekonany,ze paru mlodych odejdzie bo nie bedzie czekac az ich wartosc spadnie

1

Robi sie powoli klub mafijny

0

@Adddi do Putina

0

@Michas_13 wypad

0

Laporta gnije i puszcza baki o innych -wredny typ

0

Laporta jak Pinokio Polskiej gospodarki tu jest gowno i tu jest gowno .

0

@Rhaan i w koncu wyrzucili go z reprezentacji bo go to przeroslo

0

@michasfcb89 przeciez najgorszy styl to bedzie ten mierny trener ,granie na lewego dreptanie Gundogana i kupionego Kimmicha i bedzie pewny srodek tabeli

0

ten to dopiero rozwali styl Barcelonski i zespol.Mlodzi sa wychowani z pewnym stylu grania a ten mierny trener zniszczy wszystko

0

zaczelo sie teraz Araujo potem Pedri i Gavi a na koncu Yamal a zostana Lewy i Gundogan z gruba kasa i pewnie zakupia dreptacza Kimmicha i srodek tabeli pewny

1

co on ma w tej glowie

2

lewy odejdz bo patrzenie na twoja gre i twoje ruchy to meczarnia dla oczu

8

Probierz ligowy trener jest slepy oraz nie czyta ,ze lewy mial najwiecej sytuacji bramkowych wypracowanych przez kolegow w calym sezonie ze wszystkich druzyn -tak mowia statystyki i ich nie wykorzystal chociazby w ostatnim meczy gdzie byl sam na sam z bramkarzem i sie zagubil.

0

Deco -autorytet od rozwalania zespolu

5

niech sie go wkoncu pozbeda

0

tam sa sami durnie i teraz Messiego jeszcze w to mieszaja.Klub ma dlugi zadnych sukcesow a oni szukaja winnych tam gdzie nie ma.

3

@kamyk_23 ukradli, schowali i jak nie przejma wladzy dzieki glupiemu ludowi uciekna do Putina

0

@Borneo zmienial go jak strzelil lub nie strzelil bramki .Widzial ,ze on jest zly bo celowal w krola strzelcow a mimo to robil

0

Uwazam ,ze Xavi nie chce lewego widac to po ostatnich zmianach.Natomiast przyjechal przyjaciel Laporty w interesach -Zahavi pogrozil mu palcem i jest problem .Kasa wszystkich zgubi

0

lewy nawet w trojce nie bedzie

0

@BISHBASHBOSH a co mam maslic twoim idolom .Otworz oczy sa slabi i do tej druzyny sie nie nadaja -sa Laporty pomyslem a laporte ma uklad z Zahavim i zniszcza ta druzyne

0

Laporta,lewy i Gundogan jak odejda to druzyna stanie na nogi

0

@pepulinho lewy wybitny technik

0

@Rarenzio mial na dwa zero i zawalil a pierwsza to bys ty strzelil .Na tle lewego to macie cos nie tak tymi nieobiektywnymi i nieuzasadnionymi wpisami o nim przybywa mu tylko wiecej wrogow

0

@FC4BARCA ta bramke ty bys strzelil -dostal idealna pilke w polu karnym i nikt go nie atakowal .Wy z tym Lewandowskim to macie cos nie tak .Jak ten komentator .ktory sika z zachwytu jak nawet przebiegnie obok pilki.Mial druga sytuacje trudniejsza i sie pogubil tutaj mial pokazac umiejetnosci ale trzeba je miec

0

Gundogan z meczu na mecz coraz gorszy

0

przeciez zaden dobry trener tu nie przyjdzie bo wiedza,ze tu jest rozpierducha ,stary Lewandowski co nie chce odejsc a trzeba mu placic gruba kase i moze to sie w kazdej chwili rozwalic

0

Xavi skonczy tak ,ze Laporta go wygna a koledzy ,ktorych olal-Alba,Massi,Busi i Poque tez go oleja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?