korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 gral w druzynie co wielkie wyniki robila i nie raz jej pomogl
0
Laporta kazdego wielkiego pilkarza zeszmacil
1
a lewego za darmo nie chca
0
@ObiektywnyKibic121 Zahavi jest agentem Lewego i Flicka to lewy na sile bedzie musial grac bo takie sa realia w pilce
0
@achacjusz zobaczymy czu oczy beda krwawily po meczach pod wodza Flicka
0
@Azrik Flick teraz na sile lewego ksywa -ponad 30 milionow na sezon bedzie go wstawial bo ich wspolny agent Zahavi urwie mu przyrodzenie.Lewy w zeszlym sezonie juz byl odstawiany ,ze skladu przez Xaviego bo ten nie kryl,ze go wskladzie nie chce widziec i polegl - mimo ,ze byl zapewniany o dalszej wspolpracy.Zahavi z Laporta go wywalili
0
@Kapitan hawk czlowieku ja pisze jak bylo sa nagrania z Babiarzem zdjecia jego wypowiedzi z przeszlosci i gowno mnie obchodzi polityka -poprostu trzeba byc przyzwoitym i tyle
0
Bayern nie potrzebowal trenera bo mial taki zespol ,ze wszystko wygrywal a jak ten pan odszedl wszedzie go wywalali
0
Barcelona i Laporta to stan umyslu jak lewy przyszedl do tego klubu to sie wszystko wali oraz wszystkie koncepcje z 36 letnim graczem
3
prawda jest jedna Gundigan i Lewy powinni wogole nie grac w tej druzynie .Barcelona powinna grac w swoim stylu kreatywnie z rozmachem oraz z wysokim presingiem a ci panowie poprostu sie nie nadaja.Gundogan z powodu ,ze jest coraz wolniejszy i mniej wytrzymaly a Lewandowski z powodu,ze wogole nie nadaje sie do gry kombinacyjnej i tez traci motorycznosc.Flick bedzie jednak na nich stwial a wszczegolnosci na lewego bo Zahavi mu glowe urwie -taki tam jest klimat i przez niego Xavi polegl
1
Zahavi agent lewego wepchnal Flica zeby lewemu dupe ratowac a gruby Laporta jakis ma do Zahaviego dlug wdzecznosci i rozwala caly zespol
0
bo nowa wladza nie ma zapedow dyktatorskich i tym sie rozni
0
@macio_944 po zobaczeniu Polskiej ligii uwazam,ze to najgorszy sport swiata
0
@Barcanajlepszyteam z zadnym systemem tylko z tym ,ze Babiarz sluzyl kaczora systemowi i byl przydupasem Gebelsa Kurskiego oraz mial w tylku jak zwalniano wielu dobrych dziennikarzy z telewizji i Polskiego radia a czesc kasy z 3 miliardow zl na propagande plynela do jego kieszeni
0
Barcelona dalej buduje zespol na 36 letnim zawodniku a Flick ze Zahavim na sile beda go wystawiali.
3
Niech lewy spokojnie odejdzie
1
A lewego nie chcą się pozbyc
1
Lewandowski wyladowal
1
Mafia go wypchnela zeby lewy dostal kapitana
1
oni w zadnym aspekcie pilkarskim Mesiemu do piet nawet teraz nie dorastaja w grze w podaniach w rozgrywaniu pilki w strzelonych bramkach.Ale ,ze Hiszpanie grali najladniejsza pilke zdobyli tytul a Rodri mial turniej zycia to jemu nalezy sie zlota pilka
2
tylko 12 procent zostalo wyznawcow lewego
0
@NiezaleznyKibic jak Barcelona groszem nie smierdzi to tak jest-nikt za darmo nie bedzie gral.Tak samo bedzie z mlodymi graczam-nie dostana znaczacych podwyzek uciekna
0
@Pawlak1992 ale nikt nie ma 36 i 32 . a Rodriego wiek jest najlepszym wiekiem ,Carvajal nie mia tak duzego wplywu uderzeniowego a Morata biegal bo boisku -byl wszedzie jako napastnik i nie stal na srodku jak inni.Zreszta byl to jego ostatni wystep na waznej imprezie
0
@Pawlak1992 Hiszpania zdobyla mistrza Europy
10
jeszcze lewy niech do niego dolaczy i bedzie git .Druzyna mloda napedzona biegajaca a na dodatek Barcelona zarobi 50 baniek z pensji
0
@Alo_Vi lewy w tym wieku to powinien miec 1/3 tego co ma i powinien sie cieszyc.Teraz Zahavi agent lewego i Flicka rozwali caly zespol
0
@Bajson caly zespol ma strzelac i grac tak jest na calym swiecie a stojak niech idzie pograc w kosza a na dodatek jego zarobki w tym wieku blokuja wiele spraw transferowych oraz podwyzek na mlodych zawodnikow
0
@Bogan Xavi zrozumial,ze lewy mu tam nie pasuje i chcial sie go pozbyc.Wiedzial to Zahavi i sciagnal Flicka,ktorego jest tez agentem
0
@Hard9393 co z tego ma zespol -nic pilka sie na nim nie konczy i jakby grali bez niego bramki bylyby rozlozone na caly zespol jak wszedzie na caly swiecie .Gra natomiast wygladala duzo lepiej ,kreatywniej i przyjemna dla oka.Gre znim nie idze ogladac .Tak samo w reprezentacji
0
@rogal478 stary gracz lewy co zarabia wiecej niz Mbape tez nie trenuje tylko codziennie z Ania na innych forach jest widoczny