0

@Pawlak1992 gral w druzynie co wielkie wyniki robila i nie raz jej pomogl

0

Laporta kazdego wielkiego pilkarza zeszmacil

1

a lewego za darmo nie chca

0

@ObiektywnyKibic121 Zahavi jest agentem Lewego i Flicka to lewy na sile bedzie musial grac bo takie sa realia w pilce

0

@achacjusz zobaczymy czu oczy beda krwawily po meczach pod wodza Flicka

0

@Azrik Flick teraz na sile lewego ksywa -ponad 30 milionow na sezon bedzie go wstawial bo ich wspolny agent Zahavi urwie mu przyrodzenie.Lewy w zeszlym sezonie juz byl odstawiany ,ze skladu przez Xaviego bo ten nie kryl,ze go wskladzie nie chce widziec i polegl - mimo ,ze byl zapewniany o dalszej wspolpracy.Zahavi z Laporta go wywalili

0

@Kapitan hawk czlowieku ja pisze jak bylo sa nagrania z Babiarzem zdjecia jego wypowiedzi z przeszlosci i gowno mnie obchodzi polityka -poprostu trzeba byc przyzwoitym i tyle

0

Bayern nie potrzebowal trenera bo mial taki zespol ,ze wszystko wygrywal a jak ten pan odszedl wszedzie go wywalali

0

Barcelona i Laporta to stan umyslu jak lewy przyszedl do tego klubu to sie wszystko wali oraz wszystkie koncepcje z 36 letnim graczem

3

prawda jest jedna Gundigan i Lewy powinni wogole nie grac w tej druzynie .Barcelona powinna grac w swoim stylu kreatywnie z rozmachem oraz z wysokim presingiem a ci panowie poprostu sie nie nadaja.Gundogan z powodu ,ze jest coraz wolniejszy i mniej wytrzymaly a Lewandowski z powodu,ze wogole nie nadaje sie do gry kombinacyjnej i tez traci motorycznosc.Flick bedzie jednak na nich stwial a wszczegolnosci na lewego bo Zahavi mu glowe urwie -taki tam jest klimat i przez niego Xavi polegl

1

Zahavi agent lewego wepchnal Flica zeby lewemu dupe ratowac a gruby Laporta jakis ma do Zahaviego dlug wdzecznosci i rozwala caly zespol

0

bo nowa wladza nie ma zapedow dyktatorskich i tym sie rozni

0

@macio_944 po zobaczeniu Polskiej ligii uwazam,ze to najgorszy sport swiata

0

@Barcanajlepszyteam z zadnym systemem tylko z tym ,ze Babiarz sluzyl kaczora systemowi i byl przydupasem Gebelsa Kurskiego oraz mial w tylku jak zwalniano wielu dobrych dziennikarzy z telewizji i Polskiego radia a czesc kasy z 3 miliardow zl na propagande plynela do jego kieszeni

0

Barcelona dalej buduje zespol na 36 letnim zawodniku a Flick ze Zahavim na sile beda go wystawiali.

3

Niech lewy spokojnie odejdzie

1

A lewego nie chcą się pozbyc

1

Lewandowski wyladowal

1

Mafia go wypchnela zeby lewy dostal kapitana

1

oni w zadnym aspekcie pilkarskim Mesiemu do piet nawet teraz nie dorastaja w grze w podaniach w rozgrywaniu pilki w strzelonych bramkach.Ale ,ze Hiszpanie grali najladniejsza pilke zdobyli tytul a Rodri mial turniej zycia to jemu nalezy sie zlota pilka

2

tylko 12 procent zostalo wyznawcow lewego

0

@NiezaleznyKibic jak Barcelona groszem nie smierdzi to tak jest-nikt za darmo nie bedzie gral.Tak samo bedzie z mlodymi graczam-nie dostana znaczacych podwyzek uciekna

0

@Pawlak1992 ale nikt nie ma 36 i 32 . a Rodriego wiek jest najlepszym wiekiem ,Carvajal nie mia tak duzego wplywu uderzeniowego a Morata biegal bo boisku -byl wszedzie jako napastnik i nie stal na srodku jak inni.Zreszta byl to jego ostatni wystep na waznej imprezie

0

@Pawlak1992 Hiszpania zdobyla mistrza Europy

10

jeszcze lewy niech do niego dolaczy i bedzie git .Druzyna mloda napedzona biegajaca a na dodatek Barcelona zarobi 50 baniek z pensji

0

@Alo_Vi lewy w tym wieku to powinien miec 1/3 tego co ma i powinien sie cieszyc.Teraz Zahavi agent lewego i Flicka rozwali caly zespol

0

@Bajson caly zespol ma strzelac i grac tak jest na calym swiecie a stojak niech idzie pograc w kosza a na dodatek jego zarobki w tym wieku blokuja wiele spraw transferowych oraz podwyzek na mlodych zawodnikow

0

@Bogan Xavi zrozumial,ze lewy mu tam nie pasuje i chcial sie go pozbyc.Wiedzial to Zahavi i sciagnal Flicka,ktorego jest tez agentem

0

@Hard9393 co z tego ma zespol -nic pilka sie na nim nie konczy i jakby grali bez niego bramki bylyby rozlozone na caly zespol jak wszedzie na caly swiecie .Gra natomiast wygladala duzo lepiej ,kreatywniej i przyjemna dla oka.Gre znim nie idze ogladac .Tak samo w reprezentacji

0

@rogal478 stary gracz lewy co zarabia wiecej niz Mbape tez nie trenuje tylko codziennie z Ania na innych forach jest widoczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?