0

a dentysta juz zeby sprawdza

1

@Bogan bo na srodku nie mieli stojaka czekajacego na podanie lub nie majacego umiejetnosci do gry kombinacyjnej.Morata schodzil na boki do tylu walczyl o pilke, rozgrywal ,podawal partnerom ,minal przeciwnika i uderzyl na bramke.Lewy gra pilke archaiczna i zaden zespol juz ,ze stojakiem na srodku nie gra

3

Hiszpanie na mistrzostwach Europy grali w podobnym stylu piekna ,kreatywna pilke z duza iloscia podan i zdobyli tytul a reszta biegala, szarpala , dluga w przod i walka albo wywalczenie rzutu roznego,wolnego i bedzie sie dzialo .Barcelona bez swojego DNA to nie Barcelona.Ten pan z lewym to zepsuja

5

@Criss18Barca ona jest antyeuropejska, prorosyjska i Talibanka koscielna oraz jak kazdy w Konfederacjii zwichnieta psychicznie -Oni tam jeszcze nie jeden cyrk odwala

1

skonczyl najwczesniej wiecej zarabia od Mbape to juz dawno powinien byc i trenowac moze mu dorowna

1

pamietam jak pol roku wczesniej tego dreptacza wszyscy chcieli a teraz sie wypieraja

0

Laporta Pinokio ma lewego i to mu starczy

1

niech odejdzie bo z meczu na mecz byl coraz slabszy wieku nie da sie oszukac

1

wygrala pilka techniczna kreatywna gra z polotem taka typowo Barcelonska .Dlatego magister lewy powinien odejsc bo on do tej gry kompletnie sie nie nadaje i przeszkadza

0

chyba razem z Gundoganem i lewym stworza zesplol dreptaczy.Kimmich oprocz przyjal podal nic wiecej nie umie a juz nie wspomne o wejsciu na pelnym gazie wraz z ominieciem przeciwnika w jego pole karne.Nie widzialem ,ze tak gra

1

cos Ci sie pomylilo z tymi indywidualnosciami z Anglii.Zespol solidny bez polotu i fura szczescia.Indywidualnosci w Hiszpani przesadzily o bramkach i zwyciestwachi faktycznie z polotem gra caly zespol

0

zeby bedzie leczyl wie kto kiedy strzeli dac mu jeszcze salceson i bedzie git

1

odczekaja i przekreca jego sprawe -tam sa na niego zeznania obciazajace ,nagrania z rozmow Ani ,dyplomy podpisy-prosta sprawa a Prokuraura jakos dlugo nie kwapi sie jego przesluchac .Niestety Polska to kraj bezprawia i kazdy kto ma uklady moze robic co chce

1

@korn234 pewnie tak ale Ania jako moralistka powinna zniknac z przestrzeni publicznej

0

Onet w swoim felietonie napisal,ze Ania wielokrotnie kontaktowala sie w sprawie dyplomu dla lewego a jedna z wykladowczyn szkoly wrecz zeznala w Prokuraturze ,ze Lewandowski kupil dyplom

0

@ziomal88 zobaczysz co ten doktor w sezonie zrobi

0

nastepny doktor-meczy zebami sie nie wygrywa

1

@Lucyfffer Poziom pilkarski tych mistrzostw jest najslabszy ze wszystkich do tej pory rozegranych.Jedynie Hiszpanie ratuja umiejetnosciami te slabe spektakle

0

Flick ma tam najwiecej do powiedzenia.laporta go nie chce bo traci kase.Drugim co bedzie mu narzucal co ma robic to jest agent jego i lewego Zavhavi

1

@FCBarcaOfficial pozbyc sie lewego -za wysoki kontrakt i stary-proste

0

Laporta sie pozbywa legend a bierze sam szrot

0

@swiergol2 wtedy jak dawali mu ten kontrakt to wiele klubow go chcialo a przyszedl kopacz lewy i sie skonczyl

1

Nie wiem dlaczego Barcelona ciagle robi mu pod gorke

0

@AlvaroHanso tez tak uwazam ale na Laporte trzeba brac poprawke

0

Pinokio i bajkopisarz

2

@koksik2700 Wegry to panstwo bandyckie niszczece ludzi z dyktatorem u wladzy.Jakim trzeba byc ograniczonym zeby tego nie widziec

0

Gundogan dreptacz zmieniony Niemcy graja duzo szybiej

1

@Kyonego ale lewy wyplakal zeby dali mu strzelac drugi raz.Natomiast za pierwszym razem mimo ze patrzyl na bramkarza ztrzymal sie przed strzalem to jeszcze uderzyl tam gdzie bramkarz sie rzucil -to jest sztuka

1

strzelal normalnie a nie pokracznie dwa razy zatrzymujac sie przed strzalem

4

i bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?