korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@addept jak ty ocene wystawiasz ze ktos bramke strzeli w meczu zdecydowanie i pewnie wygranym to ci wspolczuje.Jeszcze na dodatek bramke ,ktora mial strzelic zostala wypracowana przez kolegow.Lewy przy tak grajacych zawodnikach nic nie ma do powiedzenia
7
lewy do ich gry sie nie nadaje na 12 ostanich bramek strzelil jedna.Patrzy sie tylko jakie oni akcje robia i wpada we flustracje a na koncu juz tylko stal i sie im przygladal a jak dwie mu wylozyli to z tej flustracji marnuje sytuacje.Tam za niego powinien grac zawodnik o podobnym poziomie techniki uzytkowej ,ktory rozumie gre Barcelonska
0
@novy1899 za to ,ze stary lewy gra i bierze najwiecej kasy to jestes zadowolony
0
lewy zadowolony bo bedzie gral do 40 a Ania bedzie szalala po salonach Barcelonskich bo Zahavi z Flickiem beda tego pilnowac,Gundogan stal sie tego ofiara
5
wszyscy o lewym wiedza ,ze jest egoista tylko nie jego fanatycy.Natomiast prawda jest to ,ze strzela nieznaczacym druzyna po dwie bramki
1
Modric 39 lat biega ,strzela i robi cala gre natomiast gwiazda lewy stoi , macha lapami on juz po mistrzostwach swiata powinien skonczyc gre w reprezentacj.Tam trzeba budowac zespol i grac bez niego ale Probierz musi miec jaja
0
lewy nic nie wnosi do gry jedynie szybko lapie pilke do karnego a te jego podania tragedia
1
@Sebolinho przypadkowa jak zwykle
1
przeciez ten komentator to bez Lewandowskiego zyc nie moze .Wszecie go widzi i ciagle go wymienia po co on to robi
0
Dodaj im jeszcze treningow oraz jak beda tak w lidze eksplatowani duza iloscia meczy i treningow w tak mlodym wieku to pol druzyny wykonczysz.Pedri lapie je co chwile Fati Araujo,Gavi to przyklady glupoty trenerow a jak Yamal przestanie grac to dla duzyny bedzie dramat
0
Olmo ,Pedri i Yamal zalatwili mecz a reszta meczarnia
1
Najbardziej obciaza finansowo ten klub lewy a na drugi rok trzeba mu dolozyc
0
nikt normalny i znaczacy po takim zachowaniu Laporty do tego nieprzewidywalnego klubu nie przyjadzie.Zreszta oni jedynie sa zdolni do sciagania odpadow albo starcow
0
@Rhaan bedziesz plakal
0
Barcelona powinna juz 3 lata temu budowac druzyne o zawodnikow przede wszystkim Barcelony i z innych druzyn Hiszpanskich.Hiszpania to Barcelona a Barcelona to Hiszpania.Maja podobny styl grania co pokazaly mistrzostwa Europy.Natomiast sciaganie za gruba kase zawodnikow innej nacji mia sie z celem.Lewy ,Gundogan ,DeJong zarabiaja duza kase i nic z tego zespol nie ma a jedynie klopoty finansowe a wynikow zadnych-wrecz sie uwsteczniaja.Barcelona ma chyba wlodarzy ktorzy bardzej dbaja o siebie a nie o druzyne
0
@xavi890 a xavi chcial sie go pozbyc i dlatego wylecial .Zahavi zaltwil kreta Flicka zeby lewy dobrze sie czul i gral
0
wszyscy sie martwia w tym klubie o kase ,zwalniaja zawodnikow innych nie moga zarejestrowac a stary lewy po podwyzkach zadowolony
1
tam jak lewy przyszedl za taka kase z opcja podwyzek za kazdy rok to wszystko sie sypie. Budowac zespol na tak wiekowym zawodniku to jakas paranoja.Teraz Flick zwalnia Gundogana ,zeby duza czesc jego pensji przejal lewy.Zahavi ich agent wie co robi
0
Zahavi agent lewego i Flicka zamieszal wpychajac trenera do Barcelony.Flick dal zielone swiatlo na oddanie Gundogana a raczej chodzi o jego kontrakt roczny ponad 20 milionow,ktory pozwoli na rejestracje innych zawodnikow i oplacenie chociaz w czesci z 30 baniek dla lewego.Zahavi to taki cwaniak ze zarabia na swoich zawodnikach oraz ich chroni i dlatego wepchnal swojego trenera Flicka a zespol to jest drugorzedna sprawa .Tylko dlaczego Laporta na to sie zgodzil -zastanawiajace jest rowniez to ,ze jak Xavi zmienial w meczach pod koniec sezonu lewego na lawe Laporta po oficjalnym zapewnieniu iz zostaje na nastepny sezon nieoczekiwanie go wywalil
0
lapcio jak zawsze interesuje sie odpadami z innych klubow a po roku trzeba sie ich pozbywac
0
@Tigana spieprzaj dziadu
0
tak slabo grajacej Barcelony to za Xaviego nie widzialem .Mieli bramke na dwa do zera i byloby po meczu.Jamal tez nie gra przypadek raczej brak koncepcji gry przez trenera
1
@Sysia11 od kiedy lewego sciagneli za potezna kase Barcelona jedynie doluje
0
@WiernyKibic111 a wczesniej lewy z ktorym cofamy sie w rozwoju a bedzie jeszcze gorzej
0
sprawa byla prosta odsunac- pozbyc sie trzech zawodnikow Lewego i Gundogana ze wzgledu na wiek i corasz gorsza ich postawe na boisku oraz De Jonga -ciagle kontuzje i wysokie zarobki i nie byloby problemow
3
@Ronad10 ogladasz Real raz na dwa lata
10
Real idzie do przodu a Barcelona z lewym sie cofa od dwoch lat
2
@DonJuanMarquez a jakie wyniki ma druzyna zadne- w Realu zaden pilkarz nie ma takich statystyk bramkowych i wszystko wygrywaja a dlaczego bo gra i biega caly zespol a lewy stoi czeka i macha lapami.Zawsze w meczu ze sredniakami druzyna go znajdzie lub zablakana pilka i wtedy trafia a na jego gre nie idzie patrzec nawet zawodnicy w zespole nie chca z nim wystepowac
0
@Rupert_Haubica masz chyba zdjeciami caly pokoj wytapetowany bo rozsadku zero
1
@BISHBASHBOSH nie rozmieszaj mnie