0

Szczesny bedzie zadowolony 4 liga czeka

1

@michalgajdek jako kibic Barcelony mnie Polak rodak nie obchodzi tylko obiektywizm

1

czekalem na krytyke ferrana przeciez to potencjalny konkurent lewego i trzeba go obuchem.Dobrze,zePena wiecej nie wpuscil bo bylaby jazda na Szczesnego

1

Widze,ze Ferran i Pena najbardziej znienawidzeni zawodnicy -prawdziwi kibice Barcelony

0

@4Fabregas4 masz racje .Nasi komentatorzy tez byli z tego faktu niezadowoleni.Rowniez Pena ich zalamuje

0

widac,ze zespol fizycznie jest zajechany

0

Lewy zawsze powinien wchodzic w drugiej polowie na podmeczonego przeciwnika.Ostatnie trzy mecze ligowe gral slabo

1

a ktos mial jakies watpliwosci.Pena dobrze broni a bramkarz musi miec poparcie trenera bo to daje mu pewnosci

0

@Ris93PL Szczesny bedzie w pucharach Hiszpanii gral na etapie wstepnym z 5 i 4 liga a potem znowu lawa

0

@Cule6173737377171 czlowieku o czym ty piszesz.Pociesz sie ,ze Szczesny dlugo nie zagra

1

@OldMc84 tak sadze

0

@Marusek nie mial szans przy zadnej bramce i musisz sie pogodzic z tym ,ze Szczesny moze jedynie zagra w pucharach Hiszpanii.Lewy tez mial bramke w koncowce moze o tym cos napiszesz

3

nie mozna caly sezon grac jak z poczatku sezonu czyli wysoko na polowie przeciwnika.Kryzys musial przyjsc .Zawodnicy nie maja takiej swierzosci jak na poczatku,Moze byc jeszcze gorzej bo sezon dlugi .Flick swoja wizja ich zora a sa to mlode organizmy kontuzje itd.

0

@JoeSatriani czlowieku przenies sie na siatkowke

0

@gumaz sami patrioci -pewnie wszyscy chodza na marsz 11 listopada

0

przyczyna takiej gry to utrata motoryki i ubytku sily.Ostatnie mecze to potwierdzaja.Na poczatku sezonu zespol mlody gral wysoko i wszystkich zajezdzal a teraz pary coraz mniej mnoza sie indywidualne bledy.Nie wykluczone ,ze bedzie coraz gorzej z obawa licznych kontuzji mlodych zawodnikow.Flick na sile wyniku nie zrobisz a mozesz duzo stracic

1

juz ich wykonczyles a do tego czolowka gra mecze pucharowe oraz z reprezentacja-czarno to widze

2

lewy to nie pilkarz tylko snajper bo jak mu nie wyloza pilki lub nie bedzie mial fury szczescia jak wczoraj przy przepchnieciu pilki-bo kiwac nie potrafi- to nic nie zrobi

0

@MagdJanko sam sie przewrocil

1

@Kyonego Lewy znowu farciarz a wogole gral-- caly mecz przestal i same straty

3

Barcelona z meczu na mecz fizycznie zaczyna siadac .Mecz szczesliwie zremisowany.

0

@MagdJanko za falu bez pilki -odepchniecie lokciem

0

@addept tak jest.

1

Karny dla Celty i czerwona kartka dla Barcelony.Nie ma Yamala nie ma sytuacji .Dobrze ,ze Raphinha jest w gazie i potrafi wykorzystac sytuacje

2

Tytul tendencyjny czyli maslacy tylek lewemu -nie ma jego swiat sie wali.Na ostatnie 18/19 meczy reprezentacji lewy strzelil 3 bramki z 28 strzelonych przez reprezentacje wiec wklad mial slaby we wyniki meczow

0

to ze Yamal wypad to wiemy ale lewy wypad na gre z reprezentacja i bylo pewne ,ze wroci .Juz drugi raz tak robi

0

@Allblacks86 nie trafili bo sie dobrze przed strzalem ustawial

1

Real mogl jeszcze strzelic 4 Pena dobrze bronil

1

@addept on nie zdobywa tylko dobija

1

@Drogba1chory jestes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?