korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczesny bedzie zadowolony 4 liga czeka
1
@michalgajdek jako kibic Barcelony mnie Polak rodak nie obchodzi tylko obiektywizm
1
czekalem na krytyke ferrana przeciez to potencjalny konkurent lewego i trzeba go obuchem.Dobrze,zePena wiecej nie wpuscil bo bylaby jazda na Szczesnego
1
Widze,ze Ferran i Pena najbardziej znienawidzeni zawodnicy -prawdziwi kibice Barcelony
0
@4Fabregas4 masz racje .Nasi komentatorzy tez byli z tego faktu niezadowoleni.Rowniez Pena ich zalamuje
0
widac,ze zespol fizycznie jest zajechany
0
Lewy zawsze powinien wchodzic w drugiej polowie na podmeczonego przeciwnika.Ostatnie trzy mecze ligowe gral slabo
1
a ktos mial jakies watpliwosci.Pena dobrze broni a bramkarz musi miec poparcie trenera bo to daje mu pewnosci
0
@Ris93PL Szczesny bedzie w pucharach Hiszpanii gral na etapie wstepnym z 5 i 4 liga a potem znowu lawa
0
@Cule6173737377171 czlowieku o czym ty piszesz.Pociesz sie ,ze Szczesny dlugo nie zagra
1
@OldMc84 tak sadze
0
@Marusek nie mial szans przy zadnej bramce i musisz sie pogodzic z tym ,ze Szczesny moze jedynie zagra w pucharach Hiszpanii.Lewy tez mial bramke w koncowce moze o tym cos napiszesz
3
nie mozna caly sezon grac jak z poczatku sezonu czyli wysoko na polowie przeciwnika.Kryzys musial przyjsc .Zawodnicy nie maja takiej swierzosci jak na poczatku,Moze byc jeszcze gorzej bo sezon dlugi .Flick swoja wizja ich zora a sa to mlode organizmy kontuzje itd.
0
@JoeSatriani czlowieku przenies sie na siatkowke
0
@gumaz sami patrioci -pewnie wszyscy chodza na marsz 11 listopada
0
przyczyna takiej gry to utrata motoryki i ubytku sily.Ostatnie mecze to potwierdzaja.Na poczatku sezonu zespol mlody gral wysoko i wszystkich zajezdzal a teraz pary coraz mniej mnoza sie indywidualne bledy.Nie wykluczone ,ze bedzie coraz gorzej z obawa licznych kontuzji mlodych zawodnikow.Flick na sile wyniku nie zrobisz a mozesz duzo stracic
1
juz ich wykonczyles a do tego czolowka gra mecze pucharowe oraz z reprezentacja-czarno to widze
2
lewy to nie pilkarz tylko snajper bo jak mu nie wyloza pilki lub nie bedzie mial fury szczescia jak wczoraj przy przepchnieciu pilki-bo kiwac nie potrafi- to nic nie zrobi
0
@MagdJanko sam sie przewrocil
1
@Kyonego Lewy znowu farciarz a wogole gral-- caly mecz przestal i same straty
3
Barcelona z meczu na mecz fizycznie zaczyna siadac .Mecz szczesliwie zremisowany.
0
@MagdJanko za falu bez pilki -odepchniecie lokciem
0
@addept tak jest.
1
Karny dla Celty i czerwona kartka dla Barcelony.Nie ma Yamala nie ma sytuacji .Dobrze ,ze Raphinha jest w gazie i potrafi wykorzystac sytuacje
2
Tytul tendencyjny czyli maslacy tylek lewemu -nie ma jego swiat sie wali.Na ostatnie 18/19 meczy reprezentacji lewy strzelil 3 bramki z 28 strzelonych przez reprezentacje wiec wklad mial slaby we wyniki meczow
0
to ze Yamal wypad to wiemy ale lewy wypad na gre z reprezentacja i bylo pewne ,ze wroci .Juz drugi raz tak robi
0
@Allblacks86 nie trafili bo sie dobrze przed strzalem ustawial
1
Real mogl jeszcze strzelic 4 Pena dobrze bronil
1
@addept on nie zdobywa tylko dobija
1
@Drogba1chory jestes