korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CaseFarmall o to chodzi ,ze lewy robi to co Ania chce a ona lubi tance i Barcelone
0
Nico pewnie bedzie zarabial polowe tego co lewy -glupkow szukaja
0
Laporta z agentem Lewego nikogo nie chca bo maja jego i ma dokrac swoj kontrakt oraz podpisac nowy
0
@Lucyfffer a jaki Polak ma slowianskie korzenie -wszyscy przez ostatnie 200-300 lat sa pomieszani a najwiecej z korzeniami zydowskimi.Niech posprawdzaja swoje pochodzenie to przestana kwiczec na innych
1
jeszcze lewy i Gundogan za rok i bedzie sprawiedliwie
0
@Bzyku17 ale duza czesc tej kwoty by wpadla do kieszeni konczacego sie lewego
0
nie wiedzialem,ze to strona lewego
1
@Kuchar lewy sie przd strzalem zatrzymal za pierwszym razem i w powtorce.Zreszta ten karny w jego wykonaniu wygladal fatalnie
0
panie piszacy obejrzyj powtorki i zobacz czy lewy przed strzalem sie nie zatrzymywal
2
Lewy to jest tragedia a nie zawodnik.Wiecej aktorsta niz grania a do tego szczesciarz.Przed karnym pajacowal i sie zatrzymal -powtorki nie powinno byc.Powinien odejsc bo sie kompromituje i coraz wiecej kibicow z niego ma ubaw
1
Jak bedzie lewy to nikt przy nim nie rozwinie -szkoda chlopaka
0
Najgorsze wejscie lewego -gra sie zmienila ,utrata dwoch bramek a mogli jeszcze stracic trzy
1
Zahavi kumpel Laporty.Agent Lewego i Flicka.Zahavi za kazdy rok grania lewego w Barcelonie ma placone.Flick bedzie tego pilnowal czyli nastepny rok Barcelona bedzie znowu dolowac i dalej sie zwijac bo lewy musi grac
0
niech odejdzie lewy to zluzuje znaczaca kwote
1
z odejciem na drugi miejscu dalbym lewego za De Jongoa- a ogolnie tak kibice Barcelony sa rozsadniejsi od Polakow Barcelonskich
0
Dal optymizm a ten mecz potwierdzil,ze trzeba budowac zespol w oparciu na mlodych kreatywnych zawodnikach.Gra mogla sie podobac zreszta prasa swiatowa tez chwali Polski zespol ,ze grali otwarta gre.
2
nie ma lewego inna gra .Dawno tak dobrze grajacego zespolu Polskiego nie widzialem.Nie tylko obrona i lufa na jednego ale kreatywnoac, gra bokami sytuacje i strzly na bramke.Budowac nowy zespol bo mamy kim
0
Niech wezmie ciezarowcow a Pedriego,Vamala i im podobnych wywali wtedy bedzie zadowolony
0
Niemiec rozwali zespol
0
@kigani klamac to pol biedy ale oni codziennie kradli jak rzadzili
0
Laporta nie lubi starych graczy tego klubu wszystkich wykancza
1
on powinien byc wczesniej za lewego i za mniejsza kase
0
gral o polowe meczy w lidze i o polowe mniej strzelil niz lewy a i w LM 3 razy trafil .
0
@jimmyltd 10-ciu
0
@adrian5115 Unia nie pomoze bo Polska po wyjsciu z Unii bedzie jak Bialorus podnozkiem Rosji
0
@Prorokk a gdzie indziej innej alternatywy nie ma .Brytole chca wrocic a inne kraje czekaja w kolejce a Polska bedzie sama
1
Pewnie spotkal sie z Morawieckim
0
dreptania ciag dalszy w Barcelonie oraz ukladziki -bedzie coraz gorzej
0
Mysle ,ze nie zagra dluzej naderwanie miesnia to paskudna kontuzja.Natomiast wczesniesze rozpoczecie treningow lub grania moze skonczyc sie przerwa bardzo dluga
3
@Prorokk Przeciez Braun i jego koledzy beda w Europarlam.wspolpracowac z partiami faszystowskimi i za rubelki probowac rozbijac Unie i to jest pewne.Jak Braun ktory powinien sie leczyc