1

@CaseFarmall o to chodzi ,ze lewy robi to co Ania chce a ona lubi tance i Barcelone

0

Nico pewnie bedzie zarabial polowe tego co lewy -glupkow szukaja

0

Laporta z agentem Lewego nikogo nie chca bo maja jego i ma dokrac swoj kontrakt oraz podpisac nowy

0

@Lucyfffer a jaki Polak ma slowianskie korzenie -wszyscy przez ostatnie 200-300 lat sa pomieszani a najwiecej z korzeniami zydowskimi.Niech posprawdzaja swoje pochodzenie to przestana kwiczec na innych

1

jeszcze lewy i Gundogan za rok i bedzie sprawiedliwie

0

@Bzyku17 ale duza czesc tej kwoty by wpadla do kieszeni konczacego sie lewego

0

nie wiedzialem,ze to strona lewego

1

@Kuchar lewy sie przd strzalem zatrzymal za pierwszym razem i w powtorce.Zreszta ten karny w jego wykonaniu wygladal fatalnie

0

panie piszacy obejrzyj powtorki i zobacz czy lewy przed strzalem sie nie zatrzymywal

2

Lewy to jest tragedia a nie zawodnik.Wiecej aktorsta niz grania a do tego szczesciarz.Przed karnym pajacowal i sie zatrzymal -powtorki nie powinno byc.Powinien odejsc bo sie kompromituje i coraz wiecej kibicow z niego ma ubaw

1

Jak bedzie lewy to nikt przy nim nie rozwinie -szkoda chlopaka

0

Najgorsze wejscie lewego -gra sie zmienila ,utrata dwoch bramek a mogli jeszcze stracic trzy

1

Zahavi kumpel Laporty.Agent Lewego i Flicka.Zahavi za kazdy rok grania lewego w Barcelonie ma placone.Flick bedzie tego pilnowal czyli nastepny rok Barcelona bedzie znowu dolowac i dalej sie zwijac bo lewy musi grac

0

niech odejdzie lewy to zluzuje znaczaca kwote

1

z odejciem na drugi miejscu dalbym lewego za De Jongoa- a ogolnie tak kibice Barcelony sa rozsadniejsi od Polakow Barcelonskich

0

Dal optymizm a ten mecz potwierdzil,ze trzeba budowac zespol w oparciu na mlodych kreatywnych zawodnikach.Gra mogla sie podobac zreszta prasa swiatowa tez chwali Polski zespol ,ze grali otwarta gre.

2

nie ma lewego inna gra .Dawno tak dobrze grajacego zespolu Polskiego nie widzialem.Nie tylko obrona i lufa na jednego ale kreatywnoac, gra bokami sytuacje i strzly na bramke.Budowac nowy zespol bo mamy kim

0

Niech wezmie ciezarowcow a Pedriego,Vamala i im podobnych wywali wtedy bedzie zadowolony

0

Niemiec rozwali zespol

0

@kigani klamac to pol biedy ale oni codziennie kradli jak rzadzili

0

Laporta nie lubi starych graczy tego klubu wszystkich wykancza

1

on powinien byc wczesniej za lewego i za mniejsza kase

0

gral o polowe meczy w lidze i o polowe mniej strzelil niz lewy a i w LM 3 razy trafil .

0

@jimmyltd 10-ciu

0

@adrian5115 Unia nie pomoze bo Polska po wyjsciu z Unii bedzie jak Bialorus podnozkiem Rosji

0

@Prorokk a gdzie indziej innej alternatywy nie ma .Brytole chca wrocic a inne kraje czekaja w kolejce a Polska bedzie sama

1

Pewnie spotkal sie z Morawieckim

0

dreptania ciag dalszy w Barcelonie oraz ukladziki -bedzie coraz gorzej

0

Mysle ,ze nie zagra dluzej naderwanie miesnia to paskudna kontuzja.Natomiast wczesniesze rozpoczecie treningow lub grania moze skonczyc sie przerwa bardzo dluga

3

@Prorokk Przeciez Braun i jego koledzy beda w Europarlam.wspolpracowac z partiami faszystowskimi i za rubelki probowac rozbijac Unie i to jest pewne.Jak Braun ktory powinien sie leczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?