korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
10 bramek jak na druga linie to kosmos a zarabia 10 razy mniej od lewego a jeszcze 15 lat grania
0
@paulbruno lewy stary -czas na odejscie a daja mu kase niebotyczna jak na warunki w Hiszpanii ,Gundogan coraz wiecej czlapie i bedzie coraz bardziej nieuzyteczny.Mlody Roque -wydatek 40 baniek i nic nie gral.Natomiast jak sciagna za DeJonga drugiego dreptacza Kimmicha skompromitowal sie w meczu z Realem i nie tylko to na drugi sezon bedzie srodek tabeli.Niewadomym jest jeszcze czy z braku kasy/wydatki na lewego i Gundogana/ Barcelona moze stracic mlodych zawodnikow .Paryz juz rece zaciera bo za darmo nikt nie bedzie gral nie te czasy kontuzja slaba forma i juz takich pieniedzy nigdzie nie zarobia a zyc trzeba-kazdy normalny to wie
0
@Adddi i srodek tabeli
3
Laporta i Deco narobili bledow transferowych i szukaja kozla ofiarnego-cwaniacy wysokiej klasy
1
po przyjsciu lewego zaczal sie upadek druzyny
0
@Kyonego Vitor dostal pare razy po 15 minut strzelil 2 bramki lewy jak wchodzil pare razy z lawki na druge polowy gral po ponad pol godziny zadna bramka.Nie ma zawodnika na swiecie jak nie gra calych meczy lub wieksza ilosc zeby nie mial dola .Poprostu kupili mlodego czlowieka za gruba kase i go zaszczuli go przez Zahaviego ,ktory Laporte wladowal z kontraktem lewego i musza sie z nim bujac jeszcze dwa lata za bardzo gruba kase.Tak nikt na swiecie nie robi.Natomiast przypomne ci ,ze lewy w wszelkich statystykach jest krolem zmarnowanych okazji w Europie
1
@MOLESTA zeby grac na tym poziomie to musi grac regilarnie a nie po 15 minut i tak strzelil 2 bramki a o ile pamietam lewy 4 razy wchodzil z lawy i to wiecej niz po pol godziny i zero bramek
7
Laporta,Zahavi i Lewy doprowadza ta druzyne to samozaglady
0
przeciez Laporta nic nie zrobi bo Zahavi z jakiegos dziwnego powodu robi z Laporta co chce
0
@Przemo1 Barcelona nic z nimi nie zdobyla w tym sezonie -czyli czarna .......
0
@AnalnaGrawitacja pieniadze ma zrabiac a Barcelona mu tego nie zapewni -nastepna kontuzja i po miosci
1
Xavi mowi bo Paryz go chce zabrac i to jest nie wykluczone .Zreszta Paryz juz sie wypowiadal ,ze bedzie tworzyl najmlodsza druzyne .Pedri Araujo i Gavi w grze. Barcelona nie ma kasy bo woli lewego i tak sie skonczy
1
lepiej wydac kase na lewego a reszte sprzedac
1
Barcelona spada na psy i bedzie coraz gorzej
0
jak starzy lewy i Gundogan bioracy duza kase nie odejda to nikogo znaczacego nie dostaniecie chyba ,ze Barcelona bedzie taka glupia i sprzeda Yamala,Araujo,Pedriego lub Gaviego co z drugiej strony jest mozliwe bo za pol ceny sami nie beda grali
0
Paryz ma takich samych biegaczy w drugiej linii jak Barcelona i jak wezma jeszcze Kimmicha to Gundoganem ze swoja szybkoscia zabiegaja wszystkich
0
@kejdzi niech on odejdzie z tego klubu bo druzyna przy nim zwija a zawodnicy sie uwsteczniaja a na dodatek finansowo klub wykonczy
0
@Wojtas823 kibol stadionowy nic nie wiedzacy co sie dzieje w Polsce i na swiecie
1
@Rhaan tyle ,ze reprezentacja Brazylii zawsze z grupy wychodzi na mistrzostwach swiata ,gra pilke otwarta ladna dla oka z przewaga w polu a Polakow ogladac to kara-obrona kontra i wiele strat pilek
0
tam jest jak w rzadach pisu -same klamstwa ,wszystko dobrze,pieknie a kasy nie ma a zespol sie wali
7
Mnie Lewandowski nie interesuje .Dla mie wazne jest to ze Barcelona nie zobedzie zadnego trofeum .To jest forum o Barcelonie a nie o Lewandowskim.
2
Nawet Messi by sie zalamal jakby gral pare meczy po 15 minut a mimo Roque dwie bramki strzelil .Natomiast nie widzialem a byly takie sytuacje ,ze lewy wchodzac jako rezerwowy dwa trzy razy po pol godziny to na boisku nie zaistnial
0
Laporta i Xavi to tacy populisci i co powiedza to klamia
1
Zespol ze starymi zawodnikami sie rozwija nawet mistrza Katalonii nie maja a Girona w dwu meczu strzelila im 8 bramek .Wszystkich starych trzeba sie pozbyc ze wzgledow finansowych i sportowych
0
nie pamietam sezonu kiedy Barcelona nic nie zdobyla a jego bramki jedynie daja zwyciestwa w meczach nie majace znaczenia.Zreszta w ostatnich 8 meczach nie liczac ostatniego zdobyl jedna bramke .Ten zawodnik hamuje rozwoj druzyny graja toporna pilke na wrzutki jak 20 lat temu
1
i co te bramki dla druzyny daly nic jedynie lewy kosztem kolegow poprawil sobie statystyki a Barcelona coraz bardziej doluje
0
nastepny co Barcelona bedzie dolowac
0
@cules100pro i w roku zdobycia mistrzostwa kompromitacja w LM i nie bredz to jest Barcelona a nie druzyna dla emerytow poprawiejacych sobie samopoczucie
0
@KrychaFCB nie istnial zreszta wiekszosci meczy mial najnizsze noty.Natomiast jego wypociny uwielbiaja jego fani
0
co ten Kimmich takiego potrafi