korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chca premie bo malo zarabiaja -proste i jak tak dalej pojdzie to tylko glupi moze myslec ,ze mlodzi perspektywiczni zawodnicy zostana w tym klubie tym bardziej ,ze kazdy klub europejski ich wezmie
1
niech on juz odejdzie a nie goni bo jest graczem,przez ktorego Barcelona stracila swoja wartosc i styl grania a wszyscy sie dziwia skad ten dolek a bedzie jeszcze gorzej
0
@rutek71 nie porownuje kto gdzie gra i ile ma lat i jeszcze raz twierdze trzymac 36 letniego zawodnika za taka kase to jest idiotyzm.Tymi pieniedzmi mozna spokojne zatrzymac Araujo ,Pedriego i innych mlodych bo wiecznie za czapke geuszek jak na realia pilkarskie nie bada grali w tym klubie-cudow nie ma.
2
Barcelona zawiesila sie na starym Lewandowskim i podstarzalym Gundoganie ,ktorym placi gruba kase i za pol roku sie skoncza a walcza o kase z De Jongiem.Natomiast maja z tylu mlodziez ,ktorej jak nie podniosa zarobkow to sie rozjada albowiem wiecznie za grosze nikt nie bedzie gral.Tym bardziej ze z Lewym Barcelona nie ma szans na osiaganie znaczacych wynikow.Gundogan rowniez z powaznym przciwnikiem nie wytrzymuje intensywnosci i tempa gry i od nowego sezony bedzie jeszcze wiekszy problem.Przyjdzie nowy trener to co lewemu wlozy motor w tylek -mlodym zaplaci kase nie-zarzad sam sobie gotuje ten los
0
@suszini lepiej ogladaj jazde na wrotkach
0
Barcelona w pierwszej polowie prowadzila gre strzelili jedna bramke mieli zdecydowana przewage stworzyli piekna akcje i wylozyli idealna sytuacje bramkowa dla lewego a on to zmarnowal.Po chwili zostali skarceni i stracili bramke .Byl to moment zwrotny.Grenada jakby dostala do szatni druga bramke to by sie nie podniosla .Trzeba pisac lewy zawalil ten mecz.Tak sami trzeba pisac ,ze pozniej obroncy zawalili w prostych sytuacjach ale to bylo konsekwencja nerwowej gry ,ktora zaserwowali sobie sami zawodnicy nie strzelajac drugiej bramki
0
@brd42 a kto nie strzelil De Jong -wszyscy widzieli tylko nie ty -zawalil mecz i tyle
1
@Kyonego czytaj co pisze mial sytuacje na dwa zero i to przed przerwa i byloby po meczu.Wynik by ustawil mecz .Po niestrzeleniu bramki przez lewego Grenada za chwile wyrownala i sie zaczelo Nie zaklinaj rzeczywistosci lewy zawalil i tyle
2
Lewy zawalil im mecz mial bramke do szatni na dwa do zera i po ptakach -reszta nie ma znaczenia bo mecz by sie inaczej ulozyl i jeszcze wiecej by ich powiezli
2
a co tu Xavi winien jak setek sie nie strzela i nie jest jeden taki mecz
0
@Qaz123 nie wincie Xaviego jak sie setek nie strzela to tak jest ,lewy juz 15 zmarnowal bramkowych sytuacji -tak przedstawiaja to statystyki
0
@Kyonego w pilce zawsze jest zasada strzelaj w ten rog skad pilka przychodzi a z trzech metrow mial po dlugim uderzyc i tyle a nie w obronce - nie ma wytlumaczenia.Takie niestrzelone bramki zawsze sie mszcza
0
@Filipppe Uzda Bialosliwie
0
lewy dzisiaj dwie strzeli i wszystkie fora ,gazety i telewizje -oszaleja
0
z Grenada to i LKS wygra
0
@koksik2700 o czym ty czlowieku wogole piszesz -obecnie trawa wojna i jak kacapy zajma Ukraine do maja w przyszlosci droge wolna do Europy a na poczatku jest Polska i te Twoje wypociny przeszlosciowe nie maja znaczenia-zostaw do historykom
0
@Tibu glupszego wpisu nie czytalem .Rozroznij kibicowanie Barcelonie a nie lewemu i nikt mu nie zaluje kasy bo i po co.
0
niech ten starzec odejdzie bo na jego gre nie idzie patrzec-oczy bola .Natomiast niezaleznie kto komentuje to taka wazelina jedzie od nich jakby lewy im po meczu wypate dawal
0
@Magicc89PL kibel to jest z lewym i najwieksza pensje to ma wlasnie on .Dopuki doputy lewy nie opusci tego klubu to druzyna nie zmieni stylu gry i bedzie jeszcze gorzej
1
szkoda slow -najlepiej niech z Ania zatanczy na srodku boiska na otwarcie
1
ostatnie mecze dal wiecej niz lewy
0
sprzedali za lewego kilku pilkarzy i jeszcze mu doplacili do konraktu duzo kasy.Jeszcze trzeba mu dwa lata odpalac po ponad 30 baniek za rok ,Barcelona cofa sie w rozwoju i ekonomicznie jaki to mialo sens
0
@michal26 przeciez na projekcie PCK zrobili o oszukali Polskie kliki pisowskie i koscielne tam trzeba zrobic audyt i rozpoczynac wszystko na nowo.Na PCK nie ma kasy bo pisiory mieli ja jedynie na papierze i jak cos sie pisze to trzeba wiedziec
0
@Murazor na tym poziomie sa bankrutem w stosunku do tego co byli pare lat temu -druzyna ledwo finansowo zipiaca a na koncu dobil ich lewy
1
nastepny co chce przyjsc za pare groszy do klubu bankruta i dokonczy dzielo zniszczenia tej druzyny
0
wygnali go z reprezentacji Niemiec ,prowadzac ich prawie wszystko przegrywal .Mistrzostwa swiata kompromitacja a podczas przygotowan do mistrzostw Europy prawie same porazki -ma tu trafic to bylaby paranoja
0
@jacobFCB pilnujesz interes kosciola a nie Polakow panie Mentzen
2
To bedzie trener z lewym niszczyl ta druzyne
0
Starego lewego co najwiecej zarabia zostawic a wszystkich zwolnic
2
@Rupert_Haubica tak ogarnia ,ze czerwona juz dostal za walenie po glowie a lewy to tak marny zawodnik ,ze tylko tym kurczakom przeszkadza