0

Lewy ma tez inne zaslugi dla Barcelony dwa razy przegral po czworce

0

jak sie ma napastnikow ruchliwych szybkich kreatywnych co robia rozniece to tak jest.Barcelona w przyszlym sezonie bedzie zmuszona budowac nowy zespol .Druzyna jest slaba przewidywalna a granie jedynie wrzutkami na lewego nic nie daje

0

@johny11 oczym ty pisze jakie jednostki treningowe wzial go na lawe to przy 15 minutach zadne jednostki treningowe nie wchodza w gre.Natomiast ma sie wzmacnaiac psychicznie ,ze jest w zespole i z nim gra

0

@johny11a ile kosztowal 2 zl i zeby 15 minut grania mu nie dac bez jaj

0

@zygzakmaklini lewy nic nie zagral zmarnowal 2 sytuacje ta trzecia juz musial a reszte meczu nie istnial

3

Po co oni Roque teraz sciagneli zeby trzymac na lawie caly mecz bo jasnie pan Lewandowski musi grac od dechy do dechy.Bedzie z nim jak z Fatim nie strzeli raz drugi potem dolek i dyskusja po co go kupili

1

Komentarz usunięty

4

@hayek glupszego wpisu nie czytalem -doucz sie

0

kupili z Brazyli za duza kase a pod nosem moze maja lepszego zawodnika.Tam sa specjalisci ale chyba dla wlasnych interesow

5

lewy zawsze powinien wchodzic z lawy na zmeczonego przeciwnika to mu na dobre wyjdzie

0

z ta 2 linia beda mieli problemy

0

dziennikarze i teraz wiecie dlaczego lewy traci sympatie bo uwazacie kibicow za idiotow i wypisujecie ciagle bzdury na jego temat

0

w ostatnich meczach jest lepszy od lewego gracza za 30 baniek rocznie

0

koszulki nie graja

0

Obecny poziom pilki jest obecnie kiepski -pilka staje sie silowa atletyczna ,brak pilkarzy wybitnych i jest z tym coraz gorzej

2

byl dwa razy widoczny jak go pchneli w polu karnym i jak strzelal karnego .Slaby wystep bieganie jednostajne bezproduktywne z meczu na mecz jest coraz gorszy

0

teraz lewy powinien odejsc a wiaze sie to z oszczedzeniem duzo kasy-czy lewy gra czy nie gra nie ma takiego znaczenia,chociaz zabiera niepotrzebnie miejsce w skladzie

7

jakby Ferran gral tyle minut co lewy mialby wiecej bramek od lewego a jego gra daje wiecej dla druzyny niz drewniaka -odbijacza-dobijacza

6

jak lewy zszedl zaczely sie sytuacje tworzyc -on poprosty stoi zageszczsza srodek i gra jest utrudniona.Powinien teraz wchodzic w koncowkach meczy na zmeczonego przeciwnika i moze wtedy cos strzeli

3

Roberto najbardziej aktywny zawodnik i to juz drugi mecz

1

jednemu co sie chce to jest Roberto a Gundogan powoli staje sie kolopotem Barcelony

0

odejdzie bo Barcelona nie ma kasy

1

Pisalem wczesniej ,ze lewy zalatwi ten klub swoim korzystnym kontraktem i nie wiadomo co bedzie sie dzialo bedzie gral .

13

@nowy19pl a dlaczego nikt nie rozwazal podpisania kontraktu ze starym Lewandowskim za ktorego zaplacono 50 baniek nastepne 50 wydano na kontrakt i jeszcze wydadza na kolejne dwa lata ponad 60 i nic im z tego nie wyszlo nie maja druzyny na poziomie europejskim ani wynikow.

0

@qba oto chodzi ,ze mial bardzo dobre sytuacje bramkowe -wrecz idealne i nie potrafil strzelic.Zespol mu wypracowywal a on zawalal co pozniej w kilku meczach skutkowalo ze zamiast dobic przeciwnika tracili bramki i sie meczyli po gracz majacy wykanczac akcje zawalal

0

Panie Cwiakala jest jeszcze jedna statystyka -ilosc zmarnowanych sytuacji i chyba Lewandowski jest na pierwszym miejscu i to jest prawdziwy obraz gry lewego

1

On i Ania codziennie sie pchaja z pierdolami na fora to ludziska klikaja i coraz wiecej przybywa osob nielubiacych Ta pare przez swoja nachalnosc i pisanie glupot

5

z przyjsciem lewego Barcelona zatracila swoj styl grania a na dodatek zarabia gruba kase czym blokuje inne transfery i maja z nim problem

1

lewy zarabia co czterech obroncow i tu jest problem -beda przez napadziora wszystkich powoli sprzedawac

3

@Felipe_PL przeciez to pisiory nielegalnie przejeli telewizje 8 lat temu ,tak samo przejeli nielegalnie Sad Najwyzszy ,Trybunal Konstytucyjny ,ktory nielegalne wprowadzil nieludzka aborcje a Duda to wszystko podpisywal nie zgodnie z Konstytucja i jak skonczy jego kadencja to czeka go Trybunal Stanu a innych pisiorow to samo lub sprawy karne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?