korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Gundogan jedynie drepcze a jego przydatnosc jest ze slabymi przeciwnikami jak Barcelona ma przewage w polu .Natomiast przy duzej intensywnosci nie istnieje
0
Komentarz usunięty
0
wszystkich sprzedac zostawic lewego, Gundogana i dokupic paru po 30-stce i bedzie git
0
@Fenelon Nie bedzie koalicji bo nie maja wiekszosci do stworzenie rzadu. Jakby Pisiory i Konfederacja razem w Sejmie mieliby 231 poslow to na bank koalicje rzadowa by utworzyli -czegos nie rozumiesz
0
lepiej grac i nie ma problemu
2
i o to mu chodzi jedynie interesuja go statystyki a z reprezentacja nic nie osiagnal.Podobno nie wyleczyl sie z kontuzji.Zagral z 132 druzyna w rankingach swiatowych zeby sobie postrzelac.
0
Xavi ,medycy i caly sztab sa temu winni.Nie mozna tego mlodego czlowieka od dechy do dechy eksploatowac .Mlody organizm tego nie wytrzymal. a na dodatek mecze w reprezentacji.
0
Podobno lewy jest poobijany ,niewyleczony -czyli to byla taka sciema .Widac z tego ,ze chciwosc statystyczna jest dla niego najwazniejsza.
0
Gundogan to jest porazka ,drepcze i bedzie coraz wiecej dreptal juz wogole w grze obronnej nie bierze udzialu
0
ale sa stare gwiazdy lewy i Gundogan oni mieli przyblizyc do zdobycia LM
1
a lewego nikt nie chce
0
@suszini Real wszystko przegrywal co sie dalo w tamtym sezonie a Barcelona jak lewego nie mieli w skladzie to wszystko wygrali.Sztuka niebyloby mistrza nie zdobyc
0
@xavi890 robert mial sytuacje bramkowa ale go technicznie przerosla.Do gry nic nie wnosil jak zawsze ,tracil pilke byl zawodnikiem zbednym do chlopakow co walczyli o kazdy metr.Natomiast wolny co strzelil uswiadomil mu zeby za te fragmenty wogole sie nie bral bo w calej karierze strzelil trzy wolne a bramki ,ktore nastrzelal podobijal po podaniach kolegow
0
@Danny Gaucho Czesi mieli duzo wiecej sytuacji bramkowych od Polski .Grali pilke bardziej kreatywna .Jedynie Zalewski cos do gry wnosil a reszta naszych to kopacze .No moze Grosicki ale on juz ma swoje najlepsze lata za soba
13
lewy najgorszy na boisku jak zwykle nikogo nie kiwnal,nie zagral porzadnej pilki,przyjecia jak zwykle fatalne no i sytuacje 100 procentowa zmarnowal .
1
z Lewym Barcelona nic nie osiagnie jedynie wykanczanie mlodych napastnikow
1
smiechu warte niby za co
1
Tylko Barcelona sciaga starych zawodnikow typu Gundogan i Lewy -na lige to moze wystarczy ale na gre w Europie nie ma szans
0
@BISHBASHBOSH ja mam takie zdanie a Ty mozesz miec inne i sie naucz tego bo bedziec w zyciu mial zle
0
@BISHBASHBOSH pisior
0
strzelil to fakt ale do bramki obok Kunde byla najslabszy na boisku
0
@Zielony55 ja wiem co pisze musi odejsc chociazby za kase ktora obciaza klub a nic nie gra
1
Lewy jest starym zawodnikiem i jeszcze bruzdzi ,wczesniej z Xavim powinni go wywalic i tyle
0
lewy po strzelonej bramce zglupial i mial szczescie ,ze czerwonej nie dostal za kopniecie stylu przeciwnika
0
i z nim razem wylecisz
1
jezdziec bez glowy
1
jaja sobie robicie jaki trudny moment graja u siebie i z przecietnym przeciwnikiem i bez laski powinni wygrac
0
@michasfcb89 nie jeden z najlepszych napastnikow ale jeden z najlepszych strzelcow.Jakby bramek nie strzelal to wzasadze w wiekszosci meczy jako gracz w pelni tego tego znaczenia umiejetnosci ma slabe zreszta widac to w kazdym meczu
5
Wywal lewego to gra bedzie inna chryzmatyczna ,nieprzewidywalna z rozmachem a nie toporna bo on tam stoi.Ostatni i ten mecz powinien ci dac do myslenia
0
@Kimi88 Jak lewego nie ma w meczu- tez ostatnio graja jakby zmeczeni ale tworza akcje i sytuacje .Ferran wiecej biega po bokach tak samo inni.Pomocnicy maja mozliwosc wejscia w pole karne a lewy jak gra tam stoi zageszcza ze stodkowymi obroncami ta strefe i nic nie mozna zrobic.Tak bylo tez w ostatnim meczy nic z nim nie grali a jak szedl cos sie ruszylo byly sytuacje i bramka