0

@AxelF to jest robienie wody z mozgu ludziom aficjalnie na tej stronie udzialu w bramkach zaliczono mu asyste.Jezeli bedziemy tak powielac nieprawde to ludzie w to uwierza tym bardziej ci co na przepisach dokladnych sie nie znaja

0

@michalgajdek bramka to nie asysta bramke zawsze sie zaliczlo temu ,ktory ostatni dotknal w tym samobojcza natomiast asysta jest wtedy kiedy kolega ma zamiar podac koledze a ten podanie zamienia na bramke - bo tak na sile mozna kazdemu od upodoban zapisac co sie chce

0

jakies nowe przepisy lewy obronil strzal na bramke a pilka bo obronie strzalu trafia do Gaviego i ten strzela a lewemu zalicza sie asyste-w pilce liczy sie zamiar a widzieliscie tam zamiar

4

Panie Lewandowski jak jest slaby przeciwnik i slaba obrona oraz jest duzo miejsca na boisku to od czasu do czasu cos tam zagrasz ale jak jest twarda obrona i przeciwnik zostawiajacy malo miejsca do grania gubisz sie jak junior wszelkie odegrania sa katastrofalne a pozniej sflustrowany machasz rekma.Potrafisz byc bardzo dobrym egzekutorem w polu karny i rob to ci najlepiej umiesz.Natomiast te twoje wywiadu maja jedynie na celu zrobic metlik w glowie kibicom o braku skutecznosci.Miales duzo wiecej sytuacji tzw. setek niz strzeliles bramek

0

@kanver_ a jaka ta 4 asysta

0

@Heros11 chlopcze a co mam pisac,ze strzelil jak zmarnowal chyba widziales .

0

@Algizruna a tak sie za to lewy skompromitowal ,dobrze ,ze cudowny Felix mu wylozyl na dobicie

0

lewy w ciagu 1 mnuty dwie sety nie trafione -dlaczego wczesniej go nie zmienili

5

lewy ma w umowie,ze musi grac bez zmiany

1

@Koorsik a gdzie sa firmy ktore na zbozu zarabialy a kto pozwalam tym firmom otwierac wagony i sprzedawac taniej pszenice .Wagony mialy przejezdzac tranzytem a nie byc otwierane -a rzad teraz glupa pali

2

@gumaz przeciez import Ukrainskich produktow przez Polskie mial i ma przejezdzac jedynie tranzytem i Polska miala na tranzycie zarabiac ale oczywiscie Polacy cwaniacy otwierali wagony z pszenica braly ja fikcyjne firmy i sprzedawali tanio kosztem rolnikow.Minister do dnia dzisiejszego nie ujawnil jakie firmy sie dorabialy.Sprawa jest zlozona Ukraina walczy zeby ruskow nie bylo przy Polskiej granicy jak w 1939 r a co wtedy bylo to wszyscy wiemy.

1

Policja w Polsce tez opiera sie na statystyce a wszystko nie jest tak.Statystyki to nie wszystko a lewy sam sutuacje sobie nie stwarza ktos musi mu podac a czasami szczescie dopisze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LatajacyHolender prawda boli a ten golab narobil Tobie na glowe

0

Panie redaktorze Barcelona miala duzo miejsca wchodzila jak w maslo w obrone Betisu i trudno zeby lewemu pilka odskakiwala jak on pare razy sie cofnal i pilke odegral.Natomiast z tymi asystami to jakas przesada.Jeden dostaje podanie na 40 m od bramki wchodzi w obrone mija zawodnika i oddaje strzal a drugi zawodnik otrzymuje podanie na 18-20 m poprawi kilka razy pilke i tez oddaje strzal.Zgadzam sie ,ze kluczowym zawodnikiem byl Felx albowiem wszedl jak rasowy srodkowy w pole karne wyluskal pilke i z duzego kata strzelil.Natomiast przy drugiej bramce zachowal sie jak profesor przpuscil pilke a nabiegajacemy lewemu wystarczylo jedynie trafic w bramke.Jeszcze do stanu 2 do zera dobra robote wykonywal Ferran swoja ruchliwosca zmianami pozycji czym ulatwial Felixovi i lewemu wiecej wolnej przestrzeni.Po drugiej bramce Betis wzasadzie przestal grac uszlo im powietrze.Nalezy jeszcze pochwalic druga linie,ktora grala wysoko operujac pilka szybko i celnie

0

@Kalin33 podania a nie asysty chyba jestes slepy asysta to byla do lewego

0

@BISHBASHBOSH asysty czy podania asysta to partner strzela odrazu do bramki jak zrobil to lewy a w jego asystach trzeba bylo pilke poprawic ulozyc ja do strzalu a w przypadku Raphinhi minac przeciwnika

1

@Yoohoo lewy na pdstawie tego meczu w stosunku do innych napastnikow blado wypadl

4

lewy ma chyba w umowie podpisane ,ze nie mozna go zmienic

0

@Heros11 on podal a nie asystowal a strzelcy od podan jeszcze musieli pare przyjec i miniec przeciwnika wykonac.Asysta byla do lewego co nic potrzebowal robic rylko trafic w bramke i jak jestes nawiedzony na tego czlowieka to idz sie leczyc-obiektywizm

3

@MalanFCB a z czym lewy zamknal buzie

0

@BISHBASHBOSH on dwa razy podal przed 16 metrem a nie wylozyl pilki Raphinha sobie sam miejsce do strzalu zrobil

0

@MichalRBB a ty wiesz co to jest asysta

0

dobrze ,ze graja bez jednotempowca Gundogana ,ktory wstrzymywal duzo akcji a tak jest wysokie tempo gra dynamiczna

0

lewy jak nie ma pilki idealnej do strzalu to zawsze ma problem ze zdobyciem bramki.Mogl obronce zawinac wejsc do srodka i oddac strzal bez przeciwnika ale to trzeba byc Felixem

12

@Przemek2323 Bo konfie nie chodzi o program dla Polakow-oni maja swoj program ,dorwac sie do zloba wywalic Zydow i homoseksualistow,wprowadzic calkowity zakaz aborcji,kobiety wyslac do garow a Polske wyprowadzic z Unii .Natomiast zona Bosaka prawniczka z Ordo-Luis bedzie ten program wprowadzala

0

@Heros11 gowniarzu te twoje mlodziezowe xD to schowaj sobie w tylek a pilkarzy zaznaczam pilkarsko w przeszlosci bylo duzo wiecej lepszych od niego-jak nie eozumiesz co to jest pilkarsko to sie doucz

1

@DaPidejpi poczytaj Onet kto tych emigrantow wpuszcza

3

@hayek pisiory juz zalatwili relokacje 200 tys emigrantow wystawiajac po przez posrednikow wizy w Konsulatach- osobam z Afryki i Azji

3

@DaPidejpi ale duza czesc tych obecnych emigrantow dostala wizy poprzez Konsulaty Polskie-podobno lewe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?