korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AxelF to jest robienie wody z mozgu ludziom aficjalnie na tej stronie udzialu w bramkach zaliczono mu asyste.Jezeli bedziemy tak powielac nieprawde to ludzie w to uwierza tym bardziej ci co na przepisach dokladnych sie nie znaja
0
@michalgajdek bramka to nie asysta bramke zawsze sie zaliczlo temu ,ktory ostatni dotknal w tym samobojcza natomiast asysta jest wtedy kiedy kolega ma zamiar podac koledze a ten podanie zamienia na bramke - bo tak na sile mozna kazdemu od upodoban zapisac co sie chce
0
jakies nowe przepisy lewy obronil strzal na bramke a pilka bo obronie strzalu trafia do Gaviego i ten strzela a lewemu zalicza sie asyste-w pilce liczy sie zamiar a widzieliscie tam zamiar
4
Panie Lewandowski jak jest slaby przeciwnik i slaba obrona oraz jest duzo miejsca na boisku to od czasu do czasu cos tam zagrasz ale jak jest twarda obrona i przeciwnik zostawiajacy malo miejsca do grania gubisz sie jak junior wszelkie odegrania sa katastrofalne a pozniej sflustrowany machasz rekma.Potrafisz byc bardzo dobrym egzekutorem w polu karny i rob to ci najlepiej umiesz.Natomiast te twoje wywiadu maja jedynie na celu zrobic metlik w glowie kibicom o braku skutecznosci.Miales duzo wiecej sytuacji tzw. setek niz strzeliles bramek
0
@kanver_ a jaka ta 4 asysta
0
@Heros11 chlopcze a co mam pisac,ze strzelil jak zmarnowal chyba widziales .
0
@Algizruna a tak sie za to lewy skompromitowal ,dobrze ,ze cudowny Felix mu wylozyl na dobicie
0
lewy w ciagu 1 mnuty dwie sety nie trafione -dlaczego wczesniej go nie zmienili
5
lewy ma w umowie,ze musi grac bez zmiany
1
@Koorsik a gdzie sa firmy ktore na zbozu zarabialy a kto pozwalam tym firmom otwierac wagony i sprzedawac taniej pszenice .Wagony mialy przejezdzac tranzytem a nie byc otwierane -a rzad teraz glupa pali
2
@gumaz przeciez import Ukrainskich produktow przez Polskie mial i ma przejezdzac jedynie tranzytem i Polska miala na tranzycie zarabiac ale oczywiscie Polacy cwaniacy otwierali wagony z pszenica braly ja fikcyjne firmy i sprzedawali tanio kosztem rolnikow.Minister do dnia dzisiejszego nie ujawnil jakie firmy sie dorabialy.Sprawa jest zlozona Ukraina walczy zeby ruskow nie bylo przy Polskiej granicy jak w 1939 r a co wtedy bylo to wszyscy wiemy.
1
Policja w Polsce tez opiera sie na statystyce a wszystko nie jest tak.Statystyki to nie wszystko a lewy sam sutuacje sobie nie stwarza ktos musi mu podac a czasami szczescie dopisze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LatajacyHolender prawda boli a ten golab narobil Tobie na glowe
0
Panie redaktorze Barcelona miala duzo miejsca wchodzila jak w maslo w obrone Betisu i trudno zeby lewemu pilka odskakiwala jak on pare razy sie cofnal i pilke odegral.Natomiast z tymi asystami to jakas przesada.Jeden dostaje podanie na 40 m od bramki wchodzi w obrone mija zawodnika i oddaje strzal a drugi zawodnik otrzymuje podanie na 18-20 m poprawi kilka razy pilke i tez oddaje strzal.Zgadzam sie ,ze kluczowym zawodnikiem byl Felx albowiem wszedl jak rasowy srodkowy w pole karne wyluskal pilke i z duzego kata strzelil.Natomiast przy drugiej bramce zachowal sie jak profesor przpuscil pilke a nabiegajacemy lewemu wystarczylo jedynie trafic w bramke.Jeszcze do stanu 2 do zera dobra robote wykonywal Ferran swoja ruchliwosca zmianami pozycji czym ulatwial Felixovi i lewemu wiecej wolnej przestrzeni.Po drugiej bramce Betis wzasadzie przestal grac uszlo im powietrze.Nalezy jeszcze pochwalic druga linie,ktora grala wysoko operujac pilka szybko i celnie
0
@Kalin33 podania a nie asysty chyba jestes slepy asysta to byla do lewego
0
@BISHBASHBOSH asysty czy podania asysta to partner strzela odrazu do bramki jak zrobil to lewy a w jego asystach trzeba bylo pilke poprawic ulozyc ja do strzalu a w przypadku Raphinhi minac przeciwnika
1
@Yoohoo lewy na pdstawie tego meczu w stosunku do innych napastnikow blado wypadl
4
lewy ma chyba w umowie podpisane ,ze nie mozna go zmienic
0
@Heros11 on podal a nie asystowal a strzelcy od podan jeszcze musieli pare przyjec i miniec przeciwnika wykonac.Asysta byla do lewego co nic potrzebowal robic rylko trafic w bramke i jak jestes nawiedzony na tego czlowieka to idz sie leczyc-obiektywizm
3
@MalanFCB a z czym lewy zamknal buzie
0
@BISHBASHBOSH on dwa razy podal przed 16 metrem a nie wylozyl pilki Raphinha sobie sam miejsce do strzalu zrobil
0
@MichalRBB a ty wiesz co to jest asysta
0
dobrze ,ze graja bez jednotempowca Gundogana ,ktory wstrzymywal duzo akcji a tak jest wysokie tempo gra dynamiczna
0
lewy jak nie ma pilki idealnej do strzalu to zawsze ma problem ze zdobyciem bramki.Mogl obronce zawinac wejsc do srodka i oddac strzal bez przeciwnika ale to trzeba byc Felixem
12
@Przemek2323 Bo konfie nie chodzi o program dla Polakow-oni maja swoj program ,dorwac sie do zloba wywalic Zydow i homoseksualistow,wprowadzic calkowity zakaz aborcji,kobiety wyslac do garow a Polske wyprowadzic z Unii .Natomiast zona Bosaka prawniczka z Ordo-Luis bedzie ten program wprowadzala
0
@Heros11 gowniarzu te twoje mlodziezowe xD to schowaj sobie w tylek a pilkarzy zaznaczam pilkarsko w przeszlosci bylo duzo wiecej lepszych od niego-jak nie eozumiesz co to jest pilkarsko to sie doucz
1
@DaPidejpi poczytaj Onet kto tych emigrantow wpuszcza
3
@hayek pisiory juz zalatwili relokacje 200 tys emigrantow wystawiajac po przez posrednikow wizy w Konsulatach- osobam z Afryki i Azji
3
@DaPidejpi ale duza czesc tych obecnych emigrantow dostala wizy poprzez Konsulaty Polskie-podobno lewe