0

dales chlapacza i sie ciesz ,ze nie wyleciales z boiska jak Vini

2

@Lewangoooolsky lewy lub Raphinha strzelili by 2 bramke i po meczu -mieli okazje i je zmarnowali .Natomiast w sprawie Peny napisz do Laporty moze ciebie poslucha .Pena gra i bedzie grac

1

@Marusek sciagac to no moze gacie Anii .On ma grac -brac gre na siebie oddac chociaz jeden strzal z daleka .Widziales tak slabego zawodnika ,ktory jedno potrafi stac i czekac az pol druzyny mu sytuacje wypracuje to jest paranoja

1

@GucioH glupszy jestes od konia co ma Pena do porazki jak Rapinha i lewy setek nie strzelaja -masz obsesje idz sie leczyc. Szczesny jest slaby bez perspektyw przyszdl na rezerowowego a nie na rozwojowego bramkarza

1

@addept lewy tez mial z glowa setke z trzech metrow nie trafil do bramki a jego gra jest fatalna

1

niech z lewym nie wychodza od poczatku bo stojac na srodku rozwala im gre-nie pierwszy mecz jak przeciwnik sie broni

3

@Lewangoooolsky masz cos z glowa

2

@ban_ash a kto z glowy nie strzelil z dwoch metrow bramki

3

Raphinha i lewy mieli setki obaj nie trafili do bramki

5

nie ma nic takiego ,ze byloby fajnie zeby Szczesny gral.Grac powinien lepszy a tym na obecną chwile jest Pena .Moze jeszcze maja Krychowiaka dokupic

4

wiekszych bzdur w tej dlugiej pisaninie przeciwko Peny nie czytalem.Ludzie maja oczy i widza jak bylo na boisku kto jak gral i bronil .

0

ale mu asystowal w wiekszosci bramek

0

dobry jego mecz

2

@czar007 przciez oni wywalili wszystkich napastnikow a zostawili najslabszych tylko po to zeby lewy gral i nie mial konkurencji i to sie ciagnie od czasu jego przyjscia.Nawet z Brazylii sciagneli goscia za 40 baniek co w innej druzynie na lawie siedzi.Zahavi taki zalatwil mu komfort zeby nie mial konkurenta-paranoja

3

mecz udowodnil ,ze lewy jest zbedny i powinni zaoszczedzic ponad 40 baniek

5

@slayer nienawisc bo Szczesny nie gra wam mozgi juz zlasowalo

9

Na tle Peny to sa tu chorzy z nienawisci ludzie -szybciutko do psychiatry

2

@Arnokk a co zrobil

1

Flick znalazl optymalny sklada

2

@addept przestan bzdury gadac

0

jeszcze pare dzwigni i nic nie bedzie wlasnoscia Barcelony

3

jak bolalo mogl zejsc nienawidze picowania -po czasie i dla wytlumaczenia nedznej gry i odziwo juz zdrowy

1

@Nightraider netto-ile zarabia to analize ostnio robil dziennikarz Hiszpanski -klopot z Lewandowskim

1

@bady48 zapomniales o lewym ponad 40 baniek brutto -najdrozszy pilkarz swiata

1

@viscabee9 przeciez dwa razy w niego trafili to co mial nie bronic.Przecietny mecz zreszta jak wszyscy

2

Lewy pownien zejsc finansowo do 5 baniek i zostac do gry na rezerwie-widac ,ze ledwo sie rusza a te straty cos nie bywalego

1

@El Guaje 7 a widzialej glowke w jego wykonaniu - Pena pelno takich sytuacji wybronil

0

@PeterMaro rozlozone wydatki w umowie tez wchodza w przychod -rozchod 1 do 1 i tyle na rok spisania umowy.jedynie musi byc faktyczny pieniadz w klubie z jakim laporta sie spoznil za loze Vipowskie

0

wystarczyloby zeby lewy i DeJong zaszli po 10 baniek ze swoich zarobkow i podpisali nowa umowe przed nowym rokiem to rejestracja odbylaby sie spokojnie .Pewnie lewy i Holender olali rozmowy zmniejszajace wynagrodzenie.

1

@Bercik77 ale ponad 40 baniek brutto mu placa a nie maja kasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?