korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@szewjar Ferann jakby 5 strzelil to jako jego fanatycy powiecie ,ze byl gorszy i nic nie gral.Obejrzyj powtorke na spokojnie
2
Zmienia Ferrana bardzo dobrze grajacego i biegajacego a na sile zostawia lewego to jest chore .Dobrze,ze wygrali bo do Flicka o to mieliby pretensje
3
maja szczescie bo Raphinha powinien wyleciec
1
Flick juz nie wie jak tego biednego Ferrana ma ustawic i wstawia dwoch srodkowych zeby tylko lewego zadowolic
0
niech Ferrana wyrzuca z Barcelony bo i tak go olewaja
1
@ventriloquist1 zadzwon do lewego tez za darmo moze grac za to co mu Barcelona umozliwila
2
Real jeszcze gorsze mial terminy
1
@Coveta Wchodzac na mecz nawet na 20 min ,gdzie przeciwnik dminuje to Messi by nic nie zrobil.Flick chroni lewego a Ferrana olewa i tyle
0
Wystawil sklad ,ktory niedlugo z przemeczenia przestanie biegac i oby ci podstawowi zawodnicy nie lapali kontuzji.lewy gra na sile a Ferrana maja gdzies bramki jego sa wazniesze od rozwoju zawodnika
0
Ferran pewnie ciagle podpada albo lewy go kabluje
0
@Kyonego jeszcze gorzej wlecial calym impetem z podniesiona noga na wysokosci kolana
0
@KrychaFCB przeciez to nacjonalista i homofob
0
jak ferran dzisiaj nie zagra to bedzie kpina
1
masz racje jest jedynie profesjonalista
2
Dembele zalamal zwolennikow lewego
0
faktycznie jaja sobie robia ale pamietam jak lewy w meczu pucharowym z 4 liga tez z nadmierna sila i podniesiona noga trafil przeciwnika i dostal o dziwo zoltko
1
lewy znowu stal i na pustaka nie wylozyli mu
1
@Barcafan2020 dzisiaj jak zwykle stal na pustaka nie wylozyli mu
1
@HawatkharFerran powinien grac a tytul lewego mnie nie interesuje . Natomiast Flick lewego opiekun ma pryncypia dla wybranych zawodnikow
1
z Ferrana robia idiote
1
@Pin0chet farciarz i tyle do bramki byl najslabszy na boisku a potem pilka wylozona na 10 cm od bramki i z piekla do nieba
1
@fotohobby lewy dwie strzelil i mogl Flick go na pol godziny wstawic za niego ale na uklady nie ma rady -przeciez to widac
3
@Hogart lewy w pierwszej polowie nic nie gral byl do zmiany.Raphinha wylozyl mu pilke na 20 cm.przed bramka a druga konsekwencja odkrycia sie niemcow- dostal pilke wylozona na 10 m i strzelil .Zmeczyli Niemcow graniem pilka zrobilo sie dyzo przstrzeni to lewemu bylo latwiej a pierwsza polowa przy dobrej obronie lewy nie istnial - zmarnowana sytuacja i tyle
1
Ferran jest niszczony mecz wygrany a go na 10 minut wpuszczaja
0
wiekszosc go wywalala
0
glupia mina do zlej gry
2
Brazyliczycy maja cos z psychika-najpierw Vini a teraz on
1
najgorsze bylo to ,ze lewy sie paletal po boisku-cialo obce a opiekun lewego Flick zmienil Ferrana ,ktory dobrze wygladal i zaliczyl asyste
0
@HugoZraszacz Yamal okiwal przciwnika zagrywal prostopadle strzelal na bramke a lewy nawet nie potrafil dojsc do pilki wszystkie gubil a nozycami przebil samego siebie strzelal odwrotnie nie w kierunku bramki tylko od bramki przeszedl samego siebie.
1
lewy caly mecz przechodzil