2

@szewjar Ferann jakby 5 strzelil to jako jego fanatycy powiecie ,ze byl gorszy i nic nie gral.Obejrzyj powtorke na spokojnie

2

Zmienia Ferrana bardzo dobrze grajacego i biegajacego a na sile zostawia lewego to jest chore .Dobrze,ze wygrali bo do Flicka o to mieliby pretensje

3

maja szczescie bo Raphinha powinien wyleciec

1

Flick juz nie wie jak tego biednego Ferrana ma ustawic i wstawia dwoch srodkowych zeby tylko lewego zadowolic

0

niech Ferrana wyrzuca z Barcelony bo i tak go olewaja

1

@ventriloquist1 zadzwon do lewego tez za darmo moze grac za to co mu Barcelona umozliwila

2

Real jeszcze gorsze mial terminy

1

@Coveta Wchodzac na mecz nawet na 20 min ,gdzie przeciwnik dminuje to Messi by nic nie zrobil.Flick chroni lewego a Ferrana olewa i tyle

0

Wystawil sklad ,ktory niedlugo z przemeczenia przestanie biegac i oby ci podstawowi zawodnicy nie lapali kontuzji.lewy gra na sile a Ferrana maja gdzies bramki jego sa wazniesze od rozwoju zawodnika

0

Ferran pewnie ciagle podpada albo lewy go kabluje

0

@Kyonego jeszcze gorzej wlecial calym impetem z podniesiona noga na wysokosci kolana

0

@KrychaFCB przeciez to nacjonalista i homofob

0

jak ferran dzisiaj nie zagra to bedzie kpina

1

masz racje jest jedynie profesjonalista

2

Dembele zalamal zwolennikow lewego

0

faktycznie jaja sobie robia ale pamietam jak lewy w meczu pucharowym z 4 liga tez z nadmierna sila i podniesiona noga trafil przeciwnika i dostal o dziwo zoltko

1

lewy znowu stal i na pustaka nie wylozyli mu

1

@Barcafan2020 dzisiaj jak zwykle stal na pustaka nie wylozyli mu

1

@HawatkharFerran powinien grac a tytul lewego mnie nie interesuje . Natomiast Flick lewego opiekun ma pryncypia dla wybranych zawodnikow

1

z Ferrana robia idiote

1

@Pin0chet farciarz i tyle do bramki byl najslabszy na boisku a potem pilka wylozona na 10 cm od bramki i z piekla do nieba

1

@fotohobby lewy dwie strzelil i mogl Flick go na pol godziny wstawic za niego ale na uklady nie ma rady -przeciez to widac

3

@Hogart lewy w pierwszej polowie nic nie gral byl do zmiany.Raphinha wylozyl mu pilke na 20 cm.przed bramka a druga konsekwencja odkrycia sie niemcow- dostal pilke wylozona na 10 m i strzelil .Zmeczyli Niemcow graniem pilka zrobilo sie dyzo przstrzeni to lewemu bylo latwiej a pierwsza polowa przy dobrej obronie lewy nie istnial - zmarnowana sytuacja i tyle

1

Ferran jest niszczony mecz wygrany a go na 10 minut wpuszczaja

0

wiekszosc go wywalala

0

glupia mina do zlej gry

2

Brazyliczycy maja cos z psychika-najpierw Vini a teraz on

1

najgorsze bylo to ,ze lewy sie paletal po boisku-cialo obce a opiekun lewego Flick zmienil Ferrana ,ktory dobrze wygladal i zaliczyl asyste

0

@HugoZraszacz Yamal okiwal przciwnika zagrywal prostopadle strzelal na bramke a lewy nawet nie potrafil dojsc do pilki wszystkie gubil a nozycami przebil samego siebie strzelal odwrotnie nie w kierunku bramki tylko od bramki przeszedl samego siebie.

1

lewy caly mecz przechodzil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?