0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Stegen fenomenalna gra

2

ogladajac mecz Paryza nalezy obiektywnie stwierdzic ,ze grali najlepsza pilke .Wyrownany sklad- gra bez 9 ,wymiennosc pozycji , bardzo dobra technika uzytkowa na szybkosci i obrona bezbledna.Dembele zasluzyl na wyroznienie nie gral bez glowy jak w Barcelonie byl jednym z liderow.Widac reke trenera

2

jedz do Arabow bo juz liczace sie kluby z 9 nie graja .Zreszta jak nie grales strzelali wiecej a mecze byly lepsze .

0

@WojciechM to niech Wisla znimi zagra ale tak na powaznie.

4

nie potrzeba 9 zeby strzelac bramki i wysoko wygrywac.

1

@Marek_z_Marek mecz o nic i wszyscy spia koniec sezonu ladna pierwsza bramka a druga spadla mu na glowe i dwa pudla jak junior

1

lewy sam jest sobie winien nie wykorzystywal wiele klarownych sytuacji .Mbappe pod tym wzgledem byl skuteczniejszy

5

@Frimpong ustawka na meczach i bicie sie po mordach oraz maczetami to wedlug Nawrockiego rodzaj sportu a nielegalne przywlaszczenie czyjegosc mieszkania to zaradnosc.Jest jeszcze facet o ps Sledz za ktorego Nawrocki poreczyl.Sledz siedzial w Danii za zadymy przed meczm.Jest on zagorzalym neofaszysta z tatulazem na piersi Hitlera.Takiego mielismy dyrektora Muzeum 2 Wojny Swiatowej-Nawrocki wtedy nim byl,ktory zamiast zawlczac faszyzm popiera go.Czyli ma gdzies wymordowanych Polakow a tamtej wojnie -ochydny typ

1

@WojciechM a kto lewego chce kupic -podaj mi klub .Tam na glowy upadli zeby pilkarzowi chodzacemu po boisku placili wiecej jak graczom ,ktorzy sa jednym z najleprzych na swiecie

1

@barejant macie zawsze wytlumaczenie a caly czas do konca walczyliscie zeby lewy wygral a teraz jak nie ma szans to jemu i wam zwisa -obluda

0

@kanver_ a co o ma do gadania kim on jest- jak jest dobry niech gra a slabszy lawa.Natomiast jak sie snuje bo boisku to niech odejdzie przynajmiej Brcelona zaoszczedzi ponad 20 baniek

1

smiechu warte jego slowa-pozamiatane to co ma powiedzic mogl to mowic wczesniej to moze bym mu owierzyl

7

@Sysia11 czyli idziemy do Putina bo gdzie z tymi ugrupowaniami

0

@th@les on zawsze taki byl ale teraz go wiecej olewaja i tyle pilek nie dostaje a jak dostanie to sytuacje marnuje

0

@redman83 twoje zdanie nie ma zzadnego znaczenia

1

@Lewangoooolsky tak dobrze gra glowa ze ostatnie 3 mecze sytuacje bramkowe glowa zmarnowal

0

@Jakchcesz czego sie cieszysz ,ze idziemy w kierunki Putina .Nie do Europy to Putin czeka innych kierunkow nie mamy

1

jak lewy nie zdobedzie krola to bedzie frajerem.Barcelona stwarza mu duzo sytuacji bramkowych.Natomiast Mbappe nie ma takiego komfortu bo partnerzy w zasadzie mu nie pomagaja i wiekszosci bramek Mbape ,ktore strzeli sam sobie stworzyl

1

Mbappe zadnej sytuacji i pozadnego podania od partnera taki slaby jest Real dlatego lewy go doscignie bo w kazdym meczu ma zawsze duzo wylozonych pilek

1

lewy to farciarz zawsze konkuret mu jakos odpadnie

0

@MagdJanko pisze to co widze a jak broni dobrze to go chwle.Natomiast pisanie samych zachwytow o Polakach,ktorych nie bylo to sami im dokladacie ,ze duza ich czesc reaguje odwrotnie.Kazdy ma oczy i widzi .Natomiast co obecnie brzmkarze z innych zespolow wyrabiaja pozytywnie to sie w pale nie miesci

0

@Snickers96 Mbappe zle strzelil prawie na srodek bramki i bez laski msial wylapac

1

@putamadrid1987 Szczesny wpuszcza 3- 4 bramki a zespol strzela wiecej i mu dupe ratuja wiec mi tu nie picuj.

1

jakby nie Mbappe to Real pojechal by z osemka

1

nie daja sobie rady z Ferranem mogla byc czerwona za to uderzenie-kopniecie

3

Barcelona z Ferranem wyglada duzo lepiej niz z lewym-gra jest dynamiczna nieprzewidywalna.Poprostu Flick blad robil ,ze Ferrana stawial na lawe

4

Ferran bohateram walczy i asystuje poprostu rozbija obrone

0

@RymsonPL lewy mu obecnie do piet nie dorasta

3

uwielbiam gre Barcelony jak nie ma stojaka lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?