korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Stegen fenomenalna gra
2
ogladajac mecz Paryza nalezy obiektywnie stwierdzic ,ze grali najlepsza pilke .Wyrownany sklad- gra bez 9 ,wymiennosc pozycji , bardzo dobra technika uzytkowa na szybkosci i obrona bezbledna.Dembele zasluzyl na wyroznienie nie gral bez glowy jak w Barcelonie byl jednym z liderow.Widac reke trenera
2
jedz do Arabow bo juz liczace sie kluby z 9 nie graja .Zreszta jak nie grales strzelali wiecej a mecze byly lepsze .
0
@WojciechM to niech Wisla znimi zagra ale tak na powaznie.
4
nie potrzeba 9 zeby strzelac bramki i wysoko wygrywac.
1
@Marek_z_Marek mecz o nic i wszyscy spia koniec sezonu ladna pierwsza bramka a druga spadla mu na glowe i dwa pudla jak junior
1
lewy sam jest sobie winien nie wykorzystywal wiele klarownych sytuacji .Mbappe pod tym wzgledem byl skuteczniejszy
5
@Frimpong ustawka na meczach i bicie sie po mordach oraz maczetami to wedlug Nawrockiego rodzaj sportu a nielegalne przywlaszczenie czyjegosc mieszkania to zaradnosc.Jest jeszcze facet o ps Sledz za ktorego Nawrocki poreczyl.Sledz siedzial w Danii za zadymy przed meczm.Jest on zagorzalym neofaszysta z tatulazem na piersi Hitlera.Takiego mielismy dyrektora Muzeum 2 Wojny Swiatowej-Nawrocki wtedy nim byl,ktory zamiast zawlczac faszyzm popiera go.Czyli ma gdzies wymordowanych Polakow a tamtej wojnie -ochydny typ
1
@WojciechM a kto lewego chce kupic -podaj mi klub .Tam na glowy upadli zeby pilkarzowi chodzacemu po boisku placili wiecej jak graczom ,ktorzy sa jednym z najleprzych na swiecie
1
@barejant macie zawsze wytlumaczenie a caly czas do konca walczyliscie zeby lewy wygral a teraz jak nie ma szans to jemu i wam zwisa -obluda
0
@kanver_ a co o ma do gadania kim on jest- jak jest dobry niech gra a slabszy lawa.Natomiast jak sie snuje bo boisku to niech odejdzie przynajmiej Brcelona zaoszczedzi ponad 20 baniek
1
smiechu warte jego slowa-pozamiatane to co ma powiedzic mogl to mowic wczesniej to moze bym mu owierzyl
7
@Sysia11 czyli idziemy do Putina bo gdzie z tymi ugrupowaniami
0
@th@les on zawsze taki byl ale teraz go wiecej olewaja i tyle pilek nie dostaje a jak dostanie to sytuacje marnuje
0
@redman83 twoje zdanie nie ma zzadnego znaczenia
1
@Lewangoooolsky tak dobrze gra glowa ze ostatnie 3 mecze sytuacje bramkowe glowa zmarnowal
0
@Jakchcesz czego sie cieszysz ,ze idziemy w kierunki Putina .Nie do Europy to Putin czeka innych kierunkow nie mamy
1
jak lewy nie zdobedzie krola to bedzie frajerem.Barcelona stwarza mu duzo sytuacji bramkowych.Natomiast Mbappe nie ma takiego komfortu bo partnerzy w zasadzie mu nie pomagaja i wiekszosci bramek Mbape ,ktore strzeli sam sobie stworzyl
1
Mbappe zadnej sytuacji i pozadnego podania od partnera taki slaby jest Real dlatego lewy go doscignie bo w kazdym meczu ma zawsze duzo wylozonych pilek
1
lewy to farciarz zawsze konkuret mu jakos odpadnie
0
@MagdJanko pisze to co widze a jak broni dobrze to go chwle.Natomiast pisanie samych zachwytow o Polakach,ktorych nie bylo to sami im dokladacie ,ze duza ich czesc reaguje odwrotnie.Kazdy ma oczy i widzi .Natomiast co obecnie brzmkarze z innych zespolow wyrabiaja pozytywnie to sie w pale nie miesci
0
@Snickers96 Mbappe zle strzelil prawie na srodek bramki i bez laski msial wylapac
1
@putamadrid1987 Szczesny wpuszcza 3- 4 bramki a zespol strzela wiecej i mu dupe ratuja wiec mi tu nie picuj.
1
jakby nie Mbappe to Real pojechal by z osemka
1
nie daja sobie rady z Ferranem mogla byc czerwona za to uderzenie-kopniecie
3
Barcelona z Ferranem wyglada duzo lepiej niz z lewym-gra jest dynamiczna nieprzewidywalna.Poprostu Flick blad robil ,ze Ferrana stawial na lawe
4
Ferran bohateram walczy i asystuje poprostu rozbija obrone
0
@RymsonPL lewy mu obecnie do piet nie dorasta
3
uwielbiam gre Barcelony jak nie ma stojaka lewego